Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) GAbre válasza GAbre (#2824) üzenetére


GAbre
veterán

Erre vki? :)

Avatar

(#2852) boogie84 válasza boogie84 (#2842) üzenetére


boogie84
veterán

Mondjuk most is kilép, uh ma sem lesz túl sok játék.. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2853) boogie84 válasza boogie84 (#2852) üzenetére


boogie84
veterán

Reinstall. Szerencsére 35-tel jön. Uh nem tart sokáig. :U

(#2854) Csokishurka
most már nálam is kiba..a a biztosítákot. :(((

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2854) Csokishurka válasza boogie84 (#2842) üzenetére


Csokishurka
őstag

Lehet túlreagálom, de elég dühítő, hogy vettem egy jó játékot, és azt várom egész nap hogy végre melóból hazaérve játsszak, erre egy egybefüggő negyed órát nem tudok játszani.
Még ma ezt a sharderes újratelepítést megpróbálom hátha.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2855) boogie84 válasza Csokishurka (#2854) üzenetére


boogie84
veterán

Legújabb NV drivert használod? Úgy emlékszem, h az után kezdte miután telepítettem.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2856) Laby válasza soo277 (#2795) üzenetére


Laby
senior tag

Számomra ez az egy dolog ami élvezhetetlenné teszi sokszor a játékot. Nyilván többször ülnek egy sarokba és várják, hogy elmenjen valaki és megöljék, ez a kempelés de ezt elfogadom hogy vannak ilyen emberek. Viszont ezzel a Shotgun-nal nem tudok mit csinálni. Majdnem az összes pálya kedvez nekik, és mire lövök egyet már tuti megöltek egy ilyen sz*rral. Bazira idegesítő, remélem visszaveszik a tulajdonságát, mert élvezhetetlenné teszi a meccseket hogy mindenki ezzel megy.

(#2857) Csokishurka válasza boogie84 (#2855) üzenetére


Csokishurka
őstag

Radeon kártyám van. (RX570)
De először felraktam az első indításnál, ment néha kilépet de annyira nem volt idegesítő. Ez egyre jobban sűrűsödött, vissza a régi drivert, akkor azt mondhatnám hogy majdnem perfekto volt, hétvégén nap 1-2 fagyás., mert akkro az volt hogy beállt a kép és kilépett.
De az utóbbi peccs óta kb minden meccsen szimplán kilép, próbáltam régi és új driverrel de ugyanaz volt mindkét esetben.
De redditen olvasom, hogy nagyon sok embernél jelen van.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2858) boogie84 válasza Csokishurka (#2857) üzenetére


boogie84
veterán

LOL, nem is néztem a VGA-t. Sorry. Hát akkor most feleslegesen telepítem újra. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2859) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hat elnèzve az itteni hsz.-eket nem bántam meg, hogy otthagytam a PC-s pöcegödröt. 😒Tavaly ugyanez volt a BO4-gyel is. Sajna ha "felhőtlen" szórakozás a COD-dal, akkor konzol. És ne gyertek a behalt Xbox-szal, egyetlen ember irta Reddit-en, szóval lehet hogy nagy kamu, vagy így is,ugy is behalt volna a box. Nekem egyszer volt dev hibakódom induláskor, amugy semmi.

A játékról:
Single-t még nem toltam végig, de ameddig jutottam kicsit lagymatag. Az előző COD-ok intenzívebbek voltak.

Multi:
Most vagyok 52-es szintű. Tetszik maga a játékmenet, a bug-ok nem.olyan vészesek, hogy rombolnák a játèkmenetet. Jók a jelen korabeli fegyverek, változatos a felhozatal.
Amivel nem vagyok megelégedve,az a pályák száma és minősége. 2-3 van , ami tényleg jó és karakteres pálya. Anno a COD 4-ben szinte mind jó volt, és volt karaktere. Itt a legtöbb olyan semmilyen. A palace map túl nagy , ha az egyik csapat beveszi az épületet, akkor állóháború alakul ki. Nekem a londoni pálya sem tetszik, túl nagy benne a katyvasz.
Technikai oldalról nekem onex-en nincs vele bajom. Többnyire hozza a 60 fps-t. A bètában a ground war azért beesett 60 alá, itt még nem próbáltam, hogy hogy fut.

