Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66501) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#66500) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ajj haggya mar. Mailt se irok 205,- Ft-ert :D

I humbly and respectfully decline™

(#66502) Qru válasza Magnum_ (#66499) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#bekeltetotestulet ;]

#nincsbennetarcsi

(#66503) DeFranco válasza Magnum_ (#66501) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egy uriembernek legyenek elvei, monami...

(#66504) lorcsi válasza Magnum_ (#66499) üzenetére


lorcsi
veterán

Ok, Easy :)

(#66505) Qru


Qru
MODERÁTOR

Mióta 850.- lett a tarifa hirtelen mindenki milyen segítőkész lett...

#nincsbennetarcsi

(#66506) Magnum_ válasza Qru (#66502) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

#505: meg nagyobb :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66507) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#66501) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De, annyit meger pont :)

#jaamugytappenzenvagyokegyhetigbirtamcsakfullbetegen

(#66508) Qru válasza CoolBoy323 (#66507) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Fórumra meg van enerdzsí?! Reméljük a munkáltatód nem olvassa, mert akkor bukod a táppénzt. :D

mod:

#jobbulast

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#66509) CoolBoy323 válasza Qru (#66508) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jobbulni is lenne erom :) jobbula :)

(#66510) GabN73 válasza Qru (#66482) üzenetére


GabN73
addikt

Amúgy nepperkedés mindig is jól fizetett, csak tőke kell hozzá.

ExbigloveTL mostohaapja is nepper, és k*rvajól keres :K

(#66511) lorcsi


lorcsi
veterán

A rulett kereket olvassa valaki a tc-n?

(#66512) GabN73 válasza lorcsi (#66511) üzenetére


GabN73
addikt

Én szoktam olvasni őket, miért?

Valaki tud ajánlani valami jó horrot? Most néztem meg a VHS-t, de unalmas és sz*r volt.
Mondjuk nekem eddig még nem volt olyan horror, amire azt mondtam volna hogy hűdefaszamégegyszer.

(Na jó, a Ragyogás ilyen volt)

(#66513) MurdR


MurdR
veterán

Olyan fülfájás jött rám most éjszaka, hogy azt hittem összepöttyözöm az alsógatyómat.
Most már hallok mindkét fülemre, szerintem a cucc ki akar gyünni belülle :U

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#66514) zsolti72837 válasza Magnum_ (#66493) üzenetére


zsolti72837
őstag

AZ aztán akciós volt. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66515) Melack


Melack
veterán

Metál balladákkal teljes jó reggelt!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66516) MunezXBK válasza lorcsi (#66498) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kb. 2 hete olvastam, hogy hivatalosan is kuka a WP. :D

Morgentot.

(#66517) Melack válasza MunezXBK (#66516) üzenetére


Melack
veterán

Consumer szinten lehet ezt írni, de céges szinten eléggé erős a brand, mert mindennel együttműködik, ami a Microsoft ökoszisztéma része (kiemelten O365). Így viszont consumer piacra is kell gyártani, és fognak is. A csatolt szolgáltatásokban van a pénz inkább.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66518) Tim82 válasza MunezXBK (#66516) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tóth Balázst csak erős kritikával olvass.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66519) Melack válasza Tim82 (#66518) üzenetére


Melack
veterán

Amíg a Surface phone-okról pletykálnak, igazából nincs nagy gond.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66520) MunezXBK válasza Melack (#66517) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mondjuk sosem érdekelt se a WP, se az IOS.

Egyszerűen nem szimpi egyik sem.

(#66521) Silenzio válasza MunezXBK (#66516) üzenetére


Silenzio
addikt

Hol olvastad ezt a nagy okosságot?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#66522) Melack válasza Silenzio (#66521) üzenetére


Melack
veterán

Index, gondolom én.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66523) lorcsi válasza MunezXBK (#66516) üzenetére


lorcsi
veterán

azt hogy 'hivatalosan' eléggé merész kijelentés
de sok helyen lehet olvasni, hogy nem túl jók az eladási számai mint a másik 2 platformnak
remélem nem lesz igazuk

az viszont biztos, hogy logikusabban kellene telefont kiadniuk
a 735 óta ezen a szinten nem adtak ki semmi értelmest

#66512:
a kommentek nagyon érdekesek..
megy a vita, hogy csak a Tc-sek vagy átlag ember is ki tudja e annyiból hozni a bálna projektet
elég érdekes..

