Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) shotika válasza weri (#2750) üzenetére


shotika
őstag

Ezt is megcsináltam :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2752) shotika válasza spanglee001 (#2747) üzenetére


shotika
őstag

ÉS ezt is megcsináltam, sőt én írtam először hogy ez működött. De csak egy darabig...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2753) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

Ha esetleg valaki megszánna privátban egy megbízható, jó árú "kulcsvevőhellyel" (bizony, ez egy szó lesz most ;] ), azért nagyon hálás lennék.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2754) redingitell válasza spanglee001 (#2748) üzenetére


redingitell
senior tag

Assigmenteket kell teljesíteni, állíts be magadnak egyet és ahogy elkezded teljesíteni adja a cuccokat. :K

[ Szerkesztve ]

(#2755) Xaels válasza KRoy19 (#2742) üzenetére


Xaels
félisten

Konzolon játszom fejessel (PS4+Sony Platinun) és tökéletesen be tudom lőni ki merre császkál még party közben is pedig olyankor halkít a játékon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2756) Wans válasza Xaels (#2755) üzenetére


Wans
aktív tag

En is PC-n tökéletesen hallom fülessel, hogy ki merre trappol.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2757) KRoy19 válasza Wans (#2756) üzenetére


KRoy19
őstag

Kicsit vissza mentem a játékba és elkezdtem jobban figyelni a hangokra. Arra jutottam, hogy azt el tudom döntreni, hogy jobbról vagy balról jön a hang, viszont, ha valaki fölöttem van egy emelettel, vagy alattam, akkor azt ugyan úgy, ugyan olyan hangerővel hallom mintha közvetlenül mellettem rohangálna.

Ez az ami sokszor összezavar.

(#2758) spanglee001 válasza redingitell (#2754) üzenetére


spanglee001
addikt

be van állítva, és csinálom is sorba őket. de mégse kapok matricát :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2759) KaitouP válasza KRoy19 (#2757) üzenetére


KaitouP
veterán

Valahogy nem az igazi a hangkeverés a korábbi részekhez képest, legalábbis az alapértelmezett beállításokkal. Még nekem is végig kell bogarásznom, hogy melyik a legjobb.

A feedback lista alapján nem vagyunk ezzel a problémával egyedül: [link] A footstep audio-val vannak gondok.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2760) KRoy19 válasza KaitouP (#2759) üzenetére


KRoy19
őstag

Na akkor csak nem én vagyok a botfülű. :DDD

Az viszont jó hír számomra, hogy eljutott a fejlesztőkhöz az infó és foglalkoznak a problémával.

(#2761) bulikavagyok válasza KRoy19 (#2757) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontosan ugyanez a helyzet nálam is. Épületen belül sokszor az irányt sem tudom belőni. Két fejessel is próbáltam (Dolby Atmos és DTS), de egyikkel sem jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#2762) KaitouP válasza KRoy19 (#2760) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, többeknek is van gondja ezzel. Számomra kifejezetten zavaró, és visszafogja a teljesítményemet, mert az évek során nagyon ráálltam a hallás utáni tájékozódásra az fps játékokban, és mivel az új MW esetében nem igazán működik jól a szóban forgó hangzás, így elég sokszor be is csap, ami nem túl kellemes.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2763) venom8888


venom8888
őstag

Kaptam valami uj Muzzle kiegeszitot,de le van lockolva az egesz Muzle, bbele se enged menni, at van huzva, az miert?

(#2764) Csokishurka válasza KaitouP (#2762) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát jah mondhatni PUBG-ról váltva kezdtem el az MW-t, és hát igen ott is kulcsfontosságú a lépések hangja, de itt néha elég átverős.
Mondjuk még mindig az ahhoz beállított equalizer-t használom.
De örömmel látom hogy a clyamore-al is foglalkoznak. Volt hogy kis költői túlzással de 1km volt tőlem és berobbant és kinyírt, de volt olyan hogy az enyémre rászaladt az enemy majdnem telibe, épphogy fel nem bukott benne, majd vígan sétált tovább.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2765) Csokishurka válasza venom8888 (#2763) üzenetére


Csokishurka
őstag

Linkelj egy screen shotot úgy lehet gyorsabban kapsz segítséget.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2766) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A magyar IGN 7 pontot adott az MWre...nagyon nem értek vele egyet.Számomra a Titanfall 2vel egyetemben az utóbbi évek legnormálisabb multis lövöldözős játéka. Negatívumok közt említi az "öncélú brutalitás a kampányban". :F Ezt nem tudom hova tenni.

