Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2178) Acheron


Acheron
őstag

Uhh, háromig igen nehéz lesz várni (nem mintha máskor nem lennék fel addig, de most kínosan sok idő... :D ) de muszáj ma (holnap) belenéznem...
(#2149) GhostPetya:
Ez teljesen érthetetlen számomra. A bétánál sikerült nagyjából egy időben indítani, az éles induláskor meg... Én nem sajnálom mástól a jót, de ha pl (PS exklúzív tartalommal hirdetett játék ellenére) egy másik platformon már órákkal előbb játszható, míg azok, akik minimum ugyanannyit lecsengettek érte, csak nézik, hogy más már "élvezkedik", akkor az kissé zokon esik :((( Vajon milyen technikai gátja van 2019 -ben, hogy minden platformon egyszerre indulhasson a játék? Mindegy, várom a három órát, addig tolok még pár óra MW2 -t :D
(#2162) redhunter:
Na, az beteg :D
(#2171) KRoy19
Engedd már el a témát, kérlek. A PH fórumok egyik legnagyobb értéke az önszabályozás, én a magam részéről örülök, hogy a topicnak van gazdája (és van gazdája :K ). Nem olvastam ama ominózus kommentet, nem tudom ki ellen és hogyan szólt, de a kiemelt tartalmat látva ennél sokkal kulturáltabban is meg lehetett volna fogalmazni ugyanazt a véleményt - és nem fájt volna kevésbé...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.