Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114201) Jakuskacsa válasza #Morcosmedve (#114200) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nálam 3 vinyó van, 2x 1TB azok 100/100 asok, és van egy öreg szerintem vagy 10 éves samu is 250Gb, kb első perctől 83% os volt a Hd sentinel szerint, de még mindig megy...
Ssd-t azt vinyónak kell számolni? Mert akkor 4 van nem 3.

Amúgy még megy? mármint 0% -nál is?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#114202) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#114200) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A seagate-ek már csak ilyenek, nincs ebben semmi meglepő. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#114203) #Morcosmedve válasza Jakuskacsa (#114201) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Céges laptopom, Kingston 120GB mSata SSD - Win10 + WD Blue 500GB HDD - adatnak. Igen, SSD is "vinyó".

Ami kinullázta magát egy Seagate laptop vinyó, USB 3.0-ás rackbe volt egész életében (~1 év).
Azzal adták ide, hogy a másolás megszakad. Egyébként megy, és még 8-10GB-ot fel is másol, viszont utána kiírja a win, hogy nincs célmappa, plusz meg nem nagyon nyit semmit. :D
Na mondom nézzük meg, erre 0% kondíció.. fasza :DDD szerintem a laptop el lett emelve az asztalról, a rack-ben rádugott vinyó, pedig repült egyet a földig (el volt pattanva a rack széle belül). Na mindegy, volt még a polcon két ilyen laptopból 0 percesen kikerülő Seagate, mert mindig SSD-re cserélem az új gépekben, aztán egy olyat betettem egy másik rack-be, így most fine. :K :)

(#114202) hackeeeee: :DDD Csak a rosszindulat.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#114204) Whysperer


Whysperer
addikt

Ti melyiket választanátok?

Páromnak lenne. éjjel nappal edz. vagy 14 éves kora óta. [link] [link] ?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#114205) #Morcosmedve válasza Whysperer (#114204) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Huawei :K

© asszongya'hogy

(#114206) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#114203) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hogy mersz ilyet feltételezni, hogy leesett? Biztos, hogy nem.. Hát, hogy mersz ilyet gondolni? Meg sem mozdult! :DDD (sarcasm)

Dehogyis.. Bár az újak manapság már mondhatni jobbak..

Véleményem szubjektív...

(#114207) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#114206) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Engem aztán nem érdekel. Magamnak csak WD Red, ha HDD, itt meg, ami van raktáron. :D

© asszongya'hogy

(#114208) Popes válasza #Morcosmedve (#114200) üzenetére


Popes
őstag

Első ránézésre elgondolkodtam hogy hogy a pics.ba jutottál be a gépembe. :Y

Nyolc napos kora óta ilyen,(kicsit ugráltak a laposon) már írni nem merek rá de olvasni még mindent olvas ami rajta van.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#114209) Whysperer


Whysperer
addikt

Ez de durva . Romlott a forint vag ymi? nézegetem a HUAWEI B0 Smart -t és eddig 16 ezer Ft volt még a raktáromba berakottatt is úg ymtuatta ,hog y169000,de most meg már 20-24 ezer lett 1 óra alatt midnenhol és fehéret akartam ,d eha arra átváltok már csak 20+ ért adjak midnenhol

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#114210) Habugi válasza Whysperer (#114209) üzenetére


Habugi
addikt

<Beeep>

John Spartan..!
Öt egység pénzbüntetésre ítélem, íráserkölcsi szabálysértés kurvahányadék közzététele miatt..!

(#114188) #Morcosmedve:

Az lehet csakhogy azt írtam extra fesz/emelés nélkül.. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#114211) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#114191) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pedig kell, szinuszos problemaim vannak mar par eve. Kint dolgoztam, egy nem volt kellemes ....most meg jon a bonusz. Ez van...majd egyszer meg kellene mutetni magamat, csakhat az is ido....

(#114192) Habugi: dugd fel magadnak ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114212) #Morcosmedve válasza Popes (#114208) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Elárulom, bejut, aki be akar, van egy IT bizt barátom, gyakorlatilag észre se veszed és nézegeti a VGA kimeneten lévő képet :DDD De nem én voltam, szimplán bekakilt itt is. Szerencséd van, hogy olvassa, de mindent? Egyébként bátor dolog használni (már 80% alatt se tenném).

(#114210) Habugi: Eh, a másik nyelvtan keresztes lovag, rajtam kívül. :D

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#114213) Jakuskacsa válasza #Morcosmedve (#114212) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Csak a különbség az, hogy zöld ufó nem azért ír így mert nem akar normálisan, hanem mert gondok vannak nála, amiről nem ő tehet, de ezt már kifejtette sok hsz-el ezelőtt.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#114214) Whysperer válasza Habugi (#114210) üzenetére


Whysperer
addikt

h 8)))))) [link]

Amúgy ez jutot ezsembe erről 8) [link] a pákós

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#114215) Habugi válasza Whysperer (#114214) üzenetére


Habugi
addikt

Vettem a célzást!! :C

Még Pákó nélkül..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#114216) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hihetetlen....vagy csak megjatszas az egesz, vagy ez a valosag.

