Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) lowzor válasza KaitouP (#1399) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem az AK-47 adja legjobban, ahogy a korábbi COD-okban is.

(#1402) Acheron válasza Csokishurka (#1390) üzenetére


Acheron
őstag

Arról van infó, hogy a végleges játékban is ezek maradnak, esetleg jön hozzájuk még néhány típus? Sniper oldalról szívesen látnék egy igazán "átütő" modellt (pl m82 (Barrett) :)

(#1403) voodoo98 válasza KaitouP (#1399) üzenetére


voodoo98
addikt

NA a Kar98k-nak egy k nagy :C

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1404) Csokishurka válasza KaitouP (#1399) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem is tudom, nekem jobban adta mint az MP7-t igaz azt full attacholva nem néztem még meg.
P90-et mindig is noob SMG-nek gondoltam azért lehet kihagyom, viszont a Bizon nagyon fog érdekelni codban még nem használtam. :)
Hát igen amikor Kar98-t megláttam lehet egy kicsit be is könnyesedett a szemem. :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1405) Csokishurka válasza Acheron (#1402) üzenetére


Csokishurka
őstag

Maradni biztos hogy maradnak, nem hiszem hogy elvennének a betás fegyókból akármit is.
Több fegyver, hát biztos lesz benne ha mást nem akkor későbbiekben.

HA jól ovlastam hsz-eket akkor nem lesz season pass szóval nem kell megvenni a drágább verziót ugye?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1406) oriic válasza Csokishurka (#1405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz. Minden erkezo palya ingyen jon.

Live-Die-Respawn

(#1407) Csokishurka válasza oriic (#1406) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ahh ez örvendetes hír :) Köszi! :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1408) KaitouP válasza Acheron (#1402) üzenetére


KaitouP
veterán

Maradni biztosan marad a jelenlegi fegyverarzenál. A további fegyvereket tekintve, mivel ingyen tartalmakat ígértek a játékhoz, és évek óta (úgy a Black Ops 3-tól kezdve) rendesen kapjuk az újabbnál újabb fegyvereket is, ezért nagy eséllyel így lesz a Modern Warfare-ben is.

A kérdés már csak az, hogy ezeket ready to use kapjuk, vagy paywall, loot box mögé bújtatva húzod ki őket ha szerencséd van. A BO4-ben eredetileg ready to use kaptuk, majd később már csak doboz formájában, ha szerencséd volt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1409) KaitouP válasza voodoo98 (#1403) üzenetére


KaitouP
veterán

Persze azért azt ne várd hogy majd CoD 2 szinten használhatjuk, de mókás lesz használni. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1410) Plafoon


Plafoon
tag

Nem tudja valaki hogy lehet jobbra-balra kihajolni a fal mögül?

Erre gondolok 0:48-nál:

[link]

(#1411) Csokishurka válasza KaitouP (#1409) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát tegnap egy gyerek ezzel a winchesteres puskával tolta, nem tudom mit szedett de valami más dimenzióban játszott. Nagyon beteg módon tolta vele.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1412) Csokishurka válasza Plafoon (#1410) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ha odamész a fal végéhez és mikor kiírja hogy mount, megnyomod a mount gombot. (PC-n oldalsó egér gomb)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1413) Hublot


Hublot
senior tag

Sziasztok!
Én a 4-ben Blackout battle royale mode-játszottam. Lesz ebben is vagy még nincs infó róla?

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#1414) oriic válasza Hublot (#1413) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan meg nem jelentettek be de a file-ok kozott talaltak ra utalast.

Live-Die-Respawn

(#1415) novakalex


novakalex
aktív tag

Az ajtót hogy kell kinyitni résnyire? :D Arra rá jött már valaki? :)

(#1416) Laby válasza KaitouP (#1408) üzenetére


Laby
senior tag

Én örülnék a lootbox-nak, ha nem pénzért kell venni őket.
Én speciel nagyon élvezem amikor gyűjteni kell a dobozokat küldetésekkel, és reménykedni hogy kipörgetem. WW2-ben kellett egy fegyver nagyon, és több mint 1 hónapig szinte minden nap kimaxoltam a megszerezhető dobozokat mire végre lepottyant. Persze szentségeltem közben, de amég ad célokat a játék amit el akarok érni, sokkal jobban leköt mintha csak az adott játékmód céljára kellene figyelni és megnyerni 1-1 mapot.

