Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#132251) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#132250) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt.
Szeged, most :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132252) #Morcosmedve válasza HSM (#132201) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Bővíthető, 6-7gen proci barmi, vga 1080 ig (most eddig van nvidia). Es 120hz gsync.
Normal vga arnal is megkerdojelezendo.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#132253) mackosajt válasza Lacielvtárs (#132251) üzenetére


mackosajt
addikt

Lefagyott a topik is.
Nálunk sem volt meleg.
Ráadásul éjjel a gyárban az üzemek között kifejezetten jó volt ilyen időben mászkálni. Orromban éreztem, ahogy megfagy a pára.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#132254) Lacielvtárs válasza mackosajt (#132253) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát azt az orrjelenseget én is éreztem reggel :K
Mocskos hideg volt hajnalban az országban.
Satorhelyen - 24.5 fokot mértek...
Jah a topik is lefagyott mint a Windows :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132255) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#132254) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én 8 körül indultam el otthonról, amikor még minden kiírt izé szerint -19 volt. Én nem éreztem annyinak. Sétáltam egy 10 percet kb. hideg volt, de nem volt annyira vész.. Volt már hidegebb. :)

Nagykabátot még mindig nem vettem elő.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#132256) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#132255) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jézusom, a ma reggel nem volt hideg? :DDD
Akkor neked mi a hideg?
Amúgy amikor már sütött a nap, akkor nem érződött olyan hidegnek, mint hajnalban, mielőtt feljott a nap :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132257) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#132256) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pontosan, rengeteget számít, hogy süt a nap.

© asszongya'hogy

(#132258) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#132257) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Napon is -15 volt.. :DDD

Sütésnek nem nevezném.. világított.. :)

Véleményem szubjektív...

(#132259) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#132258) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem tudom, en csak kocsival megyek, 2km nel messzebb :D
Itt -8 volt a minimum, napkozben rendes napsutes, -1-2 kozt. MoM parki irodánál -4C volt a kocsi szerint. Ejszaka nem tudom, 9:30 elott nem megyek sehova, nem is nezem az idojarast. Amiket uzemeltetek hőszivattyus futeseket, ott azert elofordultak -14-16 ok 8-9 órakor is.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#132260) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#132259) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha 0 felett van, akkor általában már bicajjal mozdulok ki, bárhová. Fagyott, csúszós szezonban tömegközlekedek.

Itt elvileg napközben sem volt nagyon -10 felett most.. Szal jó lesz h ha tényleg lehullik a még ígért ~10 centi hó.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#132261) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#132260) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Kell a francnak még 10 cm hó ;]

Ejj morcos urahsag, te ilyen késő kezdesz dolgozni :Y

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132262) Whysperer válasza HSM (#132245) üzenetére


Whysperer
addikt

HSM de nem antobb josgi kiatt van tobb auto ,hanem a centralizacio miatt mindenki kenytelen mondhuk nagyvarosban lakni es bejarni. Tömegközlekedés meg vicc. arrol ne is beszeljunk,hogy mennyivel könnyebb bevasaolrni stv.

Attól hogy mondjuk aparommal egy kocsival jarunk be jo,ha let jogsi can,hogy neha o vezet néha Én. Nem feltetlen lesz a csaladba 5 autó mert 5 jogsival rendelkezik a family. ;)

Kérdésem az volna,ha m.2-es ssdt pcie adapterrel rakom be a gepbe,akkor rogton felismeri vagy valamit kell configolni?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#132263) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#132260) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ha nulla napsutes jon le, akkor gond lesz, mert leesik a ho is, beut a szar erzes. :DDD
En sokra nem mennek a cangaval, mert sajnos biztonsagosan nem lehet letenni sehol, ahhoz meg 0,5misi sok penz. A masik, hogy 15-16 fok alatt szetbassza az izuleteket szerintem, annyira nem lehet feloltozni, csak azert irom, hogy vigyazz magadra!

Lili: Nincs munkaidőm. Irodába is csak megbeszélésre megyek be, akkor se mindig.

© asszongya'hogy

(#132264) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#132263) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most télen már elég korán letettem a bringát, már novemberben buszoztam, előző télen, vagyis 16 év végén majdnem karácsonyig bringával jártam, pedig akkor volt már minden.. Ónos esőt kifejezetten élveztem, amikor lényegében jégpáncél lett a bringa mire hazaértem..

