Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) redhunter válasza Laby (#1099) üzenetére


redhunter
senior tag

Miért az fair lenne ha minden kérdés nélkül rakná össze a konzolosokat a pc -s játékosokkal?

PSN - RedFoxHun

(#1102) Laby válasza redhunter (#1101) üzenetére


Laby
senior tag

Ha ugyan az a periféria, akkor nem látom hogy akkora unkorrekt lépés lenne. Főleg, hogy ezt előre tudni lehetett. De ebbe ne menjünk bele, mert jó néhány oldalon keresztül elmondták már az emberek a véleményüket.
Egyszerűen csak én nem értem így a hozzáadott értékét a dolognak.

(#1103) wjbhbdux válasza Laby (#1102) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mindenki tud a barátaival játszani platformtól függetlenül.

/s

(#1104) KaitouP válasza yozsee11 (#1098) üzenetére


KaitouP
veterán

Szeptember 20 6AM PST az péntek 3:00.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1105) b.


b.
félisten

Hát nem tudom. Nem rossz játék,de nekem nem eléggé COD.
Olyan vegyes felvágott érzésem van. Mindenből egy kicsi. Lehet jó lesz,de nekem BO4 jobban bejön azzal a gunfighttel eddig,de azért majd a végső verzió után látom át jobban.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1106) redhunter válasza wjbhbdux (#1103) üzenetére


redhunter
senior tag

Igen ,erre a célra tökéletes ez .

PSN - RedFoxHun

(#1107) Zjunior válasza Laby (#1099) üzenetére


Zjunior
veterán

Crossplay az egy lehetoseg!
Nem kotelezo :)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1108) yozsee11 válasza KaitouP (#1104) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Hivatalos twitter oldalról: Crossplay Open Beta now starts on the 20th at 6PM PT. Az pedig szombat hajnali 3:00.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#1109) KaitouP válasza yozsee11 (#1108) üzenetére


KaitouP
veterán

Ok, számoltam mégegyszer, igaz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1110) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Ezt komolyan kéne venni :D

Nem rég frissítettem de majd újra kellene
de addig is ilyen a játék high 1660-al

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1111) Acheron


Acheron
őstag

Jó lesz ez :K
Gyorsan toltam egy pár kört, hogy meglegyen a level 10 , holnap próbálgatom a fegyvereket, felszereléseket.
Eddig nagyon bejön, jók a fegyver effektek (hang, mozgás, visszarúgás), nehezebb fegyverrel érezhetően nehezebb a mozgás. Az eddigi pályák nem voltak túl nagyok, de sok a lehetőség a fedezékre és a megkerülésre is, lehet taktikázni bőven.

(#1112) Deck válasza b. (#1105) üzenetére


Deck
titán

Ugyanezt éreztem én is. Akkor nem vagyok egyedül :)

PS5

(#1113) voodoo98


voodoo98
addikt

32v32 mod mikor lesz? (Nem talaltam eddig)
Holnaptol?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1114) regener válasza yozsee11 (#1108) üzenetére


regener
veterán

Nekem már tegnap is kirakta hogy van XB1 és PS4 tulaj a játékosok között, sőt láttam egeres PS-t, is :D

(#1110) BerserkGuts
A legfrissebb kell hozzá, az van fent és úgyis írja?

[ Szerkesztve ]

(#1115) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Corpussal toltuk tegnap. Kicsit szokni kell a játékot, de nem bántuk meg a preordert, jó lesz ez nagyon. Az MP7 meg a Desert Eagle (Vagy fene tudja itt mi a neve. :D ) meg már most nagy kedvenc.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1116) Corpuscle válasza oriic (#1115) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ez volt az utolsó körünk 23 óra magasságában. Jó lesz ez, rendben van nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#1117) bul07


bul07
nagyúr

Gondolom ez a hibaüzenet azt jelenti hogy én nem fogok most játszani vele

Én biza ezért nem fogok telepíteni új rendszert, meg amúgy is ha telepítek akkor megint 8.1 lenne
Én majd csak 11 ugrok majd 10 ki fog maradni

Kérdés van akadálya annak hogy havernak kölcsönadjam a fiókomat?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1118) voodoo98 válasza bul07 (#1117) üzenetére


voodoo98
addikt

igen, gondolom win7-ed van. Win10 (DX12) kell neki. Egyáltalán nincs DX11 úgy nézem.
Viszont szerintem érdemes felmenni win10-re (3éve van, előtte én is vonakodtam).
Szerintem nyugodtan felmehetsz, ha nem is a cod miatt.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1119) KaitouP


KaitouP
veterán

PC-sek: az alábbi módon szerezhettek korai hozzáférést a játékhoz:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1120) Rison77 válasza bul07 (#1117) üzenetére


Rison77
senior tag

Nem lesz már 11, mivel a microsoft megváltoztatta az üzleti modelljét, a 10 az utolsó verzió, és ezt fejlesztgetik frissítik.

