Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) ralfee106


ralfee106
tag

sziasztok Fullhd-n egy 1050ti -vel mire lehet számítani? proci i5 4.gen., ram 12gb, a vga pedig 4 gb-os.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#1452) KaitouP válasza ralfee106 (#1451) üzenetére


KaitouP
veterán

1080 + R7 1700X + 16GB 3200 MHz társaságában mindent maximumra állítva FHD - n 80-100 fps körül hozott nekem a legnagyobb pályán, 32v32 fős csatákban. Ehhez viszonyíts. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1453) D4v3 válasza ralfee106 (#1451) üzenetére


D4v3
őstag

Ugyanilyen gépem van csak 16gb rammal és ment 70+ fps-el olyan medium beállításokon, bár én kikapcsoltam mindenféle csili-vili hülyeséget, multi fps-be minek ugyebár..

(#1454) Gergo28 válasza ralfee106 (#1451) üzenetére


Gergo28
tag

Nekem is 1050ti-m van de 60 fps meg volt high-on. Annyi hogy 7.gen i5 meg 16gb ddr4. Szerintem egész tűrhetően van optimalizálva, ha foglalkoznak vele akkor még jobb lesz.
De bőven megmozgatja élvezhető grafikával szerintem azzal nem lesz gond.

(#1455) k-adi válasza mettek (#1448) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen.. totál rush az egész még mindig... a spawn is rossz, illetve nincs spawn-protection ami pl. GW módban kéne (de lehet a többiben is?)

A hangokat viszont most nagyon jól eltalálták, a fegyverek, stb. mind remek. Illetve a fegyver újratöltési animációk is 10/10

(#1456) dudu5130


dudu5130
őstag

SZiasztok!
Lesz a régi search and destroy játék mód is?

(#1457) Gergo28 válasza k-adi (#1455) üzenetére


Gergo28
tag

Jaja a hangok azok jók, meg tetszik az is hogy figyelni kell a karakterek csapta zajt is. Az újratöltés is jól meg van csinálva, de szerintem sokszor fájdalmasan lassú főleg így, hogy rush az egész.

(#1458) Gergo28 válasza dudu5130 (#1456) üzenetére


Gergo28
tag

Jó kérdés, cyber attack néven volt egy hasonló a bétában.

(#1459) boogie84 válasza lowzor (#1358) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam semmi gond nem volt a játékkal.

(#1357) Dave567: Nekem még az is jobban tetszett, mint a normal mod.

Kisebb beszámoló ahogy én láttam a demót:
Őszintén azt sem gondoltam volna, hogy a közeljövőben pozitív dolgot fogok írni cod-ról. Ez viszont tetszik. Nem egy cod4, de közelebb van hozzá mint bármelyik másik, és van játékélmény! méghozzá pozitív! Egész jók a hangok, a fegyverek, a pályák.

Egyetlen negatív dolog van amit sajnos nem lesz egyszerű megszoknom, hogy nagyon gyors a játék. Anno a cod4 ha jól emlékszem akk lassabb volt valamivel. Nem értem miért jó ez a 3mp-et élek 1mp múlva újra megyek és így tovább. Lehet h már túl öreg vagyok 35 évesen a cod szériához? :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1460) soo277 válasza boogie84 (#1459) üzenetére


soo277
őstag

Ugyan ez a véleményem nekem is, Mw2 óta nem multiztam(coddal,mw3 csak kiprobáltam)
de ez a rész tetszik nagyon, remélem így is marad :B :B :B

BT: wersoo#21211

(#1461) mettek


mettek
addikt

Akkor jó hogy nem csak én látom így. :) Sajnos sose voltam egy quickscope-os, versenyszintű játékos de itt a bétában minden szerverre jutott 4-5 ilyen játékos akikkel nem lehet mit kezdeni egy ilyen felépítésű játékban, csak taktikában lehetne őket megverni de az meg nincs benne sajnos.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1462) b. válasza mettek (#1461) üzenetére


b.
félisten

Szerintem akik régebb óta COD oznak- az új részekre gondolok- azoknak érezhetően lassabb a játékmenet és más a sebzés, hamarabb halunk és hal meg az ellenfél, kevesebb lőszer kell és gyorsabban kifogynak a tárak. BO4 ben kellett sokszor 7-8 golyó egy killhez és a quickscope ehhez képest villám volt, itt ezt is jól megoldották. BO3- és 4 alatt szinte ramboként lehetett sniperrel tolni, itt F2F le lehet darálni őket nyílt terepen.Egyenlőre legalább is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1463) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah jó volt ez a kis béta. Annyi hogy azért elég sok FPS droppom volt.
De most a végén mondom megnézem ezt az odin fegyvert már, ez egy állat sajnálom hogy nem maxoltam ki.
Meg egy kérdés, próbáltam minden féle egérbeállítást mert nekem valamiért sehogy sem volt az igazi. Főleg mikor ADS nyomtam.
Ki hogy tudta beállítani hogy general sensi (értsd hip fire) ugyanannyi legyen mint az ADS sensi? Sok pubg óta megszoktam és ezt preferálom.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1464) Laby


