Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67851) Tim82 válasza Winner_hun (#67850) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van egy olyan ajánlott szabály a topikban, hogy valahogy jelzi az ember, ha már linkel, hogy YouTube, hogy a mobilneteseket ne érje meglepetés. Csak mondom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67852) MurdR válasza hszilard666 (#67848) üzenetére


MurdR
veterán

Nyugati útbaesik? Jer be kávézni ha erre jársz :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#67853) hszilard666 válasza MurdR (#67852) üzenetére


hszilard666
veterán

Az sajnos messze van :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67854) Magnum_ válasza hszilard666 (#67845) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A ket mamut kozotti utcaban van egy egesz jo kavet perkelo helyecske, ugy hivjak A'Table.

I humbly and respectfully decline™

(#67855) Melack válasza MurdR (#67852) üzenetére


Melack
veterán

Dél és egy között bent leszel?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#67856) MurdR válasza Melack (#67855) üzenetére


MurdR
veterán

Bent, de csörögj előtte, mert bent lesz ma a nagyvezír is. :)

Szilárd: igen, a Moszkva valóban legalább 7percre van a Nyugatitól :( :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#67857) hszilard666 válasza MurdR (#67856) üzenetére


hszilard666
veterán

Bkv val bő 20 perc. Meg fél 8 ra megyek suliba, aztán kurvára elkésnék. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67858) Qru válasza DeFranco (#67846) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem is jobban tetszik a W7. Otthon már részben átálltam a 10-re hónapok óta de vhogy még mindig nem sikerült megbarátkoznom vele. Hiányzik pl az aero. Ok értem hogy a hurka gyenge wp-n meg tablettán is ez fut ezért nincs de legalább lenne opciósan be/ki kapcsolható. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#67859) Tim82 válasza Qru (#67858) üzenetére


Tim82
nagyúr

Telefonon nem ez fut (a W10 Mobile nem azonos a PC-ken futó W10-zel, csak van már egy rakat univerzális alkalmazás, amelyik mind a mobilos, mind a PC-s W10-en is futhat), az átlag BayTrail belsős atomos tablet meg bőven elég erős lenne a W7-hez is, ha a budget modelleket nem lőnék tökön 1 GB RAM-mal meg 16 GB háttértárral.

Az Aero-t én is szerettem, de nekem tetszik a flat dizájn is. Azt meg pozitívumként élem meg, ha egy GUI kevesebb erőforrást fogyaszt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67861) Qru válasza Tim82 (#67859) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor pláne nem értem minek herélték ki a dizájnt. :(

Persze gyorsabb próbáltam notin ott érezni igazán. De legalább ezt a csempés dolgot nem erőltetik már, na attól egyenesen hánytam PC-n.

#nincsbennetarcsi

(#67862) Tim82 válasza Qru (#67861) üzenetére


Tim82
nagyúr

Telefonon kifejezetten szeretem a csempéket, tableten az zavar csak a Windows 8.1-ben, hogy hülyén van megoldva szerintem a Modern UI és a normál desktop közötti váltás. Hozzáteszem, teljesen használható, csak olyan, mintha két rendszer lenne egymás mellett.

Win 10-re még mindig nem álltam át, majd most a hosszú hétvégén felteszem végre notira és talán tabletre is - tegnap elkészítettem hozzá a telepítőt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67863) macilaci78 válasza DeFranco (#67818) üzenetére


macilaci78
nagyúr

nem vélemény, hanem kémia - fogadd el, hogy nem működhet mindenkinél a kémia ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67864) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Pénteken császkáltam kicsit a városban, ezen megakadt a szemem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67865) Tim82 válasza macilaci78 (#67864) üzenetére


Tim82
nagyúr

A magában álló utánfutón vagy a parkolóhelyre kitolt szelektív kukán?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67866) föccer válasza aizen92 (#67809) üzenetére


föccer
nagyúr

Epson Stylus SX130

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#67867) Qru válasza Tim82 (#67862) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem rossz de összességében nekem a W7 az etalon még mindig. A 8-at soha nem is raktam fel, havernál próbáltam pc-n az bőven sok(k) volt.

#nincsbennetarcsi

(#67868) DeFranco válasza Qru (#67861) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ahogy annak idején figyelemmel követtem ezt, úgy rémlik, hogy tisztán egy designerek között felfutó globális trendre ültek fel, az MS is a metroval, a droid és az ios a materiallal.

ennek az indoka az volt, hogy a forma a tartalmat helyezze előtérbe, meg legyen áttekinthető, stb., de a személyes véleményem az, hogy ez egy beltenyésztett ötlet, ami nagyon trend, nagyon hype, nagyon lehet rá átállni design szinten, fel lehet mutatni, hogy nézzétek mi frissek vagyunk, megléptük, és hú de egyedi (?), de felhasználói szempontból többet vesz el, mint amennyit hozzáad.

