Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67551) Tim82 válasza Magnum_ (#67550) üzenetére


Tim82
nagyúr

D420 vinyójára van megoldás: mSATA SSD és mSATA-ZIF átalakító adapter.

Mondjuk az is ilyen egy forrasztott + egy bővíthető RAM foglalat, azt hiszem, maximum 512 MB forrasztott + 2 GB beletett RAM. A D430 egy fokkal barátságosabb, nagyobb modult is fogad, de ugyanez a kiosztás.

A tűzforró alj meg felteszem, hogy annak köszönhető, hogy ráfért volna egy takarítás. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67552) Magnum_ válasza Tim82 (#67551) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tudom, hogy ez a megoldás, de ez kevésbé customer friendly, mint a sima sata HDD/SSD.

bár az durva, hogy ezeknek a gépeknek (hobbinak tényleg jó) nincs már létjogosultságuk. olcsóbban (mire ki lesz pofozva persze) vannak fasza durva felbontású és fényerős tabletek, billentyűzettel.

I humbly and respectfully decline™

(#67553) Tim82 válasza Magnum_ (#67552) üzenetére


Tim82
nagyúr

vannak fasza durva felbontású és fényerős tabletek, billentyűzettel.

Szerintem a Surface tabletek még mindig jóval drágábbak, mint egy kipofozott régi subnoti. (A kínai opciókat meg hagyjuk, a minőségért ott is megkérik az árat.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67554) Magnum_ válasza Tim82 (#67553) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Há' most az ilyen Kianokra gondoltam :D

figy', hol tudok venni a környéken laptopra billentyű matricát? most jutott eszembe, hogy anyu már többször kérte, mert keresi az ö ő ü ó ú betűket, mert skandináv a bill.-je, de mindig elfelejtem. holnap lenne idő megvenni. (amúgy ott ebédelek az abrakadabrával szemben, egy kollegáddal)

amúgy tök érdekes, hogy mi a preferencia... volt 6910p-m, 6930p-m, 8440p-m, mindegyik zseniális gép volt, de egyik sem volt meg egy évnél tovább (jó, az első kettőnél még könnyen tudtam cserélni a klassz renew program miatt), de a 8440p után jött a Vaio és lassan 4 éves lesz. És ez a kedvencem. Autóban is volt újabb, jobban felszerelt az A4-nél, mégis ezt az autómat szeretem a legjobban (és van meg leghosszabb ideje).

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#67555) sutszi válasza Magnum_ (#67554) üzenetére


sutszi
veterán

Én west fórumtársunktól vettem. Egyik nap ledumáltuk, elutaltam, másik nap már hozta a posta. Jó minőségű az adott típusra szabott matricája van. Nem tudom, hogy ehhez a típushoz árusít-e, de egy kérdést megérhet.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#67556) Magnum_ válasza sutszi (#67555) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi :R

és mindig elfelejtem, hogy van a közelben bestbyte, ahol van 300-ért :DDD
beugrom holnap oda.

Tim, megbántam már, hogy nem feketében vettem az egeret.

I humbly and respectfully decline™

(#67557) Tim82 válasza sutszi (#67555) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vagy akár alfa156-tól is lehet, a Boráros környékén van a boltja. Mondjuk ő drágábban adja ugyanazt a fajta matricát, mint west, viszont ott tényleg beballag az ember, elmondja, milyen laptophoz keres, kihozzák, kifizeti, csókolom. És persze mindketten megbízhatóak.

Saint_: nekem semmi bajom a fehér-zöld Genius-ommal, még úgysem, hogy kicsit elüt az X220-tól. :)

Jut eszembe, a Kiano-féle cuccoknak ugyanúgy 1280*800-as felbontásuk van általában, mint a D420-D430-nak... :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67558) sutszi válasza Tim82 (#67557) üzenetére


sutszi
veterán

Ja, tényleg ő is megbízható, csak nem ő ugrott be hirtelen...

Bár ha Saint_ 300-ért szeretne ilyesmit, akkor egyik sem lesz opció.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#67559) Magnum_ válasza sutszi (#67558) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tök jó lesz a 300-as arra a bilentyűzetre. Anyu azért ne használja annyit és úgy, hogy a világítós szükséges legyen.

Tim, milyen a Lenovo miix?
használod?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#67560) Tim82 válasza Magnum_ (#67559) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó. Használom.

A billentyűzete mondjuk nagyon gyenge az X220-éhoz képest, de nem is arra szánták szerintem, hogy sokat gépeljen rajta az ember. Az viszont jó, hogy ad 2 db normál USB portot.

