Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) lowzor válasza oriic (#1550) üzenetére


lowzor
veterán

A kupont viszont csak RTX kártyával lehet aktiválni, nem?

(#1552) KaitouP válasza boogie84 (#1548) üzenetére


KaitouP
veterán

Most szétnéztem Google-n, máshol is tudsz kódot vásárolni, de kérdés hogy megérősebb-e így, vagy jobb Battle.net alól vásárolni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1553) oriic válasza lowzor (#1551) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis mokolas kell de eladok tobbnyire segitenek. Kis kellemetlenseg talan belefer, igy viszont 10-12 ezerert mar lesz az embernek jateka. Nyilvan aki nem akar ilyennel pepecselni, annak marad a hivatalos ut. :)

Live-Die-Respawn

(#1554) KaitouP


KaitouP
veterán

Spec Ops mode reveal: október 8 [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1555) wjbhbdux válasza KaitouP (#1554) üzenetére


wjbhbdux
veterán

csak playstationről lehet megnyitni a streamet :(((

/s

(#1557) oriic válasza SH4D0W2011 (#1556) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csinos az az MP5

Live-Die-Respawn

(#1558) Pahli válasza #13056512 (#1542) üzenetére


Pahli
tag

Hát igen azért voltak érdekességek.
Első 2 lövés eltalált btw.

(#1559) Csokishurka válasza #13056512 (#1542) üzenetére


Csokishurka
őstag

Kicsit megnyugtat, mondom nem létezik hogy ilyen béna vagyok.
Hamarabb kezdem el darálni már van benne vagy 2-3 hit, jó igaz MP5-ből aztán megfordul és bedarál M4-el.
Sokadik után oké akkor megyek M4-el, majd akkor meg az SMG-sek daráltak be ugyanígy.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1560) Csokishurka válasza oriic (#1557) üzenetére


Csokishurka
őstag

Huhu reméltem hogy lesz MP5SD <3

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1561) KaitouP


KaitouP
veterán

Digital Foundry - Modern Warfare Beta Performance Test minden platformon: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1562) kKairosX válasza KaitouP (#1561) üzenetére


kKairosX
lelkes újonc

Nem néztem végig a videót, de gondolom a szokásos PC-OneX-PS4Pro-PS4-One a sorrend, mint az utóbbi 2 évben kb. minden multiplatform cím. Akcióban lehet behúzom majd One X-re.

(#1563) KaitouP válasza kKairosX (#1562) üzenetére


KaitouP
veterán

Jól sejtetted, a legdurvább dolog (és persze legnyilvánvalóbb), hogy a Ground War mode alatt egyenesen szenved a sima One, de a két erősebb konzol sem képes a folyamatos 60-ra, 40-60 között ugrál folyamatosan. Mondanom se kell, hogy egy jobb PC-n azért a folyamatos 60 legalább megvan, vagy nem kevés esetben sokkal több is, ami egyáltalán nem crossplay kompatibilis.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1564) kKairosX válasza KaitouP (#1563) üzenetére


kKairosX
lelkes újonc

A frame rate problémákat megjelenésig javítják, BO4 is tartotta a 60 fps-t az összes konzolon.

(#1565) b. válasza KaitouP (#1563) üzenetére


b.
félisten

valószínűleg a szervereket korlátozzák kisebb FPS re. BO4 alatt ugye volt 20 FPS re korlátozott szerver is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1566) Acheron válasza #13056512 (#1542) üzenetére


Acheron
őstag

Akkor nem csak képzelődtem a GW alatt :) A végleges verzióban remélhetően ez jobb lesz.

(#1567) k-adi válasza KaitouP (#1535) üzenetére


k-adi
nagyúr

" Infinity Ward reagált a rajongók kirohanására"

Mégis mit? :DD lószart se írtak, csak amit eddig is tudtunk :)

Konkrétan leírták (újra) a sok hülyének, hogy a spec ops mód jön csak a survival lesz ps4 :D

Meg ez is mekkora egy bullshit válasz :D :D " We understand that some may still be disappointed to not be able to play classic Special Ops Survival day one, we hear you. Please know that we are working hard to make sure this is the best Call of Duty we’ve ever made and the best experience possible for fans."

ez már kb. bullshit generator 2.0 kategória

(#1568) SH4D0W2011 válasza k-adi (#1567) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Miért? Az Acti döntése volt az exkluzivitás egy olyan játékmódra, ami őszintén, hány embert érdekel komolyan? Csak már megint van valami, ami miatt lehet nyávogni.

