Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66101) Magnum_ válasza Mercutio_ (#66100) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hadde ez most mi?

I humbly and respectfully decline™

(#66102) tomcsi23 válasza Magnum_ (#66093) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azóta ettél valamit? :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#66103) Qru válasza GabN73 (#66098) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lehet kérni nagy adagot is. Van rendes parkolója is ami normál méretű, a Lexussal is simán beálltunk pedig annak akkora a fordulóköre mint a Titanicnak. :D

Na jó, ha kilövöd az esp/asr-t akkor egyhelyben megfrodítod. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#66104) Magnum_ válasza tomcsi23 (#66102) üzenetére


Magnum_
nagyúr

3db banant :-)

I humbly and respectfully decline™

(#66105) Mercutio_ válasza Magnum_ (#66101) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tény :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66106) macilaci78 válasza Magnum_ (#66093) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az operatorok hulyek, semmit nem vezetnek fel a fecnire, ami egy kicsit is segitene a korrekt munkavegzest.
Adott pizza pl oliva nelkul, kaputelefonhoz tartozo nev, kacifantos megkozelites eseten a bejutas modja, csoportos rendeles eseten a palacsintak omlesztve, nagy cimlet, lehetne meg sorolni.

Kedvencem, mikor hiv telon, hogy hol a 7-es hazszamom. Elmondom, majd mondja, hogy ott nem tud parkolni, nem-e mennek le a 26-hoz, mert epp ott van. Mondtam, megkerdem fonokom, addig tartsa es melle tettem a telot, a masikon meg hivtam a diszpecsert, hogy a hazhoz szallitas jelenteset egyeztessuk.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66107) GabN73 válasza Qru (#66103) üzenetére


GabN73
addikt

Kívülről jól néz ki :K Bár nem tudom hogy mikor fogok Érden járni :)

Bahh, ne is emlegesd a Lexusokat, van egy szürke IS-F sport, erre járkál, nagyon bejön. Múltkor kékben láttam, na az a legjobb szín neki :K Ha meg Béjemvé meg Lexus között kéne választani, akkor egyértelműen a 450h nyerne :D A régi LS 400-ak is elkezdtek tetszeni, jó kis japó V8 feeling :)

Nyárra terveztem, hogy nézek valami első kocsit, és meg is kéne venni. Valami olyasmi kéne, ami jó kis sleeper / az csinálható belőle /, napi közlekedésre alkalmas, de ha úgy van, akkor menjen is ... Mindezt 500-600ért nagyonmax... :DDD :DDD

macilaci78
Én sose hívom fel a helyet, ahonnan rendelek, pizza.hu/netpincér. Szépen kilehet mindent választani, számlán rajta van minden, megjegyzés is, szóval szerintem az a legkönnyebb.
Az hogy sok futár inkompetens a tájékozódásban... Én feltüntetem a kapucsengőt, meg hogy hátsó részre fáradjon be. Ennek ellenére sokszor elől keresik, most az a 2 perc míg kimegyek engem nem hat meg, de jó látni ahogy keresgélik a házszámot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66108) oriic válasza GabN73 (#66107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az elmúlt két hónapban 3x is előfordult, hogy a futár nem hozzánk csöngetett be, hanem a mellettünk lévő házba. :D A poén hogy ki van írva arra a házra az utca név, de nem esett le nekik hogy tök más az mint ami a rendelésen szerepel. :D

Live-Die-Respawn

(#66109) Melack válasza oriic (#66108) üzenetére


Melack
veterán

Qru tudja hol lakunk, így ő is megtapasztalta már azt, hogy egy keresztút átalakítása odébb viszi a navigációs az embert. A GLS konkrétan az utca legelején állt meg.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66110) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Valaki nem akar drinkelni ma?

(#66111) föccer válasza CoolBoy323 (#66110) üzenetére


föccer
nagyúr

Hol, mit? Rám férne egy kis kikapcsolódás. Igaz 2 hónapja nem látott a fodrász és a képem is elég nyúzott a sok melótól, így nem biztos, hogy én leszek az est nőmágnese...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66112) CoolBoy323 válasza föccer (#66111) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Egy haverral a vagohid nevu helyre megyunk. Kokinel van. Van kedved??? Jer!!!

