Hirdetés

2020. szeptember 22., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-08-25 17:41:21

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7001) laragirl83

laragirl83
(őstag)

Azt vki észrevette, vagy csak én képzelődöm, de ha régiónál amcsit választom, rendre jobb pingeket dobál game, ilyen 20-35 körül, míg ha EU, akkor ez a 40-60

asus rog strix z390 f-gaming * 9700k@5ghz * noctua nh-d15 * 16gb gskill tridentz rgb 3600 * msi rtx2080super gaming x trio * samsung evo plus 970 * evga supernova 750 g3 * fractal design meshify s2 tgd * benq zowie xl2411p

(#7002) soo277 válasza Deck (#7000) üzenetére

soo277
(senior tag)

Üdv neked NagyUfff

don't CRY

(#7003) ProEvoFan válasza Deck (#7000) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Na végre! :C
Kevesen voltak már a BO4ben?

(#7004) Deck válasza ProEvoFan (#7003) üzenetére

Deck
(nagyúr)

Mindig vannak játékosok, csak már nem egyáltalán nem tetszett a játék. MW-t úgy volt kipróbáljuk de abba se tudtuk hagyni.. :DDD
Battle Pass-t is megvettük. Most van rá 30 napunk kb, hogy elérjünk mindent benne.. :P

PSN: Deck_HUN

(#7005) Dave567 válasza dombi81 (#6955) üzenetére

Dave567
(addikt)

(#6958) RazoR: Köszi, csak kíváncsi voltam... :R
Annyira nem lényeg persze, ki próbáltam így is úgy is..

(#7006) Casanova*

Casanova*
(veterán)

Végre sikerült egy jó statot összehozni. 36-4, tdm és crash map. kb. 25 kill körül haltam meg. Nem lett meg a nuke. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7007) GhostPetya válasza ProEvoFan (#7003) üzenetére

GhostPetya
(Topikgazda)

(Eddig is tetszett neki a CoD: MW, csak próbálta titkolni... :P ;] )

Ugyanitt: Csácsá Deck! :D

ELADÓ XENOBLADE CHRONICLES 2 (NINTENDO SWITCH): https://hardverapro.hu/apro/elado_vagy_csere_xenoblade_chronicles_nintendo_swi/friss.html

(#7008) oriic válasza Deck (#7000) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hello itt. :)

Live-Die-Respawn

(#7009) Deck

Deck
(nagyúr)

Köszi mindenkinek! :R

GhostPetya: Próbáltam nem szeretni, hogy ne kelljen megvennem.. :DDD

(#7010) BusinessGuy

BusinessGuy
(tag)

Ez megint oda lett téve, köszi tagok! :C

Aki esetleg becsatlakozna már csak úgy tud ha rám ír, fullon vagyunk de van 3-4 tag akikről nem tudom kicsoda és mindig nullán állnak, még ennél a feladatnál is vagyis nem is játszanak..
Valaki közülük itteni (Goakulum tudom igen)? Nehogy kitegyem ha jelentkező lenne:

[ Szerkesztve ]

(#7011) eL Geri

eL Geri
(senior tag)

Sziasztok!

Járt már valaki úgy a legújabb COD-dal (Xbox One X-en), hogy a kampányban belefutott egy bug-ba, ami miatt nem tud továbbmenni?
Konkrétan kb. a story 1/3-nál, amikor a zöld lézer jelölőt kell használni (remélem ennyi még nem volt spoiler), akkor a 3. roham likvidálása után nem veszi észre a játék, hogy mindenki meghalt, és nem jön a következő hullám :(

Az utolsó checkponttól újraindítást már próbáltam, az nem segít. Az egész küldetést meg nem szeretném újraindítani... de félek más nem marad :(

(#7012) GhostPetya válasza Deck (#7009) üzenetére

GhostPetya
(Topikgazda)

Ott próbál spórolni az ember ahol tud, de néha nem sikerül. :DDD

ELADÓ XENOBLADE CHRONICLES 2 (NINTENDO SWITCH): https://hardverapro.hu/apro/elado_vagy_csere_xenoblade_chronicles_nintendo_swi/friss.html

(#7013) v!ct0y válasza eL Geri (#7011) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Ott van egy heli is azt hiszem. Azt is ki kell szedni. Ha nem ez a gond akkor kezd elölről.

