Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61901) Mahrenburg válasza Habugi (#61897) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Rendezhetnétek egy vitát, amelyben Sasss az AMD érdekében lépne fel, Te meg az Intelt képviselnéd. Vélhetően nagy érdeklődés kísérné ezt a megközelítést... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#61902) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#61901) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igy szolna a vita:

"Kedves Uraim es Holgyem, tegyek meg ajanlatjukat az AMD-re, mivel ezen a heten akciosan adjuk a ceget"

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61903) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#61902) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

2Ft, ha nem kell semmilyen adósságot sem vállalnom, sem most, sem a jövőben. :DDD :DDD ;] ;]

(#61904) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#61903) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Olyan nincs....lassan tobb az adossag mint amennyit er a ceg.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61905) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#61902) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Neked azt kellene elmondanod, hogy miért szebb, jobb, stb. az AMD, valamint miért javaslod, hogy mindenki haladéktalanul váltson AMD CPU/APU/dVGA-ra, egyben ünnepélyesen be kellene jelentened, hogy AMD-re cseréled mindegyik jelenleg használt CPU-d s dVGA-d, mindeközben Habugi az Intel mellett kardoskodna... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#61906) mackosajt válasza Mahrenburg (#61905) üzenetére


mackosajt
addikt

:DD :DD :C

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61907) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#61905) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat lekapcsoltak a futest a lakasban? Ha nem teljesit a futo rendszer ugy ahogy elvarod? Ha tul kemeny a tel, es faCCorogsz a lakasban?
Itt a megoldas! Az AMD tudja a megoldast, es most elerhetovel tette az a'la kazan kombot! Harom kiszerelesben kaphato:

entry level:

FX-8350@4.6 GHz + R9-290X

medium level:

FX-9370@4.8 GHz + R9-290X 2way CF

hardcore, suket level:

FX-9590@5.2 GHz - R9-290X 3 way CF !

Vegyen AMD-t...kihajcsa a hideget a lakasbol...

;] ;] ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61908) Habugi válasza Mahrenburg (#61905) üzenetére


Habugi
addikt

Rohadjak meg ezt legközelebb TS-en Skypeon ( :O ) letolom Sassal a poén kedvéért!!

Na nem mintha bármi bajom lenne az Intellel, mindig csak okozatként "lépek színre" de legyen.. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61909) mackosajt válasza MiklosSaS (#61907) üzenetére


mackosajt
addikt

290x helyett lehetne 295 is. ;)

A kék sarokban meg jóféle Prescott a belépő szint.
A teteje meg a jó kupakos fajták, ahol cipopaszta van. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61910) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#61905) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Intel dedikált VGA-ról volt szó? :D

(#61911) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#61907) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#61907) - Nem rossz, de azért szedd össze magad, ez nem lesz elég, ha Habugi előáll az Intel mellett szóló, elfogultságtól sem mentes érveivel... :U :D

Habugi (#61908) - Ne négyszemközt, hanem itt! :(( Mi is szeretnénk röhögni... :U Fogadd el a kihívást! :K Azért az történelmi pillanat lenne, amikor bejelentenéd, hogy Intel CPU+Nvidia-kombóra váltasz... :))

Drift (#61910) - E termék előnyeinek ecsetelésébe még Habugi is beleizzadna... :D

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#61912) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#61911) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ritkaság, nincsen akárkinek ilyenje. Plusz jól mutat a polcon, a ritkaságok között. :K
ECCóval: ritka, :D

Hablatynak a VIA CPU-k és IGP-k fényezése jelentene igazi kihívást, nem ez a VGA. :D :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#61913) MiklosSaS válasza mackosajt (#61909) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A 295X2 eleg huvos...

Intel reklam:

Elromlott a serpenyo? Nincs min megsutni a rantottat? Nem gond, az Intel gondolt onre...csak vegyen egy 4770K-t es a serpenyo tortenelem lesz! Meg tuningolni sem kell, hiszen alapon is par masodperc es 100 fokra melegedik.

A nosztalgiazok kedveert ott a 3770K...ugyanaz a performansz...old school modra!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61914) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#61913) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ne keverd a Pentium 4/Pentium D-vel a 22nm-es i7-eket :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61915) mackosajt válasza MiklosSaS (#61913) üzenetére


mackosajt
addikt

A Gpu lehet hűvös, de a Watt nem kicsi. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61916) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

no Uraságaim, megyek és alvadok ha tudok egy jót...
ti is aludjatok ha bírtok ebben a nagy melegben :K
eme domborulattal köszönök el tőletek :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61917) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#61914) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te, nekem volt pressler pentiumom (D 930) mindenfele vicc nelkul 3.7 GHz-en tesztekben is 80 fok volt a max. Pedig annak 3 GHz az alap.