Laby
senior tag

Nekem marhára bejött már a béta is, 1-2 apróságot leszámítva mintha teljes játék lett volna és hiányérzetem van hogy nem ülhetek le bármikor játszani vele. Ráadásul ennek a javított és jóval bővített verziója vár ránk, nagyon várom már! Rég tetszett így játék, mint most ez.

CoD WW2-höz szoktam ahhoz képest rettenetesen belassult a játék. Pont emiatt nem is találom magam egyelőre, nem úgy megy ahogy szeretném át kell szokni mert teljesen más a játékmenet.

A játékmódok nagyon jók, imádom hogy a régi CoD2-ben kedvenc HQ mód visszajött. Illetve az SD mód szerintem ultra rossz lett a WW2-ben, számomra játszhatatlan. Itt marha jól megoldották az SD-t is, már ha a Cyber Attack helyette lesz.

Nagyon (de tényleg nagyon!) örülök hogy végre értelmes a sebzés is. Az összes ember az ismeretségi körömben hasonlóan van, okádtunk ettől a 1,5 tár egy ember játékoktól. Régen egyik sem ilyen volt, most meg az összes ilyen és nem értettük sosem hogy miért.
Itt végre reális a sebzés. Szerencsére nem Hardcore szintre ment le, pont jól eltalálták.

Annak is nagyon örülök, hogy itt nem lesznek quick scope mesterek, nagyon megöli a játékélményt.

A fegyverek és tulajdonságaik is nagyon bejönnek, a módolhatóságuk is.

Küldetések, plusz fegyverek, pályák, módok és én meg is vagyok egy jó darabig. :R

(#1465) b. válasza Laby (#1464) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek, én is pont így gondolom. Az az érdekes, hogy az első pár óra után azt gondoltam, ez nem jó, hiányzik a régi COD: aztán ahogy egyre többet játszottam szép lassan megfordult bennem a dolog, most meg már azon mérgelődöm, milyen messze van még a megjelenés :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1466) Csokishurka válasza Laby (#1464) üzenetére


Csokishurka
őstag

« Annak is nagyon örülök, hogy itt nem lesznek quick scope mesterek, nagyon megöli a játékélményt. «
Ezt még ne szóld el :D MK2 Carbine hasonló szinten van mint egy sniper és láttam aki úgy tolta vele anno mint a qiuck scopos sniperrel csak éppen red dottal. Meg a aki 3x-os scoppal tolta sniperrel annak jó volt kisebb volt az ADS time.
De azzal egyet értünk, hogy rég votl ilyen cod rész, remélem végre rájöttek, hogy ez a jó irány :)

Szerk.: csak hogy legyen már valami negatívuma a játéknak. A scopok csökkentik az ADS timot :D Ez az egy ami nem jött be, meg hogy foglal egy külön attachment helyet de végül is logikus.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1467) Plafoon


Plafoon
tag

Twitchen nem valami népszerű a játék, jelenleg 400 aktív néző nézi összesen az összes cod mw streamert. De a hétvégi ingyenes béta dömping alatt is csak 40 000-es össznépi nézőszámot produkált.

(#1468) oriic válasza Plafoon (#1467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs mar jatek, mit nezzenek?:D (Valszeg restreamek mennek. Mondjuk ezeknel sosem tudtam mi ertelmuk van)

Egy jatek nepszerusegenek semmi koze ahhoz hanyan nezik.

Live-Die-Respawn

(#1469) boogie84 válasza Laby (#1464) üzenetére


boogie84
veterán

Nagyon (de tényleg nagyon!) örülök hogy végre értelmes a sebzés is. Az összes ember az ismeretségi körömben hasonlóan van, okádtunk ettől a 1,5 tár egy ember játékoktól.

HC modban toltam, amikor megérkezett a mod. Ha meg lesz a játék akkor is csak az lesz. Sztem az nem lett rossz. Normál módban szvsz sztem sok kell mindig. De erről ne nyissunk vitát.
Ha úgy alakul akkor HC-ra keresek majd pajtikat aprítani....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1470) Laby válasza b. (#1465) üzenetére


Laby
senior tag

Nekem nem hiányzik ez a felgyorsult dolog. Mondom ezt úgy hogy abban egész jó voltam, itt meg nem tudok még érvényesülni.