[ Szerkesztve ]

(#66524) Magnum_ válasza lorcsi (#66523) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem. Stlagember nem tudja.

I humbly and respectfully decline™

(#66525) Qru válasza GabN73 (#66510) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja, engem is be akart rántani de mondtam, hogy ha lenne is pénzem akkor is 2x meggondolnám... :U

lorcsi: Igen. :K

MurdR: Jobbulást!

#nincsbennetarcsi

(#66526) lorcsi válasza Magnum_ (#66524) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem sem, de mindig be akarják magyarázni

ha olyan könnyű lenne márkaspecifikus alaposan dolgozó szakit találni minden városban, akkor nem lenne ennyi tákolt szakadt (tekert) lom az utakon
nehezen veszi be a gyomrom, hogy ez csak a TC-seknek nem egyértelmű :U

alapvetően viszonylag szórakoztató az a rulettkerék cikksorozat (van az a réteg akinek..)
de nem kellene ezzel úgy csinálni feszt, mintha ezt bárki fillérekből megoldhatná kb. ugyanígy

a nepperkedéshez:
én nagyon bírom becsnepper hirdetéseit
jól el tudja magát adni, megegyeztek a TC-.vel...de semmi nincs ingyen..és nekik is jönnek a számlák..fizetni kell azokat. természetes.
jól fotózott, jó állapotúnak tűnőek az autói..
sok olyat láttam már nála amiket simán megvennék
de itt-ott még róla is olvasni rossz híreket...
milyen gerinces lehet a többi nepper :Y

[ Szerkesztve ]

(#66527) Mercutio_ válasza GabN73 (#66510) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kérdés milyen nepper vagy és mennyire üzletszerűen csinálod?

Én a hobbi dolgaim nullszaldóssá tételére "nepperkedés", de ha ennél komolyabban csinálnám elveszne a dolog öröme.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66528) Magnum_ válasza lorcsi (#66526) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mondjuk ugy, hogy pl Qru vagy en kicsot olcsobban megusznank, mint a nagyatlag. De ahogy olvasom a cikket, van nekik Sanyikajuk, aki hajnali 4-ig dolgozik nekik szivessegbol. Tehat csak anyagkoltseg van. Kinek van ilyen sanyikaja? Itt pl elbukott a dolog.

I humbly and respectfully decline™

(#66529) Silenzio válasza Melack (#66522) üzenetére


Silenzio
addikt

Ja, rákerestem, az a bizonyos január 29-i cikk. A statisztikákkal nehéz vitatkozni, több, mint 50%-os visszaesés nagyon komoly, de olyat senki sem állított, hogy vége a Win10-nek.

Mellesleg az Index pofátlan, szenzációhajhász per cinikus/kárörvendő stílusa budifalra való, nem hírportálra. Nemrégiben ők közölték le azt is, hogy az iPhone javára csökkent a PC piac. Elhiszem, hogy több almás telót adtak el, mint desktop PC-t, de egyrészt hova sz*rjak, másrészt miért kell ezen élvezkedni?

Az ismerőseim 90%-a kapcsolattartásra és tartalomfogyasztásra használta a PC-t, ezt most letudja egy telefon+tablet kombóval, kevesebb árammal, sokkal mobilabban, látványosabban, és TALÁN olcsóbban is. Mit csodálkozzak?!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#66530) Melack válasza Silenzio (#66529) üzenetére


Melack
veterán

Engem ezek a cikkek nem tudnak meghatni. Persze, hogy csökken az eladás, ha nincs új termék havonta. A W10M meg lassan többet csúszik, mint a Tüskecsarnok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66531) Qru válasza Magnum_ (#66528) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

#mindenrevanemberunk :K :C

mod:

Melack: Engem nem győzött meg a WP. Múltkor nyomogattam egy kiállított példányt a Speedshopban (nem, ez nem narkó bolt). Hát már a demó készülék amin semmi extra app nem volt, már az is szaggatott. 2 perc után agyérgörcsöt kapnék ettől.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#66532) lorcsi válasza Magnum_ (#66528) üzenetére


lorcsi
veterán

én a Karesz féle dolgot bírom a legjobban
este 8-9-re ér le a szerelőhöz..ott alszik..kis vacsi..és reggel kezdenek vagy 2 napig biztos eltartott a művelet :D
kaja+pia+szállás :D
vajon hányan alszanak így a szerelőjüknél ?

