Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66201) macilaci78 válasza Magnum_ (#66200) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mar csak azt kell vele megertetni, hogy mi a kulonbseg a wifi es a 2/3/4G kozt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66202) zsolti72837 válasza Magnum_ (#66200) üzenetére


zsolti72837
őstag

:C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66203) Magnum_ válasza macilaci78 (#66201) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tegnap elmagyaraztam, ugy tunt, megertette.
Holnap utana is nez, hogy mennyi mobilnet van a csomagjahoz kapcsolva (500MB tuti), addig is lekapcsoltam az adatforgalmat (2G + wifi), utana mar tolhatja a gps-t is, meg azt mondta, h a birosagon, amig var, addig olvasgatna hireket, arra par szaz MB is eleg.

I humbly and respectfully decline™

(#66204) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#66203) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ezeket annyira jó olvasni, de viccen kívül. Nem tudom mennyi idős édesapád, de szeretem ha a technikát-új dolgokat hajlandóak az idősebbek (és itt nem a nyugdíjas korosztályról beszélek, van olyan ismerős aki 53 évesen nem tud egy emailt csekkolni) valamilyen szinten befogadni. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#66205) DeFranco válasza Magnum_ (#66200) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Édesanyám nyáron szállt be az internetbe, itt is beszélgettünk róla, hogy milyen gépet, meg hova-mivan. Nyugdíjas.

Mára már aktívan emailezik, webshopol, hírportálozik, facebookozik, sőt, nyomja a duolingo-t ezerrel, tiszta webnagyi.

Jó, mondjuk van is mivel, frankó kis gép jött neki össze, 0/24 távsegítség, gyors net, pótalkatrész azonnalra, stb. jó dolga van, na. Kapja a képeket-videókat Elnök úrról, megy vele a videochat, tiszta 21. század. De komolyan, a vissza a jövőbe-t nézve erről pl. csak álmodoztunk.

[ Szerkesztve ]

(#66206) Magnum_ válasza DeFranco (#66205) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Anyu anno meg a melohelyen kenytelen volt megtanulni, mert kapta a cegtol a laptopot, netet, stb.
Apunak ugye a melojaban mar K sok mindent elektronikusan kell benyujtania, az oke, +emailt olvas. De mar ezt is nyugnek tartja :DDD de ez igy most bejon neki, nyilvan kapott egy szamara hasznalhato, szellos ikon elrendezest, felnagyitott betuket, ebbol a szempontbol az iOS tenyleg ertelemszeru.

Ja es ha meg egyszer 5.5"-os telefont akarnek venni, akkor zuzzatok. Vissza akarok terni a 4.5-5" meretre.

Earl: 65 yr old.

I humbly and respectfully decline™

(#66207) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Apam is szamitogepet a konyvelesen latott, 2-3 eve van rakenyszerulve, tegnap a NotaTV musora utan a YT-onm folytatta. Gepeszmernok, mar guglizva, letoltve varjak a gepkonyvek, hogy segitcsek a kepeket kiollozni, kinyomtatni. Anyam recepteket olvas...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66208) Magnum_ válasza macilaci78 (#66207) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mennyivel jobb nekunk, hogy 30-40ev mulva a gyerekeinknek nem lesz az meglepetes, hogy mi nyomjuk a social networkot, meg ugy az internetet. Orrba-szajba.

I humbly and respectfully decline™

(#66209) Mercutio_ válasza oriic (#66196) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs humorérzékük :(

Saint :Lehet, hogy annak a korosztálynak a neural implant lesz a default amitől majd ugyanúgy idegenkedsz mint a mostani öregek a (mobil)nettől :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66210) macilaci78 válasza Magnum_ (#66208) üzenetére


macilaci78
nagyúr

30-40 ev mulva a fasse tudja, mihez erezzuk magunkat hulyenek. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66211) Tim82


