Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) etejedu válasza Dell XPS (#3749) üzenetére


etejedu
őstag

Hangosabban! Nem hallom mit mondasz! :)

(#3752) Dell XPS válasza etejedu (#3751) üzenetére


Dell XPS
veterán

:)

leszakadt kipöfögős emberkét üldöztem. Megállva elmondta: nem hallott semmit, zenélt, éppen elhagyták..

Üdv, Dell XPS

(#3753) Magnum_


Magnum_
nagyúr

leengedtem az árat Nektek! vigyétek! ma voltam MM-ban és megint megnztem, amit helyette szeretnék.. szóval vegyétek meg.

I humbly and respectfully decline™

(#3754) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Eladó egy AKG K912 vezeték nélküli fejhallgató, dobozában, kitűnő állapotban. Pesten január 17. és 19-én átvehető 15 óra magasságában a Nyugati vagy Déli PU-n. Ára: 8k Ft.
Hirdetés+képek. :R

(#3755) Agostino válasza Magnum_ (#3753) üzenetére


Agostino
addikt

elvívős cuccos lenne de ennyi kavicsom nincsen : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3756) LÁZ válasza pepe091 (#3754) üzenetére


LÁZ
addikt

régebben mennyit kerestem egy ilyet :D , sztem hamar elmegy ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3757) Magnum_ válasza Agostino (#3755) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mennyi van? :-))))

I humbly and respectfully decline™

(#3758) albiosz válasza pepe091 (#3754) üzenetére


albiosz
őstag

Csere erre? :D

Nem tudom ki találta ki ezt a szófordulatot, de hogy értelmetlen és ronda az biztos. Nem megbántani akarlak, csak ez most kikívánkozott. :D Amúgy fasza a füles, sok sikert az eladáshoz! :)

(#3759) Agostino válasza Magnum_ (#3757) üzenetére


Agostino
addikt

na de kérem... : )) nem arról van szó, hogy nincsen ennyim, csak arról, hogy nincsen sajnos most ilyesmire : )) félretevés van. fentebb láthatod, megmukorodott a kocsim, aztán nyáron mennyegző. hejj, lesznek kiadások... : |

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3760) pepe091 válasza LÁZ (#3756) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Jó kis cucc, én is csak azért válok meg tőle, mert van ezen kívül még egy. :D

(#3758) albiosz

Melyik szófordulatra gondolsz? :D

(#3761) Melack válasza Agostino (#3759) üzenetére


Melack
veterán

Lagzit okosban is ki lehet hozni, minimális büdzséből - feltéve, ha ez a vágy :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3762) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Na ilyen topikot se tudtam van....:) Így le is mentem gyorsan...:)

(#3763) Magnum_ válasza Agostino (#3759) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az érthető... még csak most kezdődik a recesszió majd nálam is :-))))

de legalább esküvő előtt állsz.. hát..irigyellek :-)))

Black: ne csináld, hogy 8év alatt nem láttad... :-))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3764) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#3763) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kicsivel több mint 2 éve lakok fent, azelőtt a debrecenibe nyomultam, valahogy ki is ment a fejemből hogy itt is van ilyen...:)

(#3765) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#3764) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még egy debreceni... :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3766) cekkk válasza Mercutio_ (#3765) üzenetére


cekkk
veterán

Te is az vagy? :DDD
Bár mintha már beszéltünk volna ilyesmiről :DDD

Mondjuk ahhoz képest, hogy féléve milyen halott volt ez a topik, most már lett benne élet rendesen :D

(#3767) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#3762) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szia! :)

⭐ Stella

(#3768) Melack válasza Magnum_ (#3763) üzenetére


Melack
veterán

Ez a topic kicsit mostohagyerek státuszban van. Sejtik, hogy van, de utána nem járnának :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3769) werszomjas válasza Melack (#3768) üzenetére


werszomjas
őstag

Nekem furcsa is volt nagyon, hogy ennyire nem pörög/pörgött, és pont a fővárosi. :Y

Úgy látom 2006 óta megy, azóta 3769 hsz, a debreceni pl ennyi idő alatt megevett 8 topicot (168.000 hsz), de összességben is már a 16-at fogyasztja.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#3770) Tim82 válasza werszomjas (#3769) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link] (csak mert nem szeretem újra leírni ugyanazt :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3771) radi8tor válasza Tim82 (#3770) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet, vagy az hogy a pestiek inkább Hardverapróról vesznek cuccokat nem az adok-veszek topicból.

