Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35751) CJ4567 válasza stratova (#35748) üzenetére


CJ4567
veterán

A legújabb Skype is kompatibilis XP-vel nem?

Kompatibilis, mennie kell.

Én is PH függő vagyok, HSZ számomon meg is látszik :P

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#35752) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hazaertunk mi is....setalgattunk itt-ott, parkban, aztan forro kave (csoki) meg ebed. El vagyok faradva :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35753) Habugi válasza MiklosSaS (#35752) üzenetére


Habugi
addikt

Az a legjobb amikor kihúz a levegő, kell egy laktató melegétel vacsora, hangulatvilágítás a nappaliba, kerestek valami régi jó filmet, eldobjátok magatokat a kanapén mint a jóllakott oroszlánok az árnyékban aztán kész is a világbéke feeling.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#35754) MiklosSaS válasza Habugi (#35753) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahh, a vilagbeke feeleng megvan. :D ...most hogy mondta hogy regi modi vagyok, ugy oltozkodom mint egy 50 eves...jahh, es pesszimista is vagyok. :O Es ezt mind ma kaptam.... :C

Vacsora is lesz...valami hal...aztan egy fel ora szunyex, ha a lanyom is ugy gondolja.

Kellene majd kesobb valamit jatszani.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35755) MrM94 válasza MiklosSaS (#35754) üzenetére


MrM94
őstag

en bennevagyok a jatekba.
@ off
egyre jobban vigyorog ram a modell csaj aki tancmodellnek van odarakva. a masik csini meg is dicsert hogy egeszjol csinalom...lehet megsrm vagyok botlabu?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35756) MrM94


MrM94
őstag

[link]
Eléggé érdekes számomra..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35757) MiklosSaS válasza MrM94 (#35756) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez jo leiras :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35758) CJ4567


CJ4567
veterán

Ez a Far Cry 3 hatalmas játék, mindenkinek ajánlom!

No Sana No Life

(#35759) MiklosSaS válasza CJ4567 (#35758) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, hatalmas..lehet benne hegyre maszni, kecsket nyuzni, buvarkodni meg viragokat szedni a reten. Imadtam en is :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35760) CJ4567 válasza MiklosSaS (#35759) üzenetére


CJ4567
veterán

Még ki kell próbálnom az íjat, vettem rá Red Dotot, nem Marksmant.

Végre megy a gépemen, E6300 + 9500GT kiköhögött 20fps-t, ez meg simán 35 minimumot.

No Sana No Life

(#35761) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Belealudtam az esti jo ejt mese-olvasasba :O , oregszem :((( :((

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35762) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

es egy rohadt rooosssszzz hir:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35763) =HG= válasza MiklosSaS (#35762) üzenetére


=HG=
addikt

Vén kujon! :D Ez nekem való, mert neked egy kicsit vékonyka ! ;) Olyan gitáros tipús..

[ Szerkesztve ]

(#35764) MiklosSaS válasza =HG= (#35763) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nektek is linkeltem.

Jatszom, Crysis 2-ot..a sogorom gepen, feltettem egy patch-t, ultran faszaul visszi 60 FPS atlaggal....egyszeruen nem tudom megunni ezt a jatekot.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35765) Balathruin


Balathruin
veterán

Athlon XP nagyon gyengécske... Youtube (360P, beépített Fájörfox, HTML5, mer' nincs működő flash player) csak akkor nem akad ha nem mozgatom az egeret és semmi sem megy a háttérben. Xubuntu van fent, nagyon erősen érezni az 1 mag 1 szálat. A 478-as lapon döglődik az USB (ezért nem is tud róla bootoli, de egér persze megy), NF7-S v1 pedig nem is tudja az USB bootot, lemezem meg nincs.

