Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34901) MrM94 válasza ViZion (#34900) üzenetére


MrM94
őstag

Dikk dikk.
Amúgy tudtommal symbianban kitudod menteni .vcf be és azt ismeri az android is nó para. Énis nokia X6 ról váltottam droidra.Igaz kicsit macerás volt mert én egyenként küldtem át.De megoldható

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34902) =HG= válasza MrM94 (#34901) üzenetére


=HG=
addikt

Így van! vcf-ből sd-ről be lehet importálni.

(#34903) ViZion


ViZion
félisten

Jó!
vcf to sd metódus? :U

OK, van összes kijelölése, küldés BT-on névjegyként. Ez jó lesz sztem.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34904) MrM94 válasza ViZion (#34903) üzenetére


MrM94
őstag

Jaja.De aztis VCF filekent kapod meg, enis ugy csinaltam.Es utana mindegyiket be kellett importalnom

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34905) #81556480 válasza CJ4567 (#34890) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem is és utálom !

(#34906) ViZion válasza #81556480 (#34905) üzenetére


ViZion
félisten

...akarsz beszélni róla? ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34907) #81556480 válasza ViZion (#34906) üzenetére


#81556480
törölt tag

Most szakadt le a bill zár gombja ami egyben be és kikapcsoló is. Ha kikapcsol véletlenül, többet már nem tudom bekapcsolni, csak majd a garanciális javítás után. És ez tipushiba ezeknél.

nem lehet állítani az ébresztő óra hangerejét. nincs benne semmiféle hangszín szabályozó . csomó olyan egyszerű hasznos dolog nincs benne a mi a régi cell telefonokba benne volt. Első okostelefonom, de rengeteg hiányosság van benne. Viszont nem tudom hogy ez más okostelókból hiányzik e. Nem csörög és rezeg egyszerre. Nincs benne ébresztőóra, helyette a neve: riasztás.A kijelző sokszor nem reagál. Főleg hidegbe. A bill zárat a képernyőn keresztül lehet feloldani mióta nem jó a gomb rajta, de sokszor az sem működik rendesen.

a fogadott idegen számot elmenteni olyan nyakatekert hogy sokáig nem is tudtam hogy kell. nincs olyan hogy rá nyomsz és mentés. Az túl egyszerű lenne.

Mivel itt ahol lakom nincs mobilnet csak elszórtan és gyenge , csak városban tudom használni ezeket a mindenféle faszbuk, email és egyéb okos dolgokat.Egyedül az tetszik hogy jó képet meg videót csinál a régiekhez képest :DDD

Reggel megyek kórházba, kivágják a szemem :D

[ Szerkesztve ]

(#34908) #81556480


#81556480
törölt tag

az iphone-ok irányítószáma 2526 .. gondolkozzatok el rajta. lehet guglizni is :DDD :DDD :DDD

(#34909) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Most ebredtem fel.....jo hosszut aludtam.

@Vizion: ha androidos telod lesz akkor figyelj oda hogy ne 1 gb ram legyen. Most igy 2014 vegen szerintem min. 2 gb.
Egy BlackBerry Z10 nem tetszene? En nagyon szeretem ....es ezt ugymondom mint aki kiprobalta az utolso 3 evben minden alternativat (WP, iOS, Droid)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34910) addamka válasza ViZion (#34898) üzenetére


addamka
őstag

Nálam a S660-nal a Lenovo kilőtte magát mobil fronton. GPS kuka, support 0.
Amúgy átlag melós használatra elég, az 1GB RAM sem vészes, amíg nem nyitsz meg 30 megás PDF-eket, meg nem raksz ki 8 oldalnyi widgetet.
Mostaniba 2GB van, 1.5-nél többet még nem láttam foglalva, pedig néha játékra vetemedek, ami nekem még 5.5 colon is inkább kényszerű unaloműzés, mint élvezet :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#34911) MiklosSaS válasza #81556480 (#34908) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ezt nem ertem....es meg gondolkozni is faj. Szarul vagyok..laz, gyengeseg.....ez hianyzott csak :((

Megyek vissza aludni, jo ejt nektek!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34912) Balathruin válasza ViZion (#34900) üzenetére


Balathruin
veterán

Ments mindent SIM-re, ha lehet, aztán ha más kártya fog kelleni, akkor gúgliba lemented, berakod a másikat és nemtom jó lesz-e, mert nekem csak 1 kártyám van és csak s SIM-re pakolás kellett, az elég volt.

