Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35601) stratova válasza Habugi (#35596) üzenetére


stratova
veterán

Hangulatos zenéket tudtak szerkeszteni régen még ilyen prüttyögőkkel is. :K
Anno volt pár .IT kiterjesztésű fájlom valamelyik újság (talán PCX?) CD mellékletéről, amit anno még magnószalagra mentettem (akkoriban csak az asztali gépben volt CD lejátszónk :] ). Elő kellene kotorni, mert szívesen pótolnám digitálisan, de már nem emlékszem a címekre.

De gondolom párunknak ismerős a MODPlug vagy az Impulse tracker is.

(#35602) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hazaertem. Csend es nyugalom...jatszok egy szuk orat aztan kinezek a hazig...este meg kell menni valami karacsonyi party-ra....dog unalom meg minden, de nincs mese meg kell jelenni.

Nem volt kedvem melozni ebed utan .....legyen nekem is egy laza Pentek!

@Laci: vettel nekem processzort? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35603) Malibutomi válasza MiklosSaS (#35602) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hey Sass úr mi a neved War Thunderben? Felvennélek az ognore akarom mondani friends listre. :DDD

(#35604) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

és igeeen, nyert a jóóóóóóóóó :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35605) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

MiklosSaS a nevem.

@Laci: igen, nyert... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35606) CJ4567 válasza Malibutomi (#35603) üzenetére


CJ4567
veterán

Vegyél fel engem is, CJ4567 a nevem.

No Sana No Life

(#35607) MiklosSaS válasza CJ4567 (#35606) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

olbe? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35608) CJ4567 válasza MiklosSaS (#35607) üzenetére


CJ4567
veterán

War Thunderről volt szó. :D

olyan retek az upc megint hogy csigalassú lett egyik pillanatról a másikra a net.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#35609) Balathruin válasza CJ4567 (#35608) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálad retek, nálam nem. :P

(#35610) Habugi válasza CJ4567 (#35608) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam is retek.
Cirka egy hete egyik este elment a trió (tv/net/teló) offba, hajlani 2ig hergeltem magam és vártam, aztán meguntam. Másnap mire hazaértem már működött mind a három, viszont!!! ...

Azóta borzalmasan tré a net, 5percig jó, aztán utána 5percig olyan hogy a PH-t se tudom lefrissíteni, ráeresztem a digi sávszélcsekkjét, akkor megvan aminek megkell lennie.
Ettől függetlenül nagyon ótvar..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35611) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ti beszetek? Nalam meg mindig 8 mb/s a net. Allitolag az uj hazba lesz optikai szal...es megvan igerve a 87 mb/s. de ez meg csak jovore. Azt mondjak tavasztol..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35612) addamka válasza Habugi (#35610) üzenetére


addamka
őstag

XIII. kerületbe is gáz a céges UPC, kb. olyan, amilyennek leírtad, weboldal betöltés is katasztrófa.

Otthon Őrbottyánban egy ideje jó, 1 hónapja volt egy érdekes hét, naponta kapták a hívást, hogy ismét nincs internet. Ráfogták a modemre, aztán érdekes mód magától megjavult, okosak ezek a modemek... ;]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#35613) Habugi válasza addamka (#35612) üzenetére


Habugi
addikt

Ne is mond basszus..

Nálam általában cirka 5-7nap a "türelmi idő", ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy ennyit szoktam várni mielőtt komolyabb offenzívát indítok ellenük telefonon/mailben.
Mindig azzal a résszel indul a beszélgetés amit említesz, "egyem/enném a bibéjüket" kategóriás ügyfélszolgálatos pipik felveszik a telefont és az első pár perc arról szól, hogy megpróbálnak meggyőzni róla, hogy a modemem a hibás, kapcsolgassam ki/be meg ellenőrizzem az UTP kábelt és hasonlók.. :O :W

Már mindkét félnek felment kicsit a vérnyomása, mire megértik mit jelent az a mondat, nyolcadszorra.., hogy "hölgyem biztosíthatom nem a modemmel van a probléma.." ;] , ilyenkor csüggedt hangon közlik h várjak kicsit, rákérdez egy technikus kollégánál, ilyenkor mindig elvannak cirka 2-3 percre, majd vissza érkeznek és kedves hangon közlik, hogy tudatában vannak a problémának és a technikusok már dolgoznak rajta.. :D

Nem véletlen szoktam egyébként napokat várni, egy idegroncsderbi. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35614) otto14


otto14
senior tag

Holnap fel kell kelni 6:30 -kor, mert menni kell Szamosújvárra az ifjúsággal énekelni...:W Egész nap ott leszek... Semmi kedvem hozzá, de menni kell.

