Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123801) DiszNóÓl válasza Methionyl (#123800) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Pubg megerte ;]

HATER

(#123802) Methionyl válasza DiszNóÓl (#123801) üzenetére


Methionyl
senior tag

főleg mikor motorral dobol egy backflippet és meghalunk. priceless :U :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123803) norbert1998 válasza hackeeeee (#123780) üzenetére


norbert1998
veterán

A duda biztos jó, egy hónapja raktam bele, új. A kormányon csesztünk el valamit a kapcsolók szerelésekor.

(#123804) norbert1998


norbert1998
veterán

M1-esen hazafelé aranyos ajándék... Épp felhajtottam Tatánál, gyorsultam be a külső sávba a felhajtóról, 3-ból váltanék feljebb, reccs, hangosmotor. Nafasza. Leállósávban motoszkálás 3 percig, megtudtuk mi a gond, leállósávban következő pihenőig elgurulni, pihenőnél egy török kamionos segített (googlefordító meg kezeslábas mutogatás), nagynehezen kibányászták az autó alól, a maradék 150 km-t traktorhangon 100-al. M1, M85, M86.

Mondjuk odafele már gyanús hangja volt egy idő után.
M86-85 110-es tábla, V+10km/h szabály, de M1-en csak 130-al mentem, elég nagy volt a forgalom.


Tehát így konkrétan a középső dob motor felőli oldala és a cső találkozásánál reccs, 6-7 km-en keresztül toltam a dobot a pihenőig.

(#123805) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#123804) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nemrég Csehországban láttam egy Skoda-t az autópályán, ami húzta maga után a földön a kipufogóját. Egész jó állapotúnak tűnt attól eltekintve.
Milyen autóval történt amúgy?

(#123806) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#123805) üzenetére


norbert1998
veterán

A Bravo-val
Tudtuk, hogy a következő műszakira már nem elég a szilpolaszt, de nem mertem volna álmodni sem, hogy 150km-el arréb hagyom el :D

[ Szerkesztve ]

(#123807) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Reggelt, hétfőt :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123808) norbert1998


norbert1998
veterán

Ez tetszik azért :))

A lapos merevlemeze után kíváncsi voltam. Seq-be 3-6-szoros sebesség különbség, random-ba meg akár 100-szoros is

(#123809) stratova válasza hackeeeee (#123777) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt! vagy inkább már napot, lassan tényleg itt a front a prücskök sem túl nyugodtak..

Kérdés jó felé kezd-e futni... Mert sajnos pl. a macskák néha vannak olyan dinkák, hogy ilyedttükben az autó előtt futnak át.. Ez egy bambinál már nem vidám (ettől még tényleg meg kellene csináltatni a dudát). Pécsre menet Mecseknádasdnál is hébe-hóba legel pár esténként az út mellett, igaz erre veszélyt jelző tábla is felhívja a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#123810) hackeeeee válasza Methionyl (#123800) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja és a Battlefront 2-t még kihagytam. :)

stratova: Állatok ellen a nagyobb fény néha hasznosabb mint a nagyobb hang (duda/kürt).

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123811) norbert1998 válasza stratova (#123809) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát most úgyis be kell járjak feltenni az elhagyott kipufogót, emglesz a duda is lesve :K

(#123812) stratova válasza hackeeeee (#123810) üzenetére


stratova
veterán

Ezt nem vitatom, ott eleve reflektorral megyek, ha nem jön szembe más, vagy nem előznek épp. De ezek a bambik valószínűleg megszokták a kocsikat.

(#123813) MrM94 válasza #Morcosmedve (#123792) üzenetére


MrM94
őstag

áh,míg ki nem próbáljátok,és nem használjátok a pent addig amúgyis mindenki olyan véleménnyel lesz,hogy dikmó egy ceruzáér ennyit amit nem is használok?