(#1417) Hublot válasza oriic (#1414) üzenetére


Hublot
senior tag

Köszönöm! :)

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#1418) Deck válasza Laby (#1416) üzenetére


Deck
titán

Akkor is ennyire legyél lelkes és örülj ha majd csak kacatot kapsz.. BO4-nél is így van :D

PS5

(#1419) Csokishurka válasza Laby (#1416) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mivel wowozok is így az RNG-s doglokkal nincs túl sok problémám, mikor több hónapig farmolsz valamit :D
Cod4-ben farnkó volt, hogy játszottál és kaptad a küldönböző camokat.
Jó most már kicsit több lett mert warpaint meg nyuszitappancs a fegyóra....de lootboxal sincs bajom, kivéve hogy ha fegyót abból kell kiszedni az szerintem nem túl frankó.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1420) Gergo28 válasza Plafoon (#1410) üzenetére


Gergo28
tag

Én logitech g500 egeret használok és az egyik oldalsógombon van beállítva, de meg kell nézni menüben mire van beállítva. De ha közel mész olyan falhoz vagy ablakhoz ahol ki lehet támasztani a fegyót akkor elvileg mutatja is.

[ Szerkesztve ]

(#1421) Pahli


Pahli
tag

Ha a tag 200 milisec alatt megtesz kb. 4 métert, akkor a 100 méteres olimpián 5 sec alatt beérne a célba. Hm...

(#1422) szepsy


szepsy
senior tag

Nem reggel 10-ig volt elérhető a béta?

(#1423) KaitouP válasza szepsy (#1422) üzenetére


KaitouP
veterán

Többször írtuk hogy este 19:00.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1424) szepsy válasza KaitouP (#1423) üzenetére


szepsy
senior tag

:R

(#1425) KaitouP válasza szepsy (#1424) üzenetére


KaitouP
veterán

BTW még mindig megy.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1426) b. válasza KaitouP (#1425) üzenetére


b.
félisten

:K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1427) k-adi válasza KaitouP (#1425) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja még mennek a serverek...
most épp realism módba vagyok, hát nem egyszerű :D de a lézer sokat segít szerintem... kár hogy nem volt éjszakai pálya (vagy csak én maradtam le)

(#1428) Gergo28 válasza KaitouP (#1425) üzenetére


Gergo28
tag

Kíváncsi vagyok mikor húzzák ki a kábelt a krumplikból :D
Mondjuk nekem már bőven elég volt ennyi is

(#1429) KaitouP válasza k-adi (#1427) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem egyszerű, de szerintem elég király játékmód. :D Volt éjszakai pálya amúgy, külön playlist-ben, majd legközelebb pótolod a lemaradást. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1430) KaitouP válasza Gergo28 (#1428) üzenetére


KaitouP
veterán

70%-ra mondtam volna hogy ráhúznak még egy kicsit, majdnem mindig igy szokták... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1431) lowzor


lowzor
veterán

Na, úgy tűnik így a végére lett megoldás a fagyásra.
Egy fórumon írta valaki, hogy le kell venni normal-ra a textúrát és megoldódik.
Már tolom több, mint egy órája és így még nem fagyott le.

(#1432) Gergo28 válasza lowzor (#1431) üzenetére


Gergo28
tag

Most kipróbáltam egy körre én is, nem fagy a respawnál sem.
Jó lett volna ezt előbb is tudni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1433) lowzor


lowzor
veterán

Na, ennyi volt. :(

(#1434) regener válasza lowzor (#1433) üzenetére


regener
veterán

Pont beléptem, hogy hátha indul még... de már csak Quit to desktop :D

(#1435) k-adi


k-adi
nagyúr

na vége :D még pont tudtam menni 2 ground wart...továbbra is káosz az egész :DD most kevesebb killstreak volt, de a tankokra senki nem figyel... :U

(#1436) oriic válasza regener (#1434) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most is bent vagyok.

szerk:

Indul a következő meccs is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1437) lowzor válasza oriic (#1436) üzenetére


lowzor
veterán

PC-n már vagy 20 perce vége lett.