Nálam 4mb/s net van.

London Elektricity featuring Elsa Esmeralda - Elektricity Will Keep Me Warm :))

[ Szerkesztve ]

asd

(#35615) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ugy bennem van a nyavalya hogy cserelnek valamit a nagy gepben.....de nincs mit...

processzort?! : ennel nincs nagyobb 1150-es foglalatban.

videokartyat?! : neme rdemes a 980-ra valtas, nem sokkal erosebb...par %...A 290X meg gyengebb...arra nem erdemes

alaplapot?! : kiprobalnam a Formulat..de nem vonz az Asus...inkabb a Gaming 9-es, de a mostani lap nagyon jo, megvagyok vele elegedve 100 %-ban, ritka az a hardver amire en fel ev nyuzas utan is azt mondom hogy OK.

platformot?!: ahat nem is tudom...a 2011-3 olyan gyenge OC-ban hogy hihetetlen...vonzana az 5930K de amiket olvasok...meg a 4.2-4.3 GHz is sokszor lehetetlen 1.25-1.27 V-al. Meg ertelmetlen....jobban fekszik a mainstream platform.

tap?! : 1000 W-os tapom van....

Haziko: nem, ez gyonyoruu...imadom ezt amim van.

SSD/HDD: minek? Total eleg...majd egy 1 TB-os Crucial lesz ha olcsobbak lesznek.

kijelzo?! : igen, csak most meg azon gondolkodom hogy 4K legyen vagy 2K. Meg a G-sync is erdekelne mivel marad a 144 Hz es a 3D.

bill/eger?! : az eger a kivalo a billentyuzet meg egyszeruen tokeletes CM STORM Tigger....nem valnek meg tole.

Komolyan, ramjon a hoppare...aztan mindig visszalepek. Kezdek gyogyulni....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35616) CJ4567 válasza MiklosSaS (#35615) üzenetére


CJ4567
veterán

2K elég
Vegyél kínai egereket tesztelésre ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#35617) ViZion válasza MiklosSaS (#35615) üzenetére


ViZion
félisten

komoly gondok így házépítés közben... :W

Ember, a házadra költsél, mire elmennek a szakik, nem lesz még alsó gatyád sem... :B :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35618) stratova válasza ViZion (#35617) üzenetére


stratova
veterán

Ma rá kellett jönnöm, hogy nincs is tengerimalacunk...

[ Szerkesztve ]

(#35619) CJ4567


CJ4567
veterán

Na ez mi?

No Sana No Life

(#35620) Balathruin válasza CJ4567 (#35619) üzenetére


Balathruin
veterán

Akyga táp mellékhatása.

(#35621) CJ4567 válasza Balathruin (#35620) üzenetére


CJ4567
veterán

Codegen a legjobb még mindig.

Ja nem, a Mercury még jobb.

IBM gépemben 230W-s táp hajtott egy Pentium 4 3GHZ-t(S478 Prescott), 7300GT-t. De visszaraktam a 400W-st.

No Sana No Life

(#35622) MiklosSaS válasza ViZion (#35617) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem mondom hogy nincs igazad, de mar nem vettem egy komolyabb hardvert fel eve.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35623) ViZion válasza MiklosSaS (#35622) üzenetére


ViZion
félisten

Ne is vegyél. Majd ha beköltöztél és asszony is elégedett (mert akkor jön a függöny, új szék, nagyobb TV, etc...) utána szépen cserélgetsz, kész. Mint a régi Sassss :D ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35624) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#35615) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

1. verzió: a nagy gépet FX-re cseréled, ezáltal újra AMD-s (azaz végre önmagad, és boldog ember) leszel, bónusz: a platforrnváltásból anyagilag nyersz is.

2. verzió: a nagy gépet eladod ahogy van, a kis gépbe az i5 mellé veszel egy 980-at, s ünnepélyesen esküt teszel, hogy ezután csakis AMD-hardvert vásárolsz, s vársz, míg lesz is erre méltó AMD...
Bónusz: u.a.

