Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35501) ViZion válasza #81556480 (#35478) üzenetére


ViZion
félisten

OK, köszike!

Lumi az kuka, evvan. Má' nem Nokia, nem olyan, mint 10 éve... sajna.

SAAASSS: mindegy mit veszel. Cserélgetni, elégedetlenkedni fogsz, Amíg nem lesz ilyened:

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35502) MrM94 válasza MiklosSaS (#35500) üzenetére


MrM94
őstag

Akkó vegyé gyihármat oszt cseréldle majd megint kéthónapmúlva :D
Senkinemmondtahogyhallgasdmegatanácsomat.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35503) ViZion


ViZion
félisten

Jah, mellesleg Dead Island Riptide-val leptem meg magam... PC házat nem merem megvenni, gyerekeknek, asszonynak megvan már a kariajcsi, elvileg tele a hűtő hússal... de messze még január, nem merek ugrálni, fát is kell még vennem. De itt a píííz a zsebben, ha nem vennék fát... :U ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35504) MiklosSaS válasza ViZion (#35503) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehat nem tye gyartatod magadnak a TE tervezesu hazadat? Vagy igaz, abban en is szegyelnem betenni a cuccokat. Kulonosen ha volna egy olyan uber-szuper kazanomprocesszorom :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35505) CJ4567 válasza MrM94 (#35497) üzenetére


CJ4567
veterán

Kezelik a 16:9-et? Ugye nincs bennük se pók(jó, Deltát tudom hogy nincs), se semmilyen rovar? Wolfeinstein 2009-et is ezért hagytam abba.

No Sana No Life

(#35506) MrM94 válasza CJ4567 (#35505) üzenetére


MrM94
őstag

Jájb+ de igényes vagy.Én underground 2 őt eddig kockába játszottam fhd monitoron 1280x1024 be...
Ezek a játékok lehet idősebbek mint te :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35507) CJ4567 válasza MrM94 (#35506) üzenetére


CJ4567
veterán

De a monitoromon egy széthúzott pixeles kép lesz mert nincs GPU skálázódás VGA kábellel.

Balathruin: 4K-t néztem E6300 2.6GHZ + 9500GT-vel, igaz letöltve.

1440p HTML5 jópár videóval megy a mostani gépemen.

Underground 2-t én 16:9-be játszottam :P

Más:

Mi ez hogy teljes pályát kb. 3 körben biztos teljesen végig a jó nyomvonalon mentem végig, és akkor se adja be azt a kanyart, talán G27 kell hozzá vagy mi?

Most nézem, még a CPU-mat se használja ki 100%-ra a játék max grafikán noAA-val :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#35508) Balathruin válasza CJ4567 (#35507) üzenetére


Balathruin
veterán

Menj lassú autóval, pl. Skyline 2000gt.

(#35509) CJ4567 válasza MrM94 (#35506) üzenetére


CJ4567
veterán

Most jut valami eszembe:

Delta Force megvolt már, Quake 2-t Nokia C6-on játszottam, Unreal Turnament meg multi only.

(#35508) Balathruin Majd holnap kipróbálom, valami tippet tudsz adni hogy lehet a Shift 1-be driftelni normálisan? Egyszerűen 360-at csinálok mindig :DDD Vagy nem kellene annyira rángatni a kormányt?

Más: ez a Medal of Honor Airborne jónak néz ki, valakinek van vele tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#35510) MrM94 válasza CJ4567 (#35507) üzenetére


MrM94
őstag

Nevagánykodj,nekemis van screenfixem hozzá.
Én beállitottam a monitort,hogy ne huzza szét a képet...Nálam tokm1 milyen kábel van,akkor sem húzza szét..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35511) CJ4567 válasza MrM94 (#35510) üzenetére


CJ4567
veterán

De a tied Nvidia, meg a monitorod tudja, enyém nem, Nvidiánál viszont meg tudtam oldani hogy GPU skálázás legyen monitor helyett, AMD meg DVI, HDMI, displayPort kábellel tudja, VGA-val nem.