Tim82
nagyúr

Ilyenkor irigykedem, az enyémeknél (nyugdíjas korú humánértelmiségiek) hiába van faszányos gép, support, motiváció az nincs, hogy használják is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66212) bandus válasza Mercutio_ (#66195) üzenetére


bandus
veterán

csak kb. ar, valahol ez ennek az evjaratnak a teteje hahu-n, ennyiert olcsobban csak a tobbet futottak v rosszabbul felszereltek vannak :)

DeF: en most tokehalas burgert kertem, ez elegge adta, jo nagy adag, friss benne minden, kiraly volt :K es a multkori is, szoval tenyleg elkepzelheto, hogy csak pont egy balszerencses rendelest fogtal ki.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66213) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tud valaki a NOIRET báron kívül valami jó biliárdozó helyet a belvárosban, ami nem extra drága? :)

(#66214) DeFranco válasza bandus (#66212) üzenetére


DeFranco
nagyúr

valószínűleg. örülök, hogy ízlett, szimpatizálok a hellyel, remélem nem kutyulnak el.

(#66215) Melack


Melack
veterán

Jár Vki Érd felé egy nagyobb csomagtartójú kocsival? 4gumit kellene el inni Csepelre. A Nubira most már tele van pakolva. :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66216) föccer válasza Melack (#66215) üzenetére


föccer
nagyúr

Kedden megyek battára, lehet be tudok ugrani.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66217) werszomjas


werszomjas
őstag

Autót kéne bérelnem 1 napra, 7végére.

hertz, vagy sixt ? tapasztalat valamelyikkel?

Esetleg valami más? Fontos, hogy 7végén is nyitva legyenek és átvevő/leadó pont M3 metro vonalon legyen.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#66218) DeFranco


DeFranco
nagyúr

regge'

mindenki bealudt?

(#66219) tomcsi23 válasza DeFranco (#66218) üzenetére


tomcsi23
veterán

Reggelt!

Lehet. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#66220) 7 válasza DeFranco (#66218) üzenetére


7
addikt

Dehogy, en mar fel oraja a munkahelyen szorgoskodom. :P

(#66221) Melack


Melack
veterán

Eladó cuccok:
- poharak
- surranó
- gyerekjátékok
- konyhai kés
- kis kompakt fényképezőgép
Ha vkinek kell vmi, szóljon! Ezen a héten vihetőek.

És reggelt!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66222) Melack


Melack
veterán

Ha van francia-magyar-angol nyelven beszélő ismerősötök, és dolgozna IT Supporton, szóljatok nekem. És Saint_,már zaklattam a recruitment teamet.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66223) Mercutio_ válasza DeFranco (#66218) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66224) MurdR válasza Vasinger! (#66213) üzenetére


MurdR
veterán

A Nyugatinál az Íjász söröző? Nem tűnik valami drága helynek.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#66225) DeFranco


DeFranco
nagyúr

van egy kérdésem, lehet, hogy hülyeség, majd megmondjátok...

jövő héten elutazom pár napra, elég messze. mivel a telefonom már elég korlátozottan okos, pl. teljes értékű böngészésre már nem vállalkoznék vele (opera mini szépen fut, de ha kell egy qr kód, vagy be kell lépni egy reptéri wifire, már bajban vagyok, mert azt nem kezeli le), illetve nincs már 2.2-re semmilyen skype kliens sem, amivel tudnám tartani az otthoniakkal a kapcsolatot (volt már olyan helyzet, hogy ez elég esszenciál probléma volt).

a többi pótolható/megoldható/nélkülözhető, ezeket viszont jó lenne megoldani valahogy.

más használható IT eszköz nincs, feleségem 15-ös laposát nem tudom vinni for obvious reasons.

kellene tehát valami ultrakönnyű hordozható okos eszköz tehát, jövő hétre, egész hétre, preferáltan egy tablet.

venni ezért nem vennék, mert évente 3 napért felesleges, és azt az alpári trökköt sem akarom eljátszani, hogy webshopból rendelek valami csodát, aztán 14 napon belül elállok.

az ilyen eszköznek "kölcsönzési" piaca nincs, ezért nincs jobb ötletem, mint ismerősi körből kölcsönkérni egyet erre az időre. nyilván nem élet-halál kérdés, de ha valakinek porosodik egy a fiókban, amit azért el nem adna, de nem is használ, és csoki/sör alapon nélkülözné egy hétre, akkor jól jönne.

annyi az igény, hogy működjön megbízhatóan, a legjobb, ha factory resettel kapom/adom, a kártérítési felelősség természetesen teljes a részemről.

aztán ha ez nagy pofátlanság akkor lehet ütni nyugodtan, egy ötlet volt.

