Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Laby válasza b. (#18949) üzenetére


Laby
senior tag

;] ;] ;]

(#18953) dombi81
Nem mindenki veszi észre a különbséget. Vannak emberek akiknek a szemei nem tud különbséget tenni közte. Mert 60hz-nél is ugyan olyan simának látja a dolgot.

Nekem is van egy barátom, akihez felugrottam régebben és ránéztem ahogy játszik és folyamatosan mikro akadással gyakorlatilag "úszott" a kép, mintha késne minden.
Mondtam neki hogy ezzel hogy a tökben tud így játszani, és mondta hogy Ő tök simának látja, semmi akadást nem lát.

Erről cikkek is vannak, nem mindenkinek a szeme látja a különbséget.

(#19002) dombi81 válasza Laby (#19001) üzenetére


dombi81
senior tag

Lehet benne valami, viszont mikrolag-ot én csak akkor érzékeltem még korábban, amikor vga vagy cpu limitbe futottam. De akkor sem úszott a kép, hanem akadt. Ha még minderre rátesz egy rossz netkapcsolat, még látványosabb.

(#19003) Dragon3000 válasza Laby (#19001) üzenetére


Dragon3000
veterán

Van aki megszokja és utána fel sem tűnik neki és van aki alapból észre se veszi az ilyent.

(#19004) s.bala31


s.bala31
őstag

Mostanában olyan "furcsasággal" is összefutok hogy egy ellenfél teleportál. Ez server/internet hiba vagy valamiféle hack? Lövöm az illetőt és egyszer csak eltűnik és pár méterrel távolabb bukkan fel, és természetesen lelő :) . Killcamben nála semmi anomáliát nem láttam.

(#19005) Dragon3000 válasza s.bala31 (#19004) üzenetére


Dragon3000
veterán

Szerintem mindkettő lehetséges, nézted, hogy közben mekkora a pingje?

(#19006) Lomha 8V válasza s.bala31 (#19004) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én Warzone-ban ezt a kezdetek óta tapasztalatom, de olyan sűrűn nem fordul elő, hogy zavaró legyen. Ellenben kétszer belefutottam olyanba, hogy a koma lehetetlen módon változtatott helyet, be is írtam ide, hogy valaki találkozott e már ilyennel, de úgy tűnik nem; csak engem szórakoztatott eddig ilyen csalással (vagy buggal?).

(#19007) Sebibalu válasza Lomha 8V (#19006) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nem csak téged. Találkoztam pár ilyen legénnyel már.

(#19008) BerserkGuts válasza s.bala31 (#19004) üzenetére


BerserkGuts
őstag

nekem olyan furcsaság volt hogy 3x lőttem le warzoneban a csávót valahogy feltudott kelni mindig és nagyon jól bírta a lövéseket sniperral fejbe szedtem ekkor irta down aztán felkel utána gyorsan grauval féltár bele aztán megint felkelt :F

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#19009) Televan74


Televan74
nagyúr

Amíg a csalók fizetnek(veszik a CP -t) addig nem lesz változás. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19010) prokxy válasza KaitouP (#18999) üzenetére


prokxy
veterán

Mikor lesz playlist update? Most meglestem, még mindig a csicsiró park van meg a shút hauz.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19011) csuzda válasza prokxy (#19010) üzenetére


csuzda
aktív tag

Amikor kiírtad ezt én már indítottam újra a játékot, mert írta, hogy playlist update miatt tegyem meg :)

(#19012) prokxy válasza csuzda (#19011) üzenetére


prokxy
veterán

Már nekem is jó. :) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19013) Dictator^ válasza prokxy (#19012) üzenetére


Dictator^
veterán

Nekem is, viszont ennyi az update, hogy bekerült a Plunder Quad?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19014) KaitouP válasza prokxy (#19010) üzenetére


KaitouP
veterán

Most vót asszem! :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19015) prokxy válasza Dictator^ (#19013) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, de ez a shoot the ship vonza a csalókat, az qrvaélet. Oroszok, kínaiak, lelőhetetlen majmok dögivel. Meg is alapozta az esti hangulatot.

szerk: shoot the house: lejár a start timer és máris fejes az egyik csapattársamnak, szerintetek? vmi rus maestro vagy mi volt. 6x szintű, gg.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19016) dombi81 válasza prokxy (#19015) üzenetére


dombi81
senior tag

Srácok, ezzel nem lehet mit csinálni, ha még százhuszonötödikszer írjátok le mennyi a csaló a játékban, akkor sem. Ez a helyzet. Minden egyes eddigi COD-nál így volt, és így is marad. Vagy együtt tudtok ezzel élni, vagy nincs szükség a sokadik hozzászólásra. Senki nem tud/fog tenni ellene, sem itt, sem máshol. Sorry, unalmas, minden második hozzászólás erről szól. Szokjatok hozzá, még akkor is ha látszólag nem lehet. Ez van, erről szól a történet, ha megfeszültök sem fognak változtatni rajta. El kell engedni ezt a témát.

