Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) DeFranco válasza GabN73 (#3500) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én bírnám amúgy, bár 33 éves vagyok, de simán elvagyok a probafingók értelmesebbjével, még Nbah-al is el tudtam beszélgetni anno-domino PH!-s sörözésen, de feleségem azért már nem ennyire tolerante...

(#3502) Mercutio_ válasza DeFranco (#3499) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kölcsönözzetek pár jó filmet, inkább mint a TV "műsor" :U ismerősök idén nem kapták meg a szokott helyet, ahol nagy társaság jön össze, így a csapat fele lesz háznál összetrombitálva, kicsit tartok is tőle, 1-2 arc egy nagy teremben még elmegy, de egy nappaliban.... :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3503) DeFranco válasza Mercutio_ (#3502) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akkor már nem aprózzuk el, és csak és kizárólag sas kabarét nézünk egész este sósmogyival és híg bóléval :DDD

(#3504) Melack válasza DeFranco (#3503) üzenetére


Melack
veterán

Tiszta nyugdíjas verzió :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3505) DeFranco válasza Melack (#3504) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ááá, dehogy :DDD

nekem a sas kabaré a humor antitézise, nem tudom mit csinálunk majd, de hogy tv-t nem nézünk, az valószínű... egyszer próbáltuk, elég sakál volt

(#3506) Melack válasza DeFranco (#3505) üzenetére


Melack
veterán

Rádiókabaré?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3507) DeFranco válasza Melack (#3506) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gin-tonic?

(#3508) Melack válasza DeFranco (#3507) üzenetére


Melack
veterán

Pálinka?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3509) GabN73 válasza DeFranco (#3507) üzenetére


GabN73
addikt

Ne fikázd a gin-tonicot, néha jó az. :P

(#3510) DeFranco válasza GabN73 (#3509) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A rádiókabaré is jó, mióta a dumaszínházasok csinálják (ja, dumaszínház jegyet kaptamnévnapomra, jan 7. hadházi, kőhalmi fuck yeah), és a gin tonicot komolyan mondom... évek óta nem ittam, épp itt az ideje

(#3511) GabN73 válasza DeFranco (#3510) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor már valami jobb koktél :))

Margarita pl, esetleg egy Alexander, vagy Csájníz' (Chinese) koktél. Kellemessé teszi az estét, nem üt gyorsan, jobban mutat, és bárki bármit mond, nem buzis. :DDD

(#3512) bitpork válasza DeFranco (#3501) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

33...na jó akkor ettől a pillanattól csak magázhatsz :D
Nekünk a karácsony eddig abból állt h rokontó rokonig rohantunk. És holnap is ez lesz...komolyan mondom hogy lassan a karácsony már nem a szeretet és béka (!) ünnepe lesz hanem a kötelességeké :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3513) föccer válasza bitpork (#3512) üzenetére


föccer
nagyúr

Én ezt egy huszárvágással elintéztem. Nem megyek sehová. Ha valaki el akar jönni, azt szívesen látom. Aki küld boldogat sms-t, annak válaszolok, de senki másnak nem írok.

Arrivederci.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3514) PhoenixK válasza bitpork (#3512) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ugyanez ba... izé húzott fel engem is!
Már jó előre mindenki örül, hogy ünnepek, hosszú szabadság és pihenés és ha már úgyis ráértek, gyertek el látogatni, meg ugorjatok be ide is...
De hétfőn melóban kipihenhetem végre magam!

@föccer: Ezzel csak annyi a bajom, hogy egy utálatos dolog az, hogy neked van igazad!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3515) DeFranco válasza bitpork (#3512) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mé' hány éves vagy Betmen? Negyven vagy hetven? :D

Én 21-én indultam, 22-én zsülinap, 23-án utazás II. sz. helyszínre, 24-én szenteste, 25-én vissza I. helyszínre, ott 3. sz vacsora, majd 26-én 4. sz. ebéd, és 27-én az 5. sz. afterparty ebéd után lehet hazamenni...

..ahol 28-án vendégeket fogadunk, 30-án vendégségbe megyünk, és még van egy fogadási opciónk ismeretlen időponttal...

szóval zajlik az élet itt is, de én élvezem.

@GabN73: nem vagyok nagy koktélos, nekem a best of mindig is a tesco vodka-tesco-narancs alapanyagolból és vízből készült vodkanarancs marad, de a g-t-t már tényleg régen ittam. Ha koktél, akkor caipirinha, ha van itthon cachaca (jellemzően van) de most azt nemkőne... de lehet mégis az lesz...