Van egy külön szegmens akiknek kell a note,használják a ceruzát stb..
Én note ról csak notera váltanék,számomra labdába sem rúghat többet a ceruza nélküli telefon. :R

De ezt már ecseteltem jópárszor,miért jó nekem a note mire használom a ceruzát nem fogom megint ugyanúgy hittérítő példabeszédeimet elővenni hogy tegyétek s vegyétek mert ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#123814) Methionyl


Methionyl
senior tag

Reggelt. De jó ilyenkor kelni :K

Na akkor mégecce: Destiny 2 érdekelhet valakit? Ha nincs itt senki akinek kellene akkor tovább bandukolok

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123815) CJ4567 válasza Methionyl (#123800) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem annyi játék van, amit végig kéne játszani, hogy inkább nem is sorolok. :DDD

No Sana No Life

(#123816) hackeeeee válasza stratova (#123812) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Havernál ilyen esetekre van fényhíd, ha olyan helyre megy fent van hagyva, ami nagyjából 2km-ig elvilágít.

Véleményem szubjektív...

(#123817) norbert1998


norbert1998
veterán

GoT, vége a hetedik évadnak is. Leadtak egy évadot úgy, hogy semmi sem történt és mégis mindenki évlezte :F :C

(#123818) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Szabadnap! :C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123819) MrM94


MrM94
őstag

Valakinek voltak vérnyomás problémái a topicban?
Voltam ma kivizsgáláson ugye,hogy melóba felvegyenek...Megmérték a vérnyomásom reggel aszondták alacsony...Hazajöttem egy másfél óra csúcsforgalom után,kávé meg cigi után 103 volt azelőtt is kb ilyesmi érték..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#123820) norbert1998 válasza MrM94 (#123819) üzenetére


norbert1998
veterán

Anyámnak is mindig ilyen alacsony, van hogy kisebb. Kb semmi extra szerintünk.

(#123821) Jakuskacsa válasza MrM94 (#123819) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Apám is ilyen fajta, néha álmában anyám megbökdösi, mert annyira képes lelassulni, hogy már már tetszhalott :D De nálam is elég nagy különbségeket mértek, Nappal nálam 120/80 és 140/90 között ugrándozik, függően attól mit csinálok. A pulzus is kicsit magasabb az átlagnál én úgy 70+ ba érzem jól magam. Viszont ha dolgozom, van hogy 160 ig is felmegy, de én ekkor sem érzek semmi érdekeset.
Szóval, reggel amúgy is tök normális, hogy alacsony, rajtam volt fönt 24h-s vérnyomásmérő, éjjel volt, hogy lement még 100/50 re is a vérnyomásom, meg 44-re a pulzusom.... és erre is azt mondták, hogy normális, szóval ne izgulj főleg ne attól, hogy alacsony. A magastól már inkább kell tartani.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#123822) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Reg nem tesztelgettem :)

Link

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123823) MrM94 válasza Jakuskacsa (#123821) üzenetére


MrM94
őstag

De érzem,hogy fáradékony vagyok és veszítek a koncentrációskészségemből,állitólag ez betudható az alacsonynak 103/79 vagy 69 volt tán,azt tudom hogy nagyi mondta hogy a pulzus az jó volt.és ez a 103 mondom csúcsforgalmas szaladgálás után mérve instant..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#123824) DiszNóÓl válasza norbert1998 (#123817) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Miért nem történt semmi? :U Mégis minek kellett volna?

HATER

(#123825) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, asszem jó lesz ez a Destiny 2, bár kicsit fura az első rész után, főként ugye mert az csak konzolon volt. Bár ott sem toltam végig, időhiány miatt.

Véleményem szubjektív...

(#123826) norbert1998 válasza DiszNóÓl (#123824) üzenetére


norbert1998
veterán

Spolier?
Hát az előző évadban már winter was here, itt meg winter is more here than ever, de még mindig nincs itt mégsem.

5.8-at evett pályán a kocsi :Y 5 személlyel :Y én valami hétre számítottam :C

[ Szerkesztve ]

(#123827) MrM94 válasza norbert1998 (#123826) üzenetére


MrM94
őstag

:D :D :D
Én városban megetetem a kis 1.2 vel a 10 litert :D
De csak ha bevan melegedve a motor :D
4k körül szoktam elváltani :D
Fasza olaj van benne szóval nem sajnálom :D

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#123828) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

adj isten... :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123829) stratova


stratova
veterán

Jó reggelt.

