Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Dave567 válasza keIdor (#2469) üzenetére


Dave567
addikt

Pontosan én is így látom a helyzetet..
Mondjuk nekem WAW volt az utolsó COD, az még megérte a pénzét, mondjuk számomra az MW3 az csalódás volt, nem volt rossz, de Sokkal jobb volt az 1-2.

A másik, tanultam a hibámból, előrendelni nem szabad már sajnos, pár hónap, és javítva lesznek a hibák, azt meg türelmesen ki lehet várni.

[ Szerkesztve ]

(#2502) k-adi válasza Maxxy10 (#2493) üzenetére


k-adi
nagyúr

azért hogy meglegyen a játékos szám a jövőben (mondjuk elég lenne félév múlva bekapcsolni ezt az opciót, de biztosra mentek már day1 :D )

(#2503) dombi81 válasza Dave567 (#2501) üzenetére


dombi81
senior tag

A World at War Zombie módja jó volt, multija kevésbé. Az MW3-é inkább. Szerintem kár visszafelé tekintgetni.Olyat az életben nem kapunk, sohasem többé.

(#2504) Maxxy10 válasza k-adi (#2502) üzenetére


Maxxy10
addikt

Először nekem is ez ugrott be...
Elég lenne csak PS+Xbox crossplay...
( Itt nem akarok kirobbantani semmilyen vitát de nem akarok PC játékosok ellen menni mikor nekem jó esetben van 30FPS nekik meg 100 fölött..)
-------

Kövezzetek meg de én szívesen látnèk egy BR módot is.

(#2505) ProEvoFan válasza k-adi (#2502) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ez az amitől konzolon - ps4en pláne - a CODnak sosem kell félnie.
Rengetegen játszák, még a régi részeket is.

(#2506) dombi81 válasza ProEvoFan (#2505) üzenetére


dombi81
senior tag

Kontrollerrel.

(#2507) Chereiose válasza venom8888 (#2494) üzenetére


Chereiose
addikt

Én kerestem de hol lehet egyáltalán ezt beállítani??

(#2508) KRoy19 válasza Chereiose (#2507) üzenetére


KRoy19
őstag

(#2509) Chereiose válasza KRoy19 (#2508) üzenetére


Chereiose
addikt

Csak az a fura, hogy nekem a telepített játékoknál nem is látja az MW-t a driver :U

ja, de szerintem idén ez nincs benne a támogatott játékok listájában.

[ Szerkesztve ]

(#2510) Rison77


Rison77
senior tag

Ez a Ground War azért kicsit felemás szájízű lett, főleg amikor az APC-vel felakadok egy kis hirdetőbálán :DDD Valahogy az az érzésem, hogy ezt az egészet végiggondolták meg nem is.

(#2511) GAbre


GAbre
veterán

Még nem értem a végére,de most vagyok ott az oroszok által vitatott résznél.
Hát ha már annyira a hitelességre törekedtek,meg kicsit előadni a háború másik arcát, csinálhatták volna kicsit jobban.Gyerekek?Gond nélkül nyomják? :/ Még 1 felnőtt ember is "másképp" reagál.
Véleményem szerint,kicsit rakhattak volna bele "némi" kedvességet(ha csak 1 katona elengedett volna 1 civilt pl),mert így tényleg azt mutatják,hogy rossz emberek.
Bár még tart a sztori ugyebár.

Ray tracing,hogy megy rtx karikon?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#2512) dombi81


dombi81
senior tag

Akinek a COD-os multiplayer egyenlő volt az eddigi 50-70+ kill-el fordulónként, annak ez a játék bukó lesz. Kivéve ha nem csaló a personel. Azért tűnik olyan soknak a kemper, mert mindenki pusztán taktikázik, a szintén eddigiektől eltérő nagyobb map-okat illetően. Kisebb-rohangálós, rusholos térkép pillanatnyilag nincsen.