(#1121) KaitouP


KaitouP
veterán

PLETYKA: a béta verziós játék fájljai között utalást láttak a Modern Warfare 2, Rust nevű pályájára: [link]

A Modern Warfare támogatja a "kereszt-fejlődést", avagy játékállásod átvitelét platformok között: [link] (ahogy azt többen észrevettétek)

Crossplay Beta Day 1 Recap: [link]

Day 2 playlist:
Playlists:

6v6 Gun Runner
6v6 Grazna Raid
6v6 Hackney Yard (Day, Night)
6v6 Azhir Cave (Day, Night)
10v10 Grazna Raid

Featured Playlists and Filters:
Game Mode Filter: TDM (Team Deathmatch)
Game Mode Filter: HQ (Headquarters)
Game Mode Filter: Cyber Attack
Game Mode Filter: 10v10 Dom (Domination)
Game Mode Filter: 10v10 HQ (Headquarters)
Featured Playlist: NVG (Hackney Yard, Azhir Cave)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1122) bul07 válasza voodoo98 (#1118) üzenetére


bul07
nagyúr

W8.1 van fent

Hát nekem se időm se energiám most teleépítgetnim főleg nem egy pár napos BETA miatt

Viszont az már most tuti ha most nem tudom kipróbálni akkor nem is fogom megvenni
Mert ha most nem megy a DX11-be, mi garantálja hogy rendes játékba jól fog futni DX11-be

Ez így nem nyílt BETA hanem DX12-re zárt BETA
Nem is értem hogy gondolták ezt
Valami gond lehet DX11 alatt

(#1120) Rison77

Na még ez is :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1123) Corpuscle válasza KaitouP (#1121) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ha emlékeim nem csalnak ez egy elég kicsi pálya volt, hatalmas adok-kapok.

(#1124) KaitouP válasza Corpuscle (#1123) üzenetére


KaitouP
veterán

A legkisebb, leginkább 1v1 -re lett volna jó, persze aztán volt ott 6v6, és valóban hatalmas csetepaté... :DDD Ejj, szép emlékek. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1125) Acheron válasza KaitouP (#1124) üzenetére


Acheron
őstag

Az a pálya egy daráló :K Szerintem 8v8 is volt ott, vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz stattal lehetett kijönni, gyengébb napjaimon be sem mentem inkább :B
A tegnapi teszt margójára: Tetszett, hogy változott a sniper távcső megjelenítése, a korábbi rohamtávcsőhöz hasonlóan a környezet is látszik, nincs kisötétítve. Kíváncsi vagyok, ez mindegyik típusnál így lesz -e.
Egy furcsaságot tapasztaltam, egy felállított raklap szerű fedezték mögé beslisszolló ellent egy M4A1 egy tár lőszerével sem lehetett kiszedni, holott a réseken keresztül remekül látszott. Lehetett bug, de az is lehet, hogy csak nem volt szerencsém / elbénáztam.

[ Szerkesztve ]

(#1126) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah nagy örömömre a gyenge kis konfigommal is elég szépen megy a játék. 100 körüli fps, igaz minden lowon van majdnem de így is elég szép a játék.
Maga játék pedig hát nem is tudom mióta vártam már ilyen frankó cod részt mint ez. Igazi MW1,2 feeling.
Egyetlen negaívuma a claymore :D
Eddig legtöbb egy 28 killes köröm volt :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1127) Corpuscle válasza Csokishurka (#1126) üzenetére


Corpuscle
őstag


A gránáttal is gond lehet. A "shrapnel" perk extra lethal equipment-et ad. HQ-n csak úgy repkedtek a gránátok a pontra. Én is úgy rongyoltam be, hogy előtte bevágtam egy flash gránátot, 2 kézigránátot. 1-2 játékos még csatlakozik ehhez, akkor nehéz lesz védekezni.

(#1128) pohár


pohár
félisten

hogy valakinek ne kelljen hajnali 3-ig várnia :R

FGXC-4NQF-NMPP4-VK88-84WG

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1129) Torry válasza pohár (#1128) üzenetére


Torry
addikt

Köszöntem főnök! :R

(#1130) KaitouP válasza Acheron (#1125) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt hiszem volt Ground War mód, ott lehetett esetleg 8v8. Meg persze, ami után széthackelték a játékot, azután elszabadult a pokol. :DDD

"Lehetett bug, de az is lehet, hogy csak nem volt szerencsém / elbénáztam."

Vannak ilyen anomáliák egyelőre, szóval inkább bug.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1131) SZKEBE75 válasza pohár (#1128) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

uhh erről lecsúsztam.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#1132) KaitouP válasza SZKEBE75 (#1131) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezzel még mindig megpróbálhatod, ha mégsem lenne kulcs: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1133) Acheron válasza KaitouP (#1130) üzenetére


Acheron
őstag

Tartok tőle, hogy én már a "széthackelt" érába érkeztem :( Annál jobb a mostani rész, erósen érezhető, hogy még nincsenek cheaterek - hála az égnek!
Ma este tolom kifulladásig, meglátjuk, belefutok -e hasonlóba.
(#1126) Csokishurka: Mi a baj a Claymore -al? :D