(#7014) eL Geri válasza v!ct0y (#7013) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Köszi, megnézem majd újra! :R
De sajnos nem rémlik, hogy ott legyeskedne egy kopter :)

(#7015) Deck válasza GhostPetya (#7012) üzenetére

Deck
(nagyúr)

Ez az évenkénti új rész, vedd meg, + még költesz rá.. Ha jól emlékszem te se az alapot vetted a BO4-nél. Aztán, még költöttél is rá + a monsterek... ;]
És végül ment az egész a levesbe.. :DDD
Sokkal jobb lenne ha 2-3 évente lenne új rész, addig meg csak új tartalmak jönnének. Persze így biztos több a bevételük, megértem ezt is. :K

(#7016) Casanova*

Casanova*
(veterán)

Amerikai régióval tényleg jobban adja. Kevesebb a pingem és nem laggol a game. Érdekes...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7017) Land válasza BusinessGuy (#7010) üzenetére

Land
(veterán)

Mit tud ez a "klános" dolog? Kapunk valamit ha sikerül a küldi?

Deck: A készítőktől korábban megígért dedikált szerver dolog életben tartaná az MW-t jó pár évig. Csak kuss van.

[ Szerkesztve ]

LG V50 ThinQ & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Volkswagen Passat B8 2.0 TDI DSG Highline 190 LE

(#7018) laragirl83 válasza Casanova* (#7016) üzenetére

laragirl83
(őstag)

Ugyehogyugye? :B

asus rog strix z390 f-gaming * 9700k@5ghz * noctua nh-d15 * 16gb gskill tridentz rgb 3600 * msi rtx2080super gaming x trio * samsung evo plus 970 * evga supernova 750 g3 * fractal design meshify s2 tgd * benq zowie xl2411p

(#7019) GhostPetya válasza Deck (#7015) üzenetére

GhostPetya
(Topikgazda)

Pontosan, igazad van, ezért szorgalmazom jómagam is, hogy jó lenne, ha legalább 2 évig "élne" egy rész.

(#7020) dombi81 válasza laragirl83 (#7018) üzenetére

dombi81
(senior tag)

A régiót hol változtatjátok meg pc-n, melyik opcióban?

(#7021) Casanova* válasza dombi81 (#7020) üzenetére

Casanova*
(veterán)

Blizzardon,ahol indítod a gamet. Playing now gomb felett.

[ Szerkesztve ]

(#7022) dombi81 válasza Casanova* (#7021) üzenetére

dombi81
(senior tag)

Köszönöm, kipróbálom.

(#7023) BusinessGuy válasza Land (#7017) üzenetére

BusinessGuy
(tag)

Nem klános, ez ilyen squados izé. Random minden héten van valami feladat amiért random jutalmaz attól függően hogy hanyadik vagy az első háromban. DuplaXP token, exkluzív ajándék (mindig más).

(#7024) dombi81 válasza Casanova* (#7021) üzenetére

dombi81
(senior tag)

Itt semmi nem változik, ugyanúgy 50-60 között ugrál a ping. Viszont pozitívum, hogy nem csupán TDM-et dobál a játék Shoot House-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7025) Land válasza BusinessGuy (#7023) üzenetére

Land
(veterán)

Engem lehet érdekelne. Csak ugyanúgy játszanom kell ahogy eddig, persze figyelve a heti ottani küldire és kész?

LG V50 ThinQ & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Volkswagen Passat B8 2.0 TDI DSG Highline 190 LE

(#7026) BusinessGuy válasza Land (#7025) üzenetére

BusinessGuy
(tag)

Persze,ennyi nincs semmi komoly kényszer az se baj ha épp nem "neked való" a feladat, majd máskor.
Adott 3 user a csoportban akik nem tudom kik és nemigen játszanak egy hete mert egy killjük sincs van közülük itt valaki?
Molotov , Vequaz665, LORTACHANKA_Q8 ?

Ha senki nem jelentkezik ezekre ma (mondjuk 8-ig) akkor repülnek és lesz hely.