Vicces téma ez a vérnyomás. Pár hete munkaalkalmasságin 120/70, két hete véradás előtt 140/90. S nem, nem parázok a véradástól, csak sajnos ritkán járok.
JakusMcDuck: Téged sem a szívroham visz el ;) azok meglepően alacsony értékek, bár szerintem ez a kisebbik rossz. Igaz pl nagyapámnak világ életében 160 volt a szisztolés mégis élt 83 évet.

[ Szerkesztve ]

(#123830) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Gyorsan rámértem, elvileg 450W körül cibál ki a gép konnektorból játék közben.. Persze nem tudom, hogy mennyire pontos a műszer. Nem egy mai darab, de erre jó.. Néha felmászott 1-1 pillanatra 470 körülre.

Idle 90-95w.

Véleményem szubjektív...

(#123831) bandi0000 válasza hackeeeee (#123830) üzenetére


bandi0000
nagyúr

komplett rendszer?

Xbox One: bandymnc

(#123832) hackeeeee válasza bandi0000 (#123831) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Monitor kivéve. Maga a gép.

Véleményem szubjektív...

(#123833) bandi0000 válasza hackeeeee (#123832) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az annyira nem vészes akkor, am is úgy döntöttem már h marad a 650w- os EVGA, ha kevés akkor csere

Xbox One: bandymnc

(#123834) Jakuskacsa válasza stratova (#123829) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Sziasztok! Van a fehér köpeny szindróma. AMikor beülsz az orvosi székbe, mindig magasabb minden, mert van egy kis adrenalin :D Rám azért tettek 24h-st mert mikor tavaly rosszul lettem nem tudták mi a fene a bajom. Amikor meg orvosnál ültem mindig minden "sok volt" 140/90 és 90 es pulzus. Én nem nagyon járok orvoshoz, mert nincs miért, általában kihordom pár nap alatt a betegségeket, azért meg nem megyek dokihoz. Akartak látni egy "nem" fehér köpenyes mérést is, utána megnyugtattak, hogy minden rendben. Meg akkor volt 24h-s ekg- is rajtam. Azon is kb annyit láttak, hogy éjjel volt 2x is kimaradásom. Úgymond a szívem kihagyott egy ütemet és duplán pihent. De arról is azt mondták, hogy nem gáz, mert valamennyi időt kell túllépni ahhoz, hogy ez kóros legyen, nekem meg rohadt messze volt ettől az időtől. Inkább csak nyugalmiban ennyire lusta a szívem és kész. Tavaly kb nem volt olyan vizsgálat amit meg nem ejtettek volna rajtam. Szívröntgen, mellkasröntgen, érrendszeri vizsgálat (na az vicces volt, mert kb olyanok az ereim mint egy 10 évesé, annyira tiszták, és jók) - még én is elcsodálkoztam, a doki meg egyenesen azt mondta, hogy ő még ilyet nem látott 34 éves férfinál... Sokat mozgok, ennyi a titka semmi más. Azótta sokat változtattam még ahhoz képest is ahogyan éltem. Nincs alkohol, cigi itt ott van, de azért keretek között. (mondhatni kocadohányos). Tényleges ásványvíz, semmi szeny üditő, gyümölcs, rostok, kenyér minimális fogyasztása, stb, stb. Télen ugye nem sokat dolgozom fizikait, ilyenkor azért elszoktam járni minimum sétálni, mert annyi kell, hogy friss maradjon az ember. Február-október között meg mozgok eleget :D
Úszást próbáltam még beleiktatni az életembe, ami sehogy sem fér bele, csak ritkán. Most ősszel meg szét is bombázzák a szolnoki strandot, szóval nem is lesz hova menni... (10 éve még 6 strand volt Szolnokon) most egy van, azt is szétszedik, teljesen lepusztítják ezt a várost... annyi mindent lehetne itt, de mindenki csak a lopás körül forog, nem a haladás irányába. Na de mind1.

