Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34151) dragonfx válasza CJ4567 (#34149) üzenetére


dragonfx
veterán

ec :P :C ..pecc kimehetsz...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34152) #81556480 válasza CJ4567 (#34149) üzenetére


#81556480
törölt tag

g*ci beléd ? vagy míí ? :DDD

(#34153) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hurrra hetvege. Holnap teli a lakas vendegekel, ejjel viszek valakit a repterre...vasarnap meg mi leszunk vendegek. biztosan ki fogom magam pihenni...:( . A haz tatarozasa sem halad olyan gyorsan mint ahogy terveztem....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34154) MrM94


MrM94
őstag

vettem videokartyat... 780 at vettem phantomot. joleszaz.. meg 2ev gari fulldoboz turheto arban..mas nemvolt..
jószar lesz 690 után...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34155) CJ4567 válasza #81556480 (#34152) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, DeciBel ;]

No Sana No Life

(#34156) MiklosSaS válasza MrM94 (#34154) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jok a Phantomok, majd ha lemegyen az aruk jobban akkor veszel meg egyet es ott lesz az eseli :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34157) CJ4567 válasza MrM94 (#34154) üzenetére


CJ4567
veterán

Remélem ugyan ilyen jó gazdája lesz a 690-nek mint amilyen te voltál :)

No Sana No Life

(#34158) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én is elgondolkodtam, minek várni a kártyákra, lehet most kéne venni egy olcsó Ti-t azt nem foglalkozni vele két évig.

(#34159) MiklosSaS válasza Malibutomi (#34158) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, a Ti az jo volna, kemeny kartyak...majd ha itt leszel eladom neked az enyemet ha kijon a 980Ti :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34160) MrM94 válasza CJ4567 (#34157) üzenetére


MrM94
őstag

hát ugyanaz vette meg aki az 590emet
580utan a legjobb kartyam volt..nagyon sajnalom...gondolkodtam rajta h visszaveszek egy masikat olcsobban...

@miklossssss: ugye tudod h a te referenciad az en 780 phantomom utodja lesz?
ha nem akkor szolok most!
na latom megelozott malibutomi pedig en pofatlanul mrgvettem volna toled:D

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34161) Malibutomi válasza MiklosSaS (#34159) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Adok érte mondjuk 50£-ot :DDD

(#34162) stratova válasza MiklosSaS (#34159) üzenetére


stratova
veterán

Mit kezdjen vele? Kepler SLI FX-8350-et sem tekeri meg rendesen 4K-ban S hol marad a tesztből a Gyííí3 :DDD :D ;)

A viccet félretéve, ha valaki rájön erre a min fps misztéirumra ne tartsa magában én első körben a ROP blokkokra és a kiegyensúlyozott lapkára gyanakodtam, de lövésem sincs. :R

[ Szerkesztve ]

(#34163) MiklosSaS válasza Malibutomi (#34161) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Oregem, elfelejtettel egy nullat. 500 £-ert viheted.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34164) MiklosSaS válasza stratova (#34162) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Figyelem a teszteket, alig van kulonbseg a 8350/4770K es 4930K kozott UFHD es 4K kozott....de a "profik" szerint a gyiiii3 is veri a 4.6 GHz-en jaro FX-et. Idiotak!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34165) Balathruin válasza MiklosSaS (#34164) üzenetére


Balathruin
veterán

1 szálon lehet veri, de ha valaminek sikerül mind a 4 modult megmozgatnia, akkor odavág.

(#34166) MiklosSaS válasza Balathruin (#34165) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

2004 ota letezik nativ ketmagos processzor, nem kellene lassan 11 evre ra meg mindig az "egyszalon" lovagolni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34167) Balathruin válasza MiklosSaS (#34166) üzenetére


Balathruin
veterán

De, mert még mindig vannak programok/játékok aminél nem képesek többre optimalizálni...