(#7027) Bennyboy válasza BusinessGuy (#7010) üzenetére

Bennyboy
(senior tag)

Igen helyi vagyok (Goakulum) és aktív is csak az app vmiért kiléptetett és nem számolt semmit. Látom ki lettem rakva. Mind1.

[ Szerkesztve ]

(#7028) Dave567 válasza lowzor (#6999) üzenetére

Dave567
(addikt)

[link]

Picit vissza mentem a kíváncsiság képen, Szerintem ez nem volt HC.....

Tegnapi automatás gyerek... [link]

[ Szerkesztve ]

(#7029) BusinessGuy válasza Bennyboy (#7027) üzenetére

BusinessGuy
(tag)

Nem lettél kirakva mert rólad tudtam hogy innen vagy. Ott is vagy a reggeli képen,írtam hogy hogy Goakulumot tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#7030) BusinessGuy válasza Dave567 (#7028) üzenetére

BusinessGuy
(tag)

Itt mi a bús a hack...? Kit kell nézni vagy hol?

(#7031) Dave567 válasza BusinessGuy (#7030) üzenetére

Dave567
(addikt)

Hát ÉN!! :DDD Ultimate, szerintem hagyjuk egymást... Minden jót.. :R

[ Szerkesztve ]

(#7032) Bennyboy válasza BusinessGuy (#7029) üzenetére

Bennyboy
(senior tag)

Akkor nálam bugos az app. Squadnál azt írja csatlakozzam egyhez, én meg nem léptem ki az itteniből. Nem gond, csak érdekes.

(#7033) Casanova* válasza Dave567 (#7028) üzenetére

Casanova*
(veterán)

Milyen automatás? Ez nem csal,csak ügyes.

(#7034) BusinessGuy válasza Bennyboy (#7032) üzenetére

BusinessGuy
(tag)

Indítsd újra teljesen leállítva. Néha csinálja, múltkor azt hittük megszüntették a squadot mert mindenkinél azt írta hogy csatlakozzon egy squadhoz...

Dave567: Hagynálak ha nem tolnál be állandóan marhaságot. Küldtél videót is ami szerinted problémás holott minden egyes problémásnak vélt részednél a killcamban egyértelműen látszik hogy kapsz legalább 3-4 találatot felsőtestre nagy tűzgyorsaságú fegyverekből ami lazán azalatt az 1 mp alatt kitolja az 5-10 skulót.... Itt sincs semmi most, mi a hack? Az hogy néha úgy fest 1 lövésből leszed? Amikor épp nem nyomod el a killcamot bőven látszik hogy több találata van felsőtesten mint neked......
Ebben a videódban sincs semmi,szimplán jobb a csóka reflexe és kapod felsőtestre míg te általában alsótestre vagy végtagokra szórsz. A golyókat is lehetne elemezni ha rendes minőségű lenne a videó aminek az akadálya kb semmi sem lenne ugye...
Mondtam már ha ennyire nem tetszik minek játszol vele? Semmi gond a hitreggel a netkóddal, de még csak a gyíkemberek által létrehozott segítő/nem segítő sebzésmodell sem létezik...

[ Szerkesztve ]

(#7035) Dave567 válasza Casanova* (#7033) üzenetére

Dave567
(addikt)

Rendben... :R

[ Szerkesztve ]

(#7036) Casanova* válasza Dave567 (#7035) üzenetére

Casanova*
(veterán)

Így én is lövök és nem csalok. :D

(#7037) Dave567 válasza Casanova* (#7036) üzenetére

Dave567
(addikt)

Én is, pusztán nem halnak meg...... :DD

(#7038) Bennyboy válasza BusinessGuy (#7034) üzenetére

Bennyboy
(senior tag)

bedobott egy randomba, mind1 hagyom a fenébe, látom nem nagyon működik ez az app. Már úgy is 155 vagyok, legalább lesz hely másoknak.

(#7039) Casanova* válasza Dave567 (#7037) üzenetére

Casanova*
(veterán)

Nekem is sokszor lag compom van,késik a netem. Hiába lövök előbb,én halok meg,de azonnal. Nagyon idegesítő tud lenni.