Visszont a prescott...na az igen..alapon uresjaratban is 60 fok volt a rohadek.

@mackosajt: itt most a futesen volt a hangsuly nem az etvagyon.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61918) Habugi válasza Mahrenburg (#61911) üzenetére


Habugi
addikt

Az esetek 90%-ában vagyunk legalább 4-5en.., senki nem tart vissza hogy csatlakozz!! ;)

Amúgy köszönöm hogy ilyen lendületesen rámadtátok a sz*póálarcot és belöktetek a f**zerdőbe..! :DDD ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61919) #81556480


#81556480
törölt tag

Tavalyi szigetelés után most ez jön :

;]

(#61920) mackosajt válasza Habugi (#61918) üzenetére


mackosajt
addikt

Mi a ts cím?

Sassss, a fogyasztás hő formában megjelenik. ;)
Hiába "hűvös" a procim, a radiátor meleg. ;)

Laceee, ez nagyon jooooo

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61921) MiklosSaS válasza mackosajt (#61920) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondjuk ez is igaz...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61922) stratova válasza Mahrenburg (#61891) üzenetére


stratova
veterán

Ami azt illeti 8:30-ra mentem be. Csak általában nincs kedvem még melegben visszaballagni a hotelbe (úgy döntöttem, ha már nincs kihez hazamenni két hétig, nem árt amúgy sem egy kis mozgás gyalog megyek a Würm mentén [~4,2 km ~45 perc])
Kollégák meg nem voltak ma sörözős kedvükben, egyedül meg nem szoktam beülni, bár van itt pár kellemes sörkert. Városnézés marad hétvégére.

Hétfőn ilyenbe futottam

A környéken pedig kószál pár szellemi utód:

Az íre a pontot a tegnapi Camaro SS convertible tette fel. Gurgulázott egy egészségeset, ahogy a gazdája oldalbordájával az S-Bahn alatt haladt el.

Zene a füleknek GYÖ-NYÖ-RŰ hangja van, a kis 2014-es Cayman...

...hepa szűrős porszívónak tűnt utána, pedig annak a hangjával sem volt semmi bajom. De össze sem lehet hasonlítani a kettőt (igazából nekem jobban tetszik a hangja a mostani csúcs olaszokénál is :U )

De ha adsz valami elérhetőséget, szívesen szólok pár jó szót az érdekedben... :K :))
:R :))

[ Szerkesztve ]

(#61923) MrM94


MrM94
őstag

Ember sasskoma,sírva röhogök a retyón olyannyira h az asszonypajti megkerdezte h nem estem e még le a retyórol a röhögéstől?
szép ez a székelyföld.
Jelenleg korondon vagyunk megszállva,de már voltunk pár helyen nagyon szép,finom az igazi csíki sör szép a táj,kedvesek az emberek,ami szokatlan,hogy a székelyek ki nem írnának románul valamit mindent magyarul.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61924) Mahrenburg válasza Habugi (#61918) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor rögzítsétek az ide vonatkozó társalgást, s osszátok meg velünk. Drift ötlete jónak tűnik, ha beválsz, mint Intel-prókátor, egy szinttel feljebb léphetsz, s megkapod a VIA-t is... :K :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#61925) Mahrenburg válasza stratova (#61922) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ezt így ezzel a fénnyel szívesen látnám a garázsomban! :C

Most Münchenben vagy? Ott is szép hőfokok vannak...

A Würm Pasingnál

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#61926) MiklosSaS válasza MrM94 (#61923) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

FaCCa szekelyfold...en birtam a szekelyeket is....

