Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) laragirl83


laragirl83
őstag

Azt vki észrevette, vagy csak én képzelődöm, de ha régiónál amcsit választom, rendre jobb pingeket dobál game, ilyen 20-35 körül, míg ha EU, akkor ez a 40-60

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#7002) soo277 válasza Deck (#7000) üzenetére


soo277
őstag

Üdv neked NagyUfff

BT: wersoo#21211

(#7003) ProEvoFan válasza Deck (#7000) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na végre! :C
Kevesen voltak már a BO4ben?

(#7004) Deck válasza ProEvoFan (#7003) üzenetére


Deck
titán

Mindig vannak játékosok, csak már nem egyáltalán nem tetszett a játék. MW-t úgy volt kipróbáljuk de abba se tudtuk hagyni.. :DDD
Battle Pass-t is megvettük. Most van rá 30 napunk kb, hogy elérjünk mindent benne.. :P

PS5

(#7005) Dave567 válasza dombi81 (#6955) üzenetére


Dave567
addikt

(#6958) RazoR: Köszi, csak kíváncsi voltam... :R
Annyira nem lényeg persze, ki próbáltam így is úgy is..

(#7006) Casanova*


Casanova*
veterán

Végre sikerült egy jó statot összehozni. 36-4, tdm és crash map. kb. 25 kill körül haltam meg. Nem lett meg a nuke. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7007) KaitouP válasza ProEvoFan (#7003) üzenetére


KaitouP
veterán

(Eddig is tetszett neki a CoD: MW, csak próbálta titkolni... :P ;] )

Ugyanitt: Csácsá Deck! :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7008) oriic válasza Deck (#7000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hello itt. :)

Live-Die-Respawn

(#7009) Deck


Deck
titán

Köszi mindenkinek! :R

GhostPetya: Próbáltam nem szeretni, hogy ne kelljen megvennem.. :DDD

PS5

(#7010) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Ez megint oda lett téve, köszi tagok! :C

Aki esetleg becsatlakozna már csak úgy tud ha rám ír, fullon vagyunk de van 3-4 tag akikről nem tudom kicsoda és mindig nullán állnak, még ennél a feladatnál is vagyis nem is játszanak..
Valaki közülük itteni (Goakulum tudom igen)? Nehogy kitegyem ha jelentkező lenne:

[ Szerkesztve ]

(#7011) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

Járt már valaki úgy a legújabb COD-dal (Xbox One X-en), hogy a kampányban belefutott egy bug-ba, ami miatt nem tud továbbmenni?
Konkrétan kb. a story 1/3-nál, amikor a zöld lézer jelölőt kell használni (remélem ennyi még nem volt spoiler), akkor a 3. roham likvidálása után nem veszi észre a játék, hogy mindenki meghalt, és nem jön a következő hullám :(

Az utolsó checkponttól újraindítást már próbáltam, az nem segít. Az egész küldetést meg nem szeretném újraindítani... de félek más nem marad :(

(#7012) KaitouP válasza Deck (#7009) üzenetére


KaitouP
veterán

Ott próbál spórolni az ember ahol tud, de néha nem sikerül. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7013) v!ct0y válasza eL Geri (#7011) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ott van egy heli is azt hiszem. Azt is ki kell szedni. Ha nem ez a gond akkor kezd elölről.

(#7014) eL Geri válasza v!ct0y (#7013) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi, megnézem majd újra! :R
De sajnos nem rémlik, hogy ott legyeskedne egy kopter :)

(#7015) Deck válasza KaitouP (#7012) üzenetére


Deck
titán

Ez az évenkénti új rész, vedd meg, + még költesz rá.. Ha jól emlékszem te se az alapot vetted a BO4-nél. Aztán, még költöttél is rá + a monsterek... ;]
És végül ment az egész a levesbe.. :DDD
Sokkal jobb lenne ha 2-3 évente lenne új rész, addig meg csak új tartalmak jönnének. Persze így biztos több a bevételük, megértem ezt is. :K

PS5

(#7016) Casanova*


Casanova*
veterán

Amerikai régióval tényleg jobban adja. Kevesebb a pingem és nem laggol a game. Érdekes...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7017) Land válasza BusinessGuy (#7010) üzenetére


Land
veterán

Mit tud ez a "klános" dolog? Kapunk valamit ha sikerül a küldi?

Deck: A készítőktől korábban megígért dedikált szerver dolog életben tartaná az MW-t jó pár évig. Csak kuss van.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7018) laragirl83 válasza Casanova* (#7016) üzenetére


laragirl83
őstag

Ugyehogyugye? :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#7019) KaitouP válasza Deck (#7015) üzenetére


KaitouP
veterán

Pontosan, igazad van, ezért szorgalmazom jómagam is, hogy jó lenne, ha legalább 2 évig "élne" egy rész.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7020) dombi81 válasza laragirl83 (#7018) üzenetére


dombi81
senior tag

A régiót hol változtatjátok meg pc-n, melyik opcióban?