No Sana No Life

(#35512) MrM94 válasza CJ4567 (#35511) üzenetére


MrM94
őstag

Mi nvidia? az intel IGP-m? :Y
hát pech..
Bár őszintén nemértem,hogy mit beszélsz,mit skálázol hova meg milyen gpu skálázásról beszélsz de jóvanazúgy,Kb minden fhd monitor tudja azt,hogy ha nem fhd a kép akkor vagy széthúzza vagy nem.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35513) CJ4567 válasza MrM94 (#35512) üzenetére


CJ4567
veterán

De ez LG 1360x768
W1943SB.
Találtam egy gombot, megnézem mire jó.

WAT
Megtaláltam, összenyomja a képet 4:3-ba, így tudja a 4:3-at.

Arról beszélek hogy felbontásváltásnál a monitor csak megjeleníti a képet, a képarányt meg a többit a GPU oldja meg, a monitor nem szól bele.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#35514) CJ4567 válasza MrM94 (#35512) üzenetére


CJ4567
veterán

Mióta van Intel IGP-d?

No Sana No Life

(#35515) MrM94 válasza CJ4567 (#35514) üzenetére


MrM94
őstag

Te tényleg ilyen hülye vagy? :D
Intel IGP azóta amióta intel platformra váltottam... :D
Csak tudod...Eddig nem használtam...Mert volt VGA-m

De november 20adika óta,igp-t használok,
trolloff

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35516) caindwan válasza caindwan (#35352) üzenetére


caindwan
tag

:((( az első képen ez a hölgy volt..

@Habugi: Én is szeretem azt a játékot :B Az első a 2es volt amit játszottam és élveztem az egészet.És a legnagyobb előny, hogy azt még elviszi a kicsi kis gépecském :DDD

@macska: Meg fogom nézni! :K :R

@szisza:amióta nincs vga-ja :DD Had kérdezzem mán' meg, te még iskolás vagy, vagy melózol-e? :F Csak mert soha nem is panaszkodsz róla :U

@más: Mindenkinek más a karácsonyfája ;] :DDD

u.i:lassú voltam..

[ Szerkesztve ]

(#35517) MiklosSaS válasza MrM94 (#35515) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

hej! kicsit finomabban!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35518) mackosajt válasza MiklosSaS (#35517) üzenetére


mackosajt
addikt

Nagyon keménykedik a Macsek manapság.

A hölgyemény viszont alul felettébb dekoratív.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35519) MrM94 válasza MiklosSaS (#35517) üzenetére


MrM94
őstag

Hagyjámátrollkodní, :D

Tehenecske,eléggé érdekes nézőpontod alakul ki azután az amcsi államról.Bár lehet bennem ezt a túlsok dokumentum film tette.Az utolsó dokfilm ami felkeltette az érdeklődésem,az a Halált hozó csodaszer volt,amiben arrol volt szó hogy a vérzékeny betegeknek a másoktól begyűjtött vérplazmából készitettek gyógyszereket,és mivel fizettek a vérért volt aki letagadta,hogy beteg,és így gyönyörűen megfertőzték a vérzékeny betegeket AIDSel vagy Hepatitisz vírussal.Mindezt az amcsi állam sunyiba tudta,de baszott rá ellene tenni...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35520) caindwan válasza MrM94 (#35519) üzenetére


caindwan
tag

Elég volt Dan Brown-Digitális erőd című alkotása, persze tudom, hogy abban nem minden igaz, de meglátásom szerint nem jár olyan messze az igazságtól. Dokumentum filmeket nem sokat szoktam nézni, de mindig érdekeltek.
Hogy nektek honnan van ennyi mindenre időtök :O :W

(#35521) MrM94 válasza caindwan (#35520) üzenetére


MrM94
őstag

Csinálok a dokfilmekre,mindíg.
Digitális erődbe belekezdtem énis,viszont annyira fájt már a szemem,hogy abba kellett hagynom,mivel gépen olvastam.Azthiszem tavaly nyáron mikor voltam Pesten,akkor pedig megkerestem a könyvesboltban,és nagyon drága volt,és nem is votl rá elég pénzem.Ígyhát felhagytam a digitális erőddel.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35522) MiklosSaS válasza caindwan (#35520) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ma eleg laza napom volt, de holnap mar nemcsak irodaban fogok dolgozni hanem lent is. Mar akkor nem elsz ennyi idom, meg be kell nezek az egyetemre is...... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35523) otto14 válasza MiklosSaS (#35473) üzenetére


otto14
senior tag

Megvagyok még, de lelkileg megint összeestem :(

asd

(#35524) caindwan válasza MrM94 (#35521) üzenetére


caindwan
tag

Nekem igen tetszett. Az egész könyv jól fel van építve és a vége nagyon jó :P

@Miklóssas: Tanítasz/tanulsz?