(#1134) voodoo98 válasza bul07 (#1122) üzenetére


voodoo98
addikt

Dx11 kezd kimenni sajnos. Meg az rtx-nek is a dx12 kell.
Siman lehet h a vegleges jatekban sem lesz dx11.
Raadasul elvileg ez uj(abb) engine. Lehet a dx11-re mar nem koncentralnak.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1135) Csokishurka válasza Corpuscle (#1127) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát a shield amit le tudsz pakolni az nem védi le a sebzést?
Nem teszteltem még mert ammoval csapatom.
Eddig az MP5 a nagy kedvenc, dettó olyan mint cod4be anno, imádom. MP7 milyen? Még nem teszteltem.
Hát a gaymore-t had ne fejtsem ki, hogy minek tartom aki azt használja. (Talán még ha sniperrel van az ember fia akkor megértem hogy használja azt de amúgy meg....a másik kedvencem amitől mégjobban falra mászok az a GL remélem az nem lesz benne. )

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1136) KaitouP válasza Acheron (#1133) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem is nagyon lesznek cheaterek a B.net alatt, megnyugodhatsz. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1137) pohár válasza Torry (#1129) üzenetére


pohár
félisten

:R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1138) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok most akkor a nyílt béta itteni idő szerint mikor kezdődik , nem úgy volt , hogy este hét óra ? A gyerekem már tűkön ül odahaza , hogy mikor kezdhet játszani :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1139) oriic válasza jozefgucci1 (#1138) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajnali 3. De a kedves TG linkelte korabban, h ha 2 orat nezitek Twitchet akkor kaptok PCre korai kodot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1140) Corpuscle válasza Csokishurka (#1135) üzenetére


Corpuscle
őstag

Lehet, majd figyelem érzek-e különbséget. MP5-öt én is szerettem, MW2-ben silencerrel használtam.
Oric próbálta az MP7-et, tetszett neki. Én M4A1 unlock után csak azzal toltam, lvl19-ig jutottam vele. Itt már jó néhány kiegészítő rendelkezésre áll, sok irányba el lehet vinni a fegyver tulajdonságát.

(#1141) gyuribácsi88

Na akkor még egyszer, képpel. Hiába veszem lejjebb, olyan mintha 1.0 lenne még mindig.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1142) Csokishurka válasza Corpuscle (#1140) üzenetére


Csokishurka
őstag

Tegnap volt egy 24 killes köröm MP5-el. Silencer, Red dot, Angled grip, Ext. Mag, Laser (Nem tudom amúgy milyen alapból a hip fire de ezzel elég jól adja)
Nem tudom barrelel majd lehet MP5SD csinálni belőle de szerintem benne lesz.
Akkor az MP7-et majd ma megnézem.
Kiegészítőkbe én szerintem azokat fogom preferálni mik csökkentik vagy minimum nem növelik az ADS időt.
Fáj a szívem de hétvégén nem nagyon leszek gépközelbe, de végül is azért vettem meg hogy lássam megy a gépemen, is így hogy elég frankón megy remélem már nem nagyon fog változni a gépigény.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1143) Con Troll


Con Troll
senior tag

Nem tudom mi van ma, de kb. 15 meccsből 15 meccsen amerikai szerverre dobott be (PC), úgyhogy átment élvezhetetlen foskupac lagfesztiválba az egész. :W

Tegnap este csak európai szerverekre dobott be...

[ Szerkesztve ]

(#1144) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Picit off ,de itt is szeretném megköszönni az önzetlen segítséget a fórumos kollégának , hogy priviben küldött egy működő kulcsot :R Köszi Ben
A gyermekem nagyon örült neki végre csapathat :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1145) KaitouP


KaitouP
veterán

A béta állapotú játék PC változatának fájljaiban utalást találtak Battle Royale módra: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1146) Acheron válasza KaitouP (#1136) üzenetére


Acheron
őstag

A próféta szóljon belőled :) Sosem szégyen jobbaktól kikapni (és azért ez nem ritka :D ), de a no skill csalóktól a hideg ráz...
(#1135) Csokishurka : Van az a szintje ezek használatának, ami már tényleg visszás, találkoztam én is olyan klánnal, akik csak GL és RPG vonalon mozogtak danger close perkkel füszerezve. De alapvetően minden fegyvernek van ellenszere a játékban. A tapasztalat pedig azt mondatja, hogy ami hatékony, azt meg kell tanulni használni, no meg védekezni ellene - ha csak utálom érte az ellenfelet, attól még ő lesz a sikeresebb.

(#1147) lowzor válasza KaitouP (#1119) üzenetére


lowzor
veterán

Köszi, ez működött. :)

(#1148) k.zozo. válasza lowzor (#1147) üzenetére


k.zozo.
tag

Hogy kapcsolom össze a battle.net és twitch fiókot? Hogy működik ez? Vagy félreértem a dolgot?

(#1149) lowzor válasza k.zozo. (#1148) üzenetére


lowzor
veterán

Twitch-en beállítások/kapcsolatok és a Battle.net-nél csatlakozás.

(#1150) k.zozo. válasza lowzor (#1149) üzenetére


k.zozo.
tag

köszi szépen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.