(#2513) lacus83 válasza GAbre (#2511) üzenetére


lacus83
senior tag

Szerintem elég jó és még a "pici" Asus Rog 2060 is bírja. Olyan nagy mértékű fps esés nincs legalábbis nálam FHDn. Na bumm nem 100+fps van hanem 80 és 90 között.
Akadni nem akad vele így én úgy használom.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#2514) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Quick-match nem túl jó max aki már vér profin ismeri a játékot de így pálya ismeret nélkül újként tanulni :Y

Csak példaként kisebb mapokat jó K/D (2x-es) aránnyal tudom hozni de az ismeretlen nagyokat meg nagyon mínuszban :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2515) keIdor válasza dombi81 (#2492) üzenetére


keIdor
titán

Én egy nagyobb összeggel mernék fogadni arra, hogy 2022 október-novembere körül jön az új MW2. :) Ugye 3 év múlva jön megint az IW. Jövőre Sledgehammer, utána Treyarch, majd IW és MW2 folytatás szerintem 100% jön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2516) BerserkGuts válasza dombi81 (#2512) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát max 31 volt idáig :U
Talán rövid az idő is egy BFV-höz viszonyítva ahol azért 60 kill néha nem lehetetlen.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2517) BerserkGuts válasza keIdor (#2515) üzenetére


BerserkGuts
őstag

2022 az sok jöjjön előbb addigra megunom ;]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2518) KRoy19 válasza Chereiose (#2509) üzenetére


KRoy19
őstag

A Geforce experience nem ismeri még fel a játékot optimalizáláshoz, de attól függetlenül szépen működik a freestyle sharpening. (Legújabb driver)

[ Szerkesztve ]

(#2519) keIdor válasza BerserkGuts (#2517) üzenetére


keIdor
titán

3 évet dolgozhat egy stúdió/cím. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2520) mettek


mettek
addikt

Én folyamatosan attól kapok agyvérzést hogy én úgy látom hogy egyszerre látjuk meg egymást az ellennel de kb reakcióidő nélkül lő le...olyan sebességgel hogy néha kattintani nincs időm...aztán látom a killcamban hogy azért ő kicsit hamarabb látott már engem.

Ez mi a szar? Normál 30-50 közötti pingem van 144hz monitorral. Ez netcode kérdése sztem. Full igazságtalan a párharcok kiemenetele.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2521) regener


regener
veterán

Azért ez erős :D
Nem tartott 2 percig sem.

(#2522) dombi81 válasza keIdor (#2515) üzenetére


dombi81
senior tag

Muszáj lesz nekik visszatérni az eredetihez. Ez a BF klón nem fogja megállni a helyét.

(#2523) mettek válasza dombi81 (#2522) üzenetére


mettek
addikt

Bizony hogy nem. Én alapból Battlefieldes vok, voltam a bf3 idején. Nekem a kicsit lassabb, taktikusabb játék fekszik, ennyire nem vok reflexjátékos mint itt a nagy része.

Viszint a Codban nem lehet taktikusan lassan játszani hiába raktak be nagyobb mapokat. Ground warban folsamatosan spawnoltam mert 1 percig nem maradtam életben, vicc.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2524) BerserkGuts válasza mettek (#2520) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Érdekes amikor azt látom az ellenfél visszajátszásából hogy ő simán becéloz van rá ideje még középre vissza húzni is a célkeresztet.

Miközben én csak félig láttam belőle valamit és lőni se volt időm mert teljes egészében nem láttam kilépni pl:egy sarkon :(((

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2525) KaitouP válasza keIdor (#2515) üzenetére


KaitouP
veterán

Jövőre Treyarch jön a Black Ops 5-el, valami gebasz volt az SHG és játékuk körül, ezért bedobták a Treyarch-ot inkább az új BO-val: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2526) dombi81 válasza mettek (#2523) üzenetére


dombi81
senior tag

Valahogy ez sem sikerült nekik, nem tudom miért kellett nagyobb map-okhoz nyúlni. Ez a játék nem erről szól. Bújkálásról, rejtőzködésről. Mégis ezt vetették be.

(#2527) mettek válasza BerserkGuts (#2524) üzenetére


mettek
addikt

Igen erről beszélek pontosan.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2528) venom8888


venom8888
őstag

A jatekot le teszem asztalra, es ugy akad a youtube, meg barmifele muvelet hogy nem igaz. Valamit nagyon elbasztak, marmint motorikusan. Akkora CPU igenye van mint egy BF 6 nak lesz majd 2 ev mulva.

(#2529) ProEvoFan válasza dombi81 (#2526) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem így jobban tetszik.Kicsit nagyobbak a pályák, de nem annyira, hogy ne legyen meg a pörgés ami a CODokat mindig is jellemezte.
Számomra hibátlan ez a multi.Az egyjátékos kampány még nem volt meg.Több teszt szerint az eddigi legjobb COD kampányt kaptuk meg.

