Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123751) hackeeeee válasza norbert1998 (#123750) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó, dehogynincs. :)

Véleményem szubjektív...

(#123752) norbert1998


norbert1998
veterán

(#123753) CJ4567 válasza norbert1998 (#123752) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez egyáltalán nem rossz, ezt tudta 3GHz-en az E5440-em(alapórajeles értékhez vonj ki az eredményből 4 pontot. :DDD):

No Sana No Life

(#123754) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123755) stratova válasza Popes (#123705) üzenetére


stratova
veterán

Engem a csere kijelző állapota érdekelne. A csere legalább itt nem tűnik vállalhatatlannak.

ELACielvtárs: kösz a képet fiam megörült a kutyus láttán, asszonyka már nem annyira. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123756) bandi0000 válasza stratova (#123755) üzenetére


bandi0000
nagyúr

macskás inkább az asszony? vagy pont az a baj hogy nem szereti az ilyen cicukat? :D

Xbox One: bandymnc

(#123757) Lacielvtárs válasza stratova (#123755) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

És apuka mennyire őrült a képnek? ;]
Vagy apuka őrült, amig anyuka mellé nem erkezett? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123758) #81556480


#81556480
törölt tag

Guglizza má ki nekem valaki hogy magyar idő szerint mikor kezdődik a mayweather-mcgregor meccs? Es németbe melyik ado adja.

Cukikák vagyok. Puszi, pá

(#123759) Methionyl válasza #81556480 (#123758) üzenetére


Methionyl
senior tag

Mayweather és McGregor összecsapására augusztus 27-én, vasárnap hajnali 2 órától kerül sor. passsz melyik német adó. ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123760) Popes válasza stratova (#123755) üzenetére


Popes
őstag

Elméletileg az is csak hajszálrepedés, de a mostani sincs rommá törve.(de van több is) Csak azt nem értem hogy ezeknek ennyire kevés az aksiideje hogy valami napelemes powerbankkal szaladgál. :F (mondjuk feszt wifiről beszél nem keveset.)

Deus ex machina

(#123761) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#123762) Methionyl


Methionyl
senior tag

Szerintem kezd kevés lenni a 8gb játékra..
oszlopok: current min max avg

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123763) hackeeeee válasza Methionyl (#123762) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem véletlen váltottam 2*4-ről 2*8-ra annó.

Véleményem szubjektív...

(#123764) Methionyl válasza hackeeeee (#123763) üzenetére


Methionyl
senior tag

csak már ddr3mat +8gb csak emiatt..nem veszek. nem érné meg szerintem. év elején úgy is kékülök :))

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123765) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hablaaaaaaaaaty.

Véleményem szubjektív...

(#123766) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Vélemény/tanács/segitség kellene. Randomra csinálja az eszét a win10, OC-val és nélküle. 7900X-el is meg a 7800X-el is. 1080-nal is.meg a kucsi 960-al is...
Böngészés vagy üresjárat közben, de sohasem akkor amikor terhelve van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123767) norbert1998 válasza Popes (#123760) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen. A szifonnak elég tré az üzemideje, legalábbis tapasztalataim alapján (assziny, haverok)

(#123768) hackeeeee válasza MiklosSaS (#123766) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hálókártyának tűnik, első blikkre. Vagy mindig másra hivatkozik?

Ramtuning van? Tudom, OC, vagy nélküle, de a ram fontos lenne. Ha nincs, akkor mindegy, ha van, akkor pattintsd vissza őket alapra, és nézzük akkor mizu.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123769) MiklosSaS válasza hackeeeee (#123768) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

M8nden dull alapon is dobja. Ujra húzzom a win10-et hátha elmulik neki.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123770) hackeeeee válasza MiklosSaS (#123769) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm.. Ha esetleg win10-es a lan drivere, akkor ne maradjon az, hanem a lap oldaláról cibáld le hozzá a drivert, és tedd fel azt.

Elvileg ez wifi-re vonatkozó cucc. Esetleg tiltsd le a wifi-t, hogy akkor előjön-e.

Véleményem szubjektív...

(#123771) MiklosSaS válasza hackeeeee (#123770) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En nem telepitettem fel, de az idiota win10 megtette helyettem, most letoltottam. Kivancsi vagyok hogy kekhalalozik most is vagy nem. Nem szivesen huzznam ujra a win-t.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123772) norbert1998


norbert1998
veterán

Mentem haza, x-falu után volt egy bambi
Előttem ment egy autó, kb 200 méterre, nem tudom nála mi volt, nálam az út szélén közvetlen, legelészett. Közeledek, fékezek , duda nem szól, már majdnem állok mikor mellé érek, zene üvölt, meg se mozdul. Kuplung benyom, padlógázon motor bomboltetes, le se szarta, evett tovább. Mondom wtf. Mellette álltam, egymás szemébe bambultunk és evett tovább.