Szeptemberben leadom a Szlovák állampolgárságomat... a Magyar folyamatban, remélem mindent jól is töltöttem ki, mert postázni kellett, és nem lehet személyesen leadni a papírokat... pfff... na még ilyet sem hallottam, de ám legyen. A legdurvább az volt, hogy jövedelem igazolást kellett kérnem... (na de minek? - adószám, oszt lekér rólam mindent... értelmetlennek láttam most ezt) Vicces az, hogy leellenőrizték tudok e Magyarul... Istenem... :O :O

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#123835) stratova válasza Jakuskacsa (#123834) üzenetére


stratova
veterán

Azt tudom, hogy létezik a fehér köpeny szindróma, igaz én a céges mérésen nem izgulok már ellenben véradásra állatkerti nézelődés után/közben mentünk, előtte elég sokat utazott a karomon a poronty (~10 kg)
Kitelepültek és meglepően sok mindennel kedveskedtek azért a 3 kémcső + 4,5 dl-ért:
amit megszoktam, 0,5 l ásványvíz és egy csoki, ehelyett:
- 0,5 ásványvíz
- Horalky ostya (ezúton morgolódom, hogy a Balaton szeletekből azok amik vagy ilyen finomak vagy jobbak mind szezonálisak...)
- 50% az egyéni felnőtt vagy 30% a családi állatkerti belépő árából
- véradóként regisztrálva részvétel egy sorsoláson heti nyereménnyel
- egy nagy tégely vízbázisú mentás izomlazítókrém
Azt az érhálózatot azt hiszem sokan irigyelnénk, bár ennek nyilván az az ára, hogy a te munkád sok mozgással pakolással jár, és vmi régebbi képed alapján futni is szoktál.
Jaj ezt a mit építünk mit nem építünk téma bicskanyitogató, a legszebb kirándulóhelyeket elcsúfítják, amit meg évek óta halogatnak nem fejezik be (Pécs, Búza tér alatt, megépült a Hotel, de a hozzá mellé szánt pláza+mélygarázs kb. soha nem készül el, a vasbeton elemek már javában korrodálódnak).
Néha elgondolkozom, biztosan le akarod cserélni Te azt az állampolgárságot? Szlovákia után lassan majd a porfelhőt sem látjuk, úgy húz majd el mellettünk. Ha így folytatódik ami most itt megy. Szóval engem lassan az lep meg, hogy valaki itt akar végleges állandó állampolgárságot o_O

[ Szerkesztve ]

(#123836) Jakuskacsa válasza stratova (#123835) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Azért kell a Magyar állampolgárság, mert kizárnak egy csomó mindenből mint külföldit. Pl. zártkertet (hobbyt) nem vehetek, mert a Magyar földet külföldi nem vehet. Ugyanez vonatkozik a kertes házakra is, ha termőföldnek, vagy zártkertnek minősül. A lakást amit megvettünk 2-3 éve az is az asszony nevén van 1/1 be, mert ott meg amiatt estem ki, mert az meg önkormányzati lakás volt, és azt külföldiek nem vehetik meg. Nem tudunk összeházasodni. Szlovákiában kikérem a papírokat, lefordíttatom, majd ezekkel a papírokkal bemegyek, kérek időpontot, (30 nap míg elbírálják) 30 napig érvényesek a szlovák papírok... szal kicsúszok belőle egyből. 2x próbáltuk, mindkétszer 30+ napra kaptunk időpontot, érvénytelen papírokkal. + mivel a testvérkém lassan mindenből kidúrt amit esetleg örököltem volna, (értsd jól, nem anyámék halálát kívánom) így már nem érdekel ez a része sem.
Újra összejött a gyereke apjával, aki meg persze szerencsejátékos majom. 10 millió ft átszámítva amivel tartoznak mindenfele. Anyámék nyakán élnek, megcsináltatnak velük mindent (a szölői házban). Két nyugdíjassal... pfff... gusztustalan. Nekem életembe 2 fillért nem adtak, a tesómnak mindent kifizetnek, meg megcsinálnak.... mert szegény így járt. Gusztustalan. Ezek után miért is maradjak ott? Nekem már csak itt van a családom, nem tehetek róla így érzek.
A horalky meg a kedvenc gyerekkori nápolyim. De attól már csak az anita, és a mäta keksz az amit jobban csipázom :D