[ Szerkesztve ]

(#3516) föccer válasza PhoenixK (#3514) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha valaki meg megsértődik, az csak a saját szegénységi bizonyítványa. Az egész évben kb ennyi szabim van. Ez idő alatt is be kell mennem 1 nap, de ilyenkor tényleg hagyjanak békén.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3517) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ok és tényleg jó h nem mozdulok ki. Az a baj h a szülők egyik oldalon 80+, a másikon meg most érik el a 70-t. Plusz már senki nem vezet rajtam kívül. Na jó wanabee sógor de az a ...khm...roncshalom inkább álljon, mert ha az unokahúgomnak baja esik, még a dns-ét is kiirtom a földről a családfájáról nem is beszélve.

DeFranco: legyen elég h öregebb vagyok ;) Nem sokkal de soha nem érsz utol :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3518) Mercutio_ válasza bitpork (#3517) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyenkor jó, hogy az én rokonságom 280+ km-re, asszonyé 320+-ra így csak anyósékat kell letudni (ttegnap megvolt) aztán 2 ünnep közt valamikor 1 este beugrik az a néhány barát akikkel évek óta ilyenkor találkozunk és ennyi, ja meg persze a szilveszter ami "társaságban az igazi" :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3519) Melack válasza Mercutio_ (#3518) üzenetére


Melack
veterán

Nálunk a jövő év lesz érdekes. Párom szülei 250km+, szüleim 150km+, de a baba miatt végre saját karácsonyunk lesz. Az, hogy miként és hogyan lesz kivitelezve a család körbejárása, az már más kérdés.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3520) Mercutio_ válasza Melack (#3519) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jöjjenek ők, vagy ha nagyjából egy irányban vannak a kozelebbihez megy mindenki :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3521) Melack válasza Mercutio_ (#3520) üzenetére


Melack
veterán

Az ország két "széle" - 24-25-26-ot nem adom, az már a miénk lesz :) Ebből is lesz egy kellemes kör, azt hiszem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3522) Mercutio_ válasza Melack (#3521) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor hasonló mint nálunk, csak itt az egyik szülő helyben van a rokonok meg...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3523) bitpork válasza Melack (#3519) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Melack Jr. nem ok a család lerázására.. Mi több, vasvellával nem fogod tudni a nagyszülőket távol tartani. Majd muffin bombákkal és lombhullató halászlé permettel beveszik a lakást :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3524) Melack válasza bitpork (#3523) üzenetére


Melack
veterán

Melack Sr igyekszik diplomatikus úton megoldani a konfliktust :) Muffin nem menő, inkább linzer. Halászlét meg csak én eszek, párom és családja nem nagyon.
Én nem szeretném őket vasvillával távol tartani - kapnak majd sok sok fotó :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3525) DeFranco válasza Melack (#3524) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Melack Sr a továbbiakban nem törvényhozó, hanem végrehajtó hatalmi ágat képvisel, és messze nem kétharmaddal... ;]

Azt teszed amit a zasszony kér a gyerek üvölt és amire a kiccsalád kedvesen utal, hogy te épp azt szeretnéd tenni. ;)

(#3526) Melack válasza DeFranco (#3525) üzenetére


Melack
veterán

Kb mostantól van valós alapom a házas- és anyósos vicceket magaménak érezni :D

Azt tudom, hogy innentől máshogy lesznek a dolgok. De Jr nem fog sírni, majd szépen kér. :D

Én már annak is örülök, ha nyugodtan tudok velük időt tölteni. Az fix, hogy Jr-t nyugodtan lehet majd nagyszülőkre bízni.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3527) PHM válasza Melack (#3526) üzenetére


PHM
addikt

"De Jr nem fog sírni, majd szépen kér. :D"
Azt te csak hiszed. :K
Mindenesetre élvezd ki a babázást, mert hamar felnőnek a gyerekek.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3528) Melack válasza PHM (#3527) üzenetére


Melack
veterán

Ha párom és a nagyszülők mellett én is hozzáférek, akkor kiélvezem valahogy a helyzetet :)

(#3529) DeFranco: azt hiszem mi kicsit fiatalabbak vagyunk, mint Ti (33 vagy, ha jól emlékszem). Én 5 éve még azt se hittem volna, hogy valaha férj leszek, nem hogy apa... Aztán nézd meg. Most ott tartok. Lehet téged nem "győz meg" egy 2 hónapos, mert még nem tudsz vele beszélgetni. Próbáld ki egy 2 évessel, hátha. (jó értelemben)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3529) DeFranco válasza Melack (#3528) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát... nálunk is nagyon demózás van, már nagyon időszerű lenne, meg igény is vón' rá, de valahogy nem merem még meglépni... nem baj, jön egy babás pár az ünnepek alatt, majd megnézem, hogy milyen is ez a gyerektéma... most 3 hónapos, 2 hónaposan nem győzött meg, az biztos...