(#67869) Magnum_ válasza macilaci78 (#67864) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#67870) DeFranco


DeFranco
nagyúr

na lidlis w5 penészölő projekt megbukott, továbbra is keresek gombaölős nem klóros (tehát festett falat nem fehérítő) penészletakarító szert. viszonylag sürgős.

(#67871) izee válasza Mercutio_ (#67837) üzenetére


izee
senior tag

eh...nekem kimaradt

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#67872) GabN73


GabN73
addikt

Nincs is jobb mint amikor egy igazi TF bevág eléd a mozgólépcsőn és bámulhatod a kis fenekét... ;] :P

(#67873) hszilard666 válasza GabN73 (#67872) üzenetére


hszilard666
veterán

Apró örömök az életben! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67874) Magnum_ válasza GabN73 (#67872) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Vagy amikor a TF/TL hozza neked a huslevest, mert a halalodon vagy. Az is jo!!!!!!444

I humbly and respectfully decline™

(#67875) Ace owner válasza GabN73 (#67872) üzenetére


Ace owner
addikt

kep?

Galaxy Fold 4

(#67876) rizso válasza rizso (#67811) üzenetére


rizso
addikt

Senki semmi tipp? :) Jobban jártok, ha találunk valakit, minthogy összetalálkozzunk kocsival ;] :P

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#67877) Ace owner válasza rizso (#67876) üzenetére


Ace owner
addikt

nem mukodik meg mindig ugyhogy nem felek :D

Galaxy Fold 4

(#67878) macilaci78 válasza Tim82 (#67865) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mintha a pickup megnyomta volna parkoláskor azt a kis oszlopot. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67879) Melack válasza rizso (#67876) üzenetére


Melack
veterán

Akartam neked írni :D

Úgy keress rá, hogy gyakorló vezetés.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#67880) GabN73 válasza Ace owner (#67875) üzenetére


GabN73
addikt

Majd ha te is küldesz... ;]

rizso

Ezt az alacsony kilóméteresdit el kéne felejteni :U
Szerinted miért van annyi óratekerés? A legtöbb gányolt f*s visszatekert hulladék, persze hogy megveszi az idióta, mer' há' csak 110e km van benne.
Én simán vennék 250, 300e km-es kocsit, ha számlával, elmondás alapján igazolt dolgok klappolnak a szerelőm szerint.
Ismerősék eladták az egyik kocsijukat, 158e km-el. 1 hétre rá meg volt hirdetve 98e km-el :)

[ Szerkesztve ]

(#67881) rizso válasza Ace owner (#67877) üzenetére


rizso
addikt

BKV-ban is tudok kárt okozni, gyalogosokról-bringásokról nem is beszélve ;]

Ehhez kapcsolódóan:

Esetleg néhány tipp, hogy milyen verdát érdemes nézni? Kb 700-900e körül, lehetőleg minél kevesebbet futott (nyilván nem csak a km a fontos, de mindenképpen 150e alatt lenne jó), minél újabb, 4-5 ajtó (babaprojekt miatt nem lehet 3 ajtós), alacsony fenntarthatóság. Nem lenne olyan hatalmas igénybevétel, hétvégi bevásárlások, havi 1-2 alkalommal leugrani pályán Szekszárdra szülőkhöz, meg nyilván ha elmennénk mondjuk wellnessezni.

Após adja az ár nagyobb részét, és amit nem szeretne: francia autó, automata váltó. Gondolom ha vennék egy ilyet, elvágná a segííííílyt :)

Melack: :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#67882) vans? válasza DeFranco (#67870) üzenetére


vans?
őstag

Szavo nem jo? Nem emlekszem, hogy feheritene a festett falat.

hábm bábm

(#67883) DeFranco válasza vans? (#67882) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom, hogy számít-e de nem festett fal, hanem festett tapéta.

elvileg klóros, a használatijában nem is ajánlják festett falra/tapétára, tehát potenciálisan fehérít. a szakirodalom is ezt írja róla (meg a hypo alapú szerekről általában, a szavo is hypo alapú) egy emberrel beszéltem, aki használta, nála nem fehérített, de ha nem muszáj, nem kockáztatnék, mert most eléggé seggfájás lenne egy tapétázás.

ezért keresek alternatív megoldást.

(#67884) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Este valaki mozi?

Ha valaki inkább barátnőjével menne szóljon, szívesen átadom a lehetőséget. :)

(#67886) zsolti72837

Facebook.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67885) Magnum_


Magnum_
nagyúr

A David Beckhames oltony le van arazva HM-ben, 30k helyett 13-ert jon ki. Rengeteg meret van a Westendben!!!

