Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66151) Mercutio_ válasza oriic (#66148) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lenne pára kérdésem, de ahhoz időutazónak kell lenned, hogy megválaszold.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66152) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Esik... A fórumozók kihaltak... :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#66153) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#66152) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Aludtam. Most epp a gyomrom szar. De a derekam se jott meg helyre.
Ahh, hagyjuk, feladom.

I humbly and respectfully decline™

(#66154) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#66153) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Get well...

Valami vírus, vagy mi?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#66155) CoolBoy323 válasza Earl_Muttley (#66152) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hazimunka ezerrel... Hulla vagyok...

(#66156) DeFranco válasza CoolBoy323 (#66155) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ditto, most végeztem a felmosással. még fúrni kéne, ajtóütközőt ragasztani, lomokat eltakarítani, és aztán még hátra van az elmúlt 15 hónap papíranyagának archiválása... vacsorakészítés, stb...

(#66157) Earl_Muttley válasza DeFranco (#66156) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Vaterára ki kéne szórni pár útban levő és/vagy értékes cuccot. Legyen csak meg a pénz a pótórákra ha kedden möghúznak... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#66158) Tim82 válasza sutszi (#66145) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó gép. :K

Az eladótól meg eddig két monitort vettünk, teljesen jók, semmi gond nincs velük.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66159) Melack


Melack
veterán

Vkinek 44-45-os méretű surranó? Használt, de nincs kijárva.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66160) Earl_Muttley válasza Melack (#66159) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Facebookon dobj képet bitte. :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#66161) Tim82


Tim82
nagyúr

Fujitsu Esprimo E5916 SFF - RAM, HDD, ODD nélkül - eladó.

Topiktagoknak 4k.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66162) Ace owner


Ace owner
addikt

T-s Sony Xperia M2 eladó szép állapotban. Nektek csak 25k ;) Csere érdekel 20 vagy független telóra :)

Galaxy Fold 4

(#66163) sutszi válasza Tim82 (#66158) üzenetére


sutszi
veterán

Húú..nagyon. Már alig várom, hogy nálam legyen. :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66164) sketchifun válasza Ace owner (#66162) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ha független vagy telenoros lenne, már el is kelt volna. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#66165) Ace owner


Ace owner
addikt

Tegnap megnéztük a Deadpoolt, valami zseni volt. Voltak nagyon jó easter eggek, meg elég erős kritikák a képregényfilmekkel illetve saját magával szemben. Megérte Reynoldsnak hajtania ezért a filmért annyi ideig, mert tényleg rohadt jó lett. Nem lett lebutítva, meg marvelesítve. Meglepő volt a 16os karika, szerintem már a 18ba is belekarcolt némelyik jelenet..

sketchifun: kb 7500ft a megoldás a problémádra :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#66166) oriic válasza Ace owner (#66165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja rohadt jó volt, imádtam.

Amcsiban Rated-R a film, az nálunk a 16-os karikát jelenti. Ami itthon 18-as a mozikban az a nagyon belezős filmek csak. (esetleg amiben sok szex van, mint a Nimfómánia)

Ettől függetlenül verném fejbe a szülőket, akik behozták a 8-10 éves kisfiúkat, meg kislányokat a Deadpoolra. A sztriptizbáras jelenetben full pucér csajok voltak, meg volt egy két igen durvább káromkodás is, meg loccsant a vér is. Ez kell nekik gondolom. Csak a balfax CC is olyan hogy kell nekik a bevétel hiába 16 karikás valami őket az nem érdekli...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66167) Ace owner válasza oriic (#66166) üzenetére


Ace owner
addikt

Jól tudtam akkor hogy R rated, csak azthittem az nálunk már 18 :)

Galaxy Fold 4

(#66168) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#66154) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Uj poz. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66169) macilaci78 válasza Melack (#66159) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem van, de Szegeden. Ha kell, felhozom valamikor.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66170) marcusa válasza Melack (#66159) üzenetére


marcusa
addikt

Képed van róla? :D

:-)

(#66171) Magnum_ válasza Ace owner (#66165) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Klassz, agykikapcsolos, kiraly volt. Ertekeles nincs, ennel nem kell :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#66172) DeFranco


DeFranco
nagyúr

mindenki látta a deadpoolt csak én nem? :O meg akarom nézni én is... :O

más: ezt a cikket érdemes elolvasni, elgondolkodtató, és szerintem jogos/igaz

seo: uber, airbnb, sharing economy

(#66173) Magnum_ válasza DeFranco (#66172) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Errefele ugy mondjak, hogy 'dídpul'. Nem tudom, miert.

I humbly and respectfully decline™

(#66174) DeFranco válasza Magnum_ (#66173) üzenetére


DeFranco
nagyúr

que errefele?

(#66175) Tim82 válasza DeFranco (#66172) üzenetére


Tim82
nagyúr

mindenki látta a deadpoolt csak én nem? :O

Igen. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66176) Magnum_ válasza DeFranco (#66174) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nemdebrecen. és nem is nyíregy. sőt, nem is mikolc. másik sarok. nem tudod, hol van nekem a vidék?

I humbly and respectfully decline™

(#66177) Mercutio_ válasza DeFranco (#66172) üzenetére


Mercutio_
félisten

Énse, de lehet holnap igen.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66178) DeFranco válasza Magnum_ (#66176) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, hát mittudomain hol van neked az itthonotthon. pécsettittotten vagy büdipesten.

