Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66051) DeFranco válasza Qru (#66049) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nevet címet pls

(privát nincs elfelejtve, csak mondom, hogy még nincs vége a napnak, ma még kb. 2x5 percre ültem le)

(#66052) Magnum_ válasza DeFranco (#66051) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szt.endrei avenue 115

850 csing csing

érdekes, nálam nem szoktad magad így eszkuzálni... mondjuk én nem is vagyok modi.... te kis napraforgó :-)))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66053) DeFranco válasza Magnum_ (#66052) üzenetére


DeFranco
nagyúr

meg mercunak sem válaszoltam, meg még vagy 6 ember lóg még biztosan a levegőben :D

tényleg szóri vagyok mindenkitől, amúgy is rosszul managelem a levelezésem, ez hibám, de mostanában még kevesebb idő és lehetőség jut erre.

ami miatt egyre gyűlik a mondanivaló, és így egyre nehezebben állok neki, lásd még "elefánt feladat"

de hívása fontos számunkra kérem tartsa a vonalat, küzdök ezerrel, és vígasztaljon mindenkit az a tudat, hogy naponta szarul érzem magam az elmaradt üzenetek miatt, egyszer bepótolom.

mondjuk fogadok egy kócsot vagy mittudomain.

(#66054) lorcsi


lorcsi
veterán

airbnb-zik valaki pesten?
vagy ismerősötök..?

(#66055) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Pezsegtek skacok.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66056) Qru válasza DeFranco (#66051) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hambika

Helyes! Az enyém magától meggyógyult (bár valószínűleg a futóm állítás miatt szűnt meg a fura hang), hátha a tiéd is. Pedig azóta huligánkodtam is és akkor sem jött elő. A rendőrséggel ellentétben. :D

#nincsbennetarcsi

(#66057) bandus válasza Magnum_ (#66048) üzenetére


bandus
veterán

mostanában annyi ilyet ettem, kijár már végre valami rendes kaja, szóval szerintem a hölggyel megnézzük hétvégén a porcellinot, rég voltam ott, ő meg úgyis közel lakik hozzá :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66058) 7


7
addikt

Reggő't! :P

(#66059) Melack válasza 7 (#66058) üzenetére


Melack
veterán

Möning'!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66060) MurdR


MurdR
veterán

Reggelteket. Az egyik fülemre már hallok :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#66061) Melack válasza MurdR (#66060) üzenetére


Melack
veterán

Hangokat? Belülről? :O

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66062) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Reggelt!
Péntek. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#66063) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Vegre paintek :)) :C

(#66064) MurdR válasza Melack (#66061) üzenetére


MurdR
veterán

Zajokat. Kívülről. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#66065) TROG AIR válasza MurdR (#66064) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Vidám pillanatokkal tűzdelt,tevékeny és nem fárasztó,de mégis produktív napot kívánok a kedves uraknak! :DD

430 pozitív , 0 negatív....

(#66066) Qru válasza bandus (#66057) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha szereted a steaket akkor a Branco-ba guruljatok el. Nagyon jó, nem rég kajáltam ott. Nem árt asztalt foglalni mert eléggé felkapott hely.

#nincsbennetarcsi

(#66067) sutszi válasza TROG AIR (#66065) üzenetére


sutszi
veterán

Utolsó napod? :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66068) macilaci78 válasza Magnum_ (#66004) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én ülve is elég magas vagyok. ;]

Mercutio_: nem is akartam, de fuh... Rosszat álmodtam. :DD

Tim82: E50-et toltam pár hónapig, nagyon jó teló, nagyon bejött. Az E51 is kéne, de privátra a dual sim elkényeztetett.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66069) TROG AIR válasza sutszi (#66067) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Még ezt a hónapot kihúzom..... ( "közös megállapodás")... :U :K

430 pozitív , 0 negatív....

(#66070) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Talán a szobába besütő nap, talán csak a betegség miatt legyengült szervezet reakciója, de beugrott egy gyermekkori emlékek arról a srácról akinek az anyja minden hó végén végig lejmolta a haztömböt, annyira nem volt pénzük, miközben a srác hol azt adta elő, hogy most vett az apja egy mercit (a helyi menő zöldséges véletlenül pont akkor vett épp egyet), hol meg azt, hogy nem tetszett neki, ezért elcserélte egy BMW-re (hogy-hogynem akkoriban vett a közeli kertesházas részen lakó sebész egy bömöst, ami sokáig álmaim autója volt, és ha nem tudnám, hogy alapvetően egy tulhaladott penztemeto és potenciális rozsdahalom még ma is megremegnék)
Persze amikor megjegyeztük, hogy nem igazán áll egyik se a ház előtt, akkor mindig jött az ultimate válasz: "kint tartjuk a telken, mert innen ellopnák "
Mivel mindez '80 körül történt ez a magyarázat elég átlátszó mint tudjuk
Ja és persze a srác faterja ismerte Bujtor Istvánt, együtt vitorláztak és a filmjeiben is kaszkadőrködött, amit kizárólag azért vontunk kétségbe, mert Bujtort nem látták Debrecenben, a srác faterja viszont a helyi kocsmánál messzebb nem igazán jutott annak a neve pedig nem Balaton volt