[ Szerkesztve ]

(#34913) mackosajt


mackosajt
addikt

Eladtam magam a Zördögnek...

Tegnap délután előfizettem júpíszínél TV-re is. 8490 volt eddig csak a 240-es net havonta, most 9990 lesz TV+net együtt. Nyolcvan valahány csatorna.... bele fogok fulladni. :D
Ma jönnek szerelni.
Meg akkor már akciósan kértem egy kicsi tabletet.
Fiaimnak egyik ajándék le is van tudva.

Asszonynak meg rendeltem egy Z3 Compact-ot a Tröttymobájltól. Pénteken érkezik.

Bejöttem este melózni, és kaptam emilt, hogy a napokban kapom a pappereket, utána meg a tonnányi zsetont, elvileg.

Gyerekek, most feltettem a lábam, és pihentetem. Kiszaladgáltam már magam most éjjelre. Már fáj.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#34914) #81556480 válasza MiklosSaS (#34911) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#34915) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, indulunk a "műtétre"...
nektek is jobb napot, és lassan péntek lesz ám :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34916) caindwan válasza ViZion (#34900) üzenetére


caindwan
tag

Mint ahogy feljebb emlktodott ((#34912) Balathruin ) is emlitette, simre. Mindig ugy csinaltam es ripsz-ropsz megvan. Rapakolod,atrakod,mobilra rak, kesz.

Jo reggelt! Miert kellet ma ilyen koran felkelni? :O

(#34917) BomiBoogie válasza #81556480 (#34914) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ne. :DDD

(#34918) MiklosSaS válasza #81556480 (#34914) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R

@masikLaci: sok sikert a mutethez!

Jo reggelt! Ma nem melozok, kis millio dolgom van....sokmindent el kell intezni. Picivel joban erzem magam de nem vagyok a "regi".

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34919) ViZion válasza MiklosSaS (#34909) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem nem kell csúcs telefon... ez is kényszer.
Tableten 512 ram van, azokat fikázzák is, de ezzel elvileg nincs baj. Meglátjuk, berendeltem, indultak érte.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34920) stratova válasza MiklosSaS (#34909) üzenetére


stratova
veterán

Ha... hahaha...

Most vadászunk apámnak telefont.
Kb örülök, ha 40 alatt találunk értelmes 1 GB-os modellt, mert a többség ennyiért 512-t ad, ami már az én >2 éves készülékemben is kevés és a gyári Android 4.04-gyel lényegesen lassabb mint 2.3.4-gyel.

(a szürkeimportos boltokat igyekeztem átugrani, kb az ediginél kötöttem ki, de más értelmes tippet is szívesen várok ahol van gyártói gari)

Nokia Lumia 525 - 1 GB de kifutott
Nokia Lumia 530 ~30e # de csak 512 MB hüpp
Samsung S7582 Galaxy S Duos 2 ~35e # so-so 768 MB
M$ Lumia 535 1 GB de még nem jelent meg
Alcatel One Touch Pop C7 ~ 40e 1 GB
LG L70 ~43e 1 GB
Samsung i8200 Galaxy S3 mini ~45e # 1 GB ez volt korábban 40 alatt is felment sajnos az ára
:(

[ Szerkesztve ]

(#34921) BomiBoogie válasza stratova (#34920) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Androidon meg WP-n nem ugyanaz a RAM, mármint a WP sokkal okosabban használja ki.

Tehát, míg egy WP-s telefon simán elfut 512-vel, Droidnál már nem vennék erre mérget.