(#1569) k-adi válasza SH4D0W2011 (#1568) üzenetére


k-adi
nagyúr

Engem pl. érdekelne a Survival mód. :) és szerintem sokakat még, jó coop mód az.

redditen már megy az anyázás :D

How in the world did they think saying “We don’t want to split the player base” then lock out a game mode for a player base then presumably lock guns behind loot boxes which does the exact opposite. They deserve every ounce of this crap they get.

(#1570) Gergo28 válasza b. (#1565) üzenetére


Gergo28
tag

A 20fps izgalmas lehet, mert 24-től látja a szem folyamatosnak.

(#1571) KaitouP válasza kKairosX (#1564) üzenetére


KaitouP
veterán

Base PS4/XONE nem tartotta, ezért váltottam PS4 Pro-ra. Blackout-ban még az izmosabb variánssok se bírják, bár ott annyira nem volt jelentős, mert nincs olyan intenzív akció, mint az MW felé GW-ben. Ott meg sajnos gáz az alacsonyabb framerate játékélményben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1572) KaitouP válasza b. (#1565) üzenetére


KaitouP
veterán

Legyen így. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1573) KaitouP válasza k-adi (#1567) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem én írtam charlieiNTEL -re, meg nem én neveztem el a cikket sem. :N

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1574) Deck válasza Gergo28 (#1570) üzenetére


Deck
titán

Egy shooter játékba a 30 is rossz nem, hogy a 20.

PS5

(#1575) b. válasza Gergo28 (#1570) üzenetére


b.
félisten

Ez nem is FPS,( nem pontosan fogalmaztam) hanem tickrate, nem tudom a magyar megfelelőjét.Általában hozzákorlátozzák konzolon az FPS hez és így megfelelőbb kommunikáció, kevésbé szakadozott az irányítás és a hit visszajelzés. Természetesen a gépen neked az FPS nem változik,de ilyenkor hozzá állítják a szerverek tickratejet az FPS hez. vagy az alap fps hez vagy a feléhez., és annak egy bizonyos szorzószáma a gépeden futó FPS . valószínűleg itt is ezt teszik ha nem éri el a 60 FPS-t a gép.
Igazából erősen függ a játékmotortól és az optimalizációtól. Általában a szervereken történő tickrate korlátozás már régóta megy. A korlátozást nem feltétlenül látod mondjuk egy PS4 gépen, mert úgy szokták beállítani, hogy amit tud, annak egy bizonyos szorzószáma. Ha tud mondjuk átlagban a PS 55 FPS-t, néha lemegy 50 köré, akkor 25-30 Hz-re lekorlátozzák a szervert és úgy számoltatják, hogy annyi FPS - megy a konzolon is.( ha ennek a kétszerese az jobb)
PC-n gáz volt a 20,( BO4) de szerencsére 2 hétig tartott, utána jöttek a 60 Hz-s szerverek, sőt volt állítólag 120 is,de ezt biztosra nehéz meg mondani. Nem sok online lövölde szolgál ki egy erős gamer Pc-t megfelelő Tickrate-vel.PL Overwatch szerverek is 60 Hz-re korlátozottak,pedig aztán ott van pénz. Ez az általánosan elfogadott ( sajnos), CS nél viszont van 120 és magasabb is.
PS 4 re azért a 60 Hz-s tickratet- remélem biztosítani fogják.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1576) Con Troll válasza b. (#1565) üzenetére


Con Troll
senior tag

20 Hz az, nem FPS. A szerver tickrate-je nem összekeverendő a kliens képfrissítési gyakoriságával. Az, hogy a blackout szerverek 20 Hz-en pörögnek, nem azt jelenti, hogy a játék max. 20 FPS-en fut.

[ Szerkesztve ]

(#1577) b. válasza Con Troll (#1576) üzenetére


b.
félisten

Con Troll: igen ezt pontosítottam épp feletted előtted 3 perccel :D
egyébként a szervereken is ilyenkor a tickrate megfelel annak az FPS számnak amivel kommunikál, tehát a BO4 alatt 20 FPS nek megfelelő sebességgel kommunikált a kliens és a szerver, ami gáz volt, sőt a 30 is az szerintem.Ehhez képest a ps4 ilyenkor a maga 50 FPS sebességével szárnyal.Szóval szerintem elkönyvelhető lesz a 30 Hz ra korlátozás, hogy biztosra menjenek MW alatt.
:R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1578) Con Troll válasza b. (#1577) üzenetére


Con Troll
senior tag

Igen, mobilról pötyögtem, csak miután elküldtem a hsz-t, akkor láttam, hogy közben te is írtál :D