:))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#35625) addamka válasza Habugi (#35613) üzenetére


addamka
őstag

Nálam a türelmi idő negyed óra ha nincs net. Ha esetleg átalakítják a műszakom jövőre (no meg nem raknak lapátra) aztán ügyeletes leszek, jól megcsesznek ha épp a UPC miatt nem érem el a rendszert, szóval szokják csak a törődést.
Amúgy is félig meddig vállalati ügyfélnek tekintem magam, mert partner céges dolgozói kedvezményes csomagom van :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#35626) mackosajt


mackosajt
addikt

Holnap szerzek egy 775-ös lapot. Bagóért.
Ha működik, jó, ha nem, visszacserélem a zsetonra, és másik lapot keresek.
Reggel lesz 775-ös proci is a kezemben.
Összedobom a 2-t, és ha megy, a lap megy a fiaim gépébe, a fiaimé megy a friss procival nővérem fiának.
Teljes egészében én/mi álljuk, mert olyan csehül állnak...
Gyerek örül, nővérem szintén, mi meg letudjuk 1 füst alatt, igaz, drágábban, mint akartuk, de rohadjon meg az apja, hogy miatta ment szét a családjuk de még a gyerekeiről sem gondoskodik...

közben megettem délben a 2 napos rakott palacsintát... most meg 1,5 konzerv hagymásbabot...

szerintetek mi lesz itt? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35627) Mahrenburg válasza mackosajt (#35626) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Attól függ, mi lesz vacsorára...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#35628) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Szent Sárkány - Amit linkeltél cikkben a "到睿频" az alanyi, vagy tárgyas ragozás? Csak ez nem volt nekem tiszta, amúgy a többi teljesen egyértelmű... :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#35629) =HG= válasza mackosajt (#35626) üzenetére


=HG=
addikt

Fosáááás!! :K

Ha nem válik be az a lap, akkor nézz rá erre ( DDR3-as, és mehet bele egy Xeon ) Én is szemeztem vele,de lebeszéltem magam a kísérletezésről...

[ Szerkesztve ]

(#35630) mackosajt válasza Mahrenburg (#35627) üzenetére


mackosajt
addikt

a bab volt vacsira

de már beindult a perisztartikus mozgás

HG: ddr2-n maradunk, mert azért a nemzeti bank vagyona nem szakad rám, hogy még ramot is cseréljek neki.
Legszívesebben újítanék magamnak, a fiamnak átdobnám az enyémet, a fiaim gépét meg nekik.
Csak hát a fiaimnál is Q9400/2*2 GB DDR2 800/ HD 7770 / 500 GB vinyó.
Ez nem az az ajándék, amit úgy elherdálnék. No meg 3-an vannak, és egyre többet vitatkoznak.
MOst lett Tablet, legalább valami félmegoldás.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35631) #81556480 válasza MiklosSaS (#35615) üzenetére


#81556480
törölt tag

Kabel management - belső dizájn,( ne csak vassarolgass. Szep is legyen) vízhűtés, multiminitor 3x4k :D

(#35632) Mahrenburg válasza mackosajt (#35630) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Fojtsd le egy pár doboznyival, újjászületsz tőle... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#35633) stratova válasza addamka (#35625) üzenetére


stratova
veterán

Ügyeletre azért a cég részéről illik 3G sticket adni, éppen az ilyen esetek kivédésére.

(#35634) MiklosSaS válasza #81556480 (#35631) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Processzort vettel? ;]
Partyn vagyok....unatkozom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35635) CJ4567


CJ4567
veterán

De utálom játék közben a thermal throttlingot...(Lumia 520, kamera felett eléggé meleg lesz a telefon és akadni kezdenek a játékok)

No Sana No Life

(#35636) Habugi válasza Mahrenburg (#35624) üzenetére


Habugi
addikt

Szép nagy +1 az első variációra Sasnak.. :DDD

Amúgy Sas, neked volt a közelmúltban valami HEDT procid már nem? :U
4930K talán.., node arról váltottál vissza. Amúgy ha égeti a zsebed a pénz, 4K kijelző mehet szerintem.
G-syncel még várnék a helyedben, akadnak vele problémák, túl új még.
Aztán olcsó játékszernek (új HEDT/4K-hoz képest óccsó..), ottvan még a 290X is, a Maxwelleket sztem ne eröltesd a 780Ti után.. :N
Hawaii-al kipróbálnám a helyedben simán mit tud a Mantle, utána meg eladod és megtartod az erősebb 780Ti-t és játszottál "egyet" a kisördöggel ami vásárlásra bíztat a csúcsgéped megléte mellett. Nyugszik majd megint pár hónapra, addigra meg befut a Maxwelles Ti, meg az új Radeonok is. :K

(#35625) addamka:

Jaaaa!
Ha egyáltalán nincs net akkor nekem sem több a türelmi időm 1-2óránál (ennyit tudok egyhuzamban sudokuzni).