Figyelem! Csak eros idegzetueknek!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114217) Whysperer válasza Habugi (#114215) üzenetére


Whysperer
addikt

:R :R :R :R :R :R

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#114218) Whysperer válasza MiklosSaS (#114216) üzenetére


Whysperer
addikt

hajgyal már Én ezt meg nem nézem ..... pf most ebédeltem még a timelineon húzva is majdnem beháyntam

SAS: kollgám mondja ,hogy van olyan ,hogy 2x 3x 4x kiviszik Őket ,hog ycska propaganda film és azér tgugolnak ot tnyugodtan aztán a 4. 5. alkalommal meg lelövik öket!!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#114219) Popes válasza #Morcosmedve (#114212) üzenetére


Popes
őstag

Az volt elsőre furcsa hogy ugyan úgy 2db 500-as meg a 120-as ssd. :)

Amúgy 2012 december óta így használom és egy évvel ezelőttig aktívan torrenteztem is rá.
Egy éve kb hogy elkezdett fagyni miatta az egész rendszer mert már sok dolog olvashatatlan lett, viszont hddregenerátorral még visszahoztam,(mondjuk majdnem két napig csinálta :D ) de már nem bírja a torrentet mert akkor megint gyűlnek a hibák, :( ezért teleraktam filmekkel, zenékkel és olyan dolgokkal amiért nem kár.(ezeket olvassa hibátlanul azóta is)

Deus ex machina

(#114220) Habugi válasza MiklosSaS (#114216) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tűnik megrendezettnek, megjegyzem sztem szerkeszd ki a postból mert sokkal nagyobb szondát fogsz kapni a valagadba érte sem mint amit nekem ajánlottál.. :N :D

Btw.., soha nem fogom megérteni ezek a szerencsétlenek miért tűrik mindig ilyen vér nyugalommal amit velük művelnek. Letérdelnek megtörten és várják az elkerülhetetlen végkifejletet..
Ilyenkor már minek? Engem nem tudnának úgy lekötni hogy le próbáljam meg az utolsó pillanatban is megrúgni őket, harapnám le az orrukat/fülüket amit érek ha más fegyverem/lehetőségem nincs. Hamár úgyis vége akkor úgy legyen vége miközben tombolok, kifejezve az undorodom, megvetésem és azt h nem félek sem tőlük sem attól ami következik.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#114221) Popes válasza Habugi (#114220) üzenetére


Popes
őstag

Szerintem ha előtte látnád hogy hogy kínozzák meg azokat akik ellenállnak és a vége úgy is ugyan az lesz, lehet te is a "könnyebb" utat választanád. (az sem látszik hogy mit éltek át előtte, lehet már csak azért imádkoznak hogy gyorsan legyen vége)
Renitenseknek tuti hogy nem golyót adnak hanem szépen elhúzzák. :(((

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#114222) Whysperer válasza Habugi (#114220) üzenetére


Whysperer
addikt

Ott irtam miért olyan nyugodtak. --- Votl az a faszi aki kilépett a csoprotból és mesélte,hog y azt mondják nekik ,hog ycska propakangad film kiviszik egyszer felveszik mégegyszer stb. aztán 3x 4x és majd 5x-e meg meg is teszik.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#114223) Habugi válasza Popes (#114221) üzenetére


Habugi
addikt

Szövegértelmezés? :B

Az aktuális pillanatra gondoltam, hova-tovább ha valahogy hát az általam leírt módon sokkal de sokkal hamarabb vége lenne.
Itt szerintem egyszerűen csak arról van szó valószínűleg, hogy van amelyiküket meg lehet zsarolni családdal vagy eleve úgy választják ki őket jellem alapján az ilyen gusztustalan propaganda filmekhez h tudják le fognak térdelni és megvárják.

(#114222) Whysperer:

Talán.., ha ez egy két hete érvényben lévő tendencia lenne azt mondanám oké de valószínűleg akiket elfognak már pár éve ismerik a módit, ergo akkor is a tudatában voltak amikor elkapták őket.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#114224) stratova válasza #Morcosmedve (#114200) üzenetére


stratova
veterán

Ennyire trék a mai lemezek, vagy nálam nem csapott még bele a mémkü az Asusba hogy a 80-as IDE HDD-je még 80% körül van kondiban?

(#114225) Popes válasza Habugi (#114223) üzenetére


Popes
őstag

Kicsit még szerkesztettél te is. :B

Az hogy a te módszereddel hamarabb vége lenne azzal nem értek egyet, viszont a propaganda mivolta miatt simán benne van a pakliban(sőt 100%) hogy "válogatott" emberek és(vagy) saját szájízük szerint vágott a videó.

