Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61251) MrM94 válasza mackosajt (#61249) üzenetére


MrM94
őstag

Én megmondom őszintén,annyi bajom nem volt még mint annó az FX el..
Qrva szarul esett hogy a barántőmtől kapott alaplapot amit 18adik születésnapomra kaptam elkellett cserélnem mert throtthlingolt.Hűtőt cseréltem miatta,tehát...

Jó volt az FX de ma már kevés..A Maga idejében voltak dolgok amik nagyon jók voltak best buyak de ma már szerintem nem éri meg FX et venni.Akinek az van,az használja egészséggel nincs avval semmi baj,de illik beismerni hogy azért elavult egy kicsit.szerk. inkább úgy mondom hogy eljárt felette az idő
Nem akarok linkelni se senkit megbántani,de ha ez így fog folytatódni én fogom megadni neki a kegyelemdöfést. :R

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61252) Beretvás válasza Habugi (#61242) üzenetére


Beretvás
addikt

"Apafej, ha ez neked bonyolult akkor rohadj@k meg megkóstolom a nyers sünt! ;]" ez anyira jo hogy megy aláirásba....XD

(#61253) Habugi válasza MiklosSaS (#61250) üzenetére


Habugi
addikt

Ezt sem hittem hogy megérem Sasuram de ilyen bullshit postot még az életben nem írtál! :N :C

Kíváncsian várom van-e lejjebb! ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61254) hszilard666 válasza norbert1998 (#61241) üzenetére


hszilard666
veterán

:DDD
Én csak férfiaknaktársaságotajánlóhölgyeménykgyűjtőhelyét látogatom! ;](nem)

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#61255) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

(#61256) Habugi


Habugi
addikt

Csak mert ez kimaradt.., szóval senki ne vegye fel túlzottan amiket leírtam (vagy ha úgy tartja kedve nyugodtan.., amennyiben inge..), ebben a topicban egymás közt vagyunk, szóval őszinteség ftw.

Van egy szint amit adott időközönként már kidob az immunrendszerem, gyűlik-gyűlik aztán lehúzza mint a retyót, még akkor is ha többségeteket amúgy eléggé kedvelem. ;)

Sérült csillámpóni ölelésre priviben lehet jelentkezni.., aka.. wana hug?! :D :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61257) mackosajt válasza MrM94 (#61251) üzenetére


mackosajt
addikt

Mihez kevés?
Mihez képest?

Amikor én vettem, akkor a 2500k és társai volt a menő.
De olyan felár lett volna, ami akkor a keretbe nem fért be.
Idő sem volt több, hogy gyűjtsek. Ezt vettem.
Azóta nézem, de valahogy nincs kedvem sose 20-30+ ezret kiadni azért, hogy bizonyos alkalazasokban jobb legyen, mint a jelenlegi OC.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61258) caindwan


caindwan
tag

:D

(#61259) mackosajt válasza caindwan (#61258) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez jó!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61260) hackeeeee válasza MrM94 (#61246) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Évek óta itt tart a topic, csak néha előjön. :D

Hasonló ez mint a VGA téma. Mindenki azt vesz amit akar. :)

@sas: Mert, nem fasza az FX? Vígan elvan a 970-nel WQHD-ban.. Miért kéne pl. Nekem váltanom, plusz ~50-70k-ért, hogy intel legyen, ha ez elég? Nyernék pl. játékok alatt 10-20%-ot? Ú, megérné ám! :)

Jah, kevesebbet fogyasztana.. csodálatos, megérne ez is plusz 50-60k-t számomra..

Tényleg le kellene már tesztelnünk a macskával a G1 SLI-t, kiderülne, hogy most mekkora különbség van teljesítmény terén...

És, hozzáteszem, új árakról beszélek, mert még mindig nem veszek használt hardvert.. Elagyaltam már többször, de nem, nem éri meg.. Még mindig nem.