Ilyenkor mit? Mikor a semmiből tűnik fel és a duda se szól?

Meg a szembejövő autósnak hogy jelezzek? Én vész villogót nyomtam meg két villanasra.

[ Szerkesztve ]

(#123773) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Banzáj. Igy kell ezt csinálni :))))

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123774) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Eleg nagy leboges volt a ma esti jatek. Kivegzek minden "rossz fiut" az uton, 100 %-os talalat. Elerem, becserkeszem a celpontot, mindenkit csondben lekeselek...aztan amikor celpontot kellene kinyirjam, marad 1 toltenyem a tavcsoves puskaban...persze hogy elhibazom...megtalalnak es megolnek. Gamer over... :W :W :W
Igazi noob mode...1 toltenyel menni a nagy kutyara vadaszni...azt is elhibazni... :W

Megyek inkabb aludni!

ps: kurva jo muzsika van a jatekban!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123775) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Adjon isten jó reggelt :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123776) hackeeeee válasza MiklosSaS (#123771) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem az lehet a gond, remélem megoldja.

Nagyon nem szeretem az ilyeneket, de nem szoktam feladni addig amíg nem oldom meg őket.. Erről Hablaty tudna mesélni.. :D

Véleményem szubjektív...

(#123777) hackeeeee válasza norbert1998 (#123772) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg kéne csinálni a dudát...

Véleményem szubjektív...

(#123778) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Gondoltam, most már kipróbálom a DSR-t, ha már van.. valami 2.25-ös szorzó kellett amíg eljutottam a 4K-ig. A VRAM elég kemény.. :Y Arról nem beszélve, hogy a power nem megy 100% alá.. 105-120% között mozog folyamatosan..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123779) norbert1998 válasza hackeeeee (#123777) üzenetére


norbert1998
veterán

Tudom, de hol szól hol nem. Szóval ötletem sincs mibaja

(#123780) hackeeeee válasza norbert1998 (#123779) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valszeg maga a duda gáz, ki kell cserélni valami kompresszoros kürtre, nem egy horror áru dolog, és azt legalább meg is hallják..

Érdemes volna foglalkozni vele.. Nagyon nem játék..

Véleményem szubjektív...

(#123781) bandi0000


bandi0000
nagyúr


szerintetek ezt hogy lehetne szétszedni? az utcsó képen a szövetes résznél rezeg, a hangszóró az jó, csak valamit baszni kéne vele

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#123782) Methionyl


Methionyl
senior tag

őőő..destiny 2 kupon valakinek? :D (topic ár ;] )

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123783) hackeeeee válasza Methionyl (#123782) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van még 1?

Rákérdezek ismerősöknél.

Véleményem szubjektív...

(#123784) hackeeeee válasza bandi0000 (#123781) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A hangszóró maga nem csavaros?

Szedd le az oldaláról a szövetet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123785) Methionyl válasza hackeeeee (#123783) üzenetére


Methionyl
senior tag

:K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123786) hackeeeee válasza Methionyl (#123785) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Cimbora körben rákérdezek, hátha..

Az a baj, hogy mindenki mindig szinte csak Diablo-zik, és semmire sem tudom rávenni őket.. Se forza, se semmi.. Pedig, az is sokkal olcsóbban beszerezhető már.. :(

Véleményem szubjektív...

(#123787) bandi0000 válasza Methionyl (#123782) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mennyiért ? :D

hackeeeee: de ha leszedem akkor már nem tudom vissza rakni nem? mert a szövet egy fa gyűrűre feszül rá

Xbox One: bandymnc

(#123788) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mi a francért kerül ez a telefon majdnem 900 fontba????

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123789) hackeeeee válasza bandi0000 (#123787) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem azt mondtam, hogy szedd le a szövetet. Az egy karika, ami kijön, nem? Kicsit megfeszegeted, elvileg kijön.

Nelegyémászőke.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123790) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#123788) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Én is merészkedem megkérdezni nem olyan rég. Szerintem ez egy reális vélemény. :K

© asszongya'hogy

(#123791) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#123790) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez szubjektív. Akinek szüksége van az Spen-re, annak bizony jó üzlet. :) Én ismerek olyat, aki légyegében cikkeket írt évekig note-gyel, spen-nel, és lényegében gyorsabban írt pennel, mint gépelve.

Plusz, ha azt nézzük, hogy kapod hozzá a Dex-et, úgy azért már jobb a helyzet, de persze, a kérdés, hogy használod-e.