I humbly and respectfully decline™

(#67886) zsolti72837 válasza oriic (#67884) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát hol nyerted? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#67887) GabN73 válasza Magnum_ (#67885) üzenetére


GabN73
addikt

A világos/barna? Mert annak tetszik a szabása, szerdán úgy is fizu. Bár most vettem egy nadrágot + egy bekkemes pólót :U

orichalcos
Én elmennék veled ;] AZ a baj, hogy ma még 17:15kor van egy órám :U :(

(#67888) zsolti72837 válasza oriic (#67884) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ott van ilyen? :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#67889) rizso válasza GabN73 (#67880) üzenetére


rizso
addikt

Nyilván az állapota fog dönteni, ha 200e km van benne, de jobb állapotban van, mint a 100e km-es, akkor nyilvánvalóan a több km-es lesz a befutó. Csak két szerelő is azt mondta, hogy ha egy mód van rá, akkor maradjunk 150e valós km alatt - amit a papírjai és az állapota alapján talán egész jól be lehet lőni. De nyilván ha a szerelő is azt mondja valamelyik többet futottra, hogy megéri, akkor az lesz :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#67890) Magnum_ válasza GabN73 (#67887) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem. A durvan sotetkek (majdnem fekete) "foltos"

I humbly and respectfully decline™

(#67891) Qru válasza Magnum_ (#67890) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az jól néz ki, kár hogy nálam most ruhavsárlási moratórium van érvényben.

DeF: Mi is szívtunk vele anno. 1001 ilyen fújós szert kipróbáltunk de egyik sem ért semmit, végül a penészölő festék lett a megoldás.

#nincsbennetarcsi

(#67892) hszilard666


hszilard666
veterán

De rühellem ezt a kurva westendet baszki! :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#67893) Magnum_ válasza Qru (#67891) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja, csak utana emailt kapni a sulitol, hogy 25k-t fizessek be, lovely.. Na mindegy. Varom a fizut, pedig csak holnap lepek be :-)

I humbly and respectfully decline™

(#67894) DeFranco válasza Qru (#67891) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bízok benne, hogy az ok megszüntetése segíteni fog, és csak egyszer kell kezelni. eddig soha nem volt ezzel gond, most is csak ezért, mert közvetlenül a lakás leghidegebb falsarkára tettünk egy bútort jó igényesen.

(#67895) Magnum_ válasza DeFranco (#67894) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De butor hogy okozhatja?

I humbly and respectfully decline™

(#67896) Ace owner válasza GabN73 (#67880) üzenetére


Ace owner
addikt

hat kirol kuldjek? en nem talalkoztam egy tf-el sem egesz nap.. :(( 4es metro sem hozta meg az atlagot sem :(

Galaxy Fold 4

(#67897) DeFranco válasza Magnum_ (#67895) üzenetére


DeFranco
nagyúr

alapvetően az ott egy hidegpont a lakásban egyébként is. betonelemek találkozása (homlokzat, födém, lakáshatároló fal, aminek a másik oldalán lakatlan lakás), így ott a legnagyobb a hőveszteség.

mivel ott a legnagyobb a hőveszteség, ezért ott a leghidegebb a fal, legalacsonyabb a harmatpont, oda fog kicsapódni a pára, penészedést okozva, ha adottak a feltételek.

ez normál esetben nálunk azért egyensúlyban van, még nincs páralecsapódás, így penészedés sem, plusz eddig ott volt a gép is, az is ráfűtött azért a falra, meg generált némi légmozgást, rásegítve az egyensúlyi állapotra.

most viszont elkerült a gép máshova fél éve, és a fal elé toltunk egy konyhaszekrényt (le kellett venni a falról, majd visszakerül hamarosan, de egy pár hónapot ott dekkolt, mert máshol nem volt hely) plusz mögé még bekerült pár karton lap is, így gyakorlatilag belülről leszigeteltük a falat, sem szellőzést nem kapott, sem a szoba levegője nem "fűtötte át", így a bent ragadó páratartalom még hidegebb fallal találkozott, ami addig dunsztolta ezt a sarkot amíg be nem penészedett.

az ok a szekrény faltól elvételével megszüntethető, ez a legfontosabb, de nyilván a falon levő penészt először meg kell ölni (hogy a takarítással ne kend szét a spórákat, mert csak eszkalálod a problémát) aztán amikor mind megdöglött, letakarítani. jön a meleg, száraz idő, így nyerésre állunk, de most valahogy ezt meg kell oldani, és lehetőleg tapéta csere nélkül szeretném ezt megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#67898) föccer


föccer
nagyúr

utálok szakvélemnyét csinálni. :o valaki megírhatná helyettem....

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#67899) MurdR válasza hszilard666 (#67892) üzenetére


MurdR
veterán

De legalább a kajáldáknál a Grill Landba fincsi a töltött csirkecomb, most toltam be egyet :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#67900) CoolBoy323 válasza föccer (#67898) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Csak be kell copyzni, tessek: szar az egesz

DeF: Savo-t probaltad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.