Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67801) Magnum_ válasza GabN73 (#67800) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem mentem... Gyengelkedem :-(

Zsolti, koszi, de mi is ezen a lapcsaladon forumozunk.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#67802) zsolti72837 válasza Magnum_ (#67801) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ha jól tudom te használod a programot.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#67803) Magnum_ válasza zsolti72837 (#67802) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen :R

I humbly and respectfully decline™

(#67804) zsolti72837 válasza Magnum_ (#67803) üzenetére


zsolti72837
őstag

Akkor jól tudtam. ;)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#67805) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

[invite]

Ha valakit érint, ha már egyszer belekezdtem... :D

Egy kis stand-upra hívlak benneteket, téma valószínűleg a jogsim lesz, megszerzésének, legidegesítőbb, vagy épp legkínosabb pillanatai! :D

március 13. vasárnap, 16:00, Corvin-negyed

Event linkje: [link]

[/invite]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#67806) aizen92 válasza aizen92 (#44967) üzenetére


aizen92
addikt

Újrázok.

"Otthon porosodó scannert, vagy scannelős nyomtatót vennék ( patron lehet üres, csak scannelő funkciója legyen jó )!"

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#67807) föccer válasza aizen92 (#67806) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem van egy elfekvőben. Évek óta nem hazsnáltam, de a gyerek már leápolta párszor, így egy alapos takarítás biztosan elkél neki. Megnézzem, hogy milyen típus?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#67808) Tim82 válasza aizen92 (#67806) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy van szkenner, csak nem tudom, van-e XP fölötti Windowsra driver hozzá. Ha föccer nem találja az övét, az enyémet elviheted.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67809) aizen92 válasza föccer (#67807) üzenetére


aizen92
addikt

megköszönném! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#67810) GabN73 válasza Magnum_ (#67801) üzenetére


GabN73
addikt

Rám most rámférne egy jó (ittménemműködikaszpojlerezés?!) whiskey

Amúgy inkább vitamin kéne, fáradt, levert vagyok, pedig 8 óra alvás simán megvan.

[ Szerkesztve ]

(#67811) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy korrekt autósiskolát/oktatót?:) Évek óta nem vezettem, és előtte sem használtam sokat a jogsimat (max pár száz km vidéken, kb nulla forgalmú helyeken), most viszont kellene vennem egy kocsit, és azért nem ártana venni pár órát, mielőtt beszabadulok a pesti forgalomba :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#67812) Qru válasza Magnum_ (#67791) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az nekem is kéne, rá is nézek.

Műanyagápolásra mit is mondtál, mit vegyek?

szaktopikban ezt ajánlották: [link]

#nincsbennetarcsi

(#67813) Mercutio_ válasza hszilard666 (#67778) üzenetére


Mercutio_
félisten

Láttam tegnap este rózsavölgyi szalonban egy hozzád hasonló arcot olyan igazi szemtelen orrú loboncoshajú vörös csajjal ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67814) Magnum_ válasza Qru (#67812) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szilikon spray

I humbly and respectfully decline™

(#67815) hszilard666 válasza hszilard666 (#67797) üzenetére


hszilard666
veterán

Valaki tud nekem segíteni? :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67816) DeFranco válasza Magnum_ (#67814) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD :W

az olyan mint tibinek az koksz. kurva jól néz ki, aztán egyszer csak lerohad a f.ba...

sonax xtreme matt. legjobbabb. de kenném már a gépre.

[ Szerkesztve ]

(#67817) Magnum_ válasza DeFranco (#67816) üzenetére


Magnum_
nagyúr

10eve hasznalom, van nemi tapaaztalatom vele. Legjobb cucc a gumikra mosas utan. Es az also fekete muanyag burkolatokat is azzal fujom at.