[ Szerkesztve ]

(#19017) prokxy válasza dombi81 (#19016) üzenetére


prokxy
veterán

Megdumáltuk. :) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19018) omfgk válasza prokxy (#19015) üzenetére


omfgk
addikt

3 lehetőséged van.

Git Gud. ;]
Állj közéjük.
Vagy Uninstall.

Nekem a harmadik opció bevált. Azóta Apex. :))

Ha majd jön egy hír ,hogy bannoltak 1 millió csalót akkor talán megint felnézek.

(#19019) Lomha 8V válasza Sebibalu (#19007) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Akkor jó (dehogy jó). Nem én hülyültem meg.

(#19020) prokxy válasza omfgk (#19018) üzenetére


prokxy
veterán

Ááá, csak mivel kikívánkozik belőlem, Páromnak hiába mondom, maradtok Ti, de én is visszafogom, érthető, h ez van, el kell fogadni. Csak bosszantó na. :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19021) s.bala31 válasza prokxy (#19020) üzenetére


s.bala31
őstag

Teljesen megértelek, valahol ki kell adni magadból, én is ide írok amikor nagyon felcsesz a játék. Asszonynak hiába panaszkodnék, max az lenne a válasz hogy ne játszak ha felidegesít :DDD ő azt nem érti min megyek keresztül amikor az SBMM rendszer sz*pó ágra tesz :D

(#19022) zgospel válasza prokxy (#19020) üzenetére


zgospel
őstag

Nem, elfogadni egyáltalán nem kell! Az olyan mintha elfogadnánk hogy minden sportoló doppingolhat, minden politikus lophat, és még sorolhatnánk. Ezzel a hozzáállással kvázi jóváhagynánk nekik hogy amit csinálnak az rendben van.

Itt a topikban nem tudunk tenni ellene sajnos, de attól még elfogadni nem kell, és a megfelelő hivatalos csatornákon muszáj jelenteni. Nem kevés pénzt fizettünk ki a játékért, cserébe pedig nem ezt a szolgáltatást várjuk el.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19023) boogie84


boogie84
veterán

És a csicskája még nekünk mondja h pofa be noob. [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19024) Acheron válasza zgospel (#19022) üzenetére


Acheron
őstag

Ezzel teljesen egyetértek. Azokon a csatornákon, ahol van némi esély a sikerre, jelenteni kell ezeket, és ennyi. De az is tény, hogy a topic nem szólhat erről folyamatosan - mert akkor másról sem szólna. Ugyanakkor, hogy kicsit mindezzel szembe is beszéljek, azt sem lehet elvitatni a topiklakóktól, hogy ha kiveri az ingerküszöböt egy - egy ilyen eset, akkor beírják ide. Az önmérséklet a lényeg, legyen szó akár csalókról, akár SBMM -ről.
A minap én is ledobtam a láncot sajnos egy ilyen kapcsán, de próbálom nem mindennapossá tenni az ilyen irányú hozzászólásokat. Ezzel ezt el is engedtem. Talán még annyi, hogy akik az utolsókig tolták az MW2 -t, azoknak meglehet, még fel sem tűnik ez a csalómennyiség - én pl még alig alig érzem (de persze észreveszem) őket. ;] A "belső cheater" sokkal inkább zavar, mert eddig ilyen nem volt. :(((
Egyébként meg omfgk fórumtárs megadta a három lehetséges irányt - ennyi :DDD
És ezzel off vége részemről.
(#19014) GhostPetya:
Hála az égnek, ez a Cheshire Park kissé már kiidegelt. hiába volt beállítva mint mód HC -n a CP és ShootHouse, kizárólafg előbbit dobálta zsinórban. Tegnap kíváncsiságból kivártam - ötször utasítottam el - ötször adta vissza. Végül hatodikra megszánt egy SH -al, az jó volt, ott legalább lehet haladni.
Ma érdekességképp belenéztem az Nvidia "nagy pillanatok" videóiba, hát ez szuper, remekül szórakoztam. Bár egy minapi zseniális mászárlást az originnal pont nem méltatott felvenni valónak, de nagyon mókás dolgokat találni, ami lehet, a meccs közben fel sem tűnt. Pl megtaláltam a pajzsos konmát, akivel egy meccs alatt - szer akadtunk összue úgy, hogy kapott egy -egy thermitet - ha épp pajzsot goldozott, valószínűleg az összes felmenőm meg lett emlegetve ;]

[ Szerkesztve ]

