Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61201) mackosajt válasza hackeeeee (#61198) üzenetére


mackosajt
addikt

Naprakész a c2q is. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61202) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Jó reggelt.

(#61203) Beretvás válasza DR|FTK|NG (#61202) üzenetére


Beretvás
addikt

neked is

(#61204) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt!

Látom megy a virtuális csápolás.... Fogadni is lehetlesz majd? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61205) Beretvás válasza MiklosSaS (#61204) üzenetére


Beretvás
addikt

:U

(#61206) norbert1998 válasza Whysperer (#61189) üzenetére


norbert1998
veterán

Az a baj, hogy mindent komolyan veszel. Ebben a topikban ez ismeretlen fogalom. ;)
Ha elküldenek az anyádba, visszaküldöd az illetőt és kész, aztán röhögtök egyet. Ez van.

mackósajt: De az én apukám Chuck Norris :D

Sass: Úgy tűnik, új titulusom van- Sas reinkarnációja.
Ja, tudom, mit mondtál este skypon, de akkor is :W

Amúgy valakinek van egy jófajta aláírása:
Ne veszekedj a hülyékkel, mert lehuznak az ő szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

(#61207) CJ4567 válasza Whysperer (#61189) üzenetére


CJ4567
veterán

Itt nem kell mindent komolyan venni, ez egy Off topic :)

No Sana No Life

(#61208) Beretvás válasza norbert1998 (#61206) üzenetére


Beretvás
addikt

"De az én apukám Chuck Norris :D" ez kizárt dolog mert nem vagy a fiam..xD

(#61209) Whysperer válasza norbert1998 (#61206) üzenetére


Whysperer
addikt

Akkor menj az an...ba! 8) Így megfelel?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#61210) norbert1998 válasza Beretvás (#61208) üzenetére


norbert1998
veterán

nem, de te nem is vagy chuck norris :DDD

ZöldUFO:
Neked aztán tényleg rengete sütnivalód van...

[ Szerkesztve ]

(#61211) Beretvás válasza norbert1998 (#61210) üzenetére


Beretvás
addikt

dehogynem.... :K :K

(#61212) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

reggeltet

[ Szerkesztve ]

(#61213) norbert1998 válasza Beretvás (#61211) üzenetére


norbert1998
veterán

Valamit félrenéztél. :D
Szerintem az Chuck Dorris akart lenni ;]

(#61214) Beretvás válasza inspiroyhome (#61212) üzenetére


Beretvás
addikt

reggelt

(#61215) MiklosSaS válasza norbert1998 (#61206) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondtam neked....hanyagolni kell azt a topicot. Ott az intel xar...meg gyenge, meg melegszik.

Anno kedveltem, de most mar nagyon le van sulyedve...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61216) norbert1998 válasza MiklosSaS (#61215) üzenetére


norbert1998
veterán

Háát, feltűnt sajna.
Azt mondja a kedves rumbistibi: nem lehet intelekkel c3-azni, mert túlmelegszik és leaáll a gép. WTF?!
Macska mit csinál? Te mit csinálsz?
Meg mindezt egy fogyatákos hülyegyerek videójára alapozva. Lehet még hőpasztát se nyomott rá.

(#61217) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

muzsika: [link]

[ Szerkesztve ]

(#61218) Beretvás válasza norbert1998 (#61216) üzenetére


Beretvás
addikt

XDXDXD

(#61219) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#61216) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Túlmelegszik, ha beteszed a 200°C-os sütőbe. :DDD ;]

(#61220) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#61219) üzenetére


norbert1998
veterán

körülbelül :D

(#61221) Beretvás


Beretvás
addikt

gumicumicsumbibumbi

(#61222) MiklosSaS válasza norbert1998 (#61216) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalam meg 4.8-an sem volt baj.

Meg aztan ha o velemenyezi az intelt akkor az nulla. Probalja ki eloszor...de ne foglalkozz vele, ne tord ossze kicsiny lelki vilagat.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61223) MrM94 válasza norbert1998 (#61216) üzenetére


MrM94
őstag

Macska hajnalba ert haza Budapestről.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61224) MiklosSaS válasza MrM94 (#61223) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Oszt akkor kapja be :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61225) ViZion válasza MiklosSaS (#61215) üzenetére


ViZion
félisten

Eeeegen, beszóltam neki, mert 2012-es diablóra i5-öt ajánlani túlzás. Főleg, ha az volt a kérdés, h FX-6300 elvinné-e. Elviszi, ennyi. De kicsit túlgondolta ifjú Padavanod a dolgot... de már tisztáztuk. Azért ha gondolod, gyere át és szólj be durván... :D