Szóval nekem eddig egy 8 körüli a produktum , de nagyon ráfèr mèg pár map a jobbik fajtából.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2860) wwenigma válasza mcwolf79 (#2859) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

PC és semmi problémám nincs vele... ritkan hozza a 60fps-t, többnyire bőőven felette. :P

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2861) boogie84 válasza Csokishurka (#2857) üzenetére


boogie84
veterán

Vegig tudtam jatszani ujratelepites utan egy meccset.
Bonusz h elobb es most is az elso jatek elott tok fekete hatter van. Fegyver sem jelenik meg. Semmi.
Masodik meccs elott mar latod a karaktert is, meg mindent. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2862) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One X-en aki jatszik az tolja ugy a jatekot hogy partyban van valakivel? Megfigyeltem h szinte csak akkor fagy ki a jatek vagy crashel az xbox ha inditva van a party.

Live-Die-Respawn

(#2863) mcwolf79 válasza wwenigma (#2860) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát amiket írnak a neten az alapján te vagy a kisebbség.
Amúgy PC-n mi újság a csalókkal. Van tapasztalat arról, hogy mennyire jellemző a jelenlètük? Mondjuk ki van kapcsolva a cross platform, így is van elég játékos box-on. Csak eddig nem mertem bekapcsolni. Nem az egeresek miatt, azoktól nem félek. De lelőhetetlen csalóval nem kívánok találkozni.

oriic:
Én sógorral szoktam játszani Xbox one x-en. De eddig maximum annyi volt , hogy szètdobott minket. Fagyni egyszer sem fagyott.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2864) bulikavagyok válasza oriic (#2862) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jelen. Toltam már párszor partiban is, kb 20 óra alatt zéró hiba One X-en (kopp-kopp).

mcwolf79: Olvasva a PC-s problémákat nekem biztos, h egy életre elmenne a kedvem a játékoktól - ehhez már nem lenne türelmem. Őszintén szólva olvasni is nagyon fárasztó.

[ Szerkesztve ]

(#2865) mettek válasza mcwolf79 (#2863) üzenetére


mettek
addikt

Én a nezen nem találtam hozzá előfizetős cheatet. Egyelőre inkább qz vqn hogy vannqk a nqgyon prók illetve egyeseknél minthq reszponzívabb lenne a játék...lehet közelebb vabnak a szerverekhez ami rohadt sokat segít neki...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2866) Corpuscle válasza oriic (#2862) üzenetére


Corpuscle
őstag

Egyszer fagyott ki, közvetlenül a cross play engedélyezése után. Ha partyban vagyok, eddig csak te fagytál ki. :) PS4-es cimborával is szoktam tolni, tegnap ő szállt el egyszer.
Amúgy azt megoldhatnák, ha visszalépek a lobbyból, a partyt is vigye magával.
Oké, hogy cross play, de szerintem van akkora játékosbázis még, hogy ne rakjon már össze 4-5 PC-s egeres játékossal.

(#2867) bulikavagyok válasza oriic (#2862) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak egy ötlet - lehet, h már rég meglépted -, újratelepítés megvolt már? :B

[ Szerkesztve ]

(#2868) oriic válasza Corpuscle (#2866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyedul vagyok siman 8-10 orakat letolok akar mar. Szoval nem ertem...

bulika: Nem, de az lesz a kovetkezo lepes ma D2 raid utan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2869) Corpuscle válasza oriic (#2868) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor miattam van! :D Nem akarok ezen tovább poénkodni, elég kellemetlen. :R Szerintem fog itt kapni minden tábor egy combosabb patch-et a közeljövőben. Van sok apró hiba, valamint ezek a komolyabbak. A spawn rendszer is "érdekes" néha.

(#2870) oriic válasza Corpuscle (#2869) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeeem. Tegnap Destiny party volt de ott meg raid szivatott minket hibakodokkal (mindenkit kb) gondoltam tolok egy kor Quick Playt. Par masodperccel kor indulása utan mar ki is fagyott a game.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2871) spanglee001 válasza bulikavagyok (#2864) üzenetére


spanglee001
addikt

azért azt ne feledjük, hogy szinte csak az ír akinek gondja van, aki boldogan játszik nem fog fórumozgatni. és azért jóval többen vették meg, mint akit itt látsz ;)

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2872) Xaels válasza mcwolf79 (#2859) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem csak a szerverkereső/maprotáció a gondom. Van 3-4 pálya amit orrvérzésig tol az arcomba közben van amin kb. 2-szer ha voltam eddig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2873) #20411392 válasza Xaels (#2872) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én egy kommentből tudtam meg, hogy van elvileg éjszakai pálya is. Pedig már jó pár meccset lenyomtam...