Bocsmár, csak azért ez kikívánkozott.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61261) MiklosSaS válasza Habugi (#61253) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ejjj hablatyi...neked minden olyan post ami nem az FX-et ajnarozza az bullshit. Nincs ez igy jol...de komolyan...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61262) Beretvás


Beretvás
addikt

ma mindenki szájkaratézik? jovan én keztem a zufova de nemkéne fojtatni..S: tudjuk hogy intel erösebb, zefix olcsobb meg nekem is elég... de inkább béka van azt IGYUUUUNK...... még sörööööt... :K :K :K :K

(#61263) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Sracok. Tudom nem en vagyok a vilag kozepe, de ugye ezt az amd vs intel vitat nem en robbantottam ki? Remelem hogy nem miattam van...:)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61264) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#61263) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogy miattad van....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61265) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#61264) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Akkor jo, mar kezdtem aggodni... Kicsit fura itt is ezt olvasni :) en nem akarok szavakkal allast foglalni :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61266) caindwan válasza Beretvás (#61262) üzenetére


caindwan
tag

+1 de inkább a friss gyümölcsre szavazok! Igen :K A Nem lefőzött formára gondolok. :B

Megtaláltam az igazoló videót ami alátámasztja, hogy Sass miért hagyta abba/nem szereti a gtaV-öt :DDD :DDD ;] ;] ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#61267) MrM94 válasza mackosajt (#61257) üzenetére


MrM94
őstag

Látod.egy dolog ateljesitmény másik dolog a pénz.
Mellesleg ha te megvagy valamivel elégedve azt nem hasonlítgatod.

Ha hasonlítgatsz akkor ezaz hogy az FX et mindenki ahhoz hasonlítja amihez nem kéne.
Nem értem milyért ilyen hater társaságba megy át a topic ha valki pirosról kékre megy át.Evidens hogy intelnek erősebb processzorai vannak nem?Kimondhatom ezt nem?Akkor nem annak kéne örülni hogy nézd a másiknak sikerült?Leírja a tapasztalatait,hogy ez ilyen az olyan,amiből normális betekintést nyerhetsz hogy milyen az erősebb ház a feljebblépés.Innentől kezdve én inkább a savanyú a szőlő szindrómát vélem felfedezni.Nem feltétlen neked célzom a mondatomat,hanem úgy hogy mindenki nézzen magába.

Vagy ha sajnálod valamire a pénzt pl én ruhára,akkor attól még nem szar az hogyha valaki megy s megveszi boltból a nagyon drága ruhákat...

Aki nagyon pattog,és hasonlítgat az valamilyen okból teszi.
Szerintem ez az ok az,hogy bizonygatni kell másnak hogy az ő processzora is jó.

Innentől kezdve én lezártam ha megint ez fog továbbra is folytatódni én szerintem mellőzni fogom a topicot :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61268) Habugi válasza MiklosSaS (#61261) üzenetére


Habugi
addikt

Persze, egyből minden olyan post olyan, le sem írtam ezt a szót vagy két éve.. :U :C

Baromi sokminden nincs rendben ebben igazad van, már csak egy tükör kéne hogy szintet/tovább léphess, minden tiszteletem mellett! :R
A két hét letelt btw.., csak még mielőtt nem értenéd. :B

Részemről off..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61269) mackosajt válasza caindwan (#61266) üzenetére


mackosajt
addikt

A lefozott formát én se kérem. Inkább a sok gyógynövények keveréke jön be.
De jöhet erjesztett szőlő, esetleg árpa, komló keverék.
Ez utóbbi mindjárt csusszan is le.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61270) mackosajt válasza MrM94 (#61267) üzenetére


mackosajt
addikt

No, akkor tegyük tisztába Macsek.

Nincs azzal baj, ha valaki inkább intelt, vagy inkább amdt vesz.
Azzal van a probléma, hogy mint a Jehova tanúi, minden topikban az a téma, hogy az efix szar, csak az Intel a jó, csak azt vegyél.
Adott az fx topik. Ott kérdez a srác, Fx felől, erre jön a kontra.

Ha az lett volna a kérdés, hogy Intel vagy fx, akkor a cpu vételi topikba írta volna.

A kontra meg lett szólva, erre jön a rekontra... És még meg is magyarázza a padavan, a mentor meg védi. Bocs.

