Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) A_ScHuLcZ válasza GAbre (#2043) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Ez nem jó hír, nem tudok neki regisztrálni anélkül, hogy észrevegye. (tudom, hogy melyik címével akarna)

Arra számítottam, hogy gift-nél e-mail címet is meg fogok tudni adni, most egy kicsit csalódtam a battle.net-ben. Vegyem meg máshonnan? :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2052) GAbre válasza A_ScHuLcZ (#2051) üzenetére


GAbre
veterán

Akkor max cd kulcsot tudsz venni,ha vhol árulnak,aztán majd regel 1 fiókot,és beírja.
Ha mindenképp battleneten akarod venniJavaslom mond neki,hogy regeljen fiókot,vmelyik ingyenes játék miatt.
Vagy írj rá supportra,hátha engedik fizetni,esetleg elküldik arra az emailra a játékot.

Avatar

(#2053) dombi81


dombi81
senior tag

Személy szerint én örülök a crossplaynek, mert tudtommal konzolon nem létezik csaló. Így lehetőség lesz arra, hogy minél kevesebbel rakjon össze majd a serveren.
Tegnap este nálam is lejött a játék ( pc-re ), még nem indítható.

(#2054) BerserkGuts válasza venom8888 (#1998) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ez a menü a legjobb egy kattintás és bármit elérsz :K
Minek bonyolítod túl :F

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2056) Deck válasza BerserkGuts (#2055) üzenetére


Deck
titán

Aha.. :D

PS5

(#2057) Hublot válasza BerserkGuts (#2055) üzenetére


Hublot
senior tag

Nem igazán értem mi szükség van ilyen alja szövegre. :U Konzolosok között nagyon sok jó játékos van mondom ezt úgy, hogy pc-n játszom. A másik meg kapnál egy kontrollert és a "sok" szerinted béna konzolos rajtad röhögne mert Te esnél/kelnél 0-24

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#2058) Deck válasza Hublot (#2057) üzenetére


Deck
titán

+1 :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2059) soo277 válasza Hublot (#2057) üzenetére


soo277
őstag

Én azért adta el a boxom,mert az istenért nem tudtam megszokni a kontrolert :(

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#2060) Bazsi1987 válasza BerserkGuts (#2055) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Becsülj meg minket mert miattunk nem fog a pc-s cod szerverek kihallni 2 hónap után... 👏😁

[ Szerkesztve ]

(#2062) dombi81 válasza BerserkGuts (#2061) üzenetére


dombi81
senior tag

Láttam olyan konzolost, aki controllerrel jobban játszott COD-ot, mint sokan bill-egér comboval. Szerintem ejtsük a témát.

(#2063) Deck válasza dombi81 (#2062) üzenetére


Deck
titán

Ilyenkor jön az a szöveg, hogy csak az aim assist miatt, ami egy csalás, meg hogy ez pont olyan mint az aimbot.. :D

PS5

(#2064) redingitell válasza SH4D0W2011 (#2047) üzenetére


redingitell
senior tag

Azt hol látom, hogy mit nem töltött le?

(#2065) Kicsimix válasza Hublot (#2057) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem mondom, hogy nem estem keltem bill+egerrel.. Pedig nem a legrosszabbak koze tartozom en sem. Csapatomban van aki 5:1 K/D-t csinal kontrollerrel... Meg ugy is elso helyeken vegez ha PC-sek is vannak.. Betaban toltuk..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2066) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Trófeák/acsik

Live-Die-Respawn

(#2067) SH4D0W2011 válasza redingitell (#2064) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

PC-n szerintem nem lehet megnézni.

(#2068) #91166208


#91166208
törölt tag

[link] cod rendelés kedvezményes áron. Ha valaki nem látta volna meg.

(#2069) KaitouP válasza BerserkGuts (#2055) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor az ilyen gusztustalan, obszcén megnyilvánulásokat a játékostársaidról be lehet fejezni. Itt bárki bármelyik platformon játszik is, egyenértékű a többiekkel. Az ilyen "minőségű" megnyilvánulásokat törölni fogom.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2070) KRoy19 válasza KaitouP (#2069) üzenetére


KRoy19
őstag

Jólvan azért ne legyünk már ennyire érzékenyek. Persze mindenki egyen értékű bárki bármilyen platformon játszik, mint ember. De mint játékos nem mindenki egyen értékű ez teljesen nyilvánvaló mindenki számára (persze ez platformtól független).
Szóval, ha valakinek beletipor a lelki világába, ha bénának nevezik egy videójátékban, akkor annak komolyabb problémái vannak.
Én is például kurva béna vagyok PUBG-ban és ezt meg is kaptam, de nem fáj az igazság...