(#2874) Csokishurka válasza boogie84 (#2858) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem biztos, mert redditen olvastam, hogy sok embernek megoldást jelentett, szóval egy próbát megér.

Jah utána olvastam hogy újraraktad, legalább neked bevált úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2875) bulikavagyok válasza spanglee001 (#2871) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nyilván. :B

Más: Tegnap ugrott be, h az éjszakai pályákon kívül volt még egy, amit csak az első napon adott be nekem: az Euphrates Bridge. Pedig tetszett, szívesen játszanék rajta az életemben még legalább egyszer! ;] Ez is valami bug, h mindig csak ugyanazt az 5-6 térképet adja be nekem?! Csak HC és Realism. :U

[ Szerkesztve ]

(#2876) #20411392 válasza bulikavagyok (#2875) üzenetére


#20411392
törölt tag

Amikor 10v10 tdm van, akkor 90%ban mindig erre a pályára rak le minket. A 40 lejátszott tdm meccsből 7-8at tuti ezen nyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#2877) bulikavagyok válasza #20411392 (#2876) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm, köszi! Azt a módot még soha nem próbáltam. Akkor lehet, h a pálya mérete miatt adja be ritkábban a 6v6-nál.

Más, a kempelés témához: az már kempelésnek számít, h a csak a térkép adott területén mozgok (mondjuk a negyedén) óvatosan és halkan, a futást lehetőleg hanyagolva, és minden arra a területre betévedt ellenséget megpróbálok levadászni? Ha igen, akkor sokszor én is kemper vagyok. Bár ahogy látom HC-ban és Realism módban elég sokan játszanak így. Én azon vagyok kiakadva amikor valaki egy sarokban vagy egy ablakban gubbaszt, és várja, h arra tévedjen valaki. Nekem eddig ez jelentette a kempelést. De olvasva itt a hozzászólásokat egy kicsit elbizonytalanodtam. Pár napja összehoztam szerintem életem legjobb CoD statját. Nekem innen már tényleg nincs feljebb. :B Amúgy pont 1.0 a K/D arányom, szval vannak nagyon rossz köreim is.

[ Szerkesztve ]

(#2878) boogie84 válasza Csokishurka (#2874) üzenetére


boogie84
veterán

Igen, most működik. Kár h 1 óra mire lejön. És ez már sztem egy jó net...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2879) nagylaci6417 válasza mcwolf79 (#2863) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Pc csalok megjelentek.1méteről 1 tár és halhatatlan,hc-ba

[ Szerkesztve ]

(#2880) Deck válasza nagylaci6417 (#2879) üzenetére


Deck
titán

Cross play OFF konzolon. Aztán, nincs gond.

PS5

(#2881) KAMELOT válasza GAbre (#2627) üzenetére


KAMELOT
titán

Az! Nem tudom mi azon drága ha csak 1x vesszük meg és sokáig játszunk vele. 56€ boltban. Egy péntek este kerül ennyibe alsó hangon, az akkor nem sok??? :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#2882) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ja igen. Nem tudom mit csináltak, az első napon azért be-beadta az éjszakai pályákat. Azóta egyszer sem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2883) yozsee11 válasza mcwolf79 (#2882) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Még első nap kivették őket és majd később kerülnek be külön playlistbe.

[link]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#2884) Acheron válasza bulikavagyok (#2877) üzenetére


Acheron
őstag

Én tegnap csaptam bele a multiba, kb kétszer bedobta ezt a pályát is, azt sajnos nem jegyeztem meg, melyik módban.
Amit írsz, az szerintem sokkal inkább területvédelem, mint kempelés, bár biztosan van, aki erre is azt mondja. Vannak módok, ahol én is használom a módszert - sokkal jobban fekszik, mint a fel - le rohangálás, vagy akár az egy helyben fekve ellenfél várás.
A játék során akadással nem találkoztam (PC), hála az égnek, kemperekkel viszont tényleg sokkal (a legjobb az a srác volt, aki egy 1x1 méteres szobácskában ácsorgott, és mindenkit lelőtt, aki elment az ajtó előtt :DDD. Milyen izgalmas játéka lehetett... :N )
Mindegy is, majd kikopnak.
Ma este még finomhangolnom kell a multihoz a billentyűket, egeret, remélem ez segít kicsit, tegnap még inkább engem lőttek, mint én lőttem, bár azért volt pár pluszos meccs is.
Btw: Az Armory - ban megtaláltam az XRK fegyvereket, de még nem fértem hozzá (sokat mondjuk nem próbálgattam, inkább játszottam) ennek van valami trükkje? Ugyanígy, az Operator Editionhoz járó plusz Operator skinek mikor, hogyan érhetők el?