Én elfogadom a többiek választását. Akinek megeri, és teheti, vegyen azt.
Aki szeret olcsóbban, kicsit gyengébb teljesítményű géppel lenni, akkor had legyen már azzal.

Más faxaval könnyű verni a csalant.

Hogy ne szaladjak messzire, minap teszteltünk ugye.
Nekem az a váltás annyit nem érne, mint ért a kedves kollégának.
Örülök, hogy neki a tuning végre eljott. Így kb megeri. Nélküle adott teszt lehet érdekes lett volna.

Nem akarok senkit megserteni, de a topikoknak van címe. Be kell tartani lehetőleg. És akkor nincs vita, sértődés, egyebek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61271) MiklosSaS válasza Habugi (#61268) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

2 het, 2 honap, 2 ev...mit szamit? De az ahogyan neki mentetek @Fincsibe-nek, az rohelyes.

@Macska: ha ki szeretnel vonulni a topicbol akkor a konnyes bucsu utan jo utat kivanok neked!

Csak ne felejtsd el hogy egy ideje pont te trollkodtal az NV vs Radeon dologban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61272) caindwan válasza mackosajt (#61269) üzenetére


caindwan
tag

Ez csak jelenlegi állás, emellett szeretem a lefőzött gyümölcsöt :K Persze nem tagadok meg egy jó Jagermeister-t, vagy akár egy Jack Daniel's-t :D Mindenevőivó vagyok :DDD amíg az minőségi

(#61273) Beretvás válasza MrM94 (#61267) üzenetére


Beretvás
addikt

macsek ez ok.. egyezek is vele.. de akor fikázni sem kellene lépten nyomon a gyengébbik terméket annak akinek a jobbvan nem?

(#61274) mackosajt válasza caindwan (#61272) üzenetére


mackosajt
addikt

Whisky nekem is jöhet.
Egy a lényeg, csak egyféle tömény és sör mehet egyszerre.
Ha keverék, akkor baj lehet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61275) Whysperer válasza MrM94 (#61267) üzenetére


Whysperer
addikt

Az az igazsag,hogy szerintem teljesen ertelmetlen vitat folytattok... Nem fogok a harom eves gepemnek oltart allitani, de a masik gepemet sem fogom a mennyekig magasztalni.. Mondjuk azt alairom jobb szarabb ... Fx-t 3 eve nyuzom. Intelt meg mar 3x csereltem. Tobbet nem kovetem el ugyan ezt a hibat. :) egyik oldalon sem.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#61276) MiklosSaS válasza mackosajt (#61270) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nezd macko barat, nem volt fain ahogyan le volt oltva @Norbika. De most komolyan...

Elmesz egy Lada autos boltba, szeretnel venni egy jo Ladat. Magadban mar lejatszotad hogy ok, karburator...meg minden...de ez van. A boltban van 6 ember (elado, szerelo, stb)...es az egyik azt mondja...figyelj haver, esetleg annyi penzert lehet jobb volna ha egy Opelt neznel..egy kicsike 1.2 literes Corsat...ujabb, gyorsabb, kevesebbet zabal...stb.

Most akkor a vasarlo szemszogebol mi volt a helyzet? Szerintem csak neki jobb...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61277) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

ejha... hát marad egy kis időm arra hogy ismét összeszedjek néhány büntit :W
link
nem is baj,m jobb ez így, addig maradok hordó, és kész :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61278) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Mit össze nyűglődtök ezen az AMD vs. Intel témán, vegyetek példát rólam, a VIA-t meg sem említik, mint alternatívát, és mégsem panaszkodom... :U :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#61279) Beretvás válasza MiklosSaS (#61276) üzenetére


Beretvás
addikt

ne haragudj sass de ez nagyon nem jo hasonlat, mert a ladás azért megy ladát venni mert esetlegesen az kell neki. nem csak ugy betévedt..