[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#123837) stratova


stratova
veterán

Jó a Te helyzeted azért érthető. Nekem csak az itteni belpolitika nagyon-nagyon nem tetszik és az az érzésem, hogy minden szinten szépen leszakadunk a többi tagállamtól, attól is ahonnan váltasz, s nem látom jelenleg ezen mi változtathatna.
Ezeket sajnos nem kóstoltam még, gondolom nem exportálják. De nem lehetnek rosszak. Itthon a Zeigler ostya termékei is jók, de a mintaboltjukat leszámítva nem túl olcsók.

[ Szerkesztve ]

(#123838) Malibutomi válasza Jakuskacsa (#123836) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hej kacsa a masodik felet at tudom erezni, nalunk ugyanez a suti.
Testverem harmadszor hazasodik, orokseg reszet megkapta elore, az elsoben elbasztak egy gyonyoru csaladi hazat, masodszorra vettek egy kisebbet, elkezdtek atepiteni, feluton felbehagytak a fasz ferje miatt, epitesi engedely lejart, vegul nagy nehezen eladtak szarer-hugyer, maradt a jelzalog a nagyszuleim lakasan, stb.
Mi meg mindent onerobol hozunk ossze....

(#123839) Jakuskacsa válasza Malibutomi (#123838) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Haza mentünk most látogatóba 3 napra, de csak és kizárólag anyám és apám kedvéért. A páromat alig bírtam rászedni, hogy jöjjön, mert ő meg aztán úgy ahogy van utálja a tesómat. De eljött... erre hazaértünk, és az fogad, hogy az a gengszter ott rohad anyáméknál, és épp jópofizik, hogy ő megváltozott, és mindenki mosolyog... hát nekem ez már akkor gyomorforgató volt, és arra gondoltam, hogy én most visszarakok mindent a kocsiba és hazamegyek. Aztán anyám félrehívott, és mondta, hogy nem haragudjak rájuk, de ha tudtuk volna, hogy itt van akkor meg mi nem jövünk, és azért egy évben 1x látni akar. Igaza van sajnálom, de én nem akarok részt venni sem a testvérem sem a rohadt barátja életében. Mert egy ingyenélő szemét mind a kettő. Mondtam anyuméknak is, hogy én nagyon szívesen látom őket ha eljönnek, de ha ez itt van, és itt fog lakni, akkor nekik kell, hogy jöjjenek, mert én nem fogok. Behúzott mindenkit a családban, a testvérem gyeséből 2 kölcsön megy (erről nem is tudnak anyámék), és semmit sem adnak meg. Áldom az eszem mikor tőlünk kért nem adtam. Ill. adtam, de inkább a gyereknek vettem meg mindent, mert azt is elszórták volna.
Amikor az első férjével az esküvőjük volt, akkor az én megspórolt pénzemből csináltak 2 helyen lagzit, mondom, 2 helyen volt esküvője, mert kell a puccó, egy Egomban, egy meg a szülőfaluban, és anyám kifizette, berendezte a lakásukat, és adott nekik 10e Euro-t. Elvált, kapott fájdalomnak 5 misit, és 3 év alatt mindezen pénzek elfolytak, ill. mínusz 10 misi lett.. Én meg 120000ft-vel vágtam neki a világnak 10 éve, és soha egy fillért nem adott nekem senki. Azt is felélték ami az enyém volt, mert a testvéremnek kellett lagzira. Nekem meg még az sem volt! Mármint lagzim, vagy csak egy puritán esküvőm sem, csak a templomi Szlovákiában. Pedig akkor is lesz, csak önerőből! Amikor nekünk összejött az örökbefogadás, akkor sem kaptunk semmit, a tesóm kb 3000 eurt kapot a családtól... miről beszélünk??? És ha ez szóba kerül az a válasz, hogy a tesóm olyan érzékeny, Te (én) meg a jéghegy hátán is megélek...
Nem tudom mit vétettem az előző életemben, de valahogy ez a család téma nálam sosem működött. Azótta érzem, hogy jó helyen vagyok amióta a párommal együtt élek. Eddig nem éreztem magamat otthon. De lehet így jobban is tudom értékelni, ami persze jó. Na mindegy... ez most kifittyent belőlem...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#123840) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Elment a 10 magos nagyágyú. £510-ért jött és £700 ment.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123841) Methionyl válasza MiklosSaS (#123840) üzenetére