@Tim82: cri evritim. ofc. elmehetnék, talán találnék is rá társaságot, de így nincs annyira kedvem, hogy együtt meg kb. az éhezők viadala 3/a-n voltunk utoljára. pedig évtizedenként egy film van, amire annyira rázsizsegek, hogy mindenképpen azonnal és moziban.

@Mercu: lucky guy.

@Saint_: tényleg, rosszul drótoztam be az infókat. pedig élnek ottan rokonyok. reszerk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#66179) Magnum_ válasza DeFranco (#66178) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nöppe.

Bred. Somogy megye you know. Pécs az alma máterem és ex lakóhelyem. Az Csallád meg Gabozsvárott van.

Ha hívnál, MÁR nem mennék el veled, mert mostanra derül ki, hogy az egész topik ivott az Elnök úr egészségére, csak én nem.

azt úgy mondják a filmekben, hogy lucky you.

egyébként annyi a titok, hogy nem kell rázsizsegni semmilyen filmre. én nem szoktam. Most a kezdés előtt 10 perccel találtam ki, hogy be kellene ülni. SW-ra se voltam rácsúszva. Semmi.
Najó, egy filmet picit várok. S.S #videó

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#66180) DeFranco válasza Magnum_ (#66179) üzenetére


DeFranco
nagyúr

erre sem reagáltam még (a privátok mellett) de egy ember képviselte a topicot a tejfakasztón, föccerrel egy másik, közös ismerős tejfakasztóján futottam össze.

(#66181) Mercutio_ válasza Magnum_ (#66179) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemittam

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66182) Magnum_ válasza Mercutio_ (#66181) üzenetére


Magnum_
nagyúr

debrecenben? :D

DeF: case closed.

I humbly and respectfully decline™

(#66183) Magnum_


Magnum_
nagyúr

tuti megkérem Qrut, hogy ezt a zenét írja ki nekem cd-re.

I humbly and respectfully decline™

(#66184) GabN73 válasza DeFranco (#66172) üzenetére


GabN73
addikt

Én se láttam még, nyugi :)
Bár én szerintem csak itthonnézősbe' fogom látni, a Big short-al együtt :/

Elfogyott a bor, viszont végtelen mennyiségű Neil Young és BB Kingem van :))
2 napja nem sikerült semmit sem aludnom :(

(#66185) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Jóregge'!

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#66186) MurdR


MurdR
veterán

Gen'

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#66187) Mercutio_ válasza Magnum_ (#66182) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az más.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66188) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Reggelt

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66189) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ahol a bolha nem bolha, a tücsök nem tücsök ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66190) Tim82 válasza Tim82 (#66135) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kártyafüggetlen, fekete iPhone 4 16 GB eladó, tartozékokkal.

Topiktagoknak 16k.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66191) Tim82 válasza Tim82 (#66190) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jegelve.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#66192) bandus


bandus
veterán

yarist vegyetek :K

deadbpool bukó ma, időben kellett volna foglalni jegyet :/ de legalább ebédet a nemoból rendeltünk. eddig egyszer próbáltam, nekem bejött. DF? te nagy halas vagy, hova pozícionálnád ezt a többi halas helyhez képest? (bigfish, halkakas, még ezeket sem próbáltam)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#66193) GabN73 válasza bandus (#66192) üzenetére


GabN73
addikt

Dehogy bukó, kezdés előtt 20 perccel álljatok sorba, 15 perccel előtte úgy is törlik a foglalásokat, aztán hátha akad 2 jó hely :K
#b*sszálkiteismássalvalantinnapkor :DDD

(#66194) DeFranco válasza bandus (#66192) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én sem próbáltam a többit, ritkán rendelek halat, mert inkább itthon készül.

a nemo házhoz szállítása nekem csalódás volt, egyszer rendeltem onnan. tudni kell, hogy a házhoz szállítás nem a lövőház utcai étteremből megy, hanem azt hiszem valahol a körúton, a margit híd budai hídfője magasságában van a konyha ahonnan kiszállításra főznek.

tőkehalas wrap-et rendeltem, a hal fűszerezése egészen jellegtelen volt, szinte íztelen, cserébe a csípőst annyira túltolták hogy könnyeztem bele.

ugyanez a lövőházban 10 pontos volt, ahogy a lazacburger és a fish and chips is.

lehet egyszeri eset volt, hogy nem jött össze nekik, de nem hozta meg a kedvem a rendeléshez, akkor inkább átsétálok.

(#66195) Mercutio_ válasza bandus (#66192) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennyiért? :N

deadpool-t mi is buktuk, befutottak anyósék :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66196) oriic válasza Mercutio_ (#66195) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vigyétek el őket is. :D

Live-Die-Respawn

(#66197) macilaci78 válasza oriic (#66196) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tenyleg, a tied hogy van? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66198) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

nekem a mozi bukó, nem lesz időm rá valszeg... a Rober de Niro-s nagyfateros filmet akartuk megnézni kisasszonnyal... nincs kedvem rohanni, kapkodni, így lehet storno

(#66199) macilaci78 válasza CoolBoy323 (#66198) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha dul a lamur, az elojatekra kar is idot pocsekolni. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66200) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Apam tenyleg nem szokott internetezni. Ha kellett valami info neki, valaki mindog megnezte. Egyebkent jar a helyi ujsag nekik, meg este hirado. Tegnap beszallt az okostelefon bizniszbe. Ma reggel pedig az internetbe. Reggelinel a telefonjan olvasta az indexet :Y le se tette az uj jatekszeret. Ebedre mar lement az akksi 65%-ra.
Bravo. Well done.

Ja, es tud uzenni whatsappon is.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.