Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93643) Habugi válasza MiklosSaS (#93641) üzenetére


Habugi
addikt

Olvastam illetve említetted cirka egy-két hete ezt de most érted, a CF az olyan hogy lehámozol róluk mindent mint egy szűz germán tehenészlányról a nászéjszakán.., és jól megfűrdeted mindkettőt.
Utána jön csak a TTomax által is említett buli, miszerint vagy megy adott játékkal a CF, vagy majd csak a megjelenést követő 2-3hónap elteltével fog mert addigra patchelik/driverezik fel.

Addig meg skubizod a 144Hz-es IPS Freesynces 1440p gamer csodán a fél F0S-t.., közben pedig heti háromszor fogsz ragelni nekünk.., köll ez magának? :F :N

Meggyőzhető vagyok róla, hogy egy custom 980 ennél drágább buli lenne, még fürdetni sem kell (nefürgyéle'.. :DDD ) de igen nehézkes lesz.. ;)
Ha pedig a kijelző kattanás mértéke annyira súlyos amilyennek tűnik akkor, nos abban az esetben nincs ötletem pedig mondtam volna hogy 2db 980 de tudtommal még mindig "nem támogatják" a Freesyncet.. :(((

Ugyan ez a mánőőverrr IPS Gsyncel? Na-na na?

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.