(#19025) KaitouP válasza Acheron (#19024) üzenetére


KaitouP
veterán

És hozzátenném hogy az ilyen irányú megnyilvánulásokat a lehető legkulturáltabban dühöngje ki magából mindenki, mert egy bizonyos határ után már moderátor fog rendet tenni. Érvényes ez az OFF-ra is, kéretik szűkre fogni. (Most nem neked mondom hanem általánosságban.) Természetesen ezek nem "saját" szabályok, az ÁSZF az irányadó ebben is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19026) laragirl83


laragirl83
őstag

Szerencse, hogy visszajött shoot the ship, végre meglesz pisztolyokra is platina :B

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#19027) mobal


mobal
MODERÁTOR

Egy hét után indítok egy meccset és konkrétan egy klános aimbotos nyomorék bandával rak össze.

Szánalmas ez a játék.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#19028) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Na jó, most azért elég jót röhögtem. Tényleg megjött a moderátor, csak őt is felk*rta a játék. :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#19029) mobal válasza Lomha 8V (#19028) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Gondoltam kapok megerősítést, hogy nyugodjak meg tele a játék kínai nevű csalókkal... :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#19030) rolio1


rolio1
tag

Ehhez a csaláshoz én is tudnék adalékot. Én azt hittem,a pc-sek nyomják elsősorban,de kicsit utána néztem, nem véletlen, hogy ennyi kontrolleres játékos van. Cronusmax megvan? Nézzetek utána...
Százféle scriptek, külön FAL-hoz, rpg-hez...
A gyártó weboldalán várólista van, nem tudnak eleget gyártani!
Már a levegőben leszed, pisztollyal, amikor írok neki (közös chat rulez), behiv 1v1-be, leszed, és röhögve beírja,hogy: kikapcsoljam a cronust?
Ez nem cheat, nem módosítja a játék működését, nem detektálható, sakk-matt

(#19031) juve600


juve600
nagyúr

mi már elengedtük a ezt a csalás témát, nem lehet velük mit kezdeni ,de találtunk megoldást
- 2vs2 gunfight
-privát meccs
-nem érdekel a battlepass szint
-nem érdekel az ilyen-olyan skin
-egy dolog számít hogy jól érezzük magunkat a játékban,a szórakozás
-vagyunk 4-6-8-10-en ismerősök,discord szerver aztán a sok csittet elmehet melegebb éghajlatra

(#19032) oriic válasza oriic (#18988) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb teaser, jön a nuke is. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19033) Sebibalu válasza rolio1 (#19030) üzenetére


Sebibalu
őstag

Ez tényleg csinos darab...

Nem veszted el a konzolod vagy az irányítód garanciáját. Nem neveznek csalónak és nem korlátoznak le miatta.
- 100% kimutathatatlan online játék során. Így teljes mértékben biztonságos a használata (Ezt a TitanFall fejlesztői is megerősítették).

(#19034) atee válasza Acheron (#19024) üzenetére


atee
őstag

Azt hittem velem kivételez és 10 ből 8 alkalommal CP volt. Már én is mindig kilőttem, de vissza dobálta!

D-day 2002-01-04 01:54

(#19035) dombi81 válasza Sebibalu (#19033) üzenetére


dombi81
senior tag

És hány olyan sumák lehet, aki még büszke is magára, hogy használja. Legalja.

(#19036) kiserik válasza rolio1 (#19030) üzenetére


kiserik
senior tag

Szerintem a konzolosok kb 50%a használja, vagy más okosságot. Ennél már csak az a jobb, mikor a cronust rádugja a xim-re. Egér+Bill a cronus tudásával kontrolleresek között konzolon.

(#19037) rolio1


rolio1
tag

Redditen olvastam, nagy streamerek is használják. Valamelyiknek beírták élőben,hogy kap 50$ donatet ha megmutatja a kontrollert a kábellel a gépig...kibannolta inkább a hozzászólót

[ Szerkesztve ]

(#19038) KaitouP válasza Lomha 8V (#19028) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD :CJól időzített.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19039) KaitouP válasza oriic (#19032) üzenetére


KaitouP
veterán

Kíváncsi leszek, ha player aktiválhatja akkor hogyan teheti majd.

BTW csak én érzem azt hogy ebben a részben a Multiplayer kárára megy rá ez az egész battle royale vonal? :F I mean, van content multiban is meg minden, csak nem tudom... Beképzelem lehet.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19040) csƵ válasza KaitouP (#19039) üzenetére


csƵ
őstag

Ugyanígy érzek. Ezért kár volt megvenni, ha csak az ingyenest tolják a fejlesztők meg a streamerek is.

(#19041) oriic válasza KaitouP (#19039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel évekig tervezik a Warzone-t támogatni, így ez nem meglepetés.