(#66533) Ace owner válasza lorcsi (#66532) üzenetére


Ace owner
addikt

Oda koltozok vr6fanhoz biztos boldog lesz :DDD

Galaxy Fold 4

(#66534) Qru válasza lorcsi (#66532) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez valóban hamis képet közvetít az átlagemberek számára. Azt hiszik neki is ilyen egyszerű lesz talpra állítani a 10+ éves prémium verdát amit pici pénzé' megkap. Mert azt csak szeretni kell...

De most kb napestig sorolhatnám csak az ismerősi körben hányan buktak bele 1-1 ilyen projektbe. Haver aki 600k-ért megvette a 10+ éves prémium autót majd fél év után az automata beadta a kulcsot. A felújítás az olyan 2-300k lenne... Egy új váltó meg olyan 4-500k. Tehát 600k-ért fél évig volt egy autója ami most kb semmit nem ér. Havi 100k-ból bérelt volna egy Z3-at az jobban megérte volna ha már nyáron menőzni akart a Velencei tónál a parton.

Vagy ott van haver aki beleugrott egy öreg 318D-be mert az mennyire király. Igaz 1 éve áll az udvaron mert nincs pénze a lyukas hűtőt kicseréltetni...

Sőt, egy fél éve én is majdnem beleugrottam egy ilyen projektbe. Aztán leültünk haverral és kiszámoltunk, hogy ha motorikusan nincs semmi baja (386k km után azért sanszos ha vmi előjön már) akkor is alhangon 1M-t rá kéne locsolni, hogy patent legyen... Végül győzött az ész a szív felett, igaz nehéz harc volt. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#66535) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Mancika vagta a hajam, aki sokszor szokta. Ugyes csaj egyebkent. Mindig az expasijarol beszel, aki rendor. Kerdezte h nem dolgozom? Mondom nem, keresek. Aszonta h annyira el tudna engem kepzelni pultoskent vagy pincerkent, tok jol allna. Jot akart, tudom, ertekeltem. Nem vicc.

Qru: ez a baj a regi premiummal. Nekem is ez a buzeriam, a 2.5v6 tdi a6 utan alaposan megbis tanultam. Aztan megis leszoltok a vag topikban az 1.6b miatt, holott durvan jo kompromisszum. Kopp-kopp.

#36lorcsi: barmily' hihetetlen, a kis fodrasz lanytol nem varok akademiai szintu monologokat :D ugyes kezu, a biohair nem draga, kozel van, praktikus, ha eppen van, akkor o vagja a hajam. Es Qru tudna meselni, hogy eloszeretettel resziseitettem elonyben regen az ilyen jellegu foglalkozast uzoket, for obvious reasons :D (ertsetek jol, s ne rosszul)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66536) lorcsi válasza Magnum_ (#66535) üzenetére


lorcsi
veterán

ezek a magas röptű beszélgetések "vonzanak" azóta is a fodrászhoz :DDD
persze..amúgy teljesen értem...kell ez is

Qru:
józan paraszt ész is ezt diktálja...sajnos..hogy 0 értelme van belefogni az iylen projektbe
szegény ifjútitánok beveszik úgy 20 év körül..aztán meg..:Y
de semmi nincs ingyen..

ui:
spectre 2015 kölcsönözhető..
imádom ahogy ezeket kezdik :))

[ Szerkesztve ]

(#66537) Magnum_ válasza lorcsi (#66536) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hidd el, lehet jo regi premiummal jarni, ha kompromisszumkesz a vevo. Lasd az en peldamat. Mancikak nem a motor nagysagatol toljak lefele a bugyit :D

Spectre szar. Johet egy uj, de klasszik Bond.

(Zarojelben megjegyzen, a sajat csajomtol se varok akademiai szintu ertekezeseket. Egyszer volt nalam okosabb baratnom, jol ra is bactam)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66538) lorcsi válasza Magnum_ (#66537) üzenetére


lorcsi
veterán

hmm...rábactál?
hogy mivel?
komolyan érdekelne

engem meg pont az zavar ha hülyébb

spectre kezdése nekem bejön..plusz ugye Miss Bellucci
de az É-Afrikai rész..nagyon nem kellett volna

(#66539) Magnum_ válasza lorcsi (#66538) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azzal bactam ra, hogy atbacott :-)

I humbly and respectfully decline™

(#66540) Ace owner válasza Magnum_ (#66539) üzenetére


Ace owner
addikt

Gone girl evil biccs volt?