(#34922) MiklosSaS válasza stratova (#34920) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A 2 gb ram-ot a droidos telokra ertettem. Bizony a macska a tanu hogy sokszor elofordult hogy a Samsung Galaxy S3-an elfogyott a ram.

De most komolyan, miert nem probaltok ki egy BB-s telot? Joval simabb mint a droid, mindjart 1 eve van nalam es egyszer sem kelett ujrainditanom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34923) stratova válasza MiklosSaS (#34922) üzenetére


stratova
veterán

Létezik új gyári garis BB 40-ért? :F
Semmi jónak elrontója nem vagyok, de a 40e már egy felemelt keret :/

BomiBoogie köszi, abban a reményben van bent a Nokia a pakliban, hogy etéren talán jobb ez az OS. Bár ott azért csak lestem, amikor sorozat epizódokat csak berepülőpilóta módszerrel lehetett lejátszásra bírni Win OS-es készüléken, de ez atyámnak talán sokadlagos szempont. A másik plusz pont az igyenes/net kapcsolat nélküli térkép lenne, már ha ez még él.

[ Szerkesztve ]

(#34924) MiklosSaS válasza stratova (#34923) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Itt nalunk 120 fontert talaltam ujonan bontatlanul az kb 48K HUF, ami tenyleg mar tul van a 40-en.

Ujonan sajnos semmi esely... :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34925) BomiBoogie válasza stratova (#34923) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, továbbra is működik az offline navigáció. :K

(#34926) stratova válasza BomiBoogie (#34925) üzenetére


stratova
veterán

:R Akkor egyenlőre Lumia 530 és 535 lesz a pakliban, bár utóbbit egyenlőre egyetlen boltban (feltehetően szürkén) láttam.

(#34927) MiklosSaS válasza stratova (#34926) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Olyan arkategoriaban szerintem is a legjobb valasztas volna.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34928) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Dokinal voltam, ugy latszik hogy van egy eleg komoly etelmergezesem.....rohadt torok kebab.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34929) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mikulássapis villámjáték, ha van kedvetek. :D

Én is becsomagolódtam közben. :DDD

(#34930) caindwan válasza BomiBoogie (#34929) üzenetére


caindwan
tag

:R

(#34931) mackosajt válasza BomiBoogie (#34929) üzenetére


mackosajt
addikt

neveztünk páran :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#34932) MrM94 válasza MiklosSaS (#34922) üzenetére


MrM94
őstag

Micsinász samu a legjobb lö nót négy mondom havernak accsakide. 3 gigábúl megevett 2,6ot úgy hogy feltelepített appok száma kb 5 és mindent kilőttem tászk menedzserből.Haverina S5 2 gigábú ha jól emlékszem 1,6 körül evett.Számszung esháromná maradt szabadon vagy kéccáz mega háromszáz.A telefonok pár hetesek voltak.Eleinte kiröhögtem miklósasst,amikor eztmondta,viszont mikor a saját szememmel láttam akkor már elhittem..Évfolyamtársam tabletjén is valami 200 mega. Valami galaxy tab3 lite vagy trend lájt vagy tudja a jóisten..Ugyanez a helyzet anyós tabletjén..
Köszönjük samu,hogy alig hagysz ramot nekünk is.Van aki azt mondja,hogy a nem kihasznált RAM memó pazarlás..De én inkább pazarolok,mint a memóriatulcsordulástól laggoljon :)

Más: Táncolgattam ma itthon az asszonnyal,és rájöttem,hogy vele nemtudok olyan jól tancolni mint a két csini pipivel akik a modellek.Tehát rajhtuk mutatják be a figurákat meg te is táncolsz velük.Hát én multhétvégén csak velük táncoltam.Egészen aranyosan vigyorogtak rám.Főleg ameik nagyon kis csini..én azthittem,hogy valami 20 22 éves... de rájöttem,hogy huszonnyóc éves.. :Y

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34933) Balathruin


Balathruin
veterán

(#34934) MiklosSaS válasza Balathruin (#34933) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hasznald egeszsegel!