másrészt már én is nagyon unom az állando fx szarozást, mindenki tudja hogy JOBB az intel hangsujozom JOBB de mindenkinek megvan a maga oka miért vesz épp fx et. legyen az pénz teljesitmény..Ekkor jönnek az intelesek és rákezdik hogy de az mekkora fos meg régi meg nem jo semmire.. szerinted ez hogy esik annak aki épp az adott lekulázott hardvert használja??? én örülök ha valakinek intelvan, nekem is lesz majd egyszer ha kinövöm az amd-t... azt is tudom hogy ottvannak az fx fanok akik erövel be akarják bizonyitani hogy az fx is ojan jo mint az intel...ez nektek nem esik jol tudom.. na de azért minket békés népeke mért kell ezzel szivtni? meg ugy tényleg intelt ajánlani fx topikban? kelteni a feszkot.. ha anyira jot akarunk akor ott a privi.. lassan ott tartok hogy meguutálom az egész forumot mert mindenhol ez megy..

(#61280) Lacielvtárs válasza Mahrenburg (#61278) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem is rossz érv... :K :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61281) Whysperer válasza MiklosSaS (#61276) üzenetére


Whysperer
addikt

Igazad van és ,ha elmész ugyan abba a boltba és azt mondom ,hogy figyelj csak milyen autód van, hja van egy lada samarad. és ,ha azon állítunk akkor nem biztos ,hogy kevesebbet eszik ,de megbízható lesz és ugyan úgy fog menni 130-cal mint a másik.. Erre jön valaki és ne higyj neki vegyél amolyat költsél pénzt mert majd a Lada-ba beleszerelheted az Opel motort is. Igaz,hogy az is 1000 éves meg amid most van az is ezer éves,de vegyél egy ugyan olyan öreg járművet. Aztán az eladó meg azt mondja,hogy figyelj Szerintem ez is meg az is 3 éves technológia.. minek költenél 3 évesre amikor van egy 3 évesed kis állítással ugyan azt tudja picit többért,de nem kell költened 20-ket rá és majd amikor mondjuk jövőre jön az új technológiás mondjuk elektromos autó.. majd arra cserélsz...Arról nem is beszélve ,hogy az a fogyas kül.-t 1 évig sem fogja behozni és mire ugyan abba nagyobbat rakna addigra jobban megérné neki egy új technológia. mert mint a adott programokat ismerve, nem igazán fog úgy menni vele mint a régivel mert jön az új effekt stb. stb.

Ez is kb. így hangzik. aki akár kék oldalon akár piros oldalon most komolyan pénzt költ az meg is érdemli.

Razer6666 : +1 --- szerencsés vagyok ,hogy mind a kettő van,de kb kurvára nem tett boldogabbá egyik sema másiktól jobban - képzeljétek mind a két gépemen ugyan olyan jókat szoktam játszani a barátaimmal meg dolgozni.---

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#61282) Beretvás


Beretvás
addikt

f...m tel van vele.. jo emberek egymásnak mennek holmi értelmetlen epenisz méregetés miatt...........

(#61283) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#61277) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr


"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61284) Beretvás válasza Lacielvtárs (#61283) üzenetére


Beretvás
addikt

ahol az ész megál ott a f....z feláll...xDXDX jo idözités...xD

(#61285) MiklosSaS válasza Beretvás (#61279) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sohasem rugtam azokba akik azert vesznek/hasznaljak az FX-et mert nem engedhetik meg maguknak az intelt.

Nekem az nem tetszik amikor a lovagok atesnekba masik oldalra.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61286) Whysperer válasza Beretvás (#61282) üzenetére


Whysperer
addikt

Razer: Alpenföhn K2 tudnál nekem privába mutatni pár temp grafikon a k2-ről. légyszi.

S: "lovagok atesnekba masik oldalra" -- Vica versa

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#61287) Habugi válasza MiklosSaS (#61276) üzenetére


Habugi
addikt

Fincsibe kellően nagyfiú már, meg tudja magát védeni ha úgy érzi igazságtalanság érte.

Szerintem nem hiányzik neki a pócsiszűzmária szerep, mint ahogy neked se ez a nagy védelmezősdi.
Egyébiránt ha az ilyen jellegű dolgokat csak fele annyira tartod fontosnak mint amennyire itt most előadod, akkor ajánlom figyelmedbe a TX topicot, onnan is az utolsó pár alkalmat ahogy másod/harmad magaddal nemhajcsakiTibivel "beszéltetek".