Galaxy Fold 4

(#66541) Qru válasza lorcsi (#66536) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hidd el a fél lelkem odaadtam volna azért a Spec B-ért de végül letettem róla.

Saint: Jaja vágom, szilveszterkor mi sem a szakdolgozatom tematikájáról beszélgettünk a zöldséges kislánnyal... :D

#nincsbennetarcsi

(#66542) Magnum_ válasza Ace owner (#66540) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jo a hasonlat es kb igen egyebkent.

Qru: bred. Az a legnagyobb sztori ever.

Felhivtam az egyik ceget, h mifaxvan mar, sokszor jartam naluk, nagy kedvvel mentem volna. A recepcios no nagyon kedves, o volt csak a kontaktom, mondta, hogy nincs meg dontes, sot, be sem hivtak mindenkit, akivel szerettek volna talalkozni, de azt tanacsolja, hogy gondoljam at, mert van 1-2info, amit nem mondtak el nekem. Mit? Pl azt, hogy jogi munkatarskent a recepcion lenne felallitva egy pc nekem es ott kellene dolgoznom, beadvanyokat irni, stb, ahol 0-24-ben K nagy az atmeno forgalom.
Beszaras.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66543) Tim82 válasza lorcsi (#66538) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hát ja, szerintem is vonzó, ha okosabb nálam.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66544) lorcsi válasza Qru (#66541) üzenetére


lorcsi
veterán

miylen autó az a spec b ?

Tim82:
nálad sosem tudni, hogy ezt most kicsavartan írod..vagy tényleg így is gondolod :DDD
mod:
ok, megnyugodtam :D

Saint_:
vajon miért mondhatta el neked ezt az 1-2 extra infót a csaj ?

[ Szerkesztve ]

(#66545) Tim82 válasza lorcsi (#66544) üzenetére


Tim82
nagyúr

Teljesen komoly. Ezúttal. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66546) Magnum_ válasza lorcsi (#66544) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Akar a sajat erdekukben is, hogy -adott esetben- ne raboljam az idejuket, megkonnyitsem a valasztast, stb.

I humbly and respectfully decline™

(#66547) GabN73 válasza Qru (#66525) üzenetére


GabN73
addikt

Ha tudod pörgetni a piacot, és mellette megy egy kis okosság is, akkor garantáltan gazdag lehetsz :DDD
Csávó jól csinálja, mostani nője a Toyotánál dolgozott, aztán ismertek 1-2 szervizest, fő profiljuk meg Toyota eladás volt. :))

Mercutio_
Ha mindennapi betevőt ezzel keresnéd, akkor tuti hogy te is kihasználnál 1-2 kiskaput. Vállalkozó vagy Magyarországon, muszáj, hogy életben maradj ;]

Lorcsi
Teljesen egyetértek a TC-vel kapcsolatban. Talán a Maerás írás volt kicsit emberközelibb, ott a srác sokat szerelt saját magának emlékeim szerint. A Volvosról ne is beszéljünk, az szerintem egy romhalmaz volt.
A mostani Merga projekt meg... Van konneksön Ámonéknál, én tudom hogy mennyibe fáj egy ilyen rendberakása. Ismerős 124-esét ők vágták rendbe, nem volt olcsó :))
Az meg külön röhejes, hogy különböző szponzorok itt hirdetik magukat, adnak nekik erre pénzt. Így könnyű baszod. Persze, akik emiatt csesztetik, azok egyből hiénák, meg nekik a k*rvaanyjukat... :))

Mondjuk inkább ők, mint Tordai Pityesz... :U

(#66548) Qru válasza Magnum_ (#66542) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát őőő, lesz mit mesélni az unokáknak legalább. Mondjuk nem pont ezt a storyt... :U

De hát tudod mi van... Úri ember nem csibész, csikket szív ha nincs egész. :D

#nincsbennetarcsi

(#66549) Magnum_ válasza Qru (#66548) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:C

I humbly and respectfully decline™

(#66550) Qru válasza lorcsi (#66544) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A gyárilag tuningolt Subaruk kapják ezt az utótagot (esetemben egy Legacy volt amit néztem), ritka mint a fehér holló. A Spec C. meg kb csak poszteren létezik olyan ritka. :D

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.