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66071) DeFranco válasza Magnum_ (#66052) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, seo hamburger, burger, olcsó hamburger, vargaviktor. losóbudas

ugyanekkor ide el akarok menni most

seo hal halétek 13 harcsa halászlé hekk haltepertő

@Mercu: ki ne találd már hogy te is debreceni vagy... 'szom hogy kétmillió pestiből hárommillió onnan származó első generációs átvándorló.

[ Szerkesztve ]

(#66072) bandus válasza DeFranco (#66071) üzenetére


bandus
veterán

köszi, most már én is :D

Qru: köszi a tippet, lehet útba ejtjük :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66073) Melack válasza DeFranco (#66071) üzenetére


Melack
veterán

Vagy miskolci :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66074) DeFranco válasza Melack (#66073) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nyiregy-miskóc-dábrécén :K :DDD

(#66075) Mercutio_ válasza DeFranco (#66071) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezen nincs mit kitalálni, tény ;] volt barátnőm miskolci és nyíregyi is :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66076) Dell XPS


Dell XPS
veterán

Sziasztok!

Jár valaki Bp. - Kisvárda útvonalon gépkocsival ? :)

Üdv, Dell XPS

(#66077) Melack válasza Dell XPS (#66076) üzenetére


Melack
veterán

werszomjas vagy CoolBoy lehet a te embered

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66078) Tim82 válasza Tim82 (#66027) üzenetére


Tim82
nagyúr

Felolvadt, újra vihető.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66079) DeFranco válasza Tim82 (#66078) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mire elég ma egy 4-es szifon amúgy? ha van benne elég akksi idő, lehet érdekelne, mert talán előrelépés lenne a mostanihoz képest, váltani meg nem most fogok új telefonra, mert 5"-t nem veszek, de nem ismerem az alma rendszerét, hogy mennyire akarnám vele felvágni az ereimet...

nevermind, megint fantáziálok... nem lennék vele előrébb...

[ Szerkesztve ]

(#66080) Dell XPS válasza Melack (#66077) üzenetére


Dell XPS
veterán

werszomjas nem jár mostanság, CoolBoy -t megkérdezem.

Köszi! :R

Üdv, Dell XPS

(#66081) TROG AIR válasza DeFranco (#66071) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

én is debreceni voltam 1989 - 2008... :DD

430 pozitív , 0 negatív....

(#66082) DeFranco válasza TROG AIR (#66081) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudom, emlékszem hogy beszéltük :)

(ne kelljen leírnom, hogy semmi bajom a debreceniekkel, csak nagyon durva, hogy ha beszélek valakivel, akkor 5-ből 4 esetben kiderül, hogy a de-mi-nyi tengelyről származik...)

(#66083) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mellszőrzet ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66084) Tim82 válasza DeFranco (#66079) üzenetére


Tim82
nagyúr

Működik rendben az, csak nem a legújabb verziókkal az appokból, csak hogy a teoretikus kérdésedre válaszoljak. :)

Az akkuidő szerintem egy nap, este azért töltőre kell tenni. Van hozzá tartalék utángyártott akku. Ha a hátlapot le tudnám szedni (ugye, itt van elbarmolva a csavarfej), akkor már akku is, home gomb is cserélve lenne.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66085) bandus válasza DeFranco (#66079) üzenetére


bandus
veterán

megváltás az android után :) annyira szeretnék iphonet, hogy el nem tudom mondani (ipad minim van, onnan tudom, hogy tetszik), de amíg adnak valami céges telefont amivel tudok telefonálni, addig biztos nem adok ki egy ilyenért pénzt. mondjuk ez az samsung a3 brutál jó, pont mire megszoktam a batár 5" lg-t jön megint egy 4,5" kijelző, de nagyon szép, nagyon vékony, nagyon minőségi cucc (fémházas), jóban leszünk azt hiszem :)

a mai munkaidő meg eddig tartott, van egy gyors elintéznivalóm a pesti irodában, aztán már nem fogok ide visszajönni, hehe :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66086) tboy93 válasza bandus (#66085) üzenetére


tboy93
nagyúr

En semmi penzert nem cserelnem le a nexus5-om egy szifonra :N

(#66087) sutszi válasza tboy93 (#66086) üzenetére


sutszi
veterán

Nem csoda. Az egy elég jó telefon lett. A többihez képest kevés betegséggel.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66088) Magnum_ válasza Mercutio_ (#66070) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:C

