Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) KaitouP válasza venom8888 (#1347) üzenetére


KaitouP
veterán

Ismétlem még egyszer: azzal játszanak, amivel te. Láttad hogy konzolosok vannak ellened. Mivel crossplay lehetőség van a játékban, ezért konzolos játékosok ellen is tudsz játszani. A matchmaking periféria alapján szűr és szed össze játékosokat. A nevek mellett írja a játék a lobby-ban, hogy melyik platformon és milyen perifériával játszik az adott játékos.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1352) redhunter válasza venom8888 (#1347) üzenetére


redhunter
senior tag

Pont arra válaszolt amit kérdeztél konzolossal csak akkor játszol ha ő is egerezik.

PSN - RedFoxHun

(#1353) Laby válasza v!ct0y (#1348) üzenetére


Laby
senior tag

Ez nagyon messze van a HC-tól és velem együtt a többség örül ennek a sebzésnek, hogy végre nem két és fél tárat kell lőni valaki fejébe hogy meghaljon, de mégsem hal meg mindenki egy lövéstől.

(#1354) KaitouP válasza Laby (#1349) üzenetére


KaitouP
veterán

Nincs.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1355) dombi81 válasza v!ct0y (#1348) üzenetére


dombi81
senior tag

Pedig a HC mutatja meg mit tudsz valójában, nem a normál mod.

(#1356) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez újdonság nekem, de meg lehet hackelni a claymore-t?

[link]

Live-Die-Respawn

(#1357) Dave567 válasza v!ct0y (#1348) üzenetére


Dave567
addikt

Ez milyen HC?? :DD :DD
Így is több kell az emberbe, mint pl a MW1be kellett, vagy Mw2-be, számomra az volt az igazi sebzés rendszer...

(#1358) lowzor


lowzor
veterán

Másnál is lefagy néha a menüben, vagy nálam lehet valami gond?

(#1359) Dave567 válasza lowzor (#1358) üzenetére


Dave567
addikt

Tökéletesen megy a játék, kisebb kép villanások vannak, meg a spawn se tökéletes, de nem dobbot még ki egyszer sem.

(#1360) Acheron válasza oriic (#1356) üzenetére


Acheron
őstag

Wow, ez új, ilyennel eddig nem találkoztam
(#1305) mettek: Az első nap én is belefutottam ilyen furcsaságba, tegnap már rendesen sebeztek a fegyverek (de azért szénné aláztak GW módban, ez van, el kell fogadni, nem az én stílusom :D A klasszikus kis pályás gyilok való nekem, az legalább megy).
Ami a béta alapján lejött, hogy az előrendelés marad, várom az októbert (éles indulás).

[ Szerkesztve ]

(#1361) BerserkGuts válasza Mizol29 (#1286) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:K
"110-120 fps alacsonynak számít. Ok én kérek elnézést."

Aztán ki tudja mi marad belőle az fps droppok után meg kell mérni

Az biztos hogy amikor újra éledsz lenyomja azt 1-re szóval nem sokat ér

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1362) BerserkGuts válasza venom8888 (#1299) üzenetére


BerserkGuts
őstag

még csak béta biztos fogják még alakítani

szerintem alapból nem is működik sok funkció pl: rendes textúra szűrés

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1363) BerserkGuts válasza redhunter (#1352) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát vagy behozzák haverjai ;] és így járnak 5 kill 20 dead

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1364) Shadowfax válasza oriic (#1356) üzenetére


Shadowfax
addikt

Igen, az E.O.D. perkkel lehet. :K

(#1365) KaitouP


KaitouP
veterán

Megnéztem én is a játékot a saját konfigomon (GTX 1080, R7 1700X, 16GB-3200 Mhz), rögzítettem is egy gameplay-t maximum beállításokkal, 100% res. scale-en, 1080p-n, íme viszonyítási alapnak: [link]

Szerk.: Bocsánat az enyhén nem túl jó minőségért, a nyers fájl jobban nézett ki, YT szarrá tömörítette.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1366) KaitouP válasza lowzor (#1358) üzenetére


KaitouP
veterán

PC? Nem, és mások is szenvednek a problémától. Nálam úgy 5 percet él a játék indítás után, aztán crash-el. IW rajta van a problémán, a játékkal van gond.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1367) lowzor válasza Dave567 (#1359) üzenetére


lowzor
veterán

Az első napon nálam is tökéletes volt, tegnap kezdte el, hogy ha böngészek a menüben, vagy szervert keres, akkor néha lefagy és feladatkezelővel sem lehet bezárni.
Lehet, hogy instabil OC okozza.