(#2767) Corpuscle válasza venom8888 (#2763) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az adott barrel miatt nem tudsz muzzle-t felrakni. Szedd le a barrel-t, vagy cseréld le másikra.

(#2768) Deck válasza ProEvoFan (#2766) üzenetére


Deck
titán

Ne foglalkozz vele. Ha meg nem lenne brutális.. Az lenne a bajuk, hogy nem merték meglépni.. :D

PS5

(#2769) oriic válasza venom8888 (#2763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Barrel miatt. M4A1nel pl ha az elloendeloi fegyver barreljat hasznalod akkor nem tudod rarakni. Ezt irja is piros szoveggel ott azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2770) Csokishurka válasza ProEvoFan (#2766) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igaz még nem toltam a kampányt mert egyből nekiestem a multinak, de így látatlanba is nem tudom mit vártak, virágültetést vagy hogy lövés nélkül kell végigvinni a sztorit?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2771) ralfee106 válasza ProEvoFan (#2766) üzenetére


ralfee106
tag

Hát igen azt sem értem, hogy "Nem tud újat mutatni"

Én nem várok újdonságokat a cod-tól, de amit tud azt hozza jól, és úgy néz ki ezt meg is teszi....

Lesz pénzem rá meg is veszem :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2772) birorichard válasza ProEvoFan (#2766) üzenetére


birorichard
őstag

en sem ertem. kinek oncelu? szerintem eleg dramaian adta vissza a haboru hangulatat, de hatasos volt, nem giccsesen. engem - foleg az elmult evek felhozatala utan - iszonyat lenyugozott, kb a regi mw-vel dobogos legjobbak, ideertve a multit is (na ez mar persze szubjektivebb kerdes, de nalam nagyon betalalt). szerintem a kampany nagyon is sok ujat mutatott mufajaban, ha nem is jatekmenetben, de aktualipolitikaba igy belenyulni nagyon hatasos es uj dolog volt.

oriic: ps4-en jatszok, ebbol ott nem latok semmi negativumot, de elhiszem, h mas platformon gyengelkedik. azt mondom erre is, mint a gears5-re, h ezek "jo" bug-ok, "konnyu" es lehet is patchelni.

[ Szerkesztve ]

(#2773) oriic válasza birorichard (#2772) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

++1

Csak a technikai gondok ne lennenek. :(

Live-Die-Respawn

(#2774) Dave567 válasza oriic (#2773) üzenetére


Dave567
addikt

Még mindig, most jelent meg a játék. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#2775) Tomko78 válasza KaitouP (#2762) üzenetére


Tomko78
őstag

De az is zavaró , hogy 6 km hallja hogy megyek és szépen kill campban látom követ végig , tudom a sok kempernek ezzel akartak kedveskedni hogy messziről hallja honnan megyek ,de legalább egy dead silence be lehetett volna tenni , és nem azt hogy 15 mp tudom csak használni , már nagyon kezd zavarni hogy a fél csapat csak bent gubbaszt egy szobába és azt várja ki megy arra S&D megértem de egy TDM-en is szánalom , eddig is volt sok kemper , de legalább nem volt ilyen kedveskedés nekik

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2776) venom8888


venom8888
őstag

Az hogy van hogy a fel skin ezett fegyveremet, alapkent mutatja a jatekban? Skin nelkul.

(#2777) Csokishurka válasza Tomko78 (#2775) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen elég bosszantó, de hát ez van kezdem megszokni, hogy mindehova flashel indítok vagy reflexből a kemper helyekre prefire.
Amúgy kinek mi a kedvenc fegyó? Nekem az Oden nagyon betalált.
A Scar nagy csalódás pedig MW2-ben kedvenc volt. De most...lehet attahcmentekkel jobb lesz majd...de jelenleg AR-ban az M4 mindent ver sajnos, mindenki azzal mászkál. 0 szórás ás recoil, teljesen jó minden rangre...vicc.
Az AK nemsokára meglesz arra leszek még kíváncsi. Illetve a napokban a Bizon-t tesztelem majd.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2778) oriic válasza Dave567 (#2774) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan javitjak a legtobbet, de a full gep leallito crashek azert kiakasztoak.