@macska: mocsok tancos labu cyber lator!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34935) =HG= válasza Balathruin (#34933) üzenetére


=HG=
addikt

Ahogy nézem intim betét is volt alatta! :D

Nagy szárnyas! Hanyagold ezeket a gyorskajákat, mert megpusztulsz tőle ! Asszony biztos főz, ételhordó meg gondolom van a szigetországban is!

[ Szerkesztve ]

(#34936) MiklosSaS válasza =HG= (#34935) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Foz az asszony jol....csak en vagyok lusta pakolni....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34937) =HG= válasza MiklosSaS (#34936) üzenetére


=HG=
addikt

Ej, ej.. Azt mondtad, hogy a lusta munkaerőket kirugod! Ha Te is lusta vagy, jó lesz ha vigyázol, nehogy asszony kitegye a szűrödet ! :D Így marad az ételmérgezés veszélye!

[ Szerkesztve ]

(#34938) #81556480 válasza MiklosSaS (#34928) üzenetére


#81556480
törölt tag

hányás, pálinka, hyányás kól a ilyenek :D

nekem szilánk van a szemembe, utaztam 60 kmáet a kórházba és nem kezelték mert nem sürgős. majd holnap. vérvörös a szemem és nemnagyon látok rá de sebaj. karcol, könnyezik zsibbad. semmi gond. olyat tudnék írni a szar magyar kórházakról hogy az egész életből bannolnának úgyhogy nem teszem. de megjött a csomaaaag !!!! :C :C

(#34939) MrM94 válasza Balathruin (#34933) üzenetére


MrM94
őstag

Használd egészséggel!
Tessék non K procit venni bele ;]

@miklosasss:Kezdőődik mán megint kezdőődik

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34940) Balathruin válasza MrM94 (#34939) üzenetére


Balathruin
veterán

Hát ha elviszik a mostanit, akkor lehet egy fostos Penya kerül bele....

(#34941) MrM94 válasza Balathruin (#34940) üzenetére


MrM94
őstag

ohhó jóaz!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34942) Balathruin válasza MrM94 (#34941) üzenetére


Balathruin
veterán

Mostaninál biztos jobb az is. :D

Most a másik 500-as Green Windóz-féle tükrözést kap a cuccokról. Remélem javul az olvasás, játékoknál jól jönne.

[ Szerkesztve ]

(#34943) ViZion


ViZion
félisten

Helló skaccok.
Mindenki boldog! ...ugye?
bRuin: kitől kaptad? Grat hozzá, csapassad a bencseket :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34944) Balathruin válasza ViZion (#34943) üzenetére


Balathruin
veterán

kitől kaptad?

LaciCRM: Nem.

[ Szerkesztve ]

(#34945) #81556480 válasza Balathruin (#34944) üzenetére


#81556480
törölt tag

én is kaptam mondtammá ?

(#34946) Habugi válasza MrM94 (#34939) üzenetére


Habugi
addikt

"Tessék non K procit venni bele ;]"

Degecccc :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#34947) ViZion


ViZion
félisten

Az importált névjegyeket a telóba vagy a gmail fiókba toljam? Céges teló szal... de offline elérem a gmail accomat is? Vagy phone-ra mentek és utána úgyis szinkronizál a gugliba, nem?
:U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34948) Balathruin válasza ViZion (#34947) üzenetére


Balathruin
veterán

Ments telefonra/SIM-re és szinkronizálj. Nálam alig van pár szám, fel vannak tolva a SIMre és szinkronizálva is vannak.

Habugi: Jelenleg olyan procit veszek bele, hogy semmilyet.

[ Szerkesztve ]

(#34949) MrM94 válasza Habugi (#34946) üzenetére


MrM94
őstag

Mi rosszat mondtam?
Z-s lap :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34950) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Orulok hogy te is megkaptad @bukfencLaci es sajnalom a szemed. Biztos rossz helyre neztel. ;]

Most jovok a korhazbol, 40 percen at nyomtak a venamba a lottyot.......jobban nem vagyok, lehet holnap is itthol maradok es csak Hetfon lesz melo belole.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.