Az üzemideje jó, a kijelzője kellemes (ez is 1280*800-as), a Win 8.1 baráti tableten.A Realtek wifit nem csípem csak, az kicsit gyenge, de szerintem ez nem egyedi hiba, hanem ennyit tud. A hátlapja gumírozott, meg gyűjti az ujjlenyomatokat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67561) Magnum_ válasza Tim82 (#67560) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a gumírozottnak nem az lenne a praktikuma, hogy kevésbé gyűjti?

amúgy az a durva, hogy jó ultrabook 300 felett van bőven (Asus ux305), vagy fos procival kicsit alatta, a Mac Air most 300k, az meg aztán az ultrabook és jó cucc. (csak nem Winfos)

I humbly and respectfully decline™

(#67562) Tim82 válasza Magnum_ (#67561) üzenetére


Tim82
nagyúr

Világosabb fajta szürke a borítás színe és bazira látszanak rajta az ujjnyomok. Mondjuk könnyen takarítható.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67563) Melack


Melack
veterán

Ha a kommentek tengerében lubickolunk, akkor gyakorlatilag pHancsolunk?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#67564) CoolBoy323 válasza Melack (#67563) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na ez volt a mai napomon az i-re a pont :) Joccakat :DDD

(#67565) DeFranco válasza Magnum_ (#67552) üzenetére


DeFranco
nagyúr

beszarsz, pont ma vetettem fel feleségemnek, hogy lehet érdemesebb lenne a döglődő akku cseréje helyett, az új akku árán venni valami kicsit lowabb de még fickós tabletet, mert:

itthon úgy is töltőn használja mindig, gyakorlatilag ölbe vehető fix gépként funkcionál, nem kiemelt szempont az akkuidő.

ha megyünk valahova, meg egyszerűen seggfájás cipelni egy 15-ös gépet a minden mellett, plusz minek, amikor kb. tájékozódni kell, meg max. egy két dologra rákeresni a neten.

itthon jó, hogy laptop, mert eltehető, elővehető, ölbe vehető, de hordozhatóságban a tablet köröket ver rá.

(#67566) Magnum_ válasza DeFranco (#67565) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csak akkor jó a tablet, ha van mellette másik PC/laptop. Van, nem?

Melák: szép volt, lenyomtad Gabent!!!! :R

I humbly and respectfully decline™

(#67567) DeFranco válasza Magnum_ (#67566) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van.

(#67568) Magnum_ válasza DeFranco (#67567) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az úgy egyébként használható, hogy háztartásban 1 laptop és 1 tablet.

I humbly and respectfully decline™

(#67569) GabN73 válasza Magnum_ (#67566) üzenetére


GabN73
addikt

Mindjárt lenyom neked ez a FakeTinderAgency valamit... ;]

(#67570) Magnum_ válasza GabN73 (#67569) üzenetére


Magnum_
nagyúr

phast a torkomon? :Y

I humbly and respectfully decline™

(#67571) GabN73 válasza Magnum_ (#67570) üzenetére


GabN73
addikt

Nagyon unatkozol, menjél már dolgozni, vagy kérd meg a TL-t hogy fárasszon le egy kicsit ;]

(#67572) Magnum_ válasza GabN73 (#67571) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kedden megyek, stay cool, holnap el is ugrom ebéd után megnézni egy öltönyt.

I humbly and respectfully decline™

(#67573) GabN73 válasza Magnum_ (#67572) üzenetére


GabN73
addikt

Hunnézel?

(#67574) Magnum_ válasza GabN73 (#67573) üzenetére


Magnum_
nagyúr

HM

I humbly and respectfully decline™

(#67575) Mercutio_ válasza Magnum_ (#67574) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az nem csak öltönynek látszó tárgy?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67576) hszilard666 válasza Qru (#67511) üzenetére


hszilard666
veterán

Az lesz! :K

Szombaton csinálok pinaromboló pikcsöröket h arra nem jönnek a csajok, akkor maradok romkocsmai a részeg hölgy halászásnál. ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67577) Magnum_ válasza Mercutio_ (#67575) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:U

I humbly and respectfully decline™

(#67578) bandus


bandus
veterán

esetleg erdekelne valakit egy dell u2212 monitor? hibatlan de rajottem alig hasznalom. nem minden aron elado de ha jo penzt kapok erte akkor ne foglalja a helyet :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#67579) Mercutio_ válasza Magnum_ (#67577) üzenetére


Mercutio_
félisten

Linkeld a konkrét cuccot ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67580) GabN73 válasza bandus (#67578) üzenetére


GabN73
addikt

Ha lősz egy kedvező árat neki, akkor már el is kelt :R

(#67581) bandus válasza GabN73 (#67580) üzenetére


bandus
veterán

Bearaztatom aztan meglatjuk :) de mondd nyugodtan mit er meg neked.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#67582) 7


7
addikt

Reggő't mindenkinek! :P

@bandus: Szóval kérdés előtt nem olvastál vissza? :(

;]

[ Szerkesztve ]

(#67583) Melack válasza 7 (#67582) üzenetére


Melack
veterán

Csapágyhibától mentes smog-free fekvőcangázást!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#67584) 7 válasza Melack (#67583) üzenetére


7
addikt

Most még nem, de hamarosan. :)

(#67585) Mercutio_ válasza bandus (#67581) üzenetére


Mercutio_
félisten

Te akarod eladni, miért a vevőjelölt barkóbázzon?:D

Ugyanitt GDP, valamint May the odds be ever in your favor!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67586) hszilard666 válasza 7 (#67582) üzenetére


hszilard666
veterán

Reggelt!
Én már bent vagyok a moszkván, első kávémmal hadakozom, várom hogy kinyisoona a JÓKENYÉR.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67587) Mercutio_ válasza hszilard666 (#67586) üzenetére


Mercutio_
félisten

Engem a JÓÁLLÁS vagy a JÓFIZU érdekelne mikor nyit ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67588) hszilard666 válasza Mercutio_ (#67587) üzenetére


hszilard666
veterán

Hááát az engem is érdekelne :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67589) CoolBoy323 válasza bandus (#67578) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez az a hires IPS?