(#1579) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A kampány 5 frakciója:

[link]

Live-Die-Respawn

(#1580) #91166208


#91166208
törölt tag

Játék elorendelve és 1 hét szabi kivéve a munkahelyen :DD :R :C

(#1581) Komi28 válasza #91166208 (#1580) üzenetére


Komi28
senior tag

Végső megjelenés mikor lesz? Október 25? :)

[ Szerkesztve ]

(#1582) soo277 válasza Komi28 (#1581) üzenetére


soo277
őstag

pontosan 19.10.25

BT: wersoo#21211

(#1583) b.


b.
félisten

Úgy néz ki nekiestek IW nek az 1 évig PS4 exkluzív Spec Ops Survival mód miatt. [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1584) voodoo98


voodoo98
addikt

Dobozos PC-s verziót meg lehet majd valahol venni? Sehol nem látom...félek hogy nem...

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1585) oriic válasza voodoo98 (#1584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lemezes PC kiadás nem lesz.

Live-Die-Respawn

(#1586) huby80 válasza b. (#1583) üzenetére


huby80
senior tag

sajnálom hogy nem lessz benn :( anno sokat nyomtam sokkal élvezetesebb mint a sima spec mod

(#1587) SH4D0W2011 válasza #91166208 (#1580) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Valószínűleg én is fogok valami ilyesmit csinálni. :D Idén már úgyse jön olyan nagyobb játék, amire elpazaroljam.

(#1588) Pahli válasza b. (#1583) üzenetére


Pahli
tag

Érthető, de engem inkább az zavar, hogy a kaszinó játékomban lesz egy kis Call of Duty. Hollandiába vagy Belgiumba kéne költözni. Ott nincsenek loot boxok.

(#1589) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Azért mi a ............... 1 hónapot kell várni ezért vettem meg :((

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1590) soo277 válasza b. (#1583) üzenetére


soo277
őstag

Legközelebb majd az lesz,hogy csak PS re adják ki,mint anno a 3at :((( :((( :(((

BT: wersoo#21211

(#1591) soo277


soo277
őstag

BT: wersoo#21211

(#1592) Plafoon válasza BerserkGuts (#1589) üzenetére


Plafoon
tag

2019-ben szerintem egyértelmű hogy nem szabad semmit előrendelni. Szerintem még a Kar98k is exkluzív vagy lootboxos fegyver lesz.

(#1593) KaitouP válasza Plafoon (#1592) üzenetére


KaitouP
veterán

A Kar98 az alap fegyverkészletbe tartozik, nem lesz ládában, emiatt nyugodt lehetsz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1594) KaitouP


KaitouP
veterán

Official Call of Duty®: Modern Warfare® - Becoming Captain Price

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1595) voodoo98 válasza KaitouP (#1593) üzenetére


voodoo98
addikt

:C

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1596) BandiHUN válasza soo277 (#1591) üzenetére


BandiHUN
veterán

Értékeld,hogy nem lesz SP meg fizetős DLC.Egyébként aki tolja,annak bőven esik most is box,és fegyók is belőle a BO4-ben is,minden ruha,ami jó,fegyó megvan nekem is.Ráadásul kialakul,mik a kedvenc fegyók,és a BO4-ben is középszerűek vagy érdekességek a plusz holmik,és a camofeloldásokhoz sem kellenek.ÉN örülök,hogy idén feleannyiba kerül majd,örülök,hogy vehetek is,ha valami megtetszik,és egyedi,sőt én még a dupla XP-t is vehetővé tenném,segítené az időhiányos,de jobb játékosokat haladni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1597) KaitouP


KaitouP
veterán

Kiszivárgott játékmód lista: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1598) soo277 válasza BandiHUN (#1596) üzenetére


soo277
őstag

Félreérted nincs ezekkel bajom,ugy sem tudok ellene mit csinálni.Én annak örültem volna ,ha kapnánk egy cod4 est feltuningolva,semmi cicoma stb..dedikált szerok,jó kis promod sd klán meccsek,húúú egy kicsit elragadtattam magam :B :B :B

BT: wersoo#21211

(#1599) oriic válasza KaitouP (#1597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kill Confirmed lesz, szóval már megnyertek. :D

A Team Juggernaut neve alapján meg only Juggernaut mindkét oldalon vajon? :D

Live-Die-Respawn

(#1600) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Az ismert kínai leaker Victor" (????) állítása szerint csak fegyver variánsok lesznek a lootboxokban. (Vagyis csak kozmetikai cuccok) [link]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.