(#35766) addamka válasza Balathruin (#35765) üzenetére


addamka
őstag

Kedden megyek anyóshoz, 2400+ Athlon XP-t kéne életre kelteni, mert most nem akart költeni rá.
Monitor is valami 15 éves 14colos CRT borzalom, fincsi lesz.
Debiant anno feltettem, de a gnome3 megy a kukába, kell valami egyszerű ablakkezelő, azt csóközön, youtubeot majd néz a mobilján... :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#35767) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ennyi volt a jatek mara. meg vagy 20 perc es tizedjere es vegigtoltam a Crysis 2-ot. Csak most a kicsi GTX 650-el mert egyben tesztelni is tudom. Gyari hutovel max 56-60 fok a processzor jatekban, silent mode-ban es videokartya sem hangos. Szinte alig lehet hallana a gepet....nagyon tetszik ez a masina.

Aludjatok jol! Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35768) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#35762) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jóó reggelt
ne is mondd Sass Uram :O
újra hétfő, de nekem már csak ezen a héten kell dolgoznom :DD
és akkor az idei évre vége lessz a melónak, legalább is remélem :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35769) Balathruin


Balathruin
veterán

Jól indul a hét. Egész éjjel kb. semmit sem aludtam, reggel - mint mindig - jött elő mi a gond. Hasfájás. Nem gáz, nem hányás, semmi. Ettem, nem lett jobb. Totál WTF?, mert a tegnapi kajakombónál volt már durvább is, mivel semmi extra nem volt.

Röviden: jobb reggelt

(#35770) MiklosSaS válasza Balathruin (#35769) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Menj orvoshoz.

Megint Hetfo :O ....jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35771) MrM94


MrM94
őstag

jóreggelt.Én már itthon is vagyok.
Rendeltem,valakinek egy fültágítót ebayről,és komolyan olyan jólesik az embernek,az a picike üzenet,hogy
"Ty four your purchase if there any issues please contact me before leaving feedback. Many thanks, XY"
Igen,tudom,hogy nekik egy feedback nagyon sokat számit,és emiatt írja oda,de az a dolog,hogy Ő mondja hogyha van valami gebasz akkor nyugodtan contacteljem...Nem az a tipikus itthoni,kifizetted oszt b+ magad..
Ugyanígy a cipőmnél is,és még jópár dolognál amit rendeltem UK ből..Itthon egyedül két embernél találkoztam ilyen hozzáállással.Meg,hogy megköszöni,hogy nála vásároltam.Ez már magábol azt sugározza,hogy add meg neki a pozitívat mert ilyen kedves volt veled.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35772) MiklosSaS válasza MrM94 (#35771) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, ez UK nem kelet europa. Total igazad van, nekem is fura volt az elejen hogy mindenki ilyen kedves...aztan rajottem hogy ez egy nagyon f@sza marketing.

Nehogy azt hidd hogy komolyan erdekli oket hogy te boldog vagy vagy nem a termekkel. Ez csak siman a marketing resze es az angol etiket.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35773) mackosajt válasza MrM94 (#35771) üzenetére


mackosajt
addikt

Erről jutott eszembe, hogy pénteken és szombaton jött 2 csomagom ebay-ről, gyorsan feedback-eltem pozitívra őket.

Macsek? Felétek nincs 775-ös lap, ócsóért ddr2-vel, hogy tudnám csinálni a szegény gyereknek a gépet? Szétnéznél? Felénk nagyon hulladék, vagy ddr3 lapok vannak. Nem akarok nagyobb költségbe verődni emiatt. (a qrva átbaszást leszámítva... nem is reagál, még az 5 negatív sem hatotta meg a kecseget... majd elpasszolom hibásan a lapot valami szakértőnek, alkatrészbe)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35774) MrM94 válasza mackosajt (#35773) üzenetére


MrM94
őstag

Félszemmel ránéztem énis pár itteni fórumra.De egy kitet láttam csak.Core2quaddal,még mielőtt mondtad volna.
Ránézek aprólékosabban,ha mondasz nekem egy árat.

@Miklósas,tudom,de attól még csak jobban esik az embernek,mint az itteni mentalitás.Tisztában vagyok vele,hogy őt az érdekli csak ,hogy kapaj meg a zsetonját meg a pozitív feedbackjét.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35775) mackosajt válasza MrM94 (#35774) üzenetére


mackosajt
addikt

5-6e Ft még elmegy, ettől többet csak ha nagyon nagyon nagyon olyan a lap, mert akkor az nekünk marad és a fiaimnál szolgáló lap megy a srácnak.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35776) MiklosSaS válasza MrM94 (#35774) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, de abban igazad van hogy jol eso erzes. Peldaul itt van olyan is ha nem tetszik a kave akkor nem kell kifizetnem. Egyszer mentunk pizzazni es rendeltunk kulonbozo felet, en vekonyat ...de vastagot kaptam. Szoltam es 10 perc mulva hoztak a vekonyat es megtarthattam a vastagot is ingyen, sot...meg ingyen kolat is adtak.