Plusz 2, ez nyitó ár, szerintem itthoni árban 200-250 körüli lesz az előfizetéses ára pár hónap után. Lásd S8 áresés. :) Ezen felül ez még sanszosan lentebb fogja tolni az S8 árát is.

Vagy, addig nem fogják bántani, amíg nem derül ki, hogy mi lesz az i8-cal, és annak mennyi lesz az ára.

Üzleti szférában szerintem egy nagyon jó lehet, hasonlóan mint az S8.. Ha szükség van rá.

S7 óta követik az almát árazásban.. Ez ismételten egy jó példa erre. Nembaj.. Majd olcsóbb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123792) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#123791) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ha megnezted a vidit, latod, hogy realisan foglalja ossze. Az a baj, hogy ennyiert, ha csokken is az ar, egy s7 vagy s8 plusz egy tablet jobb valasztas. S pen rettenet reteg es mar ket kezes. Onnantol mar mindegy mi van a kezedben, es akkor meg mar azonnal kicsi a kijelzo, raadasul nagyon nyujtott a felezeshez.

i8 se fog 1k-t erni. Egy uj sima macbook, jol kifogva vagy egy alap 13-as pro annyi :DDD

© asszongya'hogy

(#123793) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#123792) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Használtál már munkára S-Pen-t? Nem csak arra, hogy heccből rajzolgass vele a kijelzőre? :)

Jegyzet szempontjából nagyon jó, praktikus tud lenni.

Mint mondtam Nekem is volt Note 4-em, ami ~6". Magát a telefont simán használtam 1 kézzel. Ha kell a toll, akkor persze, hogy két kéz.. Kézzel sem írsz másképp. Ha mappa van Nálad, és tollal írsz, az is 2 kéz.. :DDD

S8+ is volt már Nálam, az is belefér 1 kézbe, mert vékony.

Mert mennyivel kényelmesebb, praktikusabb 6,5"-t zsebben cipelni, mint 10-t szatyorban? :)

Plusz, még mindig ott a dex, bár, az csak most jár az elején, mint az S8-nál, utána külön kell venni. Irodában, bizonyos helyeken szintén praktikus lehet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123794) MiklosSaS válasza hackeeeee (#123791) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehet hogy jó a pen meg minden, de ha gépelni kell akkor ott a 400 fontal olcsóbb BB Keyone.

Sima mezei júzernek aki netezik, levelezik és fényképezik annak semmi értelme a tollnak. Számomra most a Huawei P10 és a Honor 9 az ami megéri az árát. Az új HTC és LG ocsmány, az S8 drága a Sony meg megbizhatatlan.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123795) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#123794) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Biztos, hogy kellemes érintőhöz szokott embernek olyan kicsi fizikai billentyűzeten írni? Írom úgy, hogy nem próbáltam még azt a telefont.

(#123796) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#123795) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Én próbáltam és rendben volt. Szokni kell, de elsőre sem világvége.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#123797) hackeeeee válasza MiklosSaS (#123794) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezért is mondom, hogy ez szubjektív. :)

A note soha sem a mezei Usereknek volt kitalálva, mindig egyedi vásárlóköre volt, főként a mérete miatt. :)

Ez ugye a Note 4-nél "szűnt meg", mert utána lényegében összevonta a Samsung, hogy az S szériához lényegében hozzátették az S-pen-t, és a hozzá kapcsolódó fícsörököket, és kész. Most ez kicsit változott, mert lett új kamera.

Nekem ezért is a Note 4 volt az utolsó Note.

Véleményem szubjektív...

(#123798) Methionyl válasza bandi0000 (#123787) üzenetére


Methionyl
senior tag

PM

Hackee: Pedig ha ez is elmenne akkor elég "olcsón" kijönnék mert beruháztam a Pubg + hellblade senua's sacrifice-ra :))

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#123799) hackeeeee válasza Methionyl (#123798) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pubg-n Én is agyalok, de még nem tudtam magam meggyőzni, főként így, hogy most lett Quake Champions, Destiny 2... És még kellene Motorsport 7, és a Wolfeinstein 2.

A Hellblade-ről ugyan ez a helyzet.. Mivel csak Single.. :(

10k-ért tudnék Horizon 3-at is, azzal sem foglalkoznak.. Pedig, ~15-20k-s árhoz képest szerintem elég jó ár.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#123800) Methionyl válasza hackeeeee (#123799) üzenetére


Methionyl
senior tag

Túl sok game már így is..Horizon 3-mat akartam, de így hogy kb csak hétvégente van időm játszani (de akkor mondjuk all day) így még itt van:
Witcher 3
Pubg
Hellblade
Nier:Automata
BF1 - GTA V is be-be néz

Van most bőven :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.