Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66901) bandus válasza Magnum_ (#66899) üzenetére


bandus
veterán

you mean, leírásra kerül, hogy alulírott Saint munkavállaló minimálbérre kerül bejelentésre és x összeget kap egy hónapban zsebbe? vagy mit írtok le?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66902) Magnum_ válasza bandus (#66901) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem. Leirom, de nem itt, hogy lesznez megokoskodva (hogy valamennyire vedve legyek).

Btw szar ez, nekem se nagyon tetszik, sot, de jovo hettol megint raerek vmennyire, annyit meger, hogy megnezzem

A hetre szervezett interjuimat termeszetesen nem mondom le.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66903) macilaci78 válasza bandus (#66901) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kocsijára elszámolják a te kilométereidet. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66904) Magnum_ válasza macilaci78 (#66903) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jah, ne is mondd. Parkolot nem tud biztositani.

I humbly and respectfully decline™

(#66905) DeFranco válasza Magnum_ (#66904) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dráma.

@CoolBoy323: basszus ezer koszi a tabletert, a telefonom hivatalosan alkalmatlan mindenre ami nem mobilnettel operazas. meg lennek most love rendesen... kelleszteszlesz venni valami okos eszkozt ez nem allapot.

(#66906) CoolBoy323 válasza DeFranco (#66905) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Kellemes hasznalatot kivanok ;)

(#66907) Melack válasza DeFranco (#66905) üzenetére


Melack
veterán

Mondtunk pár kompromisszumos dolgot. Rajtad múlik. A 4,5" még mindig határszám?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66908) Magnum_ válasza DeFranco (#66905) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tablet vagy telefon?

I humbly and respectfully decline™

(#66909) GabN73 válasza GabN73 (#66900) üzenetére


GabN73
addikt

Amúgy nem lett rossz film, bár kicsit néha lapos... Itthon még tuti megnézem :K

(#66910) Melack válasza Magnum_ (#66908) üzenetére


Melack
veterán

Telefont szeretne.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66911) bandus


bandus
veterán

http://hardverapro.hu/apro/lg_magna_fuggetlen_okostelefon_kis_hibaval
egy darab a ritka hirdetéseim közül. ti vihetitek 27k-ért :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66912) sutszi válasza Melack (#66910) üzenetére


sutszi
veterán

Az a bot amelyik nem hajlik az eltörik... MWC-n most mutatta be az Emporia a legújabb készülékeit. ;]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66913) Melack válasza sutszi (#66912) üzenetére


Melack
veterán

Nah, DeF nem nyugger, csak vannak olyan elvárásai, amik egy szűkebb réteg igényeinek felelnek csak meg. Lehet Kínából kaphatna olyat, de az meg nem tuti, hogy kóser.

Egyébként a Magna nem lenne neki rossz, ha olyan. A szervíz idejére meg még ott lenne a régi.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66914) bandus válasza Melack (#66913) üzenetére


bandus
veterán

én megszerettem, annak ellenére, hogy amikor rákérdeztem senki nem ajánlotta, de a hostess kiscsaj meggyőzött :D kellően gyors volt, ami nekem a legjobban számít, a képe is viszonylag szép, ennyiért szerintem jó vétel.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66915) Melack válasza bandus (#66914) üzenetére


Melack
veterán

Te két mell miatt vettél telefont ;] Amúgy ha leadnád szervízbe, valszeg hamarabb elvinnék. Csak egy tipp.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66916) bandus válasza Melack (#66915) üzenetére


bandus
veterán

nyilván, de nincs kedvem meg időm foglalkozni ezzel. ez meglátszik az árban is, 2 hónapos és féláron van.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66917) sutszi válasza Melack (#66913) üzenetére


sutszi
veterán

Ja-ja, tudom... De túl sok a feltétel és valamiből engedni kell. A kínai is kizáró ok volt... Egyébként én sem bírom a tepsiket. 4,6"-on vagyok de annál fontosabb, hogy 130x67mm a tepsi felülete. Egyelőre nem vagyok veszélyben, mert egy zárt BL-es cyanogen-el 4.4.4-re tudtam frissülni és 1300 órás üzemidőkkel is remek a rendszer, viszont érzem a végét. De a fenti méretet már biztosan nem tudom tartani akármit is hoz a jövő.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66918) Melack válasza sutszi (#66917) üzenetére


Melack
veterán

Vonatkoztassunk el mondjuk a saját preferenciáinktól. Amikor megvettem a HTC Desire-t 3,5"-lal, istencsászárnak éreztem magam. Jelenlegi használat mellett lehet az is elég lenne, ha a trendek ott maradtak volna a kompakt méret okán. De nem. Viszont az 5" mellett már nem kell annyira a laptop.

Bandus: tényleg jó ajánlat, remélem DeF is észreveszi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66919) DeFranco válasza Melack (#66907) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyre inkabb 4. ha minden kotel szakad es kell valami megoldas, akkor lesz 4.5, de amig lehet ezt elkerulom, mert tudom, hogy nem felelne meg. szep meg nagy meg hasznalhato, de par dealbreaker feltetelt felrug.