Zavaró volt, hogy Usain Bolt sebesség rekordját döntögetik a katonák felszereléssel a hátukon és a kezükbe. Irreálisan gyors volt az egész mozgás, a viselkedés és a játékmenet is.

Persze ha ügyességi játékként tekintünk rá, akkor elfogadható. Ha katonai játékként akkor nem, de a CoD-ok soha nem is arról szóltak. Valahol a kettő között van a jó út szerintem, aminek pont megfog felelni ez a "régiúj" játékmenet.

(#1471) KaitouP válasza Plafoon (#1467) üzenetére


KaitouP
veterán

A népszerűségi kérdésre térjünk vissza az után, miután újra rekordot dönt a széria eladott darabszámban, és hetekig vezeti az élen a legtöbbet eladott játékok listáját. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1472) Hublot


Hublot
senior tag

A három megvásárolható változat között mi a különbség? Most nézem battle.net 59.99, 79.99, 99.99eur

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#1473) KaitouP válasza Hublot (#1472) üzenetére


KaitouP
veterán

Hanyagolható digitális tartalmak, de ezt minden egyes változatnál írnia kéne a kliensben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1474) Acheron válasza Laby (#1470) üzenetére


Acheron
őstag

Van olyan perk, ami a sebességet, illetve a felgyorsult állapotban tölthető idötartamot növeli. Meglehet ilyenekkel találkoztál. Én sem igazán kedvelem az ilyen felgyorsult, többnyire késsel "operáló" fantomokat (szerintem ez a legkevésbé reális a játékban), de mivel vannak, alkalmazkodni kell hozzájuk. Esetükben pl jól működik a korábban épp kifogásolt Claymore, megfelelő helyen és módon elhelyezve. No de ez egy játék, mindenki úgy játssza, ahogy akarja vagy ahogy tudja - mégha nem is kedvelik ezért feltétlenül a többiek.
Ami a korábban említett taktikusságot illeti, azt gondolom, itt is lehet taktikázni, de ehhez kell egy csapat. Csapat nélkül ennek nem sok tere van pl egy TDM -ban, a meccsek rövidek, többnyire teljesen ismeretlenekkel rak összes a játék, nem egyszer nyelvi korlátokkal, az alapvető csapatszerepek tisztázására sincs idő, nem hogy taktika kialakítására. Ettől még pl egy Dom. vagy HQ meccsen lehetne törekedni az alapszabályok követésére. Itt azért zárójelben megjegyzem, hogy ha valaki elkezd bevédeni egy pontot pl Dom. -ben, gyorsan megkapja a camper bélyeget - meglehet, van aki ezért (is) rohan.
No persze ez csak az én véleményem :)

(#1475) Kanczy válasza Csokishurka (#1466) üzenetére


Kanczy
veterán

COD2-ben Kar98k only játékos voltam, úgyhogy nagyon jó érzés volt hasonló puskákkal durrogtatni, bár azóta sokkal rosszabbul lövök :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1476) b. válasza Kanczy (#1475) üzenetére


b.
félisten

WW2 ben is durva volt a Kar főleg ironsight-tal.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1477) redhunter


redhunter
senior tag

Vajon lemezes előrendelés esetén mikor várható a kiszállitás?Nem rendeltem még elő lemezesen semmit.Ugye ez pénteki napra esik ,ha akkor nem hozzák akkor ugrik a hétvégi játék.

PSN - RedFoxHun

(#1478) wjbhbdux válasza redhunter (#1477) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nincs lemezes változat (PC-n)

/s

(#1479) redhunter válasza wjbhbdux (#1478) üzenetére


redhunter
senior tag

Nem is arra kell ,ps 4 re.

PSN - RedFoxHun

(#1480) KaitouP válasza redhunter (#1479) üzenetére


KaitouP
veterán

Megjelenés napján kapod meg, illetve attól függ, hogy mit írtak ott, ahol vetted. De olyan is előfordult már velem, hogy a megjelenés napján kellett volna kihozzák, csak elcseszték a logisztikát, és nem jött semmi aznap.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1481) redhunter válasza KaitouP (#1480) üzenetére


redhunter
senior tag

Szval akkor belefuthat az ember bármibe.Jó esetben meg kéne hogy kapjam,de előfordulhat hogy csak hétfő lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#1482) KaitouP válasza redhunter (#1481) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó esetben meg is kapod, de a fent említett példa miatt azért ne vedd 100%-ra, hogy neked megjelenés napján a kezedben lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1483) KaitouP válasza KaitouP (#1042) üzenetére


KaitouP
veterán

Megkérdeztem őket, hogy esetleg lehet-e tudni, ezek a változatok miért nem kaphatóak itthon, mint például a fent említett Precision Edition, amire a válasz gyakorlatilag az volt: "semmi közöd hozzá, mi nagyker vagyunk, és nem foglalkozunk magánszemélyekkel, érdeklődj a kiskereskedőknél".