Csak ugyelj ne kakaskodj egy szekely leanykaval sem, mert megtudod milyen az a szekely szemelyi... ;]

Magyarul: ne legyel lator a szekely p!csakal mert meg egy vagas lesz a seggeden.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61927) stratova válasza Mahrenburg (#61925) üzenetére


stratova
veterán

:K

Itt az előrejelzés 37-39°C-ot ígért hétvégére.
Egy M235i-nek én sem haragudnék. Ez a fényezés sem rossz:

[ Szerkesztve ]

(#61928) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na...mindenki alszik?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61929) CJ4567


CJ4567
veterán

Jó éjt :)

No Sana No Life

(#61930) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Alvas! ON!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61931) hszilard666


hszilard666
veterán

Mornin'! Sikerült a srácnak életet lehelnie a kártyámba :D [link] Megnyugtató hogy következmények nélkül gyilkolhatok hardvert :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#61932) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, péntek van, hamarosan győz a jó :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61933) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#61932) üzenetére


norbert1998
veterán

Holnap munkanap, nem? ;]

(#61934) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#61933) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

banzáros kulcs :W
tényleg, mondjuk nekem remélem nem, de igazad van :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61935) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

'reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61936) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Jó reggelt.

(#61937) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#61935) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, a jó reggeltezőknek :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61938) mackosajt válasza hszilard666 (#61931) üzenetére


mackosajt
addikt

Valahol lemaradtam, ez a halott kártya?
Hogyan? Sütötte? Vagy ki ez?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61939) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#61934) üzenetére


norbert1998
veterán

Én holnap már Balatonon leszek :P

(#61940) hszilard666 válasza mackosajt (#61938) üzenetére


hszilard666
veterán

Igen, ez az! :D Igazából nem tudom mit csinált vele, de működik :C Nme tudom hogy csinálta, memória megmurdelt rajta, és a bios is összehalt. Ezeket megcsinálta 2 nap alatt és aprópénzt kér cserébe :C

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#61941) MiklosSaS válasza norbert1998 (#61939) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

ugyes vagy!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61942) mackosajt válasza hszilard666 (#61940) üzenetére


mackosajt
addikt

privibe jöhetne több infó, hátha a 7970 is nála kötne ki ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61943) MiklosSaS válasza hszilard666 (#61940) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehetseges hogy csak siman lecserelte a BIOS-t? Vagy azt probaltad te is?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61944) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

jó reggelt. Tegnap ~ másfél órás szenvedés után visszahajlítgattam a proci lábait és feladtam a postán. Az őszinteség híve vagyok, úgyhogy leírtam neki mi történt. Viszont hajtogatás után teszteltem a lapban, és gond nélkül felbootolt. Ha viszont valami baja lesz, akkor gyakorlatilag megőrülök.

Más: Jogsiból hátra van még legalább 60 ezer. Első autóra 120 ezer környékét gondoltam. Mármint úgy, hogy ebben benne vannak az első költségek is

Úgyhogy eladó a laptop haszonnal, ha nem viszik el megmarad, viszont ha viszik, akkor jön egy nagyon minimalista konfig. Van itthon ramom, hdd-m, tápom, házam, úgyhogy "aprópénzbő' összelehetne dobni egy átmeneti kis gépet.

Nagyon hajtok erre a jogsira, mert ha már máshoz nem értek túlságosan, legalább ezzel nem nulláról indulok az életben. Az autó se ártana, mert hiába van 3 - 4 éve jogsim, ha vezetési tapasztalat meg nincs hozzá.

Bár ahogy most áll a "család" néha gondolkodom rajta hogy 1-2 cimborámmal felköltözök a Mátrába pár évtizedre....

[ Szerkesztve ]

(#61945) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61946) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#61945) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha Apám, hát én még így soha nem néztem az említett multimédia tartalmat,d e meg fogom próbálni így megtekinteni ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61947) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#61944) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A matraban? Ott van wifi vagy ter ero?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61948) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ez most rohadt fontos dolog. Az ilyesmire kell herdalni a penzt....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61949) otto14


otto14
senior tag

Ez b@szdmeg hihetetlen, hogy elovlasok egy ilyen cikket, picit felállok a géptől, anyám ránéz, és kiakad hogy én miket olvasok, hogy mér' foglalkozok ilyensmikkel. :((( :W Miért most akar nevelni, volt rá legalább 13 éve, amikor még ért is volna valamit a szava

Prison Breaket nem akartam 3 rész után abba hagyni, most a 11. résznél járok, megtetszett, csak "kicsit" idióták az őrök..

--------------------------

[link]

[ Szerkesztve ]

asd

(#61950) Lacielvtárs válasza otto14 (#61949) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

meg tudlak érteni... a szülök már csak ilyenek... meg alapvetően az olvasás még nem egyenesen arányos a fogyasztással :U

jah, és hogy bírjátok a nagy meleget? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.