(#2530) Chereiose válasza ProEvoFan (#2529) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát nem tudom amúgy ezekbe a multi mapokba én belekötnék. Nagy rakás kaki az összes map kialakítása, vagy szűk kis helyeken bújkálsz meg ajtókat nyitogatsz, vagy nyíl egyenes folyosókon mész a halál zónákba a fetrengős kemperek ellen, van, hogy zsinórban 5x éledsz le egyből meghalni. A másik, hogy olyan szürke/sötét minden map, alig látni valamit max fényerőn is, embereket meg pláne nem látom, van, hogy egyszer csak a semmiből lő le mert nem is veszem észre...Persze így 1 nap alatt nem lehet levonni sokat, meg kell tanulni a pályákat, de elsőre nem érzem őket valami jónak.

(#2531) dombi81 válasza ProEvoFan (#2529) üzenetére


dombi81
senior tag

A kampányt még nem próbáltam, előfordulhat nem is fogom, hosszú évek óta nem köt le a single player. Nem azért vettem meg. De ez a multi, elég vegyes érzést ébreszt bennem. Csak játszom, ám nem élvezem. Sekélyes, felszínes, csaknem nulla többletélmény. Kempelők hadserege. Nincs ehhez türelmem. A pörgés ebben a játékban nulla.

[ Szerkesztve ]

(#2532) BandiHUN válasza oriic (#2465) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát csak vígasztalásképpen annyit írok én is,hogy ugyanúgy nem megy nekem,mint a beta... :W És még tipp se sok van,mert kilép minden hibaüzi nélkül,csak fekete kép van,az intro se indul be.Nem egyedi dolog,de sehol nem írtak érdemi eredményt.Átnéztem a crashlogot,ott is minden szép,jó,működne.De mégsem... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2533) dombi81 válasza BandiHUN (#2532) üzenetére


dombi81
senior tag

Ez egy elég régi config Lorenzo, valszeg az lesz a baja. Sajnálom.

(#2534) KRoy19 válasza Chereiose (#2530) üzenetére


KRoy19
őstag

"A másik, hogy olyan szürke/sötét minden map, alig látni valamit max fényerőn is, embereket meg pláne nem látom...."

A hiba az ön készülékében van... :DDD

Viccen kívül nálam minden teljesen fasza, szóval ez nem a játék hibája. Próbáld meg játékon belül a brightnesst állítgatni kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#2535) regener válasza Chereiose (#2530) üzenetére


regener
veterán

Irdatlan sok szűk rész van a legtöbb mapon, ahol a shotgunt forgatók szívleállás mellett sok halált is okoznak.
A fényerőre pedig: teljes képernyőn futtatod? Ablakban valószinűleg nem állítódik a fényerő hiába húzod a csúszkát.

(#2536) wwenigma válasza venom8888 (#2528) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem semmi baj vele és a gépet se eszi meg, konfig adataimnal. :) Egyjatekos kampanyt elkezdtem, durvan jo. :Y

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2537) Dave567 válasza dombi81 (#2503) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnos ez így van..

(#2538) Rison77


Rison77
senior tag

Van egy olyan daily challenge, hogy use 15 field upgrades. Van valakinek ötlete, hogy pontosan mit számol? Mert jelenleg 5/15-ön vagyok, és konkrétan semmire nem adja be, ha én rakok le pl ammo supply-t nem, ha én veszem fel másét akkor se, próbáltam más ilyen field upgrade-el, drónt használtam, stb de egyiket se adta hozzá.

(#2539) venom8888 válasza wwenigma (#2536) üzenetére


venom8888
őstag

Jo persze hogy nem akadozik stb neked, sokkal jobb a te procid mint az enyem. Multis jatekoknak az a proci a jo sok mag,sok szal. Valogathat melyikbe harap bele a jatek :) De nekem csak 4/4 van, neked 8/16
Nem tudom hogy tudnam a procit kimelni jobban

(#2540) Wans válasza Rison77 (#2538) üzenetére


Wans
aktív tag

Lehet, hogy bugos. Nekem tegnap pl volt 3 daily cselendzsem. Megcsinaltam belole egyet, a masik ketto pedig beragadt es ment a levesbe...

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2541) oriic válasza Rison77 (#2538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bugos még. A camo-k is lockolva vannak pl, közben meg ki van írva hogy teljesítettem a challenge-et...