(#34168) Habugi válasza MiklosSaS (#34166) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tudnak máson.. :N , kétszer-háromszor annyiba kerül, a kupakolós kabaré miatt (amivel az Intel gyak. szánt szándékkal a saját vásárlóit szopatja..) 80-90°C az üzemhőmérséklet, én 60alá hűtöm levegővel 5Ghz-en terhelő gama közben.., jön a fogyasztás rizsa, ami éves szinten akár 2500ft difi is lehet napi 6óra ibt/prime mellett..

Akinek nincs pénze nagy kecóra, vágyait kielégítő autóra, mobilra, akármire.., az kiad X összeget a gépre és abban találja meg a saját elitségét vagy a bánat tudja micsodát (státusz szimbólum?? :U), hogy neki Intele van. Pont.
Megjegyzem a magyar realizmusban csodálni nem tudom sajnos, ez van. :(
Alap, hogy nem veszi be a gyomra azt, hogy egy fele ennyi pénzből összerakott config hozza a teljesítménye 90-95%-át. Nem elég nekik, hogy jobb az Intel (mert jobb), nekik akkor lesz jó ha erre recskázni tudnak és addig sarkítják közben azt amit tényeknek hisznek ameddig csak a szókincsük engedi.

Jön a 8 általánosos matek (2x első, 6x második) rizsa a fogyasztásról plusz hőmérsékletről, egyszálas teljesítményről. Mindenről amivel fenn tudja tartani azt az érzetet, hogy legalább CPU-ban előrébb van másoknál/egy másik "rétegnél", erről szól ez az egész nem másról.

Ezért nem is megyek már bele ilyen "vitákba", ha ennyire kényszeresen őrzik ezeket a képzeteket/víziókat akkor nem én leszek az aki elveszi tőlük. Attól még nem lesz lassabb az FX senkinél, hogy milyen félreértésben élnek mert "useless".

i3... :DDD :DD
Melós i5-ökön elindítok egy 100+GB rendert/convertálást, leslattyogok a fözelék falóba megebédelni, utána még bókolok egy kicsit két saroknyira az újságos csajszinak majd mikor visszaérek még csinálja.
Ugyan azt az anyagot ha hazahozom és elindítom, elmegyek elsüllyesztem a vörös októbert utána lezuhanyzom és mire visszaülök már rég készvan holott fele annyi időt hagytam az FX-nek..
A bánatot sem érdekli az egy szál.., ha valaki vesz magának egy 250-300 lovas német ültetett autót az qrvára nem a földúton fogja használni Rákosbrekkentő határában, ebből kifolyólag nem is a traktorokkal fog gyorsulni, hogy ki jön ki hamarabb a láposból..

Jaaaa, a traktoros arra izgul hogy jobban megy földúton?
Hát ez valóban nagyon fontos szempont.., minek is álljon az ember a boldogsága útjába. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#34169) MrM94 válasza Habugi (#34168) üzenetére


MrM94
őstag

most enis kivagyok közösítve mert gyíhetem van :O ?
gonoszak vagytok ti ájemdések kiközösitettek :O

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34170) Habugi válasza MrM94 (#34169) üzenetére


Habugi
addikt

A fenéket.. :DDD

Ez kizárólag arról a rétegről szólt, akik ha egy címlapos írásban/akármilyen topicban meglátják az AMD/FX szópárt akkor kényszeresen elkezd dőlni belőlük a hülyeség.

StarWarsban amúgy a sötétoldalnak volt vörös fénykardja, a jóknak meg világos kék...szal gonoszok vagyunk.
Amikor korholok a Zintelre/áraira az többnyire gyííííhárom/gyíííííöt.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#34171) MiklosSaS válasza Habugi (#34168) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy a legtobb idiota aki fikkaza az FX-et vagy mas AMD termeket annak soha eleteben nem volt olyasmi a gepeben.