(#35525) MiklosSaS válasza otto14 (#35523) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

??? meselj

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35526) otto14 válasza MiklosSaS (#35525) üzenetére


otto14
senior tag

Ehh...

Elmagyarázni nem tudom, keresd macskát bővebb információkért.

Egyébként amíg nem volt nő a képben, mindig jó kedvem volt, boldog voltam. Most meg, semmi kedvem élni.
"nő" = semmi konkrét, csak beképzelem, hogy lehetne valami...

asd

(#35527) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ha valaki jönne most egy haverral nyomjuk a war thundert. :)

(#35528) MiklosSaS válasza otto14 (#35526) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hagyd a noket....iggya' inkabb

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35529) stratova válasza MiklosSaS (#35487) üzenetére


stratova
veterán

Don Palimadár, csak hogy tiszta szeszt öntsünk a garatra:
i3 4130-4160: GT2 IGP 16 EU HD Graphichs 4400
I3 4330-4370: GT2 IGP 20 EU HD Graphichs 4600

Ez a két variáns csak a feldolgozók számában így összteljesítményében tér el kis mértékben, funkcionalitásban (Quick Sync, Wireless Display, InTru 3D, Clear Video HD, 3 monitor támogatása) teljesen megegyeznek.
Ha ebay-es vétel, nem annyira lényeges, de scan.uk-n már 4330 és 4370 között is van 27.78£ ~10e Ft a 4130 pedig csak 90.24£ azaz 36.1£ ~14e Ft az árelőnye. Játékban pedig ahová HD 4400 kevés lenne, ott az i3-as 4600 sem vog vitézkedni

[ Szerkesztve ]

(#35530) MrM94 válasza stratova (#35529) üzenetére


MrM94
őstag

De strato,te nem értheted... az ezelőtti i3 jában asszem 4400 volt..Neki avval is röccent a fhd film...
4600al is előre látom hogy röccenni fog...Nem,hogy játék...Ő filmet sem tud nézni rajta..
Bár én a helyében más szoftverrel nyomnám ki a filmet TV re...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35531) ViZion


ViZion
félisten

Nah, riptide gyorsteszt: rakás szar. Sajna annyira online multi akart lenni, hogy rengeteg helyen vannak cuccok, "termelődnek", időnként visszarakja a gép. Elég sűrűn. Így már most fullos bitang pengével rohangálok... ehh. Kár. Ebben nem lesz kihívás, csak ledarálom, kész. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35532) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

@stratova: igen , tudom. 99,9 % hogy veszek egy i5-ot majd.

Megyek aludni, volt egy kis jatek is ma este. Macskaval par kor Crysis 3, meg Call of Juarez - Gunslinger, nem annyira szar jatek. Aki szereti a vadnyugati filmeket annak ajanlom. Jol lehet benne lovoldozni, meg meghalni.

@Habugi: erre a zenere gondoltal? Ez nagyon jo... ;]

Na, aludjatok jol! Jo ejt!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35533) addamka válasza ViZion (#35531) üzenetére


addamka
őstag

Mi asszonnyal ki tudunk feküdni benne rendesen, atom penge ide vagy oda.
Mondjuk mi egybites CS-s nyomorultak vagyunk, lehet azért :DDD

Egy ideje rá se néztem, mert unalmasabb, mint az előző része, rohadt sok gyalogolj a halálba rész van benne nulla akcióval. Az elsőnél minden mellékszálat kimaxoltunk, itt nem vett rá a fene. Remélem a jövőre érkező része jobb lesz.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#35534) Habugi válasza MiklosSaS (#35532) üzenetére


Habugi
addikt

Bizony hogy ez az! :K :C

No és perzse a különböző scenek alatt hallható variánsai..