MrM94: és be sem néztél senki PH!-s taghoz? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61226) Beretvás válasza ViZion (#61225) üzenetére


Beretvás
addikt

ivott reggeltöl estig...xD

(#61227) mackosajt válasza ViZion (#61225) üzenetére


mackosajt
addikt

De dulván?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61228) MrM94 válasza ViZion (#61225) üzenetére


MrM94
őstag

Nem úgy voltam.
Kutyafuttában voltam,és családtaggal.
Mikor úgy fogok fenn lenni BP-en,hogy én meg asszonyka akkor simán leülök trécselni akár egy sörre is :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61229) Beretvás válasza MrM94 (#61228) üzenetére


Beretvás
addikt

hogy hazudik a mocsok macsek..... :P

(#61230) MrM94


MrM94
őstag

[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61231) ViZion válasza MrM94 (#61230) üzenetére


ViZion
félisten

Korrekt ez a mikrofos, látta, hogy gugli az adatokhoz való hozzáféréssel mekkorát kaszált, hát beizzította a saját adathalász rendszerét... Megnézem én, h melyik cég megy bele ebbe... Lesznek esetleg belső hálók, netezésre meg külön gépek... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61232) norbert1998 válasza ViZion (#61225) üzenetére


norbert1998
veterán

De te nem szólsz be senkinek, nem? ;] :D

(#61233) MrM94 válasza ViZion (#61231) üzenetére


MrM94
őstag

Ugye?
Én foglalkoztam a témával,viszont elkerülte a figyelmemet ez a cikk.Most linkelte valaki fészbukkon...
Ígyis úgyis váltanom kell,majd a dx 12 miatt de addig jó a win8,1

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61234) ViZion válasza MrM94 (#61233) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát, a franc se tudja, h az mit csinált. DX12-es játékokig én sem váltok. Egyik guru mondta a wines topikban, h úgyis fogják mmonitorozni a hálózati forgalmat, kiszűrni azokat a szolgáltatásokat, amik jelentenek. Szal. szerintem fél év max és lesz hozzá "patch", amivel ezek kiüthetők. Már most is linkeltek host tiltó listát, halom serverhez... és szinte még meg sem jelent.

norbert1998: nem, bizony hogy nem! Ha mégis, akkor cápa rágja le a fél karodat és legyen még más bajod is! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61235) hszilard666 válasza ViZion (#61231) üzenetére


hszilard666
veterán

Az adathalász cuccok nagy részét ki lehet kapcsolni, a progit meg már hegesztik szerintem hogy ne tudjon a win datát gyűjteni. Amúgy meg ha tényleg annyira fontos dolgok vannak az ember gépen, linux vagy OSX. Nekem melós gépem soha sme lsz windóz, mert bármikor lenyúlhatnak bármit, vírusírtótól függetlenül.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#61236) norbert1998 válasza ViZion (#61234) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem a tiedet? ;]

Hallod, mikulás!
Nekem 3 éve nincs vírusírtom. És happy van.

[ Szerkesztve ]

(#61237) Habugi válasza ViZion (#61225) üzenetére


Habugi
addikt

Agyilag nem jutott el oda fincsibénk, hogy senior tag ~ 1k hozzászólással valszeg ismeri a lehetőségeit/azokkal járó difiket amikor egy FX topicban 6300 felöl érdeklődik.. :DDD

Nyilván 1k szakmai hozzászólás alatt nem botlott bele egy AMD vs Intel proci cikkbe/topicba sem, ezért fincsibénk gondta okos lesz. Nyilván az ár se számít az illetőnek, ezért nézte ki a 6300at és nem egy 8320at pölö.., meg nyilván ezért repült rá előbb egy olcsó Tongára és nem procira, szerencsétlen még le is írta.. :D

De neeem, fincsibe (szóismétlés) északibambi gondolta bedobja az i5-öt, annak úgy helye van ott, pláne mióta utoljára szóbajött a téma és Sasbá' emoraggel távozott a topicból. ;] :C
Ez van, szombaton este áldott/áldatlan állapotok közepette mindenki mást csúfol gondolkodásnak.. ;)