⭐ Stella

(#3772) Mercutio_ válasza werszomjas (#3769) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom az lehet az oka, hogy az aprón az eladók tetemes része pesti, míg egy debreceni számára kényelmesebb át nézni a gyűjtő topicot úgy sincs annyi apró és a környező településeket végig szűrni is macera.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3773) radi8tor válasza Mercutio_ (#3772) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hát nem egy rugóra jár az agyunk? :)

⭐ Stella

(#3774) tomcsi23 válasza Tim82 (#3770) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azért néztem egyet, hogy a cserpesnek mi köze van a topik pörgéséhez. :D
Amúgy nem lehet ok panaszra, egy ideje "pörög". ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3775) Melack válasza tomcsi23 (#3774) üzenetére


Melack
veterán

Lassan 12 főre bővül a topic "állandó tagjainak" száma :D ;]

Idén jó lenne elérni a 10.000 hsz-t, nézzen már ki valahogy a számláló.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3776) macilaci78 válasza Melack (#3775) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért a 10k hsz nem egy veszett nehéz dolog. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3777) radi8tor válasza Melack (#3775) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Látom ti még a számok bűvöletében vagytok.
Szerencsére ez gyógyítható. :P

⭐ Stella

(#3778) Melack válasza radi8tor (#3777) üzenetére


Melack
veterán

Egész nap PCket buherálok, 0-t és 1-et látok :)

Egyszerűen csak egy életteli topic jó lenne. Miskolci meg a Kecskeméti is egész jól pörög.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3779) radi8tor válasza Melack (#3778) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pestiek nem a fórumon pörögnek, hanem a hétköznapokban :)

Hamarosan Apple tulaj leszek.
Androidról váltok, még az első droidok óta volt az nekem. Nagy váltás lesz.

⭐ Stella

(#3780) DeFranco válasza albiosz (#3758) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A nap állásához van köze. Teljesen valid kifejezés szerintem, ha rövidült is, de értelmes.

9 óra magasságában = amikor a nap 9 óra magasságában van

#3762 B-L-A-C-K: hola'

#3765 Mercutio_: Budapesten mindenki debrecomiskolci vagy kecskeméti, ezt a koliban megtanultam. A maradék 5% tős-gyökeres illetve "egyéb" megyei

meg itt vagyok én, aki naffaluban születtem, hírösvárosban nőttem fel, majd visszafőiskolásodtam ide

#3778 Melack: a kecskemétit konkrétan a p*na tartja életben, mint a samsung off-ot, egy hsz-re 0,8 meztelen nő jut, úgy azért könnyű, így a parabola is műsoron tudott maradni 15 évig

jó ez a topic, kezd is beindulni, nem kell erőltetni, meg nem is lehet, ez olyan, mint amikor a konyhában hisztizik mindenki, hogy induljon már be a buli... tessék inni rendesen

a vidékit topicok meg persze hogy bepörögnek, egyrészt a célzott piac miatt, másrészt meg az mindenképpen egy kisebb közösség, mindenki ismer nagyjából mindenkit, pöst az nagyon nem ilyen, itt mindenkire rágyógyul egy idő után az izolációs burok.

[ Szerkesztve ]

(#3781) tomcsi23 válasza radi8tor (#3777) üzenetére


tomcsi23
veterán

Bagoly mondja. (4 vs 5) ;]

Melack: a pestiek jobban pörögnek az autós, mobilos tocsikokban. :)

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3782) Melack válasza radi8tor (#3779) üzenetére


Melack
veterán

Ez kicsit olyan, mintha a "vidék" csak a fórumon tudna pörögni...

Ezt a váltást jól megfontoltad?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3783) radi8tor válasza Melack (#3782) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jól, Google rászolgált.

⭐ Stella

(#3784) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tény hogy élénkebb a vidéki topic (esetemben Szögöd), de minden csak az itt lévő embereken múlik. Én pl vidéki suttyó létemre már találkoztam innen emberekkel személyesen is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3785) Melack válasza radi8tor (#3783) üzenetére


Melack
veterán

Én WP8ra fogok váltani szerintem. 625 megfogott nagyon. Neked mi a válóok?

(#3784) bitpork: na jó, de te országjáró vagy :)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3786) Agostino


Agostino
addikt

ahoi

soroksári úti toob és velox autómosóval (tesco alatti parkoló) van tapasztalata valakinek? öcsém akar venni oda szóló kupont, kérdés, dolgoznak-e olyan jól, hogy megérje

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3787) Mercutio_ válasza DeFranco (#3780) üzenetére


Mercutio_
félisten

"ez olyan, mint amikor a konyhában hisztizik mindenki, hogy induljon már be a buli... tessék inni rendesen"
:C Ez mehet az aranyköpet totyikba :K

radi: Komolyabb pénzt nem adnék semmilyen telóért, illetve ha qrvajó hangja és kamerája lenne, de nem lenne nagyobb a mostani Lenovo A820-nál akkor elmennék olyan 60k-ig :D Presztizsphone-t meg csak akkor, ha van egy céges előfizum, amire fillérekért dobálják hozzám az újabb 2 év hűség miatt :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3788) DeFranco válasza Melack (#3785) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem ez kéne nagyon, de szerintem ilyen nem lesz...

qwerty, nagy képernyő, megfizethető ár

a rendszer nyíltsága már nem érdekel, appokból is csak párat használok droidon is, elég ha megy rajta a google ökoszisztéma rendesen

(#3789) radi8tor válasza Mercutio_ (#3787) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó lenne a Levono telefon, de nem Androiddal. Vagy úgy, hogy lehessen használni Google nélkül.