Rengetegen vannak a forumon akik megveszik a "top" hardvert csak azert mert azt hiszik hogy azzal ok elertek valamit az eletukben. Az ilyen fazonok egy nagy nullak a "real life" -ban, de kell hogy valamivel ellensulyozak a merleget. Egyeseknek kemeny hardver kell, masoknak husz eves sport/luxus auto amibol csopog az olaj...mas kategorianak pedig markas ruhanemu...telefon, stb. Az ilyenek a tarsadalom selejtjei...neme rdemes ket fillert adni a velemenyukre. Irigyek mindenre es mindenkire akik kicsivel jobbak...ezek az orok vesztesek. Hanyan vannak a forumon akiknek csak azert van "top" hardveruk hogy kiirjak az adatlapjaikra.....

Ha nincs munka vagy kemeny gaming, akkor szerintem atlag usernek siman eleg egy FX-8350 vagy egy haswell i5.
A fogyasztasba meg nem megyek bele...az mar komolyan rohelyes....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34172) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jatszasnak vege, le kellene fekudni......ezt a jatekot csak eros idegzetueknek ajanlom, nagyon jo kis hentelo horror jatek.

Jo ejt nektek!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34173) Lacielvtárs válasza Habugi (#34170) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jééé Habugi Úr a PH legjobb topikjában...
még még még :)
üdvözöllek itten, mert itt még nem láttalak :R
jó reggelt nektek drága Uraim :)
hétvgégéeee vaaaan :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34174) Andris837 válasza Lacielvtárs (#34173) üzenetére


Andris837
senior tag

Hétvége bizony... Végre nem munkával telik. Most megyek haza éjszakás műszakból. ;) :K

Szép napot mindenkinek! :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#34175) Lacielvtárs válasza Andris837 (#34174) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha, az sem rossz :(
no akkor jó pihenés és/vagy alvást :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34176) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt! Megyek meg alszom egy oracskat :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34177) otto14 válasza Lacielvtárs (#34175) üzenetére


otto14
senior tag

Jobb Reggelt!

Hálózaton már tegnap óta nincs internet, mobilnettel neg 170+ a pingem, így játszani sem tudok :(

Legyen jobb napotok! :K

asd

(#34178) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#34176) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

de jól teszed Mikloss Úr...
bár én is tehetném :P
Kakas Úr...
jók ezek a netszolgálaltók :P
upc?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34179) otto14 válasza Lacielvtárs (#34178) üzenetére


otto14
senior tag

Románia -> romtelecom, vagyis most már Telecom...

asd

(#34180) Lacielvtárs válasza otto14 (#34179) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ohh, bocs...
de ha már telecom, annak köze lehet a t-comhoz?
mert ha igen, akkor hátha javulni fog majd a rendszerük...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34181) ViZion válasza Lacielvtárs (#34173) üzenetére


ViZion
félisten

Mi ez a retek szénbányász csaj itt? De legalább nem szakmázod tele az off-ot :o

Nesze nektek rendes csaj.... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34182) otto14 válasza Lacielvtárs (#34180) üzenetére


otto14
senior tag

Azt hiszem, a nagy T logó ki van biggyesztve

asd

(#34183) MiklosSaS válasza ViZion (#34181) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi ez a rizszabalo? Ennyi volt az alvas......takaritas....ebedre teli a lakas vendegekel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34184) ViZion válasza MiklosSaS (#34183) üzenetére


ViZion
félisten

Inkább egy alacsony, ferdeszemű csaj kis seggel és cicivel, mint a Ti darázsszopós-szájú, nagyp!csájú bantu nigger travijaitok... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34185) MiklosSaS válasza ViZion (#34184) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C , tudod mindenki a farka merete utan valaszt maganak p!csat :D .