Amikor rendeltem 3D szemuveget, a scan-on volt hogy masnap szallaitjak...aztan kiderul hogy amr nem volt raktaron....hivtak, elmondtak. Beleegyeztem...mondom nem baj, varok. 3 nap mulva kuldtek a csomagot....benne volt a szemuveg...es egy 16 gb-os USB3-as stick....

Es meg rengeteg ilyen dolgok tortentek, tudjak mi az a jo marketing. Ezt szeretem.

@mackosajt: lesd meg az angol ebayt, ha valamibe tudok segiteni akkor szivesen. Csak 5 munkanap a posta es olyan 2000-2500 HUF a minimum.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35777) mackosajt válasza MiklosSaS (#35776) üzenetére


mackosajt
addikt

Ebay-el olyan bajom van, hogy míg a lapok ára oké is lenne, de az ott lévő postázások már sokszor többszörösei a lap árának.
Egyszerűen nincs olyan opció, ami onnan olcsó lenne, vagy ha van is, az 6 nap múlva ér véget aukcióban... az nem fog hamarabb jönni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35778) MiklosSaS válasza mackosajt (#35777) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, sajnos igy van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35779) MrM94 válasza mackosajt (#35775) üzenetére


MrM94
őstag

Most néztem meg,
helyben nem találtam semmit.
Az országban pedig ezt az egyet találtam eddig. ASrock G41M-VS3 de ez 6k forint.Erre rájön a szállítás hozzám+tőlem hozzád.Szerintem ez nem feltétlen bestbuy neked.Még nézegetek továbbra hátha találok valamit..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35780) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Rakerdeztem megint az arckepre....mivel mindenki azt kerdezi hogy ha ilyen rangban vagyok miert nincs egyedi arckepem. Megint elzavartak mert oktoberben ujra fel voltam fuggesztve :DD, igazi rossz fiunak erzem magam :C :C :C

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35781) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ez megjobb :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35782) Balathruin


Balathruin
veterán

Picipuha miért nem tudja megoldani azt, hogy teljes HW váltás is vajsima legyen? S462->S478 és semmit baja a Xubuntunak.

(#35783) mackosajt válasza MrM94 (#35779) üzenetére


mackosajt
addikt

DDr2 és DDR3 kombo alaplap véleményt várok.
Mert ilyet találtam, és akkor lehet fejleszteni tovább, apránként egy ram cserével.Utána meg lap+proci.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35784) MrM94 válasza mackosajt (#35783) üzenetére


MrM94
őstag

Mármint van ddr2 és ddr 3 slot is a lapon?
Nekem volt olyan lapom.Nálam bevált az az Asrock,én szerettem.Volt benne Eleinte DDR2 és utólag vettem bele DDR3at.Annyi,hogy a két ramot,nemszabad együtt használni.Szerintem low cost,gépnek tök praktikus az ilyen.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35785) CJ4567 válasza Balathruin (#35782) üzenetére


CJ4567
veterán

S478 ---> LGA775 és semmi baja nem lett a Win7-nek, másnap CPU upgrade és még akkor is jó volt.