[ Szerkesztve ]

(#66226) CoolBoy323 válasza DeFranco (#66225) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

én tudok adni egy tabot kölcsönbe

(#66227) Melack válasza DeFranco (#66225) üzenetére


Melack
veterán

MSI WIndet fel tudtam volna ajánlani, de ha minden összejön, ma elviszik.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66228) DeFranco válasza Melack (#66227) üzenetére


DeFranco
nagyúr

CoolBoy-jal már egyeztetünk köszönöm :R

miután megírtam a hsz-t ránéztem azért az edigire, hogy honnan indulnak a tabletek, láttam, hogy már 15k körül indulnak valami tabletnek nevezett okosságok, kíváncsi lennék, hogy mégis honnan indul az alap szinten nevezett használhatóság. durva. azt hittem 50k körül kezdődnek.

ezért most felesleges lenne venni egyet (egy komoly tab árát most épp gyerekülésre költjük), de ahogy a hétvégén elnéztem Elnök urat (most kezdett el mászni és felmászni dolgokra, brutál taz lett belőle, amit ér, borít), lehet nem kellene nagy érzelmi kötődést kialakítani feleségem laposa felé, mert záros időn belül terven felüli amortizáció áldozata lesz. most kezdem el nem érteni, hogy miért nem iparági standard a magsafe. nagyon kéne.

(#66229) tboy93


tboy93
nagyúr

Reggelt. Ha esetleg tudtok valami jo munkahelyet Pest megyeben/ Budapesten ahova palyakezdo android/java fejlesztot keresnek irjatok nekem privit :R

(#66230) Melack válasza tboy93 (#66229) üzenetére


Melack
veterán

Sima IT support nem érdekel?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66231) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na átvettem az új személyimet, köszönet újra TROG AIR-nek a segítségért. :)

Live-Die-Respawn

(#66232) tboy93 válasza Melack (#66230) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mit takar az pontosan? Azert valtanek munkahelyet, mert szakmailag szeretnek fejlodni. Ha van idod/energiad kuldhetnel nekem rola egy kis infot privibe :)

(#66233) Qru válasza GabN73 (#66107) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Amit vett haver az most kezd alakulni. Már megjöttek hozzá az alkatrészek az usa-ból. :C
(Vicc, hogy az eredeti alkatrész vámmal együtt is olcsóbb mint ha itthon vennéd).

5-600k-ból semmit nem kapsz, max régi Swiftet. Mondjuk abból az 1,6-os azért tud meglepetéseket okozni.

Nekem max IS kéne, nem szeretem az ilyen nagy culákat.

#nincsbennetarcsi

(#66234) macilaci78 válasza werszomjas (#66217) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hertz-el jó tapasztalataim vannak, de van olcsóbb is. (Szegedi viszonylatban.)
Ahol nem volt hétvégi leadási lehetőség, ott belealkudtam az árba, hogy hétfő reggel nyitásra viszem a vasat leadni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66235) Melack válasza werszomjas (#66217) üzenetére


Melack
veterán

Budget: Itt vannak a Kassákon a melóhelyem "alatt". Pénteken felveszed, hétfőn leadod.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66236) werszomjas válasza Melack (#66235) üzenetére


werszomjas
őstag

igen, néztem az avis-t, de nekem csak vasárnapra kell reggel megyünk, délután jövünk, ők 7végén nincsenek, péntektől hétfőig meg többet kell fizetnem, mint 24 órára.

macilaci78# azt hittem drágább lesz, de 10k-ért már kapok rendes autót 1 napra hertznél is, garázs cégeket nem annyira akarok, ki tudja milyen roncsot adnak bérbe, nevesebb cégekben jobban bízok, de tapasztalatom nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#66237) Qru válasza werszomjas (#66236) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig milyen stílusos lenne egy Z3-assal érkezni. :D

Sixt-től C3-at béreltem egy hétre, 3 hengeres kis kávédaráló volt, ehhez képest még pályán is egész tűrhetően lehetett vele menni és az 5. napra már az érces hangját is egész megkedveltem.