(#1366)GhostPetya:

Köszi, akkor megnyugodtam, hogy nem nálam van a gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#1368) oriic válasza lowzor (#1367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Lehet, hogy instabil OC okozza."

Fene tudja. OC az van itt is (1060), de nem lett kitesztelve még, hogy stabil-e. A játék meg fut rendesen, nem futottam még bele crash-be PC-n. (Xboxon igen. :( )

Live-Die-Respawn

(#1369) Kanczy


Kanczy
veterán

Na, nekem most lett meg a 30, úgyhogy elégedetten hagyom abba a bétát :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1370) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Énnekem meg esélyem se volt.Nem tudom,miért nem indul,BO4-eztem,fogok is még kicsit. :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1371) lowzor válasza BandiHUN (#1370) üzenetére


lowzor
veterán

Az adatlapod alapján 6 giga RAM van a gépedben. Szerintem ez lehet az oka, hogy nem indult.
Milyen oprendszered van? Mivel only DX12, ezért Win 8-cal nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#1372) BandiHUN válasza lowzor (#1371) üzenetére


BandiHUN
veterán

Már rég frissítettem :D 8 giga van,masszívan BO4-ezek,W10 eredeti.Indul,nem problémázik,bejön a kis kép,alatta megy a csík,majd fekete képernyő,tölt olyan 10mp-et,majd szépen hibaüzi nélkül kilép az asztalra.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1373) lowzor válasza BandiHUN (#1372) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor próbáld meg monitorozni a RAM kihasználtságot.
Lehet, hogy fut annyi dolog a háttérben, hogy kifut a 8 gigából.

(#1374) BandiHUN válasza lowzor (#1373) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van standby,stb ürítő progim :DDD BO4-nél is jót tesz,mert szeretek sok ablakban böngészni,és sok szemét termelődik. Ez sem lehet ok.Most jöttem a napi 5 körös BO4-ből,kiválóan megy az is,de minden más is,pl.Doom,Destiny2,BF-ek,stb...csak ez nem megy és nem ad hibát.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1375) k-adi válasza oriic (#1356) üzenetére


k-adi
nagyúr

na ez egy érdekes képesség! kösz az infót, jól jön HQ módba pl.

(#1376) KaitouP válasza BandiHUN (#1374) üzenetére


KaitouP
veterán

Pont azt mondtam a kollégának is, hogy ne törjétek a buksit, nem a ti gépetekben van a hiba. A játék PC-s kiadására vonatkozóan hemzseg a Reddit és egyéb fórumok attól hogy kinél így, kinél úgy, de crash-el a játék. Nálam is, pedig nincs gond a géppel, max. 5 percig bírja a program, és lefagy, majd a szokásos "a Windows hibát észlelt a programban..." ablakkal bezárja magát - már ha nagy nehezen eljut idáig, de volt, hogy újra kellett indítsam a gépet, mert nem igazán sikerült kilőni a lefagyott játékot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1377) k-adi válasza KaitouP (#1376) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem eddig 0 crash volt :) viszont respawnnál azért akad 1-2másodpercre mikor a madártávlatból leszületik az operátorom, főleg GW módban :D

(#1378) KaitouP válasza k-adi (#1377) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerencsésebbek közé tartozol akkor, örülj neki. :D Elég random, ahogy elnézem Redditen, hogy kinek van és kinek nincs, mondogatnak ilyen olyan megoldásokat, ami aztán valakinek bejön, valakinek nem... Lehet holnapra csinálnak valamit, aztán ajándékképpen meghosszabbitják a bétát 1 nappal (volt már rá példa).

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1379) soo277


soo277
őstag

Azért van mit javítani
[bugok]

BT: wersoo#21211

(#1380) marilllyo válasza KaitouP (#1346) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem tudtam erre, hogyan keressek rá de erre lennék kíváncsi. Öcsém és én is PS4-ről tolnánk...én kontrollerrel, ő egérrel. Tudunk valamilyen módon így együtt játszani vagy így már szétdobál minket?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1381) oriic válasza marilllyo (#1380) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csinaltok csapatot es egyutt toljatok.