Mas:

Meg nem lett meg a perk hozza, de megnezne vki pls hogy Juggernauthoz mennyi scorestreak kell?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2779) Csokishurka válasza venom8888 (#2776) üzenetére


Csokishurka
őstag

A lobbyban úgy mutatja elején rajta van utána eltűnik, valami kis bug, de meccsben ott van nem?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2780) venom8888 válasza Csokishurka (#2779) üzenetére


venom8888
őstag

Jaja ott van, van a jatekban bug boven

(#2781) regener


regener
veterán

A The Embassy missziót ti hogy csináltátok meg?
Csak Hardeneden vagyok, de semmit sem látni a mortáros (amikor elindulsz kiszedni a mortáros nyomikat) résznél a sötétben, akárhová mozgok vagy bármit csinálok vagy lelőnek vagy felrobbantanak egy molotov/gránáttal... Vagy a kedevencem mikor kiírja, hogy "Objective failed" amíg lövöldözök.
Pedig eddig sétagalopp volt. Hiába lövöm az npc-ket csak jönnek és jönnek, a társak Price-ot is beleértve pedig lőnek mindenhová de egyet sem találnak el, nem hogy lelőjjék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2782) Csokishurka válasza venom8888 (#2780) üzenetére


Csokishurka
őstag

Van de ezek inkább csak iyen kicsi esztétikai dolgok amiknek nem tulajdonítok nagy jelentőséget.
Viszont a kifagyások már annál inkább irritálóak.
De tegnap a peccs után toltam a régi driverrel, azzal kifagyott minden meccsnél kb, de most felraktam az új drivert és az utolsó két meccsre úgy tűnik stabil lett.
Viszont a menüben elég erős fps droppok vannak illetve meccs elején ami eddig nem volt.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2783) venom8888 válasza Csokishurka (#2782) üzenetére


venom8888
őstag

Nekem ugy kifagyott, hogy a kliens is lefagyott,es ujra kellett a gepet is inditanom.

(#2784) birorichard válasza regener (#2781) üzenetére


birorichard
őstag

Az nem az a resz, amikor a teton vagytok? Ha igen, akkor van ott egy kis agyuszeru valami, tudsz flare-t loni, es latod az ellent.

(#2785) oriic válasza birorichard (#2784) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utana/kozben meg ugye a lezert is lehet/kell hasznalni.

Live-Die-Respawn

(#2786) Csokishurka válasza venom8888 (#2783) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nah ilyen még nem volt, legrosszabb esetben Ctrl+Shift+Esc és be tudtam zárni a játékot.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2787) regener válasza birorichard (#2784) üzenetére


regener
veterán

Az és amit oriic írt megvan, azután el kell menni balra az ellen mortárjait kiiktatni, viszont odafelé egyszerűen nem tudok eljutni, ha eltalálnak 1x utána rögtön jön a többi töltény és nem látom honnan lőnek. Elég bénának hangzik, de nem jutok tovább.
Vagy elindulok az előző küldetésről hátha valami bugot fogtam ki.

[ Szerkesztve ]

(#2788) Corpuscle válasza regener (#2787) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szerintem jól csinálod, nincs benne semmi trükk. Én könnyebb fokozaton játszottam, ott nem volt ennyire húzós.

(#2789) Maxxy10 válasza oriic (#2778) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az a max, nem? 11

(#2790) oriic válasza Maxxy10 (#2789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt tudom de van a perk ami pontok utan adja es arra lennek kivancsi.

Live-Die-Respawn

(#2791) Csokishurka válasza Maxxy10 (#2789) üzenetére


Csokishurka
őstag

15 kill kell hozzá, de Point Man perkel nem kill kell hanem pont (foglalásért stb), de sajnos nem tudom mennyi kell úgy.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2792) N@idia


N@idia
őstag

Kijött az új Nvidia driver 441.08 remélem javit a játék teljesitményén :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2793) RazoR válasza N@idia (#2792) üzenetére


RazoR
veterán

Ez is egy jó vicc, hogy hetente jön ki új NV driver......

(#2794) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Megjöttek a lootboxaim. :D

(#2795) soo277


soo277
őstag

Ez a 725 ös soti tényleg atom beteg,de azért nagyon bírom ;]

BT: wersoo#21211

(#2796) oriic válasza SH4D0W2011 (#2794) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a dupla XP miatt mi? :DDD Durva pakk amúgy. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2797) SH4D0W2011 válasza oriic (#2796) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Persze, a nasi csak a bónusz. :DDD
Meg is lepődtem amúgy, mekkora dobozt nyomott a kezembe a futár. :D

[ Szerkesztve ]

(#2798) boogie84


boogie84
veterán

3 perces játékmenet után most lépett ki harmadjára. Csak nálam van ilyen fícsör? :F
Semmi hibaüzenet, csak kilép. :U

(#2794) SH4D0W2011
ez honnan?? :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2799) SH4D0W2011 válasza boogie84 (#2798) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

(#2800) lowzor válasza boogie84 (#2798) üzenetére


lowzor
veterán

Kilépés előtt meg is fagy egy időre, vagy azonnal kidob?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.