Északi bambi Intelre/i5-re fog váltani, leírta már párszor itt is, rákészült, buciját sem akármilyen mosóporral mosta/ták ;] ki hanem takarékossal, a fogyasztás fontos. Na szóval ő már fejben túlvan az FX-en, kuporgat, az ehhez szükséges lendületet és önigazolást pedig az adja ha 6300 helyett i5-öt ajánl egy FX topicban akkor is amikor a vak is látja és a hülye is tudhatja hogy valszeg a kérdező tisztában van a különbségekkel. Mert le kell írni, annak ott helye van, megteheti hisz FX-es! Vagymi.., agyf@sz, azért a maga diszkrét bájában szórakoztató volt, főleg amikor a Tibi detektálta azt északibambiban azt a szintet akivel/amivel szeret bohóckodni, egyből vérkomolyshág lett és kibeszélődött nemhajcsakiTibi, hiába na, idézném magamat 10-12évvel ezelőttről: [link] ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61238) norbert1998 válasza Habugi (#61237) üzenetére


norbert1998
veterán

Ezt annyira túlbonyolítottad, hogy agyilag nem jutok el oda :DDD

De mindegy, egyél nyers sünt, csa mert na! ;]

mondta, hogy van másik lehetőség is. 4460 meg b85.

(#61239) hszilard666 válasza norbert1998 (#61236) üzenetére


hszilard666
veterán

Én mindíg feldobok egyet, tuti ami ziher!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#61240) mackosajt válasza norbert1998 (#61238) üzenetére


mackosajt
addikt

Szkjúzmí, de az eredeti kérdésében egy szót se szólt B85-ről.
Azt azután írta, miután te behoztad a milyen cpu-t vegyél inkább topikot az efixbe. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61241) norbert1998 válasza hszilard666 (#61239) üzenetére


norbert1998
veterán

Engem csak irritált. Tudod, nem szeretik a vírusírtók a....nőknekgyakoriajándékokatárusítóboltbólszármazó dolgokat.

mackósajt: Mert nagyon helytelennek tartottam szegény emberkének ajánlani bármilyen ájemdét is.

[ Szerkesztve ]

(#61242) Habugi válasza norbert1998 (#61238) üzenetére


Habugi
addikt

[link] mutasd már meg holvan ebben Intel te surranószirtibesenyőőő Te! :D

Apafej, ha ez neked bonyolult akkor rohadj@k meg megkóstolom a nyers sünt! ;]

:R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61243) MiklosSaS válasza ViZion (#61225) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most osszinten, ha veleki megkeresne hogy FX-6300 szeretne vasarolni, akkor en is radumalom egy i5-4440 prockora. Miert? Azert! Szinte egy arban van (B85 + CPU + gyari huto). Az FX regi, zabal, kell hozza normalisabb aloaplap...huto...es meg mindig gyengebben muzsikal mint egy haswell i5.

Az intel gyari hutoje is hangos....de kb olyan a kulonbseg mint a referencia 290X 100 %-on es a GTX 780Ti 45 %-on. Tehat eg es fold...

Nem erdekel az a topic. Valaha rendben volt, de tul sok a lovag...de @Norbikanak nem kellene azert annyira neki menni. Azert mert egy jobb alternativat ajanlott ? Most komolyan.......

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#61244) mackosajt válasza norbert1998 (#61241) üzenetére


mackosajt
addikt

Ahogy Hablaty linkelte, amd-s kérdéssel jött.
Ne irritáljon.

Vagy megfertőződtél végleg? Mi jön ezután? envídia?

Sassss!

Nézd meg az aprót:
B85 legolcsóbb lap, 13, 1 db.
többi 15-17...

990-es lap, legolcsóbb 14, többi 15-17, na meg a 20+

AMD-re vesz egy 4e Ft-os hőcsöves hűtőt, és máris nem a gyárival porszívózik, persze nem is fog az egekbe tuningolni, de ugyanez intel oldalra is igaz, hogy gyárival nem fog az egekbe szaladni a tuning.

Akkor miről beszélünk?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61245) norbert1998 válasza Habugi (#61242) üzenetére


norbert1998
veterán

Ott van, csak pár kommenttel később ;]

mackósajt:
VIA! ;]
Vagy Cyrix! :DDD

(#61246) MrM94


MrM94
őstag

Most komolyan,ekkora barmok vagytok mind hogy itt összeugrotok egymás ellen hogy AMD VS Intel?
Azoknak akiknek mondják hogy az Intel jobban megéri hosszú távra képtelenek felfogni?
Vagy fáj ha valaki intelt vesz?Esetleg pénzt kaptok az AMD től,hogy azt ajánljátok?
Egy kihalt platform mit akartok már avval?

Megér annyit a pártolás hogy nekiállj a másiknak?

Én szerintem itthagyom a topicot ha ez fog itt tovább folytatódni és tetőzni. :R

Mikor mackó meg vizion mondta hogy kusslegyen,akkor kuss vót.
Most énis azt kérem hogy kusslegyen :R

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#61247) caindwan válasza MrM94 (#61230) üzenetére


caindwan
tag

Nah, akkor látom linux lesz az örökös :R Lenne, ha futnának a progik amiket használok..