Konkrétan csapkodta a par@sztszellő az ólajtót.., nem kicsit, nagyon.

Félreértés ne essék, nem mondom hogy északibika esetében nincs igazság abban amit mondasz de a saját házad táján is nézz körbe időnként és akkor talán jelentősége is lesz annak ha ilyesmit szóvá teszel, mert momentán nincs.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61288) Beretvás válasza Whysperer (#61286) üzenetére


Beretvás
addikt

hát pontosan mire vagy kiváncsi?

(#61289) MiklosSaS válasza Habugi (#61287) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@RambusTibi csak azt kapja amit kert. Siman megerdemelte, vagyis "kierdemelte" .....

Fincsibevel a dolog mas...csak egy alternativat mondott, ti meg nekimentetek mintha megolt volna valakit. Holott os is FX tualjdonos, tehat egy kozuletek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61290) inspiroyhome válasza Lacielvtárs (#61283) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

mi csöndben kimaradunk és hagyjuk hagy nyírják ki egymást :D

(#61291) Lacielvtárs válasza Beretvás (#61284) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nekem már megállt az eszem, a képek láttam, meg főleg :DDD

nagynorbiman: nekem is volna véleményem, de nem szólok bele, nekem annyi tapasztalatom nincsen a dologban hogy azt szóvá tegyem :B
én érzésből használom a gépem és nem rég állást is fogalmaztam, ennyi a dolog a részemről...
azóta is teszi a dolgát, hála Keresztapám beállításainak :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61292) Whysperer válasza Beretvás (#61288) üzenetére


Whysperer
addikt

8120-t szeretném húzni és van 4 kinézett hüző abból 1-t nem szereték 1 túl drága 2 bejön ,de egyeik nincsn hardveren már régóta amásik meg ,de K2-t csak kíváncsisgból akarom tudni és nem Ph meg a tököm odlalakról . Hanem User-től.. mert nekem 4,5-4,8 lesz a cél.

Laci a fekete ruhás nagyon nagyon cool!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#61293) Lacielvtárs válasza Whysperer (#61292) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony ám, mindkét Hölgy ott van a szerem, és látjátok nekik mindegy milyen proci van a gépükbe, ők akkor is elcsavarják a férfi ember huháját ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61294) Beretvás válasza Whysperer (#61292) üzenetére


Beretvás
addikt

ez pöpec kis vas.. grafikont nem tudok csak saját tapasztalatot.. 1,490 voltal megy a cpu.. és prime alatt megáll 62-65 fokon... hangja semmi.. de miota kicseréltem a ventiket rajta mégjobb... tettem rá 2x TY 142-t

(#61295) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Srácok, annyit tudok mondani, hogy:

no komment. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61296) Whysperer válasza Beretvás (#61294) üzenetére


Whysperer
addikt

NA megyek most Filmezni .. asszonysággal,de nem zárom a témát. ebben! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#61297) CJ4567 válasza MrM94 (#61230) üzenetére


CJ4567
veterán

Én egyből egyedi beállításokat válaszottam és az összes adathalász dolgot kikapcsoltam. :U

Norbert: én nekem első dolog amit felrakok az az AV. A driverek előtt. :D

No Sana No Life

(#61298) hackeeeee válasza CJ4567 (#61297) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azt hiszed. :)

Nézz be a gépház->adatvédelem->visszajelzés és diagnosztika menüpontba.

Láss csodát.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61299) CJ4567 válasza hackeeeee (#61298) üzenetére


CJ4567
veterán

Köszi, Autómatikus/közepes volt. :Y

No Sana No Life

(#61300) mackosajt


mackosajt
addikt

Laci végre tetted a dolgod, de hol a többi kép?
Többet.
És napközben is kellett volna, talán nem estünk volna neki Norbinak.

Ami a hasonlatod illeti Sassss, már leirta más, miért nem igazi.

Amúgy kéne szerezzek majd 300k fityinget, hogy végre elfelejthessek egy dolgot.
Ez a tp nem jókor jött. Már mostanra elfelejtettem volna.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.