(#7021) Casanova* válasza dombi81 (#7020) üzenetére


Casanova*
veterán

Blizzardon,ahol indítod a gamet. Playing now gomb felett.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7022) dombi81 válasza Casanova* (#7021) üzenetére


dombi81
senior tag

Köszönöm, kipróbálom.

(#7023) BusinessGuy válasza Land (#7017) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem klános, ez ilyen squados izé. Random minden héten van valami feladat amiért random jutalmaz attól függően hogy hanyadik vagy az első háromban. DuplaXP token, exkluzív ajándék (mindig más).

(#7024) dombi81 válasza Casanova* (#7021) üzenetére


dombi81
senior tag

Itt semmi nem változik, ugyanúgy 50-60 között ugrál a ping. Viszont pozitívum, hogy nem csupán TDM-et dobál a játék Shoot House-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7025) Land válasza BusinessGuy (#7023) üzenetére


Land
veterán

Engem lehet érdekelne. Csak ugyanúgy játszanom kell ahogy eddig, persze figyelve a heti ottani küldire és kész?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7026) BusinessGuy válasza Land (#7025) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Persze,ennyi nincs semmi komoly kényszer az se baj ha épp nem "neked való" a feladat, majd máskor.
Adott 3 user a csoportban akik nem tudom kik és nemigen játszanak egy hete mert egy killjük sincs van közülük itt valaki?
Molotov , Vequaz665, LORTACHANKA_Q8 ?

Ha senki nem jelentkezik ezekre ma (mondjuk 8-ig) akkor repülnek és lesz hely.

(#7027) Bennyboy válasza BusinessGuy (#7010) üzenetére


Bennyboy
őstag

Igen helyi vagyok (Goakulum) és aktív is csak az app vmiért kiléptetett és nem számolt semmit. Látom ki lettem rakva. Mind1.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7028) Dave567 válasza lowzor (#6999) üzenetére


Dave567
addikt

[link]

Picit vissza mentem a kíváncsiság képen, Szerintem ez nem volt HC.....

Tegnapi automatás gyerek... [link]

[ Szerkesztve ]

(#7029) BusinessGuy válasza Bennyboy (#7027) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem lettél kirakva mert rólad tudtam hogy innen vagy. Ott is vagy a reggeli képen,írtam hogy hogy Goakulumot tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#7030) BusinessGuy válasza Dave567 (#7028) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Itt mi a bús a hack...? Kit kell nézni vagy hol?

(#7031) Dave567 válasza BusinessGuy (#7030) üzenetére


Dave567
addikt

Hát ÉN!! :DDD Ultimate, szerintem hagyjuk egymást... Minden jót.. :R

[ Szerkesztve ]

(#7032) Bennyboy válasza BusinessGuy (#7029) üzenetére


Bennyboy
őstag

Akkor nálam bugos az app. Squadnál azt írja csatlakozzam egyhez, én meg nem léptem ki az itteniből. Nem gond, csak érdekes.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7033) Casanova* válasza Dave567 (#7028) üzenetére


Casanova*
veterán

Milyen automatás? Ez nem csal,csak ügyes.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7034) BusinessGuy válasza Bennyboy (#7032) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Indítsd újra teljesen leállítva. Néha csinálja, múltkor azt hittük megszüntették a squadot mert mindenkinél azt írta hogy csatlakozzon egy squadhoz...

Dave567: Hagynálak ha nem tolnál be állandóan marhaságot. Küldtél videót is ami szerinted problémás holott minden egyes problémásnak vélt részednél a killcamban egyértelműen látszik hogy kapsz legalább 3-4 találatot felsőtestre nagy tűzgyorsaságú fegyverekből ami lazán azalatt az 1 mp alatt kitolja az 5-10 skulót.... Itt sincs semmi most, mi a hack? Az hogy néha úgy fest 1 lövésből leszed? Amikor épp nem nyomod el a killcamot bőven látszik hogy több találata van felsőtesten mint neked......
Ebben a videódban sincs semmi,szimplán jobb a csóka reflexe és kapod felsőtestre míg te általában alsótestre vagy végtagokra szórsz. A golyókat is lehetne elemezni ha rendes minőségű lenne a videó aminek az akadálya kb semmi sem lenne ugye...
Mondtam már ha ennyire nem tetszik minek játszol vele? Semmi gond a hitreggel a netkóddal, de még csak a gyíkemberek által létrehozott segítő/nem segítő sebzésmodell sem létezik...