Mivel húsvét hétvégén megyünk Zakopane-be, ott eléggé hűvös lesz, muszáj lesz bevásárolni 1-2 téli motyót, mert ott farmerban túrázni nem lenne épp kellemes. :D

Más: Épp nézem, Anglia is kapja rendesen a havat, és nem nagyon tudnak vele mit kezdeni..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#132265) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#132263) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát de jó egyeseknek :C :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132266) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#132265) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Se index, se munkaidő.. Aranyélet.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#132267) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#132266) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát igen, irigylem is hogy nem kell mindennap 4:35kor kellnie :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132268) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#132256) üzenetére


norbert1998
veterán

Heki bárátunk áz órosz ősházából szármázik! ;]

Jajj de jó is volt betegen autózni fűtés nélküli kocsiban 1 órát oda, 1 órát vissza, meg közben 50 percet teljesen egy helyben állva, néma csendben :( Másfél órája itthon vagyok, de a lábujjam még csak most engedett ki. Volt rajtam 1 hosszú ujjú póló, egy pulcsi, egy nagyon vastag szörmés pulcsi, meg egy téli kabát. Egy szabadidő meg egy farmer nadrág, sapka, kesztyű. De hát ha beteg az ember, akkor nincs mit tenni, mindenhpogy fázik.

Tegnap szörmés pulcsiban össze voltam fagyva 23 fokban :W

(#132269) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#132268) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az szép, Tessa ujjjje bele egy kad forró vízbe és atmelegszel :C vagy morcos uraság agyaval gondolkodva, 'bemelegszel' ;] :))

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132270) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#132269) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Azt hittem azt irod, vagy morcos agyaval gondolva, valamibe :DDD
-
Nagy átlagban tényleg jó ez az élet. :)

Heki: Egesz eu kapja. Oltozz is fel!

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#132271) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#132270) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igazad van, az jobban illene a gondolat menetedbe :C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132272) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na! Meg vagytok fagyva ? :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#132273) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#132272) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mög, a kazán délben kapcsolt be, 19,6 fokról 21,7 fokra, este nyolcra futotte fel a lakást, szóval mocsok hideg van :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132274) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#132273) üzenetére


norbert1998
veterán

Itten 5 vödör fa repült ki a kéményen 8 fok emelkedésével egyetemben. A vödrök durva 20 literes festékes vödrök. Így belegondolva, elég hatékony. 16,3 fokról kellett melegítenie :D

(#132275) MiklosSaS válasza norbert1998 (#132274) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha 5 vodor vodkaval probalkoznal, most csoren szaladgalnal a fouton enekelve hogy "itt a nyar" :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#132276) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#132270) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

20 után már lényegében halott volt a város.. Kb. 30 perc alatt értünk haza, ami jó útviszonyok mellett kb. 10 perc. Semmi takarítás nincs.. Szerintem reggelre be fog állni a város.

Véleményem szubjektív...

(#132277) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Engem évek óta senki sem sajnál, hogy itt leledzem az Antarktiszon, bezzeg amikor kicsit hűvösebb az idő Magyarországon, az egész topik csöpög az együttérzéstől... :(((

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#132278) hackeeeee válasza Mahrenburg (#132277) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Te választottad, miért sajnáljunk? Pár év és ott is meleg lesz a nyár.. Csak semmi izgalom.

Véleményem szubjektív...

(#132279) Mahrenburg válasza hackeeeee (#132278) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Sasss aszonta, hogy az Antarktiszon állandóan 25 °C körüli hómérséklet honol, pálmafák vannak a tengerparton, ahol hemzsegnek az alulöltözött, mindenre kapható gyönyörű hölgyek, hát persze, hogy aláírtam a szerződést... Még azt sem kérdeztem meg, hogy mit jelent a "jó fizetés", ami mint kiderült, napi egy vödör nyers hal... Tehát akkor várhatóan belátható időn belül megvalósul Sasss ígéretének legalább azon része, hogy 25 °C lesz az átlaghőmérséklet? De ha jól sejtem akkor Európában legalább 50 °C lesz, ez esetben Ti is jöttök ide az Antarktiszra?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#132280) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#132279) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mindig csak a nyafogás...vödör hal...hideg. csöcsös csóré qrvákon jár az eszed meg pálmafákon...de 5 éve nem készült el egy müködő alaplap sem...egy...egyetlen egy... :W

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#132281) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#132280) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Annyit mondtál, hogy az alaplapgyárad igazgatója leszek, de arról egyetlen szó sem esett, hogy az elkészült alaplapok hány százalékának kell működőképesnek lennie... :U Mindig engem hibáztatsz, amikor processzorgyárunk volt Szibériában, akkor is én voltam a hibás a processzoraink forrófejűsége miatt... :O Hát tehettem én arról, hogy télen -30 °C-ban a szabad ég alatt tesztelték a CPU-kat? Akkor még a 70-80 °C-os üzemi hőmérséklet egészen jónak tűnt...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#132282) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Reggelt, végre péntek, de azért befigyelt reggelre meg vagy 5-8cm hav :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132283) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#132282) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aztán még estére vagy lesz, vagy szépen átmegy ónosesőbe.. Jó lesz.