Most mar ertem neked miert vonzoak az alacsony es ferdeszemuek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34186) ViZion válasza MiklosSaS (#34185) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, a 165 cm-es japókban végig ér és látom hol tart. Neked azé' kell nagy, mert abba bele is lehet lógatni... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34187) Lacielvtárs válasza ViZion (#34186) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

de betegek vagytok :DDD
látom itt mindenkinek csecsemő méretűje van, mi? ;]

51 cm, 3 kiló 56 deka

:C

no de tényleg én is a formás hölgyek irányában kandikálok, a nagy kufferbe tény hogy jó pakolni, csak xar vele utazni :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34188) MiklosSaS válasza ViZion (#34186) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem , TE nem latod hol tart, hiszen nem hasznalhatsz mindig nagyitot....meg a vegen hulyenek neznek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34189) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor johetnek a reggeli finomsagok a kave melle......gyorsan , mert dolgom van :)

Imadnivaloak ;] ;] ;]

Es legyen a nagytiszteletu OrmanyosKormanyos kedvere is valami, ne mondja hogy szemtelenek vagyunk.

Tessek Ormanyos, lehet rajta zongorazni .....a csontjain D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34190) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#34189) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:)) :DD :D :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34191) mackosajt válasza MiklosSaS (#34189) üzenetére


mackosajt
addikt

Kár, hogy a méretes hátsó mindegyiken PS...

Talán az elsőn nem, de ott is gyanús a fal és a padló találkozása.

A másodikon a bútor is hajlik, pohár is érdekes dimenziókban van.
Harmadikon a lépcső korlátjának oszlopjai, meg a mögöttük lévő árnyék érdekes.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#34192) mackosajt válasza ViZion (#34181) üzenetére


mackosajt
addikt

hinnye b+

aranyos, csak most vettem észre.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#34193) MiklosSaS válasza mackosajt (#34192) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

pedofilok :K ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34194) mackosajt válasza MiklosSaS (#34193) üzenetére


mackosajt
addikt

Az már nem pedofil dolog b+

Erősen 18 elmúlt a vágottszemű kicsi néni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#34195) stratova válasza MiklosSaS (#34193) üzenetére


stratova
veterán

Sass Uram, ormányos képén, nem volt lapos a csaj, csak becsapós a melltartó, kéretik jobban szemügyre venni ;)

Andris837 Üdv szerény (mint a fentiek mutatják :DDD ) körünkben! :)
Milyen állatos avatárt szeretnél használni? A keresztelés nemes feladatát vagy annak kijelölését Don Sass topikvezérre bíznám.
Ihlet hiányában - mely hétvégén ilyentájt haját törölközőbe csavarva libbenne ki a fürdőből, ha most nem lennék szalma - nem tudnék most igazán találó becenevet adni.

(#34196) ViZion


ViZion
félisten

Sasss... dugjad ezt e ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34197) dragonfx válasza Lacielvtárs (#34173) üzenetére


dragonfx
veterán

Mint a lopott biciklit...:-)

34189--Ezt a cekete ruhásat plánr.faja nő.nekem ezek jönnek be. ;-)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34198) MiklosSaS válasza dragonfx (#34197) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor te vagy az en emberem...kis tehenecske is szeretni a NOKET. A kicsi pucajuOrmanyos meg tanuljon zongorazni! ;]

@stratovaSarKany: igen, Andriskat is meg kellene keresztelni ha topiclako marad.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#34199) MrM94


MrM94
őstag

made my day!
oszt Miklós úr beszel az e penis meregetesrol de o a sajatnat méregeti az ormányosunknak az orrara nott valamivel xD na de amugy igazad van miklosss ur!

uj topiclako udv a topicban!

habugi! en csak hulyeskedte.,nehogy mar komolyan vedd,en neha neha olvasom az fx topicot es be be bofogok par tippet,es meg verszemet se kapok..

amugymeg jo reggelt mindenkinek!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34200) Lacielvtárs válasza MrM94 (#34199) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt Macska Úr.
mi épp ebédeltünk, kicsit még korán is érkeztél ;]
Habugi Úr, nem kell mindenben komolyan venni a Macska urat, olyan mint Garfield elvtárs
mindenről van véleménye, ami a legjobb hogy ezt meg is osztja velünk :DDD
de én kedvelem úgy ahogy van ;]
(és a kedvelés nem azonos azzal amire gondoltok amikor ezt olvassátok) :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.