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35637) stratova válasza Mahrenburg (#35628) üzenetére


stratova
veterán

Igazgató Úr Rendben, ha minden világos, akkor okkal feltételeztem, hogy aki eljut a PH proci rovatába, be tudja állítani google fordítóban az egyszerűsített kínai -> angol fordítást. :))

到 睿频 -> to turbo
Ez alapján én, azt mondanám egyik sem. :DDD

Don Sass Winter is comming szóval FX-ed lesz.
Egyébként meg ülj már egy kicsit nyugton a tollas hátsódon (most elképzeltünk egy sass-t ahogyan üldögél), akármit akarsz cserélni:

A: Tökéletesen értelmetlen
B: Ha már értelmetlensége ellenére meg akarod lépni, várd meg míg asszony kicsit megkopaszt a házzal, aztán ha befutott Radeon HARR-HARR meg valami 5K FreeSync OLED kijelző megnézed az árakat. Utóbbi esetben tudom is milyen képet vágsz majd.

[ Szerkesztve ]

(#35638) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo'van na, nem cserelek semmit.....pedig viszket a seggem :D

Hazaertem....elfaradtam nezni a sok hoborgo angolt aki leissza magat aztan nem bir magaval...en is leguritottam a torkomon 4 sort, 200 ml tuzes vizet meg vagy 100-150 ml tequilat....de sajnos semmi....sajnos jozan maradtam. :( ...majd legkozelebb.

Megyek nezni valami filmet...oszt' aludni.

Aludjatok ti is jol!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35639) stratova válasza MiklosSaS (#35638) üzenetére


stratova
veterán

pedig viszket a seggem :D

Akkor a széket illetően tennék egy javaslatot filmezéshez.

Bedobsz valami jó kis horrort (amit én magamtól napközben sem néznék, nemhogy este), rögtön interaktív hatása lesz, csak egy-egy ijesztőbb jelenetnél nem célszerű erősebben megmarkolni a karfát vagy hátra hőkölni.;)
Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#35640) otto14


otto14
senior tag

Jobb Reggelt az Uraknak!

asd

(#35641) Lacielvtárs válasza otto14 (#35640) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

neked is jobb reggelt...
mindenkinek szép jó reggelt :)
hétvége vaaan...
tessék pihenni :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35642) ViZion


ViZion
félisten

Mai okosság:
"Amerika az egyetlen társadalom, amely a barbarizmusból a dekadenciába fejlődött, kihagyva közben a civilizációt." O. Wilde
Milyen frappáns! Itthon vok a kölkökkel, mindjárt indul az így neveld sárkányod-maraton... :D Közben kicsi meló és próbálom nem felköhögni a hörgőimet. Gyenge vagyok és fáradt, nagyfiam kitalálta hogy velem alszik lent, már mindegy, mert ő is köhögött.... csak a kanapét nem erre találták ki. :o

Eeegen, akinek még nincs gyereke, annak itt egy okosság: bárki beteg, azt szeparálni kell lehetőleg. Persze a legpicikébbet nem lehet, de amúgy jah. Kegyetlennek hangzik, de amikor egymást keresztbe-hosszába fertőzik és soha nem gyógyulnak, az rosszabb.

Ehh... lassan nekem is múlik a köhögés... Nem merem megvenni az NZXT házat :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35643) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt! Udv. ujra kakaska....

"@Laci: ja, hetvege...nemreg keltem kki az agybol!

@Ormanyos: miert nem mered?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35644) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nezegetek par kepeket a lanyomal a gep elott. Valahonan valamikor letoltottem ezt a fotot.....

Az volt az eslo mondat a kep utan hogy o ebben az esetben nem szeretne a mennyorszagba menni....kerdem en miert? Hat mert o elfaradta ennyi lepcsot megmaszni :C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35645) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35644) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C
jogos érv :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35646) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#35645) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, azert kicsit meglepodtem :D

Itt az en ervem:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35647) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35646) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:))
elhiszem hogy meglepődtél :K
én is meglepődtem volna :D
gyerek száj ellen nincsen orvosság ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35648) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#35647) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jajjj ne is mond. Sokszor olyanokat mond.....

Az egyik kollegamnak a lanya vezeti a top listat. Neve napja volt a kolleganak, gondoltam beugrok hozza egy pohar bort megiszok vele...felkoszontom. Leulok a kanapera...jon az ot eves lanya es azt mondja oda ne ulljek le mert tegnap este apa berugott es odapisilt es odahanyt. :C :C :C
Majd leestem a rohogestol.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35649) ViZion válasza MiklosSaS (#35643) üzenetére


ViZion
félisten

Tomorrow never comes... ki tudja mi lesz holnap. Kifizetem előbb a tartozásom (hűtő+szárítógép), közben készül a radi ház is, nem szabad túlzásokba esni, pedig jó lenne... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35650) MiklosSaS válasza ViZion (#35649) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, latod kelett neked szaritogep!

(az nagyon jo dolog, nekem a hely miatt olyan mosogepem van ami egyben szarit is. De gyuri is rendesen a ruhakat, inkabb nem hasznalom)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.