Melack: az indokolatlan adatgyűjtés valamint, hogy kérésre sem töröltetheted az adatokat (illetve amit gyűjtöttek rólad). Ha törlöd magad Google-ből, akkor csak a hozzáférést szüntetik meg, az adatok elérhetőek lesznek később is, valamint a biztonsági mentésekben is.

⭐ Stella

(#3790) cekkk válasza radi8tor (#3789) üzenetére


cekkk
veterán

Az alma nem ugyan ezt csinálja? Nem egyszer derült ki róluk, hogy ők titokban csinálják. A google legalább felvállalja :D

(#3791) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Auchanban hatalmas akció van gondoltam szólok nehogy lemaradjatok róla...:)

(#3792) werszomjas válasza Agostino (#3786) üzenetére


werszomjas
őstag

Nekem van, én is kupont vettem.

Kerékcsere + külső + belső mosás, ha jól emlékszem 5000ft volt.

Kerékcsere rendben volt, bár szólni kellett, hogy használjanak nyomaték kulcsot, ez a manusnak nem annyira tetszett, de végül használta.

A külső-belső mosással én meg voltam elégedve, szépen megcsinálták, pláne hogy ez az egész 5000ft-omba került csak.

Bár viszonyítási alapom nem nagyon van, mindig is magam takarítottam az autót, külső mosást meg télen az imo mosókban intéztem, ez volt az első ilyen, ennyit megért.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#3793) radi8tor válasza cekkk (#3790) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem mindegy milyen adatot gyűjtenek rólad.
Ha kikapcsolod a helymeghatározást, akkor nem tudják a pozíciódat tárolni. Ha nem vagy bent iCloud-ban, akkor az adataidhoz sem férnek hozzá.
Erre Androidnál nincs lehetőséged. Akkor telt be nálam a pohár, amikor Gmail alól még azt is megmutatta Google, hogy kit hányszor hívtam az elmúlt időben. Mi szükség erre?

⭐ Stella

(#3794) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#3791) üzenetére


Mercutio_
félisten

Arról nem beszélve, mi lehet benne ennyiért :(((

radi: Tömegigény :F persze kérdés, hogy kiszolgálják, vagy generálják azt gugliék ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3795) radi8tor válasza Mercutio_ (#3794) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már nem is emlékszem rá milyen régen ettem párizsit. :Y

⭐ Stella

(#3796) Agostino válasza werszomjas (#3792) üzenetére


Agostino
addikt

ahoi

köszi az infót. ezt a mostani 7k-s kupont nézegettük. sokszor utazik a kutyája vele, tehát szőr az akad meg ilyesmik. mondjuk az egész autó évek óta nem volt rendesen takarítva, ezért érdekelt mit tudnak vele kezdeni. mert ha csak ilyen tessék-lássuk mutatvány azzal nincs előbbre : |

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3797) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#3793) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha megakarnak találni megtalálnak bármilyen telefonod van. Ha leakarnak hallgatni letudnak még úgy is hogy a telefon a zsebedbe van és nincs benne az aksi. A szolgáltatók meg 5 évre visszamenőleg minden hívásodat tárolják. Szóval attól hogy iPhone-od van/lesz ez nagyon nem fog változni. Mondom úgy hogy én is iPhone 5-st használok.

(#3798) cekkk válasza radi8tor (#3793) üzenetére


cekkk
veterán

De nem pont az applenél volt, hogy 3 szögeléses módszerrel határozta meg a helyzetedet és azokat küldte úgy, hogy a felhasználó nem is tudott róla? Ki se lehetett kapcsolni :(
Hol látod ezt a gmailben?

[ Szerkesztve ]

(#3799) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#3797) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akinek joga van rá az hallgasson le. Google-nek nincs joga rá.

cekkk: volt, szerintem az már nincs. De itt most nem a helyzetemmel van a gond, hanem azzal, hogy Google olvassa a leveleidet és a tartalmuk alapján kategóriába rendezi.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#3800) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#3799) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott ki tudod kapcsolni a szinkronizálást...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.