#nincsbennetarcsi

(#66238) werszomjas válasza Qru (#66237) üzenetére


werszomjas
őstag

2 személyes autó nekem is van de 3an megyünk baba ülés meg nem fér a BMW be :)

Amúgy megyek Debrecenbe 7végén ha vkinek hozni vinni tudjátok.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#66239) Qru válasza werszomjas (#66238) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csomiba befér. Bár gondolom babát is vinnél nem csak ülést... :D

mod:

DeF: Vmi spanod bejelölt (csak te vagy közös ismink). Kedves tőle, ne szívja mellre de elutasítottam.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#66240) lorcsi válasza Qru (#66239) üzenetére


lorcsi
veterán

jól emlékszem, hogy crossclimate gumid van az egyik autón ?
hogy muzsikált a télen ?

[ Szerkesztve ]

(#66241) DeFranco válasza Qru (#66239) üzenetére


DeFranco
nagyúr

há' ezért dicsérlek én mindenkinek? pfff.... ;]

add ki a nevét és majd jól fejbekólintom.

(#66242) Melack


Melack
veterán

MSI el, a többi még eladó!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66243) Magnum_ válasza Melack (#66242) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Huawei jo?
Ora milyen?

I humbly and respectfully decline™

(#66244) Tim82


Tim82
nagyúr

Saint_: [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66245) Ace owner


Ace owner
addikt

Asap segitseg kellene pdf temakorben. Adott egy 8 oldalas scannelt fajl ami jelenleg 8.9mb ezt kellene 5re butitani hogy felvi. Hu megegye. Szerencsere ti mindenhez ertetek..:))
Na ki lesz 850el gazdagabb?

Galaxy Fold 4

(#66246) Melack válasza Magnum_ (#66243) üzenetére


Melack
veterán

Nagyon jók. Komolyan. Órát még tesztelni kell, hogy mit bír. Telefon ok, droidhoz képest gyors. Akku még kérdéses.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66247) Qru válasza lorcsi (#66240) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Teljesen jól, bár mivel idén sem volt (nagy) hó nem nagyon tudtam próbálgatni de a 3-5 cm-es friss hóban és ugyanekkora letaposott hóban is jól vizsgázott. Havas emelkedőn való elindulás sima ügy. Azért persze ésszel kell menni vele, ha erőlteted simán keresztbe tudsz fordulni és a fékút se túl rövid.
Ennek inkább az a lényege, hogy ha leesik a hó nem maradsz ott vele sehol de nem klasszik téli gumi.

Második autóra / hobbi autóra vagy ha nem mászkálsz vele városon kívül méteres hóban akkor simán vállalható.

DeF: Marketing?! Éééértem már. :D

#nincsbennetarcsi

(#66248) Magnum_ válasza Tim82 (#66244) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kiraly, hogy megvan mindene + dokkolo, de azert az ar eros, meg a hardcore gyujtonek is.

Melack: kiraly, szerintem TL-nek is ilyen lesz majd.

Ace: melyik melleklet lett ilyen nagy? :Y
Hova jelentkezel vegul?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66249) vmk válasza Ace owner (#66245) üzenetére


vmk
tag

Nyisd meg Worddel (vagy bármi szerkesztő programmal), majd mentés másként-> újra PDF-ként, jó eséllyel csökkenti a méretét.

(#66250) Melack válasza Magnum_ (#66248) üzenetére


Melack
veterán

Szerintem jó kombó, csak az értesitésekkel csínján bánni :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.