Ha meg nem kap netet, akkor jó az is :U Kár, hogy nincsen 2 gépem..

@más: Bele olvastam a nagy AMD-s topikba :DD Hát vazzeg, ha ott egy véletlen odatalált egyedet beolvas, aki (én) nem teljesen jártas a dologban és nem próbált végig minden cpu-t, hogy elképzelése legyen felőle, mi mennyire/mire jó/elég akkor azt olyannyira lehúzzák a lefolyón.. Kb. csak ennyi marad az egészből: 1 kérdező kommentje, 13 veszekedős hsz, (véletlenül pötyögött) 1 kérdező kommentje, uccu neki tovább ELÖLRŐL! :D

troll on Raspberry-t a népnek :DDD ;] ;] troll off

[ Szerkesztve ]

(#61248) Habugi válasza mackosajt (#61244) üzenetére


Habugi
addikt

Mondom, fejben már túlvan az FX-en, őszintén, amennyi nyers saláta és baromság csak az elmúlt pár napban elhangzott már megsem lepődök rajta. Egy dolog hogy már gyüjt rá/tervezi, az ugyan kimaradt vajon fogalma az honnan lett hirtelen de mindegy, már érzi az erőt és úgy érzi ez feljogosítja dolgokra.

Sasnál kis ferdítéssel ugyan ez volt a helyzet, csak más apropóból gondolja/gondolta úgy, hogy feljogosítja magát az FX-ben arra hogy bizonyos dolgokat ütemezett rendszerességgel leírkáljon, akkor is ha épp senki nem kiváncsi ott ezekre és/vagy tökéletesen tudatában vannak az emberek.

Ilyen virtuális magasló féleshég, nincs ezzel semmi gond ha valakinek erre igénye van/ezzel kompenzál valamit, csak ahogy már 80ezerszer elhangzott ottis/ittis kérés formájában, tekintve hogy ezzel van tele minden topic kb, legalább az FX mentesüljön ez alól. Szerintem nem nagy kérés de számlátomást sokakat meghalad. :D

(#61249) mackosajt:

Azt se felejtsd el, hogy van akinek bármikor lehetősége van/lenne váltani de úgy hiányzik neki az Intel, pláne egy i5 mint üvegesnek a hanyatesés.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61249) mackosajt válasza MrM94 (#61246) üzenetére


mackosajt
addikt

Én nem akarok senkit megbántani, de nagyon könnyen felejtenek az emberek, hogy biza egykoron még ódákat is zengtek az fx-ről, de ma már csak szapulni tudják, holott akkor, azon körülmények között igenis jól teljesített, csak lehetősége adódott váltani.

Ezt felejtik el, hogy nem biztos, hogy mindenkinek van lehetősége rá. ;)

szerk: Sajnálom Sasss, hogy ennyire elfogult lettél. Tőled pont nem ezt vártam a kezdeti ódák után. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61250) MiklosSaS válasza mackosajt (#61244) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Aprorol lehet, de en a bolti arakat figyelem mindig. Nagyon, d enagyon ritkan veszek valamit az aprorol...es sohasem ajanlom annak aki 3-4 evre tervezi a gepet.

B85-os lapban kesobb siman bele tud rakni egy 4790-es is, ami brutal eros....AM3+ ba meg mit? 8 szalas FX-et? Max...de az meg mindig alap i5 szint.

De szerintem zarjuk ezt a vitat....en csak egyett mondok! Aki FX-rol valtott az sohasem valtana vissza FX-re. Tobb gyerekkel beszeltem, privatba leirtak a velemenyeket...be is szerettem volna oket hivni az Intel vs AMD topicba, de meggondoltam magamat...uti a sors eleget a csoro AMD-et.....nem teszek ra meg egy lapattal.

(#61241) norbert1998: legkozelebb ha hasonlo helyzet alakul ki az FX-ben, akkor hivatalosan, nyilvanosan ird meg neki hogy az FX a kiraly! Az a 6300-as siman eleg lesz mindenre, nem kell neki erosebb. (Temetik az i5-ot 5 eve a 4 szal miatt, erdekes hogy a macska videoja pont az ellenkezojet mutatja...i5 vs i7)

Tehat, ird be hogy jo az FX meg faCCa az FX...had oruljenek a topic lakok...(RambusTibi oromeben 1 szalal Crysis3 kihajcsa videot fog kesziteni a tiszteletedre ;] )..aztan privatba kuld el neki a "milyen processzort vegyek" link-et, ott majd ravezetik a helyes utra. :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.