(#66113) DeFranco válasza CoolBoy323 (#66110) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem volna, de itthon kell tartanom a frontot. a hetek óta betervezett drinket sem tudtam összehozni a héten.

mindenesetre egyesített hatalmatokból megkívántam a pizzát, remélem mindjárt ideér...

(#66114) CoolBoy323 válasza DeFranco (#66113) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Csinalhatunk egy drinkelos topik estet hamarosan. En mindig bennevagyok egy jo pialasban.

Nem, nem vagyok alkesz, csak stresszes :DD

(#66115) föccer válasza CoolBoy323 (#66112) üzenetére


föccer
nagyúr

Vágóhíd söröző? Huhh, hát így kép alapján nem túl bizalomgerjesztő a hely... :-/

Mikor kezdetek és mi a várható befejezés?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66116) CoolBoy323 válasza föccer (#66115) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Fel9-9

Teljesen rendben van a hely. Nosztalgikus. Szerintem utolso metro legkesobb, nincs erom tobbre.

De mar megittam 1 sort 2 wiszkit... De nem vagyok alkesz, csak stresszes akkor is!!!! :DDD

Ez meg WTF?

[ Szerkesztve ]

(#66117) föccer válasza CoolBoy323 (#66116) üzenetére


föccer
nagyúr

Áhh, nem mégsem vállalom be. A szimplán ivászat nem igazán az én világom. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66118) DeFranco válasza CoolBoy323 (#66114) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, gondoltam én is rá, de szerintem inkább késő tavasszal lenne jó, amikor már ki lehet ülni valami kerthelyiségbe. mégis kényelmesebb, mint egy boxban szorongani 43-an ahányan eljönnek :D

(jj a legutóbbin is egész sokan voltak amúgy, az szerintem tök jó volt)

@föccer: tudsz te inni ha akarsz... velem ellentétben, én már nem bírom a piát :U

[ Szerkesztve ]

(#66119) CoolBoy323 válasza föccer (#66117) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor buli parti vagy??

(#66120) Magnum_ válasza DeFranco (#66118) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja, a tavasszal megint tolhatunk egy Akvariumot kommunalisan, az jol megkozelitheto mindenkinek.

I humbly and respectfully decline™

(#66121) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#66120) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mikor lesz tavasz? Kedden az volt :U

(#66122) föccer válasza CoolBoy323 (#66119) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, nem mondanám. Inkább a minőségi srakozás híve vagyok, és nem vonz az, hogy leülünk és iszunk.

Tudja a penész, úgy általában inni nem nagyon szoktam. Mármint alkoholt. Rengeteg pia van itthon bontatlanul.

Def: Én? :D Dehogy is. :D Meddig is voltál tejfakasztón?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66123) Magnum_ válasza föccer (#66122) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te is voltal a tejfakasztojan? csak engem nem hivott Mr. Sunflower? Ejnye..

I humbly and respectfully decline™

(#66124) CoolBoy323 válasza föccer (#66122) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mit jelent a "minosegi szorakozas"?

Mi pofazunk sokat, elsirjunk a banatunk, es kozben iszunk. Ennyi lesz most is valszeg...

Ez nekem abszolut bejon, h pia + jot beszelgetni

(#66125) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#66124) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A legjobb fun bebaszni es szpottolni a csajokat

I humbly and respectfully decline™

(#66126) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#66125) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jozanul is lehet nyalat csorgatni. De neked nem szabad ilyet :P remelem kielted magad :DD

De egy bulival logsz meeg nekem, miuta 2 betuvel hosszabb lettel, ne feledd ;)

(#66127) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#66126) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha az meglesz, akkor az egész fórumot megbuliztatom. 3 napig.

I humbly and respectfully decline™

(#66128) GabN73 válasza Magnum_ (#66127) üzenetére


GabN73
addikt

Screenelve :)

(#66129) Magnum_ válasza GabN73 (#66128) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ójaj.

I humbly and respectfully decline™

(#66130) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#66127) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Várjuk szeretettel :))

(#66131) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Kar, hogy mostanaban ejjel mindog fent vagyok.