(#3530) DeFranco válasza DeFranco (#3218) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Feltettem az iPodot 25k-ért, 24 órán belül jött 3 jelentkező, 72 órán belül 5 vagy 6, az első érdeklődő kérdés alku és fotók nélkül kp-ra elvitte, házhoz jött... :D

Kár, hogy nem az én zsebemet vastagítja ez a pénz sem :D Kollégám nyert mede8er 800-át is 12 órán belül adtuk el 50k-ért vagy mennyiért...

[ Szerkesztve ]

(#3531) Mercutio_ válasza DeFranco (#3530) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hogy lehet ilyesmit nyerni? :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3532) radi8tor válasza DeFranco (#3530) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

60k-s cuccot 50k-ért eladni nem nagy kunszt. :D

⭐ Stella

(#3533) Melack


Melack
veterán

Valakinek ócó Win8 van?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3534) DeFranco válasza radi8tor (#3532) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha hirdetni akarod 60k ha el is akarod adni akkor 50. Akkor korbeneztunk, nem volt tan egy sem hirdetve, amikor mentek akkor 60k korul voltak hirdetve, ami alkuval 55k, cserebe nem kell a kutyanak sem, mert az uj bolt netto ara majdnem ennyi, es akkor boltbol vetted. Afat elszamolni meg mindenki tud ha akar. Inkabb adtuk olyan aron amiert el is viszik. Hidd el 55-ert hirdethettuk volna hetekig.

(#3535) radi8tor válasza DeFranco (#3534) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom, csak hát nyeremény cuccot jobban le szokták akciózni. :P

⭐ Stella

(#3536) Tim82


Tim82
nagyúr

Vazze. :DDD

Melack: kezdem tisztelni, nagyon kitartó. :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3537) Melack válasza Tim82 (#3536) üzenetére


Melack
veterán

Zacsi for prezident! ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3538) Kiki18 válasza Tim82 (#3536) üzenetére


Kiki18
őstag

:C Ez már tényleg kemény.

(#3539) LÁZ válasza Tim82 (#3536) üzenetére


LÁZ
addikt

a másik oldal is megér egy misét....aki egy zacsi miatt vergődik...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3540) Melack válasza LÁZ (#3539) üzenetére


Melack
veterán

És ha az volt a kabalazacsija? Mert mondjuk anélkül nem tud aludni? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3541) LÁZ válasza Melack (#3540) üzenetére


LÁZ
addikt

naezaz :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3542) radi8tor válasza Melack (#3540) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor bemegy a Springfield boltba és kér egyet. Problem solved.

⭐ Stella

(#3543) cekkk válasza radi8tor (#3542) üzenetére


cekkk
veterán

De az nem jó, mert nem pont olyan :D

Bár lehet eddig be sem ment :D

mondjuk nekem akkor vált a kedves kolléga gyanússá amikor azt mondta, hogy Pesten tanult, de közben nem tudja mi az a HÉV :DDD

(#3544) LÁZ válasza radi8tor (#3542) üzenetére


LÁZ
addikt

az állitólag nem jó a vergődőnek, mert vmi mintás volt a szatyor, ami eltűnt, már amennyire követtem a sztorit..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3545) Melack válasza LÁZ (#3544) üzenetére


Melack
veterán

Én már ott elvesztettem a fonalat, hogy a szatyrot ugyanolyannal kell pótolni. Az autós történet meg, nah, az sem volt egyszerű.

(#3546) Mercutio_ : popcornt elő, sört mellé, és estig el lesz vele :)

(#3547) radi8tor1: annak volt vége? :Y

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3546) Mercutio_ válasza radi8tor (#3542) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez egy hosszú történet, érdemes rákeresni :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3547) radi8tor válasza Mercutio_ (#3546) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áh, köszi de kihagyom. Emlékszem az autós sztori végére. Nem vagyok oda az ilyen telenovellákért. :D

⭐ Stella

(#3548) Mercutio_ válasza radi8tor (#3547) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor marad a legfrissebb videó linkes bejegyzés :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3549) PHM válasza radi8tor (#3547) üzenetére


PHM
addikt

Végül mi lett a vége a történetnek? Úgy a felénél lemorzsolódtam.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3550) Magnum_ válasza Melack (#3545) üzenetére


Magnum_
nagyúr

melókereséssel hogy állsz amúgy? én annyira berágtam, hogy lesz-ami-lesz alapon febr 1.-el felállok...

JA vegyétek meg okos áron ma/holnap a Lumia 820-at, mert csajom (bitpork kevéért ;] ) i4-esét használom már tegnap óta.

és végre Bp-en... már megy a mosógép (elfogyott a fehérítő és az öblítő, bravó), de a cuccok elpakolva.. annyival jobb itthon.. én is itthon akarok maradni jövőre.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.