A gond az hogy egyik kiskereskedésnek SINCS fingja SE arról, hogy mi a helyzet a játék különböző változataival, adják a sima alapverziót, aztán légy boldog. Az inkompetens Konzolvilág annyit nem tudott, hogy más jár-e az előrendeléshez béta kulcs vagy sem, többen meg is szívtuk ezzel, holott az Activision minden előrendelés mellé béta hozzáférést ígért.

Na mindegy a Magnew is beka*hatja így. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1485) Deck


Deck
titán

Nem hittem volna de ez a 2v2 tetszett a játékban amúgy a legjobban. Kár, hogy nem lesz külön :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1486) lowzor válasza oriic (#1484) üzenetére


lowzor
veterán

Jó látni a Crash-t a listában, nagy kedvenc volt. :K

(#1487) Plafoon


Plafoon
tag

OKtóber 25-ei megjelenésig lesz még PC béta? Vagy valamilyen módon lehet játszani a játékkal?

(#1488) KaitouP válasza Plafoon (#1487) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1489) Gergo28 válasza lowzor (#1486) üzenetére


Gergo28
tag

Csak vajon ugyan az a Crash lesz-e? :))

(#1490) KaitouP válasza Gergo28 (#1489) üzenetére


KaitouP
veterán

Valószínűleg, maximum átskinezve. De Winter Crash jobban érdekelne. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1491) k-adi válasza dudu5130 (#1456) üzenetére


k-adi
nagyúr

elvileg lesz sima SD mód is

(#1492) k-adi válasza boogie84 (#1459) üzenetére


k-adi
nagyúr

én is azt tapasztaltam, hogy nagyon gyors a játék.... talán túl picik a pályák - ez se segít ezen.... lehet ha nagyobb pályák lennének és jobb spawn-rendszer akkor sokat javulna a gyorsaság-érzés is

(#1493) Kanczy válasza k-adi (#1491) üzenetére


Kanczy
veterán

Uh, ennek nagyon örülnék. Jó ez a Cyber attack, de hiányzott az SD :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1494) Acheron


Acheron
őstag

Csak kíváncsiságból ránéztem az előző verziók installált méretére. WW2: 98,6GB BOIIII: 130 GB. A béta most 37GB -ot foglal az SSD -n. Kíváncsi vagyok, mekkora lesz a végleges igény.
Btw, a bétából gondolom már nem emel át semmit, uninstallálható?

(#1495) oriic válasza Acheron (#1494) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, törölhető.

Live-Die-Respawn

(#1496) KaitouP


KaitouP
veterán

Esti hírek

Hatalmas sikernek és népszerűségnek örvendett a Call of Duty széria történelme során megrendezett legnagyobb béta teszt, milliók töltötték le: [link]

Egyes játékmódokban 100 játékossal játszhatunk egyszerre, magunkat is beleértve: [link]

Kiszivárgott a Modern Warfare story trailere a Black Ops 4-ben: [link]

Digitális vásárlás esetén XRK Weapons Pack ajándékot kapnak az előrendelők: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1497) Deck válasza KaitouP (#1496) üzenetére


Deck
titán

Most megy State of Playen :D

PS5

(#1498) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nekem folyamatos szerver problémáim voltak, úgyhogy csak másfél órát tudtam kb. nyomni a bétát.
De a régi, klasszikus CoD feeling tökre megvolt. Ez lesz az első CoD 10 éve, amit megveszek. A Ground War-t mondjuk hanyagolni fogom amíg (ha) jobban át nem gondolják az egészet. Jelen formájában nem veszélyezteti a Battlefield trónját. A látványtól nem ájultam el, de azért nem mondanám csúnyának a játékot.
És ahogy látom még a közel 4 éves 1070-el is (én erősebb kártyával nyomom, de néztem pár videót kíváncsiságból) megvan a 60-70 fps 1440p-ben maximális beállításokkal, ami azért tiszteletre méltó.
A beállítási lehetőségekkel is abszolút elégedett vagyok, millió dolgot lehet állítgatni a menüben. Jó lesz ez.
Ezt is megértük, rég mondtam már ilyet CoD-ra.

(#1499) KaitouP válasza Deck (#1497) üzenetére


KaitouP
veterán

Én előbb láttam. :P

Call of Duty: Modern Warfare Story Trailer:
Elérhető YouTube - on is jó minőségben: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1500) KaitouP


KaitouP
veterán

BREAKING: Spec Ops Survival Mode 1 évig PS4 exkluzív: [link]

(Maga a Spec Ops mindenkinek elérhető lesz, csak a Survival al-mód lesz PS4 exkluzív.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.