No Sana No Life

(#35786) MrM94 válasza Balathruin (#35782) üzenetére


MrM94
őstag

Azért mert a windows tudtommal telepítéskor az adott konfigurációnak megfelelő dolgokat telepíti fel.Ezért kell MoBo cserekor és más HW cserekor újratelepíteni.CPU cserekor ,nem kötelező szerintem ajánlott.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35787) mackosajt válasza MrM94 (#35784) üzenetére


mackosajt
addikt

Pontosan. Erre gondoltam.
Viszont a fiaim kapnák, a fiaim lapja meg akkor menne tovább a nővérem fiának.
Így később DDR3 -ra áttérés, majd további fejlesztéseket lehet apránként akár.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35788) MrM94 válasza mackosajt (#35787) üzenetére


MrM94
őstag

Mondom,nekem nem okozott semmiféle galibát.Véleményt őszintén nem tudok mondani,hogy gyorsabb e érzésre mivel 2 gigáról négyre váltottam,s normális,hogy sokkal gyorsabb volt játékok alatt. és winfosba is mivel jobban betudta lakni a rendszer.Dual channelről váltottam Single ddr 3 ra..Én dobnék egy +1et az 5letre.Nálam bevált.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#35789) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egy kis tuning de meg tudta dobni a kicsi GTX 650 teljesitmenyet :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35790) mackosajt válasza MiklosSaS (#35789) üzenetére


mackosajt
addikt

result not found

THX macseb....izé, Macsek!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35791) MiklosSaS válasza mackosajt (#35790) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudom miert nem nyitja. Az lett volna hogy milyen jol skalazodik a gtx 650. 1074 MHz-rol 1270-re huzva eleg jol megdobta az eredmenyeket.

Kaveszunet, nem sok kedvem van melozni. Behivtak a regi cegtol...mar szidtam is oket utkozbe hogy megint xarban vannak. aztan kiderult hogy azert hivtak be hogy ideadjak a karacsonyi ajandekomat. Negyen osszedobtak par fontot es megvettek ezt a jatekot. Kicsit megszeppentem, jol eset...lehet hogy megis kedveltek/kedvelnek a regi meloban?!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35792) CJ4567


CJ4567
veterán

Jaj de jó, 1.3volt kevés 3.8ghz-hez, mert terhelés alatt lesz belőle 1.272-1.264 :W

No Sana No Life

(#35793) ViZion válasza MiklosSaS (#35791) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem csak arra gondoltak, h ez a csóka "maga az ördög", így megkaptad! ;] :DDD

Kérdezték, h mi a véleményem, mennyire sikerült betanulnom. Mondom a kollégák sokat segítenek, az emberek meg tisztelnek...
-???
- Mikor lemegyek a műhelybe, már nem szia meg helló van, hanem: "Te jó Isten" "Atyaég" meg ilyesmik. Szal. sztem minden OK ... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35794) MiklosSaS válasza ViZion (#35793) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az elso reszert kapd be, hulye. A masodik meg alakul, kezdesz olyan lenni mint egy fonok...:D, siman meg fognak utalni...de xard le.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35795) ViZion válasza MiklosSaS (#35794) üzenetére


ViZion
félisten

... a 2. rész vicc volt. Az elsőt meg Te tudod ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35796) MiklosSaS válasza ViZion (#35795) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat nem is tudom, azert jol esett hogy gondoltak ram :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35797) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Vegre itthon...megvettuk meg az aprosagokat a hazba.....ugy kirepult 600 font a zsebembol hogy nem is volt idom megnezni. De legalabb vettem magamnak egy jo kis zold Bosch furogepet. Pont kozep ami kell, van nagy 1400 W-os, es kicsi aksis de ami eleg gyengecske. Ezt meg 40 %-al olcsobban vettem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#35798) ViZion válasza MiklosSaS (#35797) üzenetére


ViZion
félisten

Mi meg voltunk asszonynak csizmát venni... hopp 25k -pont az új gépház ára- huss... :O Sebaj. Decemberben bejön az hamar, legalább boldog, ilyen jó csizmikéje még nem volt, vagy csak engem nyugtat vele :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35799) mackosajt


mackosajt
addikt

Ismerős 100k-ból össze tud legózni szerintetek VGA+CPU+LAP+RAM kombót, amivel elfut a legtöbb mai játék kompromisszummal?

Szerintem necces, hogy inkább várjon, és gyűjtsön.
Szerintetek?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35800) Balathruin válasza mackosajt (#35799) üzenetére


Balathruin
veterán

Vesz i5-öt és a maradék pénzt tovább gyűjti VGA-ra.
#35801: Ha nem akarja akkor menjen a feje után, majd később verheti a falba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.