(#7040) dombi81 válasza Casanova* (#7039) üzenetére

dombi81
(senior tag)

Akkor mégsem jött be ez az amerikai régióválasztás?

(#7041) Dave567 válasza BusinessGuy (#7034) üzenetére

Dave567
(addikt)

Sajnos nem sikerült felvennem mikor az 1ik ellenfél srác próbált fejen lőni, (bevallom kempeltem NA :DDD ) kilkambe jó látható volt, szépen rávitte a fejemre a fegyvert, csak pötyizett 3 shot, szerintem nézett nagyot, odajött és ledarált.... BÁRCSAK FELVETTEM VOLNA.

(#7040) dombi81: Nem jobb, viszont nincs annyi kemp, ahogy észre vettem. Mindenki a ponton volt.

[ Szerkesztve ]

(#7042) Casanova* válasza dombi81 (#7040) üzenetére

Casanova*
(veterán)

De,eddig jobb az amerikai.

(#7043) BusinessGuy válasza Dave567 (#7041) üzenetére

BusinessGuy
(tag)

Igen. Bárcsak. Komoly dolog a felvétel a mai világban akár 4k-ban 60fps-el 120mbps minőségben visszafelé az elmúlt 4-5 év videókártya termésével... :C

A falon átlövésed meg AK nem viszi az ajtót is agyon lett cáfolva... Mit vársz,komolyan? Hogy a sírásod meghallgattatik és mindenki abbahagyja az amúgy valóban nem hibátlan mégis COD4 óta legjobb COD részt? :) Még egy olyan videót sem tudtál felmutatni (a gyér minőség mellett is kivehető a lényeg sajna) amiben lenne bármi amire felhúzná az ember a szemöldökét vagy ne lett volna eddig is bármelyik COD részben.... De ide jársz és csak sírsz a játék miatt meg hack, meg nem halnak... Minek?

[ Szerkesztve ]

(#7044) dombi81 válasza Casanova* (#7042) üzenetére

dombi81
(senior tag)

3 db plusz pinggel?
#7041: a pingről kérdeztem. Csak, hogy ne tévesszünk meg senkit ez ügyben, mert semmit nem számít régióválasztásnál melyik földrészt választod.

[ Szerkesztve ]

(#7045) Casanova* válasza Dave567 (#7037) üzenetére

Casanova*
(veterán)

[link] na ez szokott lenni nekem új codban elég sűrűn. :W ez saját videóm... Dombi81: 10-15 db. Pinggel kevesebb... Játssz még többet amerikain. Meglátod...

[ Szerkesztve ]

(#7046) Deck válasza Casanova* (#7045) üzenetére

Deck
(nagyúr)

Ez komoly. VMP-vel előbb lő és mégis ő hal meg. :DDD
BO4-be sokszor éreztem amúgy ilyet..

(#7047) dombi81 válasza Casanova* (#7045) üzenetére

dombi81
(senior tag)

Ilyen esemény előfordul, de ez egy évekkel ezelőtti Black Ops. Ez ellen nem tudsz tenni semmit, régió választással sem. Sajnos. Az új COD-ban abszolút nincsenek ennyire durva eltérések. Mekkora pinged van, honnan játszol, Kenyából? Ugye nem laptopon?

[ Szerkesztve ]

(#7048) Casanova* válasza Deck (#7046) üzenetére

Casanova*
(veterán)

Bo4be is sokszor lagcompom volt. Az új cod a legdurvább. Dombi81: új cod még lag composabb. :(( egy jó lobbyban ment a dara. 😁 30-50 között van a pingem. De ez nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

(#7049) Deck válasza Casanova* (#7048) üzenetére

Deck
(nagyúr)

Nálam az újban semmi ilyen nincs. Hal mindenki.. :))

(#7050) dombi81 válasza Casanova* (#7048) üzenetére

dombi81
(senior tag)

Nem, nem ennyire lagcompos. 50-es pinggel sokkal jobban kellene mennie. Laptopon próbálkozol? A gyenge pinghez ám odatesznek a gyengébb hardverek is. Elég rendesen. Mindegy, hogy low vagy nem low beállítások.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.