I humbly and respectfully decline™

(#66132) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Imadom ezt a Magnum sorozatot. 8eve vegigneztem a 8 evadot. Most ujrakezdtem, mar a 3.evadot kezdtem el most ejjel. Aranyos kis bakikkal van tele :-)
De ha most ujra befejezem, szerintem 40eves korom elott nem fogom elovenni ujra.

I humbly and respectfully decline™

(#66133) Mercutio_ válasza Magnum_ (#66132) üzenetére


Mercutio_
félisten

szerintem 40eves korom elott nem fogom elovenni ujra.
TL tudja már? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66134) Magnum_ válasza Mercutio_ (#66133) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Na vegre valaki felkelt.
:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#66135) Tim82 válasza Tim82 (#66007) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nokia E51 eladó.

Ár csak az itteni topiktagoknak a korábban is írt 5k.

A nap folyamán feldobom az iPhone 4-ről is a hirdetést.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66136) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Na megjártam már a Mangalica Fesztivált. :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66137) sutszi válasza zsolti72837 (#66136) üzenetére


sutszi
veterán

Gondolkodtunk rajta...de fos az idő. A fesztivál milyen?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66138) zsolti72837 válasza sutszi (#66137) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem rossz. Az idő az tényleg elég rossz. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66139) Mercutio_ válasza Magnum_ (#66134) üzenetére


Mercutio_
félisten

Visszaaludtam :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66140) bandus válasza Mercutio_ (#66139) üzenetére


bandus
veterán

én is, aztán hívtakis az erőműből, hogy baj van :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66141) sutszi válasza bandus (#66140) üzenetére


sutszi
veterán

Olvad a reaktor? ;]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66142) Tim82 válasza sutszi (#66141) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inkább arról írj, hogy milyen az új T420.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66143) bandus válasza sutszi (#66141) üzenetére


bandus
veterán

szerencsére ott nem tartunk :D

Tim:
én itt egy elitebook 850-et kaptam, nem rossz, de sok köze ninc a korábbi gépekhez. műanyag ház, nincs ssd :/ azrt az előz helyen jobb volt a 9470m.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66144) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jóreggelt to all. :( Esik...

Live-Die-Respawn

(#66145) sutszi válasza Tim82 (#66142) üzenetére


sutszi
veterán

Fizikailag még nincs nálam. Csavar a történetben, hogy céges vásárlás lesz... Főnök intézi a rendelést így nem tudtam elhozni tegnap. Jövő héten kedd körül már remélhetőleg nálam lesz. De elég alaposan megvizsgáltam a helyszínen és nagyon bejött az egész gép. A DVD meghajtónál kicsit nyekergett, de amúgy kopásmentes a billentyűzet, és hibátlan a külseje. A fedlap kicsit koszos, de azt majd kezelésbe veszem. A kijelző szép és jó erős a fényereje, hibátlan az is. Az akku LGC gyártmány és 0% elhasználódása van. Mondhatni tök új. Annyi az érdekes még, hogy nem a nagy átlag 2520M proci van benne hanem a kicsit erősebb 2540M. Bár ez nem volt szempont csak így alakult. Intel a VGA is, 4GB RAM, illetve egy 320GB-os hdd van benne. A zsanérnak nincs holtjátéka. Tökéletes a mozgása, sőt jobb mint a T530-nak. :)

Ha nálam lesz akkor még tanulmányozom kicsit. De a billentyűzet az már így kis próbálkozással is hihetetlenül kényelmes volt.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66146) Mercutio_ válasza oriic (#66144) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valami érdemi infó?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66147) zsolti72837 válasza oriic (#66144) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jó reggelt Mester Úr! ;]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66148) oriic válasza Mercutio_ (#66146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg olyan 4 fok van, 9%-os a páratartalom, a szél meg 11km/órás. Jövő héten esni fog végig. Mit szeretnél még tudni? ;]

Live-Die-Respawn

(#66149) föccer válasza oriic (#66148) üzenetére


föccer
nagyúr

9%-os páratartalom? Hol? Hogy? A sivatagokban is ~20%

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66150) oriic válasza föccer (#66149) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az 95 akart lenni, csak még nem látok rendesen. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.