Live-Die-Respawn

(#19042) nyul105


nyul105
senior tag

Sziasztok,

Off téma, de talán tudtok tanácsot adni.
Monitor vásárlás előtt állok.
Acer 144hz 1ms 24" TN panelt váltok(tönkrement).

Célom egy 24" 144hz(vagy 240) monitor.
Amikor 5 éve vettem a TN-t, nem nagyon voltak még 144hz IPS-ek.

Kérdésem, hogy van itt aki CODozik "újfajta alacsony időzítésű", 144hz IPS kijelzővel? (És van tapasztalata TN panellel)
TNhez képest milyen az IPS, érezhető a ghost vagy bármi hátrány fps játékban?
Monitor fórum eléggé kihalt.

Köszi, akár privát üzi is jöhet, ha ez itt túl off.
:R

(#19043) csuzda válasza nyul105 (#19042) üzenetére


csuzda
aktív tag

Sokat nem tudok segíteni, de menjünk át a [monitor topikba], ne itt offoljunk.

[ Szerkesztve ]

(#19044) KRoy19 válasza nyul105 (#19042) üzenetére


KRoy19
őstag

Bár nincs TN-es tapasztalatom, de jelenleg egy LG 27GL850-es( egyik leggyorsabb IPS paneles monitor jelenleg) monitoron tolom a Cod-ot és nincs semmi ghosting vagy ilyesmi.(Response time Fastest-re állítva már vannak anomáliák, szóval a Fast mode a legideálisabb)
De egyébként rendeld meg és, ha számodra nem felel meg, akkor van 14 napod elállni a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

(#19045) KaitouP válasza oriic (#19041) üzenetére


KaitouP
veterán

Tiszta sor, én viszont sok más emberrel együtt 20K-t adtam a játékért, és akkor még szó sem volt arról hogy lesz ingyenes Warzone. Értem hogy rengeteg pénzt lapátolnak extrában be a mikrotranzakciókból a Warzone-nak IS köszönhetően, de az alapjáték árán felül én is ugyanúgy költök egyes esetekben MTX-re, mégis azt érzem, hogy nincs support - jelen esetben - Multiplayer mód mögött. Ott van mutatóban, néminemű content közben csöpög hozzá - én azt mondom, minőségben akkor is szarabb mint amikor fizetős SP rendszer volt - aztán ennyi, közben meg Warzone így, Warzone úgy csak a Warzone.

Valahol ez amiatt is lehet mert tömegeket akarnék bevonzani az amúgy is népes alapjátékhoz is, na meg kategóriájában az alapjáték a király szintet képviseli, a Warzone fényében viszont vannak vetélytársak azért. Ettől függetlenül a jelenséggel örökös Multiplayer játékosként annyira nem értek egyet. A Warzone side mode kéne legyen, nem core mode.

Jelige: Szerintem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19046) KaitouP válasza csuzda (#19043) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19047) oriic válasza KaitouP (#19045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de ha a sima MW-t nézed, az a megszokott 1 éves metódus itt is megvan. Utána már ez csak extra idő az Activisionnek is, mert ugye jön az új rész. Az más kérdés, hogy van annyi tartalom és lesz is benne, hogy még jó ideig tolják majd, de lényegében már a következő felvonásra készül kb mindenki. A Warzone ebben a helyzetben ugye előrébb van, mert több évre terveznek vele. De COD-ot szerintem mindig úgy veszünk szerintem hogy húzza ki az egy évet, minden utána lévő idő már ajándék. ( És én extrán mondhatom, lévén kétszer vettem meg a játékot, szóval én ennyi bizodalmat mindig adok a szériának) :R

Live-Die-Respawn

(#19048) lowzor válasza oriic (#19047) üzenetére


lowzor
veterán

Én azon sem csodálkozok majd, ha lemegy majd az új rész miatti hype, akkor nagyobb játékosbázisa lesz majd ennek, mint annak.
Ez a Black Ops Cold War nem hangzik nekem túl tartós dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#19049) Tomassy00 válasza lowzor (#19048) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Reméljük a sok retek csaló átmegy oda, még ha csak egy darabig is, ezt meg lehetne tolni nyugiba...

(#19050) KaitouP válasza oriic (#19047) üzenetére


KaitouP
veterán

Oké, és igaz, de azért az az 1 év nem mindegy hogy hogyan telik el, vagy hogy ha ennyire a következő CoD játékra készülnek, akkor mert illett volna kis cirkuszt adni már a népnek. Én is mindig megveszem az adott részt évről évre, 4 részt vettem meg a szériából kétszer (BO, BO II, BO III, Ghosts), de nem ez volt a legerősebb játéka a szériának content minőség és mennyiség + support tekintetében ha a szóban forgó játékmódot - a CoD játékok központi elemét - nézem.

Mindegy, volt már szarabb is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.