12, bocs.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#67818) DeFranco válasza Magnum_ (#67817) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nézd a szilikon kiszárítja a műanyagot, a gumit még jobban, jól néz ki, de egy idő után megint trén néz ki, átkened, aztán egy kicsit hamarabb lesz tré, és így tovább, egyre gyakrabban kell kenni.

most arról vitatkozhatunk, hogy mi a szép, meg mi a hamar, de az, hogy a szilikon nem való műanyagra, ha jót akarsz neki, az nem vélemény, hanem kémia. ennyi.

persze a te autód, tőlem aztán citromlével is kenheted, de én a sajátomra nem kenném az tuti. gumira főleg nem. arra glicerin egyébként, kivéve a futófelület, az értelemszerűen semmi.

(#67819) Tim82 válasza hszilard666 (#67815) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szívesen segítenénk, ha épp képben lennénk. A turkáló túl nyilvánvaló válasz, nem? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67820) hszilard666 válasza Tim82 (#67819) üzenetére


hszilard666
veterán

Én oda nem járok köszi. Már megijedtem hogy megsértettem mindenkit és letiltottatok xD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67821) Magnum_ válasza DeFranco (#67818) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ezt hallottam mar. De nalam feszt nem akar kifeheredni a cucc. Igy hasznalom tovabb.

Ja, a babaolaj jo meg muanyag apolasra.

I humbly and respectfully decline™

(#67822) GabN73 válasza Magnum_ (#67821) üzenetére


GabN73
addikt

Babaolaj, fészbukmeister, kéne egy kis help:

Fácsebúkon ha valakit berakok közeli ismerősnek, az kap róla értesítést?
Fogadás miatt kell, ellenőrzés gyanánt ;]

(#67823) Qru válasza GabN73 (#67822) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem kap róla értesítést. Régóta használom már, hasznos fícsör. :K

#nincsbennetarcsi

(#67824) Magnum_ válasza Qru (#67823) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Csekkolni a TF-eket, hogy mit lajkolnak :D

Halalomon vok. Raz a hideg.

I humbly and respectfully decline™

(#67825) Qru válasza Magnum_ (#67824) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én egész jól vagyok, betoltam egy nagy adag levest délben most már vmi szilárddal is meg merek próbálkozni. :D

mod:

Igyál sok vizet, az segít. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#67826) DeFranco válasza Qru (#67823) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és ez mire való egyébként?

meg mi a sz.rt ittatok és minek iszik aki nem bírja?

[ Szerkesztve ]

(#67827) Qru válasza DeFranco (#67826) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gondolom tudod, hogy az alkohol vízelvonó... a fejed (többek között) azért fáj mert folyadékhiányos állapotban vagy ami fejfájás, komolyabb esetben szédülést, émelygést okoz.
A gyakorló alkesz haver mondta, hogy lefekvés előtt 1 liter víz és akkor nem lesz másnap fejfájás.

Mit ittunk? Mindent ami szembejött. ;] :DDD

#nincsbennetarcsi

(#67828) GabN73 válasza DeFranco (#67826) üzenetére


GabN73
addikt

Nevezhetjük szűrőnek, ha beraksz valakit, akkor az ő tevékenységeit látod (hogy mit lájkolt, mit oszt meg, milyen eseményre megy)

Ja, köszi Qru

[ Szerkesztve ]

(#67829) hszilard666


hszilard666
veterán

Urak!
a westendben hol van a spár? :D Múltkor betévedtem oda és majdnem eltévedtem. Nem bírom a helyet. :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67830) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Elöltöltős mosómasát tessék!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67831) DeFranco válasza Qru (#67827) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, tudom, nem ezt kérdeztem, hanem a facsés trökköt.

amúgy érdemes még bevenni hozzá egy multivitamint is, mert a vitaminhiány is rombol rendesen, főleg c és magnézium kell.

egy liter víztől én simán berókáznék, de valamennyit szoktam azért inni, meg már egyből sör mellé is, kettő sör egy bubis víz arányban.

(#67832) GabN73 válasza hszilard666 (#67829) üzenetére


GabN73
addikt

Aluljáró szint (ahol a kajáldák vannak)
Ha MurdR felől mész (3-as metró), akkor a jobb oldalt hátul. A meki után van egy kis rész jobbra is, na ott van hátul. :K

(#67833) hszilard666 válasza GabN73 (#67832) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszi! :R

Viszont én elrakom magam holnapra, jóccakát mindenkinek!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67834) Mercutio_


Mercutio_
félisten

32GB-s pendrive-ot tessék!!!!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67835) izee


izee
senior tag

Telefontot tessék!