[ Szerkesztve ]

(#2071) KaitouP válasza KRoy19 (#2070) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez nem érzékenység, ez taplóság, legfőképp hangulatkeltés, ilyenből meg itt sem lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2072) oriic válasza Deck (#2063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolosként az első dolog amit kikapcsolok egy FPS-ben az aim assist. A világ legidegesítőbb dolga, amikor lelőnél valakit de a rásegítés áthúzza a mellette elfutó emberre a célkeresztet.

Lehet játszani rendesen kontrollerrel is, felesleges vitákat generálni a témában. (Off: PC-n is játszok Destiny 2-vel pl, és multiban is kontrollerrel tolom ;] Blaszfémia...)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2073) KRoy19 válasza KaitouP (#2071) üzenetére


KRoy19
őstag

Értelek, csak egy picit túlzásba vitted szvsz. Mert az hogy valakire/valakikre azt mondom, hogy "kurva béna" az igen messze áll a gusztustalan, obszcén megnyilvánulástól, de lehet hogy én látom rosszul.

(#2074) Deck válasza oriic (#2072) üzenetére


Deck
titán

Én csak azt írtam amiket szoktak rá.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2075) dombi81 válasza Deck (#2074) üzenetére


dombi81
senior tag

De azért illik a társalgásban egy bizonyos minimum szintet megütni.

(#2076) Csokishurka válasza A_ScHuLcZ (#2041) üzenetére


Csokishurka
őstag

Úgy kell hogy legyen neki accja és min 3 nap friendnek kell hogy legyetek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2077) Xaels válasza #91166208 (#2029) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs gond a cross-play lehetőséggel mindaddig amíg PVE játékokról van szó illetve csak a konzolok (PS4, X1, NS) között jön létre a lehetőség. A PC-vel sem mint platformmal van gondom vagy az alapértelmezett irányítókkal, azok közé tartozom akiknek pl. jó lenne ha olyan játékok is megjelennének PS4-re mint pl. a Startcraft vagy Heroes Of Might&Magic sorozat mert simán vannak vezeték nélküli eszközök amikkel az ölemben játszhatnám ezeket TV-n is, hanem azokkal a dolgokkal amikkel sok-sok évig küzdöttem magam is azon a platformon mint a csalók meg azok akik a statisztikák bűvöletében bármire hajlandóak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2078) GAbre válasza Xaels (#2077) üzenetére


GAbre
veterán

Amennyire tudom viszonylag új dolog ez a crossplay.
Igen,a pc-s csalók a saját platformon is megkeserítik az ember életét.
Nem tudom,hogy lehet crossplay-t beállítani,hogy off és on van,vagy külön lehet bontani.
Minden esetre,hogy lehetőséget adnak rá,az mindenképp csak pozitív.
Főleg,ha coop-ba akarsz menni,ott a kutyát nem izgat milyen platformról jön a másik(hacsak nem béna).

Avatar

(#2079) Tom456


Tom456
tag

Hali, érdemes megvennem pc-re ha kontrollerrel nyomnám vagy inkább boxra? (van olyan lehetőség pc-n hogy csak kontrolleresekkel dobjon össze illetve olyanokkal akik konzolon nyomják?) ;)

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#2080) boogie84 válasza Tom456 (#2079) üzenetére


boogie84
veterán

Szvsz nincs rá lehetőség h kontrolleresekkel dobjon csak össze. Én pont azért játszom PC-n h ne kontrollert kelljen használni. Van az a játék amire talán az is jó PC-n, de nem az FPS...

Platformokat még talán össze lehet variálni, de a bétában a mindenki mindenkivel gruppen volt. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2081) Tom456 válasza boogie84 (#2080) üzenetére


Tom456
tag

Értem, kössz az infót, akkor marad a konzolos verzió.

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#2082) KaitouP válasza boogie84 (#2080) üzenetére


KaitouP
veterán

Tévedés, ha kontrollerrel játszik PC-n, akkor a matchmaking rendszer értelemszerűen csak olyan játékosokkal rakja egy lobby-ba, akik ugyanúgy kontrollert használnak - akkor is ha a cross-play funkció be vagy ki van kapcsolva. Ezért input alapú a szűrés.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2083) John1994


John1994
csendes tag

Battle.net-en megvettem a játékot, paypal fizettem. Ezentúl ha másik gépen játszanék vele, arra is kell telepítenem az battle.net alkalmazást?