En ilyenre vadaszok regota. 23" osra mondjuk. Volt egy elado, de 3 eves hasznaltert nem voltam hajlando annyit fizetni, mint az uj szeria nettoja :/

Nagyon elvannak nehanyan szallva az arakkal. Alomorszagban elnek. A bearazos topikban is szerintem :U

(#67590) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Goedd mørgen.

iSzilard: mit keresel akkor most itt? Nem csak a voroske moatt jottel volna?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#67591) Melack válasza CoolBoy323 (#67589) üzenetére


Melack
veterán

Vigyázz, mert cicus megtép :D
Én azt várom, hogy mennyi lesz a fizuemelésem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#67592) CoolBoy323 válasza Melack (#67591) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jelenlevok mindig kivetelek (rettego szmajli)

En mar szarok a penzre. Megelek, nem doglok ehen es ennyi. Elegem lett a sok idegeskedesbol. Mondjuk nalam kib.szott bonyolult a fizetes intezmenye... De szar. En ugy gondolom tobbet kene kapnom. De tudom h nem lehet, igy nem ugatok. Cserebe nem is hajtom ki a belem. Iranyitom az embereim szepen, de ha nem muszaj nem szerelek (szoval napi 2 orat nem szerelek :DDD)

Megoldas:
Leszaromtabletta! Ajanlom mindenkinek :))

(#67593) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#67592) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerintem is tobbet erdemelnel. De remelem, hogy osszejon az a valtas a kozeli jovoben, amirol beszeltunk

I humbly and respectfully decline™

(#67594) hszilard666 válasza Mercutio_ (#67587) üzenetére


hszilard666
veterán

Hááát az engem is érdekelne :B

Saint:
Erre járok suliba, meg rohadt jo a jokenyernel a péksüti :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67595) hszilard666 válasza CoolBoy323 (#67589) üzenetére


hszilard666
veterán

Brutál jó a dell IPS, Nekem is az van nem cserélném el semmiért. (Na jó talán egy tetovált vörösért igen ;] )

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67596) bandus válasza Mercutio_ (#67585) üzenetére


bandus
veterán

ahogy irtam nem minden aron elado :)

Cool: passzolom, anno nagyon dicsertek. Tenyleg szep kepe van, allithato magassag, pivot mod, tud ez mindent.

Tegnap egy kollega kocsijaban maradt a tarcam. Nem volt oszinte a mosolyom amikor megtudzam, hogy egy het mulva jon legkozelebb dolgozni es amugy veszpremi... 3 orat autozhattam pluszban :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#67597) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#67589) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vicces, hogy mindenki nettót emleget aztán, amikor jelzi az eladó, hogy lehet bátran menni nettóért venni a boltba, akkor jön a válasz, hogy "jaaa,én olyat nem tudok, de biztos könnyen találok olyat, aki igen ", ahha :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67598) DeFranco válasza Mercutio_ (#67597) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az még viccesebb, amikor az eladó a bolti árnál marginálisan olcsóbban (és igen, 20% marginális ebben az esetben) akarja eladni a lejárt garis, ki tudja milyen előéletű, retkes, lehasznált szarát, csak azért, mert hát ezen az ő keze nyoma van és ez értéknövelő tényező, és hánehogymáne jöjjön ki vele nullára két-három év használat után.

többek között ezért nem veszek szinte semmit használtan, annyira el vannak szállva az árakkal egyesek, hogy jobban megéri megvenni 10-20%-kal drágábban fóliásan, előszörbelefingósan, garanciásan.

egyetértekCoolBoy-jal.

[ Szerkesztve ]

(#67599) Mercutio_ válasza DeFranco (#67598) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a másik véglet, de itt nyilván azonos kategóriát új(szerű), 1-3 év garis cuccok hasonlítunk.
Mármint nekem ez tűnt logikusnak, a no gari más történet

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#67600) hszilard666 válasza DeFranco (#67598) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezzel annyira nem értek egyet, a fél gépem használt cuccokból van, pölö a kilowattos tápomat anno 20K ért vettem, boltban 75 körül ment, annyi volt a bakija hogy szét volt tépve a 24 pin nél a +4 es csati egy ezres volt megcsinálni, azóta is gyönyörűen megy, pedig már hajtott 7990 et és 780TI SLI-t is szénnéhúzva. Másik példám 120K s vizet hoztam ki 50K körül és amikor megváltam tőle, kerestem is rajta kövéren. :)

Más:
Tudtok nekem olyan boltot mondani budapesten ahol tudok venni művért és vérkapszulát? Picit ASAP kéne, délután mennék is.
Ty!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.