Ma meg nem keltem fel. Lassan kezdek megehezni

I humbly and respectfully decline™

(#66089) macilaci78 válasza Magnum_ (#66088) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Agyban reggelizni kiraly, agyban vacsizni is jo. De nagyon dogrovason kell ahhoz lennem, hogy agyban ebesdeljek...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66090) Magnum_ válasza macilaci78 (#66089) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A halalomon vagyok kb.

I humbly and respectfully decline™

(#66091) DeFranco válasza bandus (#66085) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nem estem hasra az ios-től. jó rendszer, biztosan szívesen használnám, de a droiddal is elégedett vagyok, még a 2.2-vel is, annyira mint az ios ez is kiszolgál. számomra ebből a szempontból egyenrangúak a rendszerek, az app-kínálat és az ökoszisztéma dönt a triviális ár és készüléktulajdonságok mellett.

(#66092) Qru válasza Magnum_ (#66090) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor már értem miért nem reagáltál whtsapp-on. :D

#nincsbennetarcsi

(#66093) Magnum_


Magnum_
nagyúr

gyerekek, eszem megáll.

Az egyik pizzástól szoktam néha rendelni ezt-azt, itt volt már róla szó, de a goodwill-je miatt most nem nevezem meg :-)

mindig úgy adok a futárnak (borravalóval), hogy ne kelljen visszaadnia. Mivel ma itthon fekszem és tényleg csak 10.000-es címletem van, direkt jeleztem a rendelésnél megjegyzésként. Egy új futár jött ki (késve, mindegy), megkérdezte, hogy tényleg csak tizesem van? igen, bocs, jeleztem direkt. Ő nem tud visszaadni. Pech. Azt mondja, menjek le valahova, váltsam fel. Mondom, köszi, hagyjuk is. Erre leköcsögözött, lephazozott, erre közöltem, hogy engedje el az ajtómat, befejeztük a beszélgetést. Ő nem engedi. Mondom, akkor rendőrt hívjak? Erre elkezdett durvaanyázni kiabálva, de az ajtót elengedte. visszamentem, hívtam az operátort, aki átadta az üzletvezetőt, akivel közöltem, hogy egyszeri vendégként se esne jól a köcsögözés, de így, hogy visszatérő vagyok, pláne nem. Persze, elnézést, mai napon eltávolítják. ok, csá.
Hívnak újra + csengetnek.. Hogy fogadjam már el ingyen a kaját. Értékelem, de mondtam, hogy nem kívánok újra találkozni az új futárral.

remélem, azért nem fog a haverjaival kempelni a ház körül, ha kirúgják ma :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#66094) Melack válasza Magnum_ (#66093) üzenetére


Melack
veterán

Remélem az autódat nem ismerik :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66095) Magnum_ válasza Melack (#66094) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nyilván nekem is eszembe jutott, de egyébként nem. + rendőrautók között parkolok, ennyire csak nem lenne bárot, ha ismerné is... :-) bár nem tűnt túl felül reprezentáltnak egyébként.

I humbly and respectfully decline™

(#66096) oriic válasza Magnum_ (#66093) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki tudja mi lett volna abban a kajában ha elfogadod ingyen. :D

Live-Die-Respawn

(#66097) bandus válasza DeFranco (#66091) üzenetére


bandus
veterán

egy nagy előnye van a ios-nek az pedig a gyorsaság. nekem ez számít kb, a használatot úgyis megszokom, az appok nagyjából mindenhol elérhetők, de a tabletem másfél év után sem lassult be kismillió apptól sem, ellenben egy androidos telefonnal ez két hét után megtörténik legalábbis nálam. de inkább együtt élek ezzel, mint, hogy 200k-t elköltsek telefonra.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66098) GabN73 válasza Magnum_ (#66093) üzenetére


GabN73
addikt

Ágyazz a kanapén, veszem fel a garbom, indulok. :DDD

Qru
Kösz a Brancos ötletet el is nézek a közeljövőben :K
Én a Platzban kaptam múltkor nagyon jó steaket, igaz nem volt valami nagy darab.

(#66099) Magnum_ válasza GabN73 (#66098) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mindig pici a steak, tudod :D

I humbly and respectfully decline™

(#66100) Mercutio_ válasza Magnum_ (#66093) üzenetére


Mercutio_
félisten

Újabb kis barátot szereztél :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.