C2 zenéje óta csak egyetlen játék volt aminek legalább ennyire belezubbantam a zenéjébe, az pedig a Human Revolution: [link] DAT Icarus !!
Ez is ilyen szobát sötétbe, hangerőt fel / pulóver ujját fel, hogy karon a szőr felállhasson! :DDD

Talán még a Skyrim is említésre méltó, de nem C2 vagy HR.. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35535) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt drágasságok :P
látom mindenki készülődik...
én is vadászom a pony-kat, a karácsonyi ajikat :DD
azon agyaltam mivel kéna magam meglepnem?
a családban én hasonlítok legjobban a Télapóra :DDD
így szegről végről magamnak kell meglepetést intézni :DD
no de Uraim, alakulnak a napok, már csak csak egy nap és győz a jó, és még egy hét és az idei évre maximális győzelmet aratnak a jóóók :)

szerk: visszaolvasva, látom még a reggeli kávém nem hatott :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35536) MrM94 válasza Lacielvtárs (#35535) üzenetére


MrM94
őstag

joreggelt...
a zenékkel kapcsolatban nekem a fsrcry 3 jott be nagyon es a mafia 1 2

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35537) #81556480


#81556480
törölt tag

szokásos tegnapóta nemaludtamjóreggelt :DDD

de legalább a régi san andreas új kiadásában megszereztem éjszaka az összes achievementet :D

[ Szerkesztve ]

(#35538) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#35535) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lepd meg magadat egy 4790K-val vagy egy GTX 980/780Ti-vel. :D

Jo reggelt! Meg ket nap....hideg van...fujjjjjjj a szel nagyon..ehhh, ez van vagy 300 m-e lakom a tengerparttol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35539) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

@Laci: ne felejtsd el a privatot!

Esik a radeonon ara ugy ahogy meg lett josolva. Mar a 295X2 is 192K HUF korul van......es meg lesz olcsobb is.

Nincs kedvem melozni...olyan lusta vagyok :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35540) ViZion válasza addamka (#35533) üzenetére


ViZion
félisten

hát jah, az elsőben kikapcsoltam az online részt, egyedül végigtoltam, kimaxoltam. Ennél olyan gyorsan újratermelődnek a motyók, h nem érzem jónak. Azok a játékok is bosszantanak, ahol kipucolok egy épületet, mejd a hátam mögött megjelennek a rosszarcúak a semmiből. Ez is ilyen. Ha nem tudják rendesen megoldani a gyüjtögetős részt, akkor hagyták volna a 'csába...

Jobb reggelt!
Mehetek inget venni, megint valami szopcsizás lesz. Faccomat má'. Mondtam, h vkit fel kell venni helyemre dolgozni, ha ennyit kell bejárni ilyen megbeszélésre, ahol amúgy kussolni kell, mert a főnökök beszélnek. Leszarom. :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35541) #81556480 válasza MiklosSaS (#35539) üzenetére


#81556480
törölt tag

küüülldteeem privááátoooooooooot !

(#35542) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Legszivesebben kitépném a belét azoknak az okosoknak akik kitalálják hogy minden honlapot meg programot állandóan változtatgatni kell, mert az ugy sokkal jobb lesz.
Youtube: egyre szarabb minden frissitéssel, Skype: az új kinézettel használhatatlan - szerencsére sikerült visszarakni a régit, Firefox: minden keresésénél felajánl mostmár ötféle keresö enginet - uninstall, régi vissza.

Fasz kivan ezekkel. Hudeideges vagyok.

(#35543) ViZion válasza Malibutomi (#35542) üzenetére


ViZion
félisten

hehheee.... ez volt egy halom progival: Chrome, Nero, Kmplayer, daemon tools, etc...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35544) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35538) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:DD :DD :DDD
nem biztos hogy ez oylan rossz ötlet :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35545) #81556480


#81556480
törölt tag

(#35546) Lacielvtárs válasza #81556480 (#35545) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az első is nagyon jóóóó :C :C :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35547) CJ4567 válasza #81556480 (#35545) üzenetére


CJ4567
veterán

yo dawg, i herd you like boats so i put a boat in your boat so you can float while you float

No Sana No Life

(#35548) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sok munka....de lesz bonusz penz az unnepekre...munkasoknak 500 font (190K HUF) nekunk meg 750 font (380K HUF)...ez jo hir. Meg voltam dicserve, kisebb kompromiszumokal de sikerul jovo het vegere befejezni a munkat, tehat lesz szabadsag a ket unnep kozt. :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35549) #81556480


#81556480
törölt tag

van itt búúdapesti ?

(#35550) #81556480


#81556480
törölt tag

ipon nyeremény játék hyper x memória kép alatti komment:

Ilyen high tech szájharmonikát én még nem láttam !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.