(#1438) duronx válasza lowzor (#1437) üzenetére


duronx
senior tag

Nekem megy pc.èn.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1439) lowzor válasza duronx (#1438) üzenetére


lowzor
veterán

Az fura.
Én már el sem tudom indítani:

(#1440) b.


b.
félisten

nem tudom min nyomjátok,de én még mindig játszom PS és Xbox játékosokkal is :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1441) KaitouP


KaitouP
veterán

Jól van, ráhúztak a srácok rendesen. :C
Nyomjátok, amíg lehet, pár hétig nem látjátok a játékot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1442) mettek válasza b. (#1440) üzenetére


mettek
addikt

Lehet az előrendelőket tovább hagyják bent.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1443) duronx válasza lowzor (#1439) üzenetére


duronx
senior tag

most dobott ki :D jó volt

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1444) KaitouP


KaitouP
veterán

charlieINTEL szerint most ért véget hivatalosan a béta, de emlékeztetőül itt a roadmap, nemsokára új story előzetest láthatunk:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1445) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

YUp, ebben a pillanatban vége. :) Jó volt ez. :C (Király hogy engedte még utolsó meccse letolni)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1446) b. válasza oriic (#1445) üzenetére


b.
félisten

Igen, nekem is tetszett főleg ez a HQ mód, vagy mi , az nagyon bejött. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1447) KaitouP


KaitouP
veterán

Infinity Ward köszönetnyilvánítás, és bug feedback: [link] :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1448) mettek


mettek
addikt

Nálam akkor lenne ez iszonyat jó játék ha több taktikát követelne meg a reflex ugra bugra helyett meg a hátba spawnolás helyett...ha mondjuk kicsit lassabb lenne a karakter mozgás, egymást fel lehetne fúhzni minden játékmódban és nem szanaszét spawnoltatna egy kicsit nagyobb mapokon.

Kifogtam olyan köröket hogy estem keltem, esélyem nem volt pedig Bf3 óta nyomom az ilyen játékokat. Ilyenkor kicsit ugy érzem hogy ez egy agyatlan reflex játék de a 2v2 azért jó lesz elszórakozni egészen addig míg nem kapok ki instant gyilkoló prókat.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1449) Acheron válasza duronx (#1443) üzenetére


Acheron
őstag

No, engem pedig 22:01 -kor. Alighanem a szervereket is lekapcsolták (server connection error -al jött vissza). Későn vettem észre, hogy ráadás van, de azért pár kört sikerült futni.
Jó volt, és reméljük a javításokkal még jobb lesz :K Van pár mód, a mi nagyon bejött (pl Realism) és van amit még szokni kell (GW), de már most látom, hogy (jó)pár óra játékidő bele fog menni...

(#1450) Gergo28 válasza mettek (#1448) üzenetére


Gergo28
tag

Nekem is ez a bajom vele, mert eddig arról volt szó, hogy egy jóval taktikusabb, lassabb játék lesz és azokat is vissza vonzza akiknek a cod4 volt az etalon és ezzel szemben olyan pörgős meccsek voltak ami már nekem túl sok is volt. Mindenki csak rohant össze-vissza, ment az ugrálás kb semmi taktika, csak a rush és szerintem a spawn is ezt ösztönözte meg ezek a pályák is. Ha volt is benne taktika akkor az inkább csak taktikusabb rush.
Ettől meg még pár dologtól eltekintve tetszett a játék, de még foglalkozós bőven szerintem megjelenéskor meg sem veszem, kicsit meg várom, hogy lecsengjen a hájp.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.