[ Szerkesztve ]

(#7035) Dave567 válasza Casanova* (#7033) üzenetére


Dave567
addikt

Rendben... :R

[ Szerkesztve ]

(#7036) Casanova* válasza Dave567 (#7035) üzenetére


Casanova*
veterán

Így én is lövök és nem csalok. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7037) Dave567 válasza Casanova* (#7036) üzenetére


Dave567
addikt

Én is, pusztán nem halnak meg...... :DD

(#7038) Bennyboy válasza BusinessGuy (#7034) üzenetére


Bennyboy
őstag

bedobott egy randomba, mind1 hagyom a fenébe, látom nem nagyon működik ez az app. Már úgy is 155 vagyok, legalább lesz hely másoknak.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7039) Casanova* válasza Dave567 (#7037) üzenetére


Casanova*
veterán

Nekem is sokszor lag compom van,késik a netem. Hiába lövök előbb,én halok meg,de azonnal. Nagyon idegesítő tud lenni.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7040) dombi81 válasza Casanova* (#7039) üzenetére


dombi81
senior tag

Akkor mégsem jött be ez az amerikai régióválasztás?

(#7041) Dave567 válasza BusinessGuy (#7034) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnos nem sikerült felvennem mikor az 1ik ellenfél srác próbált fejen lőni, (bevallom kempeltem NA :DDD ) kilkambe jó látható volt, szépen rávitte a fejemre a fegyvert, csak pötyizett 3 shot, szerintem nézett nagyot, odajött és ledarált.... BÁRCSAK FELVETTEM VOLNA.

(#7040) dombi81: Nem jobb, viszont nincs annyi kemp, ahogy észre vettem. Mindenki a ponton volt.

[ Szerkesztve ]

(#7042) Casanova* válasza dombi81 (#7040) üzenetére


Casanova*
veterán

De,eddig jobb az amerikai.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7043) BusinessGuy válasza Dave567 (#7041) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Igen. Bárcsak. Komoly dolog a felvétel a mai világban akár 4k-ban 60fps-el 120mbps minőségben visszafelé az elmúlt 4-5 év videókártya termésével... :C

A falon átlövésed meg AK nem viszi az ajtót is agyon lett cáfolva... Mit vársz,komolyan? Hogy a sírásod meghallgattatik és mindenki abbahagyja az amúgy valóban nem hibátlan mégis COD4 óta legjobb COD részt? :) Még egy olyan videót sem tudtál felmutatni (a gyér minőség mellett is kivehető a lényeg sajna) amiben lenne bármi amire felhúzná az ember a szemöldökét vagy ne lett volna eddig is bármelyik COD részben.... De ide jársz és csak sírsz a játék miatt meg hack, meg nem halnak... Minek?

[ Szerkesztve ]

(#7044) dombi81 válasza Casanova* (#7042) üzenetére


dombi81
senior tag

3 db plusz pinggel?
#7041: a pingről kérdeztem. Csak, hogy ne tévesszünk meg senkit ez ügyben, mert semmit nem számít régióválasztásnál melyik földrészt választod.

[ Szerkesztve ]

(#7045) Casanova* válasza Dave567 (#7037) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] na ez szokott lenni nekem új codban elég sűrűn. :W ez saját videóm... Dombi81: 10-15 db. Pinggel kevesebb... Játssz még többet amerikain. Meglátod...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7046) Deck válasza Casanova* (#7045) üzenetére


Deck
titán

Ez komoly. VMP-vel előbb lő és mégis ő hal meg. :DDD
BO4-be sokszor éreztem amúgy ilyet..

PS5

(#7047) dombi81 válasza Casanova* (#7045) üzenetére


dombi81
senior tag

Ilyen esemény előfordul, de ez egy évekkel ezelőtti Black Ops. Ez ellen nem tudsz tenni semmit, régió választással sem. Sajnos. Az új COD-ban abszolút nincsenek ennyire durva eltérések. Mekkora pinged van, honnan játszol, Kenyából? Ugye nem laptopon?

[ Szerkesztve ]

(#7048) Casanova* válasza Deck (#7046) üzenetére


Casanova*
veterán

Bo4be is sokszor lagcompom volt. Az új cod a legdurvább. Dombi81: új cod még lag composabb. :(( egy jó lobbyban ment a dara. 😁 30-50 között van a pingem. De ez nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7049) Deck válasza Casanova* (#7048) üzenetére


Deck
titán

Nálam az újban semmi ilyen nincs. Hal mindenki.. :))

PS5

(#7050) dombi81 válasza Casanova* (#7048) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem, nem ennyire lagcompos. 50-es pinggel sokkal jobban kellene mennie. Laptopon próbálkozol? A gyenge pinghez ám odatesznek a gyengébb hardverek is. Elég rendesen. Mindegy, hogy low vagy nem low beállítások.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.