Methionyl
senior tag

Jó biznisz volt. És akkor most mi jön? Már nincs új proci ami ne lett volna :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123842) DR|FTK|NG válasza Methionyl (#123841) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

7640X :DDD

(#123843) Methionyl


Methionyl
senior tag

Hm..hát igen. Szerencséd volt Hackee :D
Ugye a destiny 2 kódot csak az aktiválhatja akinek 1080/1080 ti van..lehet akkor a végén megtartom :(

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123844) MiklosSaS válasza Methionyl (#123841) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megvan a 7800X.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123845) bandi0000 válasza Methionyl (#123843) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha csak ez a gond, akkor a eladási áron add oda a kod mellé a kártyát is, problem solved :DD

Xbox One: bandymnc

(#123846) Methionyl válasza bandi0000 (#123845) üzenetére


Methionyl
senior tag

Jah :D
Megoldottam: beaktiváltam, hátha játszik velem valaki :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123847) hackeeeee válasza Methionyl (#123843) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez így van, de megoldható. Nekem ebben nincs újdonság. :) Én csak azt nem tudtam, hogy csak 1080, vagy Ti is játszik.

Más, ha a HT-s botrány nem volt elég:
Titkos kapcsoló van az Intel procik vezérlőjében

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123848) MrM94 válasza Jakuskacsa (#123839) üzenetére


MrM94
őstag

Azért ahogy látom jutott itt mindenkinek a krémből.
Jelenleg nagymamámnál lakom.Anyám meg anyám tesója kötöttek valami üzletet, ráment 1 tömbházlakás ezelőtt pár éve utána a mi kertes családi házunk mert édesanyám mostohaapámmal volt olyan okos,hogy a nevére iratta.Nem tudta fizetni a bankot,s most mikor vaciláltam a laptopon,akkor költöztem.
16k e maradt,amiből nekik lakást kell venni.Anyám be van kattanva,én nem akarom látni sem meg hallani sem róla,mostohaapámról mégúgysem,amúgysem volt egy normális szülő gyerek kapcsolat soha közöttünk de így örülök hogy megszabadultam a folytonos ordibálástól,és legalább nyugodtan kelek és fekeszem.

Csütörtökön lesz az első hivatalos munkanapom pincérként,úgy terveztem hogy a 80.000 huf fizumból amit kézbe kapok 66k huf ot leteszek mindig amennyire tudok a maradék 13k ból élek és a borravalóból.Februárig.Februárba mérnöki diploma lesz a kezemben,s valahova tovább lépek..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#123849) norbert1998 válasza MrM94 (#123827) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem mindegy ám milyen 1.2 ;)
Az 1.2 16v clio pl jóval éhesebb ennél, és ennél is biztos van fogyokurasabb motor.

De város, pálya egész más :D városban nonstop fékezés.

(#123850) MrM94 válasza norbert1998 (#123849) üzenetére


MrM94
őstag

VW konszern 3 henger!
(#123851) Jakuskacsa
Sikerült becsapnom pár embert ahogy elkezdtem cuppogtatni,hogy háhű sportlégszűrő?Mondom persze gyári mondom a 3 hengeren.. HÁÁÁÁROM? Igen.Amúgy kicsit morcosabb hangja van,így csinálta meg a kipufogós mint a többi 1.2 nek.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.