@Saint_: telefon. amit telefon nincs rendezve addig a tablet felkaru orias projekt. a mindennapokban tudom nelkulozni.

@Stuszi: tartsd meg a jo szokasod es ne usd bele az orrod a dolgaimba, mert a sotetebbik felemben talalod meg. a te fellengzos dumaddal ellentetben nekem van alapom arra, hogy tudjam, kivaloan valogatom meg, hogy miben szukseges, miben lehet, es miben nem tanacsos kompromiszumot kotni az eletben, ez boven visszaigazolta mar magat csaladilag, erzelmileg, anyagilag, hasznosagban es nagy szuksegben rendelkezesre allasban annyiszor, hogy pont leszarjam ki szerint vagyok emiatt nyakas fasz. altalaban az ilyen nagy pofaval megitelesek utan szoktak jonni hozzam huppogni, hogy szarazelet. mehetsz feljelenteni.

elegem van mar abbol hogy mindenki meg akarja mondani hogy mi kell nekem. lehet tanacsot adni itt ezt eddig sikerult mindenkivel korrekt mederben tartani, de mindig jon valaki nekiallni huppogni, hogy az nem ugy van. ilyet akarok, eza deal. ja, hogy nincs? nem veszek akkor masikat. ennyi. csak tisztan anyagilag sporoltam ezen also hangon 60k-t ha nem tobbet, nem mintha ez lenne a donto szempont, de nem elhanyagolhato, sokkal hasznosabb dolgokra ment el, amit amugy nem tudtam volna megvenni, vagy akkor meg masabbra nem jutott volna ami most nem problema. ha lesz olyan amilyen nekem kell, veszek, ha nem kesz akkor huzom ameddig tudom, addig is az en zsebemben van az ara. ha meg vedhetelen lesz mar a g3 akkor mar nem preferenciakerdesrol beszelunk.

szajomi ugyanez pepitaban? mit banom en aki szereti hasznalja, elismerem, jo telefon, nekem nem kell. megvan az alapos oka. 'szt megis hetente akarnak vele teriteni. unom.

[ Szerkesztve ]

(#66920) Ace owner válasza DeFranco (#66919) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha úgy van a Moto G-m szerintem kielégítené az igényeid. Nekem pont az a gond vele hogy túl kicsi :/ Valami bomba biztos rommal sokáig kihúzza, mostani 5.1 nem a legjobb.

Galaxy Fold 4

(#66921) sutszi válasza DeFranco (#66919) üzenetére


sutszi
veterán

Nem gondolom, hogy támadtalak volna. De ettől függetlenül pont leszarom a sötétebbik feled...
Felőlem aztán nyugodtan kötheted az ebet a karóhoz, nekem ettől nem lesz rosszabb. Te fogsz szívni, mert nem lesz használható telefonod. Már most is nyűglődsz vele. Aztán a végén a nagy küzdésben végül mégis beadod a derekad, úgyis engedni fogsz. Ami azért lesz érdekes, mert akár korábban is megtehetted volna és egy rakás kellemetlenségtől megkímélted volna magad. Nézd meg most is mire vezetett a nyakasság. Más segítségére szorultál. Egyedül nem tudtad volna megoldani a dolgot. Na ez a szárazélet... De lelked rajta, én nem küzdök veled. Azt meghagyom az unatkozó embereknek...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66922) DeFranco válasza sutszi (#66921) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem az ebbel van a baj. _toled_ nem kell tanacs, monami. ;) szerintem ezzel mind a ketten egyutt tudunk elni. deal?

(#66923) sutszi válasza DeFranco (#66922) üzenetére


sutszi
veterán

Ja, az más. Már az előbb is leírhattad volna, így konkrétan és akkor tudom mi a problémád. ;)
Nincs ezzel gond. Nem is adtam/adok neked tanácsot. Melack-al beszélgettem az álláspontodról...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66924) DeFranco válasza sutszi (#66923) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na jo stuszi befejeztuk, nekem erre nincs szuksegem. mostantol ignoralva vagy, nem csak ebben a temaban, mindenben. ugyanezt elvarom viszont, hogy megteszed-e a te dolgod, reszemrol a dolog all.

eddig se szooltam hozzad nem veletlenul, mostantol ez deklaralt.

[ Szerkesztve ]

(#66925) Qru


Qru
MODERÁTOR

#kiralydrama :))

#nincsbennetarcsi

(#66926) oriic válasza Qru (#66925) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

#wut?

Live-Die-Respawn

(#66927) Qru válasza oriic (#66926) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Arra céloztam, hogy így estére micsoda "családi" patália lett itt. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#66928) CoolBoy323 válasza Qru (#66925) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

#popcorn #nacsosz

(#66929) sutszi válasza DeFranco (#66924) üzenetére


sutszi
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy jelen pillanatban nem velem van bajod. Csak éppen én akadtam az utadba.
Az előbbi hozzászólásomra nem értem a reakciód. Elfogadtam, hogy nem kérsz tőlem tanácsot. Kész. Mellesleg megemlítettem, hogy nem is adtam... Ennyi történt...
De legalább itt a szemed előtt írtam amit írtam és nem egy másik topikban kezdtelek el kibeszélni... Ismerős viselkedési minta?
Felőlem ignorálj ha úgy ítéled meg. Abszolút közömbös vagyok az egész téma felé.
Részemről lezárva.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66930) bandus válasza CoolBoy323 (#66928) üzenetére


bandus
veterán

inkább vigyétek el a telefont :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66931) CoolBoy323 válasza bandus (#66930) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nemkellkoszi :)

Van jobb :)

De lehet tudok vevot ra juteszembe!!