[ Szerkesztve ]

(#2885) Csokishurka válasza bulikavagyok (#2877) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szerintem ez nem kempelés, a kempelés tényleg az amikor beállsz egy helyre és várod sült galambot. Az ilyenek az életre is alkalmatlan kis nyomorultak.
De tegnap shroudot is láttam hogy körbe körbe futkározott GW-on, egy házban/ház körül mert védett.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2886) redingitell


redingitell
senior tag

Esetleg lehet valami összefüggés a kifagyás és a vga driverek közt? 2 barátom is küzd a kifagyásokkal, mindkettőnek nvidia vga van. Nekem, és a fiamnak is amd kártya, és minden gond nélkül játszunk.

(#2887) Csokishurka válasza redingitell (#2886) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem hinném nekem Radeon (RX570) van és én nonstop kifagyok.
Legújabb drivert használjátok? 19.10.2?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2888) venom8888


venom8888
őstag

Szerintem a konzolosok kempelnek a legtobbet, azok nem tudnak ugy mozogni, forgolodni, reagalni mint mi az egerrel. Egyszerubb nekik ha beulnek egy ablakba vagy valahova,es vaarnak.

(#2889) RazoR válasza redingitell (#2886) üzenetére


RazoR
veterán

Nem hiszem, nálam Nvidia kártya, legújabb driver és nincs fagyás.

(#2890) Deck válasza venom8888 (#2888) üzenetére


Deck
titán

Ez mekkora baromság..
Konzolról legalább nincsenek csalások..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2891) Xaels válasza Deck (#2890) üzenetére


Xaels
félisten

Hagyd rá, látszik a szemellenző... Most a kemperek a mumusok, holnap a shotisok lesznek, aztán a rakétások és stb... csak azért mert egyesek képtelenek alkalmazkodni és úgy gondolják csak az a jó ahogy ők játszanak.

Totál ki vagyok, évek óta nem volt olyan, hogy hajnali 1-ig játsszak és most már nem az első nap. Ez a COD igazán oda lett téve minden téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2892) .LnB válasza Deck (#2890) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg basszus.. Most, így a nagy crossplay-nek "hála", ha valaki PC-ről tolja, az simán a konzolost is leaimozza mi?! Remélem van valami opció, hogy csak PS-esek ellen tudjak játszani vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2893) venom8888 válasza Xaels (#2891) üzenetére


venom8888
őstag

Jah, en nem azert mondtam a kempelos dolgot,mert idegesit. Csak ez a velemenyem ,hogy a konzolosok azok szerintem, tobbsegeben. Igen kurva jo a jatek amugy.

(#2894) Deck válasza .LnB (#2892) üzenetére


Deck
titán

Igen, jól gondolod. Erre megoldás ha kikapcsolod a cross playt, akkor csak PS4 játékosok ellen leszel akik kontrollerel játszanak.

PS5

(#2895) .LnB válasza Deck (#2894) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fasza. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2896) weri válasza Csokishurka (#2887) üzenetére


weri
senior tag

Kevés Vram miatt dobálgat ki szerinte, amire kell hogy legyen majd egy fix a játéktól. Csak azzal hogy textura high és textura filter high, 7GB Vram-ot zabált. Egyébként nálam ilyen bugok szerencsére nem jöttek elő :)

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#2897) Xaels válasza venom8888 (#2893) üzenetére


Xaels
félisten

Az ugye meg van, hogy konzolon is ugyanúgy lehet most már egerezni illetve PC-n is kontrollerezni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2898) venom8888 válasza Xaels (#2897) üzenetére


venom8888
őstag

Persze. De munkatarsam kontroller el nyomja,es kempelni szokott. Ő mondta.

[ Szerkesztve ]

(#2899) mcwolf79 válasza venom8888 (#2898) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, egy nyomorék azt csinálja, és ebből következik , hogy mindenki más is. Okos vagy 🙄

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2900) sittes79 válasza GAbre (#2824) üzenetére


sittes79
addikt

Igaz én nem kulcsot vettem hanem Moszkvában tanul tesóm és ő belepett battle neten és így vette meg. Itthon Beleptem és letöltöttem eddig semmi gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.