Véleményem szubjektív...

(#132284) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#132283) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja mondja egész napra hogy esni fog, vagy ez vagy az :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132285) mackosajt válasza Lacielvtárs (#132273) üzenetére


mackosajt
addikt

Reggelt

Ha már itt a fokok a téma.
Nálunk stabil 23-24 van bent.
Mindezt tényleg spórolósan.
Főleg mióta 15 centi szigetelés van a falakon.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#132286) norbert1998 válasza Mahrenburg (#132281) üzenetére


norbert1998
veterán

A használati utasításban le kell írni, hogy a megfelelő működés érdekében a mélyhűtőben tessék beüzemelni a processzorokat.

(#132287) Lacielvtárs válasza mackosajt (#132285) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen, én tavaly cseréltettem a termosztátot digitálisra, de is van programozva hogy 6-15 óráig 20 fokot tartson.
nah most hazaérek, szellőztetek, és ekkor megy le fél fokot a hőmérséklet, majd felveszem 22 fokra a termosztátot, és tegnap nagyon meglepődtem hogy olyan hideg volt hogy a fűtés, pedig cirkó, fél fokot melegedett a lakás majd egy óra alatt :Y
de erre a kis időre már nem programozom át

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132288) mackosajt válasza Lacielvtárs (#132287) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha én valamelyik helyiségbe melegebb időt kérek, az igen hamar megvan.
1 óra alatt több foknyit.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#132289) inspiroyhome válasza #81556480 (#132133) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

ez fűt mint az állat, AMD?

(#132290) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#132287) üzenetére


norbert1998
veterán

aHHOZ KÉPEST ÉN PANASZKODTAM, HOGY LASSÚ, HOGY 8 FOK 5 ÓRA ALTT AZ EGÉSZ LAKÁSBAN:D

Hpsz, caps lock

[ Szerkesztve ]

(#132291) Whysperer válasza inspiroyhome (#132289) üzenetére


Whysperer
addikt

Reggelt.

Pont evvel vicceltem ,hogy az angol alberlet a jo angol szigeteleshez hiven (tisztelet a kivetelnek) a fuggonnyel tartom bent a meleget a szobamban ... 8))) Kijott a baratnom latogatoba. Avval vicceltel szorakoztam vele,milyen szerencse,hogy nem adtam el a FX-t. Most, ha 20.-a korul megerkezik, akkor avval fogok futeni. fehuzom 5ghz-re aztan jo meleg lesz a szobaban :) lesz a BIOS-ba egz Winter mentes es egy Summer mentes. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#132292) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Harom napja minden megbenulva....harom napja nem tudok rendesen dolgozni..vagy le van zarva az ut, vagy jarhatatlan.... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#132293) Whysperer válasza MiklosSaS (#132292) üzenetére


Whysperer
addikt

Ne is mond. metrok torolve meg ilyenek vannak itt is. tegnap inkabb setaltam haza a hideg szelben 60 percet,de amia metron volt. mint a heringet. eloszor ereztem a mordernkori rabszolgatartas hatasait. csak a masodik metrora fertem fel es ott is telejsen ossze preselve. Szornyu volt. es meg fizetek is erte. SZoval inkabb valasztottam a -10 fok + nagyon nagy szelet. :)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#132294) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#132292) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

En meg nyugodtan kifordulok keresztben a havas utcabol es gond nelkul felmegyek Budara :D

© asszongya'hogy

(#132295) mackosajt


mackosajt
addikt

Skacok, fiaimnak ha már 2x4 giga ddr3 van a gépben, a q9400-at mire lenne értelme lappal együtt cserélni, nem horror áron? Apróról.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#132296) norbert1998 válasza MiklosSaS (#132292) üzenetére


norbert1998
veterán

Téligumi :P

(#132297) Balathruin válasza mackosajt (#132295) üzenetére


Balathruin
veterán

Haswell

(#132298) #Morcosmedve válasza Balathruin (#132297) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

+1

© asszongya'hogy

(#132299) Lacielvtárs válasza mackosajt (#132288) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mackó úr, nálad a fűtés cirkó?
Hány fokos vizet keringet a rendszer?
Már ha kazánnal fűtés es nem konvektorral...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#132300) norbert1998


norbert1998
veterán

Megrendeltem, talán tavaszra ideér ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.