Live-Die-Respawn

(#2542) Acheron válasza mettek (#1922) üzenetére


Acheron
őstag

Nnna, és akkor el is jutottunk eddig a pontig, ahogy látom :DDD
Annyi irományt láttam már a multiról, hogy viszket a tenyerem a kipróbálásra, de már belekezdtem a kampányba, előbb kitolom azt (kár, hogy épp most alig egy - két órát tudok rá szakítani :( )
Ez a camp dolog továbbra is megosztó, úgy látom, pedig az is egy stílus (és közelebb áll az életszerűséghez, mint a rush...). A magam részéről szeretem a pörgős játékmenetet (rush), de ha kell, bizony bevédek egy területet a csapatért - és ha ismerem a pályát, akkor ember legyen, aki kiszed az állásból ;] )

(#2543) spanglee001 válasza Acheron (#2542) üzenetére


spanglee001
addikt

szerintem jó minden, pedig én aztán bekötöttszemellenzős kodellenes voltam, de ez jó. csak eszi a procit 100on emiatt le kell venni a grafot, vagy fel a rescalet csak akkor az fps lesz kevesebb :O szóval jók a módok, élvezet játszani, lehet érvényesülni is, csak alkalmazkodni kell. viszont óránként 1x legalább kifagy a game ennyi bánt csak. a 64es pálya az nem kodnak való, azt meg kell hagyni bf-nek. viszont jöhetne pár pálya és játékmód még, mert ez így elég karcsú

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2544) venom8888


venom8888
őstag

Amikor fegyver skint valasztok, a menuben,mikor setalgatok, az alap szin van, az miert? BUG?

(#2545) Lionel válasza Chereiose (#2530) üzenetére


Lionel
csendes tag

Állítsd át 2,4-es gammára a grafikus beállításokban! Kicsit kevesebb lesz az árnyék.

(#2546) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Az enyémhez hasonló konfiggal játszik-e valaki? 3770k@4,2Ghz - 1060 nVidia páros van a gépemben. Játszható lesz a game?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2547) soo277 válasza SipiBcs (#2546) üzenetére


soo277
őstag

Tesómnak ugyan ilyen konfigja van csak 16gb rammal, szépet fut neki, magas grafon

BT: wersoo#21211

(#2548) Highground válasza mettek (#2520) üzenetére


Highground
aktív tag

Na pont ezért nem adok ki erre 18k-t... A beta-ban is ezt éreztem folyamatosan 20-as ping és digis 1000-es net mellett. Valami nagyon nem stimmel ennek a játéknak a netcode-jával. Dehát cod... sajnos benne volt a pakliban. Kíváncsian várom Battle(non)sense videóját a végleges kiadásról... mert a beta-ról ki is derült, hogy xar. Gondolom a jó öreg IW-s Lag Compensation™ is faszántosan működik benne, csak hogy a mekis ingyenwifis laptopos srácok is egyenrangú ellenfelek tudjanak maradni egy-két sajtburesz mellett is :) A játék jól néz ki, de sajna az IW az MW2 után meghalt, amikor a fél brigád "átigazolt" (létrehozták) a Respawn-t. Azóta egyik játékuk sem sikerült. Megint megmutatták, hogy hogy kell csinálni egy fasza játékot szar motorral.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2549) Xaels válasza Rison77 (#2538) üzenetére


Xaels
félisten

Field upgrade az pl. az alap lőszeres doboz amit le tudsz rakni.

Nem tudom mit rinyáltok, eddig a sok quickscope-os volt a baj most azokból van alig. A streakek sem nyomják el a játékot, nem az van, hogy sorban állnak a helikopterek meg a többi. A perkek is letisztultak, nincsenek tele baromságokkal. A gunsmith is pöpecül lett megalkotva, a kiegészítők is, hogy nem csak pozitívumot adnak.

A pályák változatosak, nem rohangálsz körbe-körbe, ki kell őket tapasztalni, utána már nem fog menni a kemperkedés sem. Most még nem ismeri az ember mire kell odafigyelni, hol lehetnek az emberek. Ja nincs 30.-dik shipment meg Nuketown...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2550) lowzor


lowzor
veterán

Én már csak arra várok, hogy tudjak végre játszani csutka low grafikai beállításokon felül is.
Nem tudom, meddig ülnek még a fixen a dev errorokra...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.