Live-Die-Respawn

(#1382) Corpuscle válasza oriic (#1381) üzenetére


Corpuscle
őstag

Este nekem is meg lett a lvl 30. Oden-t kipróbáltam egy körre, elég brutál. Lassú fegyver, de nagyon erős. Egy-két nappal meghosszabbíthatnák a bétát.

(#1383) oriic válasza Corpuscle (#1382) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este 7ig meg megyek egy ket kort. Nehez lesz az honap. :D

Live-Die-Respawn

(#1384) Csokishurka válasza oriic (#1325) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem rossz de nekem az MP5 lett a nagy kedvenc(Mint CoD4-ben). Kreáltam is egy jó loadoutot hozzá. Nem maxolta ki véletlenül valaki a MP5-öt, az lenne e kérdés hogy át lehet e alakítani MP5SD-re?
A SCAR-t szerettem volna még betesztelni, MW2-ben az volt a kedvenc AR-em.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1385) lowzor válasza Corpuscle (#1382) üzenetére


lowzor
veterán

Remélem hosszabbítanak, mert sajnos nem volt sok időm játszani a hétvégén.

(#1386) oriic válasza Csokishurka (#1384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Scar szerintem nem is elerheto betaban. Vagy igen? Ra tudna nezni valaki esetleg? Thx.

Live-Die-Respawn

(#1387) Dave567 válasza Csokishurka (#1384) üzenetére


Dave567
addikt

Én is vittem a köröket vele,Cod4 Ben remek fegyver volt.
Ebben nincs benne az SD, pedig egyik kedvenc fegyóm.

(#1388) McNamara


McNamara
Ármester

Sziasztok!

Én PS4 játszottam a betaval bill, egér kombóval. Nektek is laggolt a játék? Nekem kb fél percenként. Élvezhetetlen volt az egész. Amikor only PS4 beta volt nem tapasztaltam semmi ilyesmit.

(#1389) Csokishurka válasza oriic (#1386) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem, ahogy néztem 30 lvl felett lehetett elérni szóval az bukó volt.

@Dave567
Igen szerintem akkor két classba is megcsináltam egyik sima másik meg sd volt.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1390) Csokishurka


Csokishurka
őstag

https://dotesports.com/call-of-duty/news/all-weapons-in-call-of-duty-modern-warfare-beta

Akit érdekel.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1391) KaitouP válasza marilllyo (#1380) üzenetére


KaitouP
veterán

Tudtok, de vegyes lobbyba fogtok kerülni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1392) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Most a killstreakek közé nem kell belerakni a Tactical Nukot hanem ha eléred a 25 killt halál nélkül akkor aktiválódik?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1393) oriic válasza Csokishurka (#1392) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nuke az tudomasom szerint sose killstreak. 30 fegyveres kill (killstreakek nem szamitanak) utan hivhatod le es instant win.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1394) Deck válasza oriic (#1393) üzenetére


Deck
titán

Igen. Láttam minden nagy cod-os youtuber elérte már.. :D

PS5

(#1395) oriic válasza Deck (#1394) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem sose lesz meg :D De teny, hogy jol nez ki tavolrol. Volt egy video amiben a srac az ablakbol kinezve mutatta a becsapodast meg a gombafelhot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1396) venom8888


venom8888
őstag

EN ugy dontottem meg veszem a jatekot. Utoljara a COD Ghost ot vettem meg. Remelem lesz sok skin,es ruhazat, es palyak. Draga a jatek amugy.

(#1397) Csokishurka válasza oriic (#1393) üzenetére


Csokishurka
őstag

Utoljára mikor aktívan codoztam MW-2ben, ott ugye killstreak volt és beleszámoltak az előző killstreakek is. De igen 30 kill halál nélkül elég kemény.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1398) Csokishurka válasza venom8888 (#1396) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az biztos, hogy lesz minden. Hát igen az alap 18k, az nem kevés. De erre azt mondom megéri, a BO4-re már nem mondanám ezt, életem nagy hibája hogy megvettem a 90 euros verziót.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1399) KaitouP válasza Csokishurka (#1384) üzenetére


KaitouP
veterán

Az MP5 egyelőre azért elég gyengusz, az AUG vagy az MP7 egyelőre használhatóbb fegyvernek bizonyul. De lesznek ott még izgalmasabb nyálánkságok is, a jó öreg P90, az MW3 -ból ismert PP19 Bízom, na meg a UZI sem maradhat ki. :))

Lesz Kar98 is... Hajjaj. :DD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1400) KaitouP


KaitouP
veterán

Day 4 Recap: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.