(#2084) KaitouP válasza John1994 (#2083) üzenetére


KaitouP
veterán

Battle.net kliens alól indul a játék, anélkül nem is tudsz játszani más gépen sem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2085) mettek válasza boogie84 (#2080) üzenetére


mettek
addikt

Be lehet állítani hogy csak kontrolleresekkel, csak pc-sekkel vagy vegyesen dobjon össze a szerver. Szóval játszhatsz pc-n csak kontrolleresek ellen.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2086) KaitouP válasza mettek (#2085) üzenetére


KaitouP
veterán

Beállítani nem lehet, a matchmaking rendszer automatikusan észleli, mivel játszol, és az alapján keres játékosokat. Akkor kerülsz a vegyesbe, ha a úgy keresel játékot, hogy olyan játékossal vagy egy party-ban, aki más vezérlést használ mint te.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2087) Tom456 válasza mettek (#2085) üzenetére


Tom456
tag

És ha PC-n beállítom, hogy kontrolleresekkel dobjon össze ott a konzolosokkal is össze fog?

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#2088) Con Troll válasza Tom456 (#2087) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nem tudod beállítani, így működik alapból a matchmaking. Kontrolleresekkel fog összedobni, platformtól függetlenül, tehát xbox,ps,kontrolleres pc is lehet a lobbiban. Bill+egér viszont nem.

(#2089) Tom456


Tom456
tag

Okés, ez így jó, akkor mégis pc-re veszem meg :D

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#2090) mettek válasza Tom456 (#2087) üzenetére


mettek
addikt

Igen

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2091) Con Troll válasza Tom456 (#2089) üzenetére


Con Troll
senior tag

A bétában direkt engedtek össze mindenkit mindenkivel, tesztelték a funkciót. A végleges játékban akkor kerülsz kevert lobbiba, ha te, mint kontrolleres, bill+egér ismerősöddel partyban léptek be a matchmakingbe. :K

(#2092) mettek válasza Con Troll (#2091) üzenetére


mettek
addikt

Én ugy tudom hogy lehet majd engedélyezni hogy nyílt legyen a lobby és akármilyen platformra bedobjon. De alapból valóban így működik makd.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2093) boogie84 válasza Tom456 (#2089) üzenetére


boogie84
veterán

Na ezért jó egy informatív fórum. Nálam téves volt az infó!
Nem volt szándékos. :N

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2094) ralfee106


ralfee106
tag

Nem lesz régi prestige rendszer, erről mit tudni?

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2095) KaitouP válasza ralfee106 (#2094) üzenetére


KaitouP
veterán

Összefoglalót nyisd le, ott a válasz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2096) KaitouP válasza KRoy19 (#2073) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézd, ez nem vita tárgya. Az ÁSZF -ben is világosan le van írva, hogy a flamelés tiltott, a fórumtárs trágár megnyilvánulása meg beleesik ebbe a kategóriába. Szerintem a kulturált, a másikat tisztelő kommunikáció alap elvárás a fórumban, ennek megfelelően történik a moderáció is. Nem a saját szájam izére formálom a topikot, hanem a szabályzatnak megfelelően irányítom a topik életét.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2097) KRoy19 válasza KaitouP (#2096) üzenetére


KRoy19
őstag

Nem akarok vitázni, sem szét offolni a topikot és igen teljesen jogosan törölted a kommentet. Ami mellett nem tudtam elmenni az a te hozzáfűznivalód volt.
Ugyanis akinek nem volt szerencséje olvasni a kommentet amiről itt szó van, a te megjegyzésed alapján azt gondolhatja, hogy az adott fórumtárs valaki halott édesanyját gyalázta, közben meg közel sem volt annyira súlyos a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#2098) KaitouP


KaitouP
veterán

Több mint 250 személyreszabhatósági opció lesz megjelenéskor a játékban: [link]

A lemezes verzió két nagy update letöltését igényli majd a játékhoz, mielőtt játszanánk vele: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2099) k-adi válasza KaitouP (#2098) üzenetére


k-adi
nagyúr

Örülök neki hogy sokféle Operator skin lesz és nem csak színbe mások, mert már bétában uncsi volt hogy mindenki ugyanazzal a külsővel ment kb. :D

(#2100) urbi73


urbi73
senior tag

Egy Phenom x4 955 procival gondolom esélyem sincs játszani ? Elég kevés a keret most gépújításra ,50-60 ezer max amit szánnák egy "használt lap+procira. Ebből a keretből mit lehetne kihozni ?

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.