[link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#67836) Qru válasza DeFranco (#67831) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah az hasznos tényleg. Ha a Mancikát nem igazolom vissza abból sértődés lesz de nem feltétlen kötném az orrára, hogy éppen hol vedelek.

Hát nem húzóra kell meginni és akkor nem jön vissza. :D Szilveszterkor alkalmaztam ezt mert nem volt jó ötlet a vodkára leküldeni pezsgőt. 6 dl vizet letoltam és koppra kitisztult a kép.
Most a bor mellé én is toltam a bubis vizet (természetesen külön pohárból ahogy kell).

#nincsbennetarcsi

(#67837) Mercutio_ válasza Magnum_ (#67824) üzenetére


Mercutio_
félisten

És ez visszafelé nem működik?
Mármint ők ugyanígy látják, hogy te mit like-olsz?
Vagy ahhoz meg neki kell téged berakni közelinek?
#FBnemabarátom :D

izee:Néhány hete volt már...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67838) zsolti72837 válasza izee (#67835) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#67839) hszilard666


hszilard666
veterán

Szépjóreggelt az Uraknak!
Én már itt széderezek a moszkván várva a kakin pékségre. Mé' nem fél 7 kor nyit? Most várhatok fél órát feleslegesen.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67840) MurdR válasza hszilard666 (#67839) üzenetére


MurdR
veterán

Képes vagy fél órát ácsorogni egy pékség miatt? :Y

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#67841) hszilard666 válasza MurdR (#67840) üzenetére


hszilard666
veterán

Ülök egy padon, élvezem a kamuolasz kávémat és PH zok. Nekem nem kell többa pillanatnyi boldogsághoz! :N

Sírok.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67842) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Morning! De nem volt eleg h kipihenjem magan ez a "hosszu" hetvege :(

(#67843) MurdR válasza hszilard666 (#67841) üzenetére


MurdR
veterán

A Moszkván a felújítás elött sehol nem volt értelmes kávé. Vagyis volt, ott a metró felett az a frantuggyami' kiülős izé, de az bezárt. Érthetetlen okokból. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#67844) Melack válasza Mercutio_ (#67830) üzenetére


Melack
veterán

Hány kilós a töltete?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#67845) hszilard666 válasza MurdR (#67843) üzenetére


hszilard666
veterán

Mammut 1 földszinten van egy brutál jó Lavazza kávégép, a legjobb autómatás kávé amit valaha nyomattam.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67846) DeFranco


DeFranco
nagyúr

szinte minden nap, amikor ránézek a windows 7 designjára (ikonok, ablakelemek, animációk, glassy design, minden) megállapítom, hogy mennyire remekbe szabott ez az interface, és mennyire kár volt lecserélni csak azért, mert most a flat minimäl a trend.

nagy részben ez tart vissza az oprendszer cseréjétől.

[ Szerkesztve ]

(#67847) MurdR válasza hszilard666 (#67845) üzenetére


MurdR
veterán

Az kiesik a látószögemből, nagyon ritkán járok arra ( csak amikor anyósékhoz megyünk Remeteszőlősre).

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#67848) hszilard666 válasza DeFranco (#67846) üzenetére


hszilard666
veterán

+1 Én is imádom a hetest, a mai napig azzal nyomatom, a 10 zel csak a lehallgatási móka a problémám.
Mod: Ha lenne rá mód akkor mindenhol az OSX et használnám, csak ugye az mac only jobb esetben.

MurdR:
Én szinte mindennap errejárok! :K

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67849) Mercutio_ válasza Melack (#67844) üzenetére


Mercutio_
félisten

Papíron asszem 5, de a dob belső mérete azonos az újéval ami hivatalosan 6 :DDD #marketingkilók

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67850) Winner_hun


Winner_hun
félisten

o_O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.