[ Szerkesztve ]

(#66932) Ace owner válasza bandus (#66930) üzenetére


Ace owner
addikt

VAgyazenyémet pls.

Galaxy Fold 4

(#66933) bandus válasza Ace owner (#66932) üzenetére


bandus
veterán

én kértem előbb!! :P

Cool, az király lenne :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66934) Ace owner válasza bandus (#66933) üzenetére


Ace owner
addikt

Enyémócsóbb ;]

Galaxy Fold 4

(#66935) Magnum_ válasza DeFranco (#66922) üzenetére


Magnum_
nagyúr

DeF, mi a plafon ár, amiért telefont vennél?
Szolgáltatódnál van kedvezményed?

4,5" és Android a pref., ugye?

I humbly and respectfully decline™

(#66936) bandus válasza Ace owner (#66934) üzenetére


bandus
veterán

de te cserélnéd :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66937) Ace owner válasza bandus (#66936) üzenetére


Ace owner
addikt

Kp-ra is mehet aztán veszek wp-t :P

Galaxy Fold 4

(#66938) Magnum_


Magnum_
nagyúr

fiuk, fiuk, fiuk.

jövö csütörtökön azé' munkába állok.
és innen fogok nyugdijba menni :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#66939) bandus válasza Magnum_ (#66938) üzenetére


bandus
veterán

nesze neked üzleti életben szokásos 3 nap :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66940) Qru válasza Magnum_ (#66938) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Yipiii! :C

#nincsbennetarcsi

(#66941) Magnum_ válasza bandus (#66939) üzenetére


Magnum_
nagyúr

írtam (asszem), hogy azt mikor nyomom be.
meglátjuk bred, én már a kérdésben sem hiszek

Qru: szobatonként lesz csak így Hold utca :O (ha csak nem villant holnap valamit á.t.h. úr :DDD )

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66942) Qru válasza Magnum_ (#66941) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Free parking van akkor már, nem para. :K

#nincsbennetarcsi

(#66943) Magnum_ válasza Qru (#66942) üzenetére


Magnum_
nagyúr

amúgy tök hülyék. felállítanak egy PC-t nekem ott is, meg a másik helyen is (tuti szarok lesznek). inkább vágnának hozzám egy ultrabookot és akkor még néha lehet, hogy hétvégén is kapnának emailt... igy mef pendrájvozzak majd, vagy magamnak emailezzek??

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66944) Qru válasza Magnum_ (#66943) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem akarnak hétvégén mailt kapni, erre még nem gondoltál? :DDD

#nincsbennetarcsi

(#66945) GabN73 válasza Magnum_ (#66943) üzenetére


GabN73
addikt

Honnan tudod, hogy nem valami lom ub-t kapnál? ;] ;]

Amúgy kb minden nagyobb multinál dokkoló+notit nyomatnak. Legalább is banknál így volt, meg másik 2 helyen is. :K

(#66946) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Tudom nemigazán adás-vételi téma, de hátha valaki segít. :)

A Budapest Keleti pályaudvarról, hogyan jutok el a VIII. kerületben lévő Vajdahunyad utcába? (a PÁV a cél)

google-be ilyet találtam:

"Metróval menj egy megállót a Keletitől a Blaha Lujza térig, ott szállj át a 4-6-os villamosra a Petőfi híd felé (4 vagy 6, mindegy), Menjél 3 megállót az Üllői útig, és onnan séta."

De ez egy 2010-es bejegyzés, azóta változhattak is a dolgok.

Körülbelül mennyi idő ez az út?

Segítséget előre is köszönöm!!

(#66947) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt! 1 hét kihagyás után irány a bánya :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#66948) Mercutio_ válasza Magnum_ (#66938) üzenetére


Mercutio_
félisten

NAVégre!:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66949) Melack válasza kory24 (#66946) üzenetére


Melack
veterán

Az teljesen jó, így mondjuk 2 db vonaljegy. Ha piros metró Deákig, majd ott átszállsz kék metróra a Corvin negyedig ( ez az Üllői út megálló mai neve), akkor is odaérsz, csak 1 jeggyel.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66950) GabN73 válasza kory24 (#66946) üzenetére


GabN73
addikt

Google jól mondja:
2-es metróval Blaháig, onnan 4-6-al Corvin-negyedig.
Vagy 4-es metró a Rákóczi térig, onnan meg gyalog :K

Google Mapsba beírod hogy keleti-vajdahunyad 45, és szépen megcsinálja neked az útvonalat :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.