Deus ex machina

(#114226) #Morcosmedve válasza Jakuskacsa (#114213) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Tudom, nem is szoktam Neki írni, habár jellemzően másnak is csak, ha már sokadjára látok elírást (jellemzően iskolában magyart nem tanulóaknak, segítségként). :)

(#114216) MiklosSaS: Az a baj, hogy pont ezt akarják elérni, ezért nem kellene velük foglalkozni, azon túl, hogy illene megelőzni a cselekményeiket.

(#114219) Popes: Az igen :DDD Így már érthető, akkor nemsajnálomadat van fent. Végülis a semminél így is bőven többre tudod akkor használni. :)

(#114224) stratova: 4 éves Toshiba laptop vinyó 80 százalék teljesítmény és 70% kondíció... meleget nem bírják szerintem.

(#114227) syberia: Annyi SE! :)) Bárki is legyél, te titkos idegen! :D

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#114227) syberia válasza #Morcosmedve (#114200) üzenetére


syberia
veterán

A hibás szektorok felületén nyomokban merevlemez található. ;]

https://howbad.info/

(#114228) Habugi válasza Popes (#114225) üzenetére


Habugi
addikt

Győzzél már meg róla légyszíves hogy megvárnám amíg egy késsel 20vágásból lenyiszálják a fejemet érted, kamera előtt.., mint a leggyorsabb és legegyszerűbb módját a halálnak.. kapanyél volt reggelire? :DDD

Ezeknek ugyan az a gyengéjük mint az erősségük, nem félnek a haláltól, fatatizálva vannak, magukat így a saját életüket sem tartják sokra, egyedül Allah számít. Szted az első alkalommal amikor előadnák h sétavan mert propaganda film de nyugi csak megjátszuk, ha foggal kiszednél Te/én bárki az egyikből lágyrészről, pl nyakból/arcból egy darabot akkor nem ürítené beléd az AK-ból a tárat az akit megajándékoztál vagy egy másik jóképességű aki az egészet végignézi?! Ez nem Hollywood érted, ehhez is eleve az kéne h a módszereik ismeretében megvárd mire a sétára sor kerül, hagyjuk már légyszíves.. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#114229) MiklosSaS válasza syberia (#114227) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te ki vagy? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114230) #81556480 válasza MiklosSaS (#114229) üzenetére


#81556480
törölt tag

innentől esik róluk szó ;]

(#114231) MiklosSaS válasza Habugi (#114228) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Én csak azt nem értem,..pedig próbálom..hogy ki pénzeli és miért? Kinek jó hogy ezek a disznók örjöngjenek?
Egy rendes és szervezett támadással meg lehetne őket semmisiteni egy nap alatt. Nem értem....

@Laci: ott a pont. Mikor nyitod meg a LaciOFF-ot?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114232) Popes válasza Habugi (#114228) üzenetére


Popes
őstag

Oké, én abból indultam ki hogy ezek aberrált állatok és tudják jól hogy a golyó az inkább megváltás lenne, ezért aki ellenkezik azon ilyen esetben példát statuálnak és pl addig járatják a kapanyelet olyan nyílásaiba ami inkább kijárat mint be, amíg a többieknek eszébe sem jut hogy ellenszegüljön.

Még egyszer elolvastam az első írásod hogy ne legyenek szövegértelmezési gondjaim :DDD és értem hogy inkább büszkén felemelt fejjel harcolva távozni mint megtörve,(egyet is értek) viszont hidd el hogy az soha nem a könnyebb út. :(

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#114233) #81556480 válasza MiklosSaS (#114231) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#114234) Jakuskacsa válasza syberia (#114227) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Lett még egy Lilike a fórumban. Úgy néz ki, azért pár szó bemutatkozást kérhetnénk?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#114235) Gyuri27 válasza #81556480 (#114233) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hun van má a tavalyi hó jóbarát?
Amúgy le van mentve. Oszt? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#114236) #81556480 válasza Gyuri27 (#114235) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt nem értem.

De már ez nem az első hogy úgy fogalmazol hogy nem értem.

pedig nem iszok :DDD

(#114237) MiklosSaS válasza #81556480 (#114236) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehet hogy ő iszik ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114238) syberia válasza MiklosSaS (#114229) üzenetére


syberia
veterán

Egy intelista betérő, aki még nem látott FX-et életében. :D

(#114233) LaciCRM: hun van a kraken?

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#114239) MiklosSaS válasza syberia (#114238) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na ez az. Közzénk tartozol.

Kezd szidni az FX-et.....:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114240) Gyuri27 válasza #81556480 (#114236) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a vidi csak neked volt új.
Amúgy Habi a mesterem. Sajnálattal közlöm veled, hogy az intellektusomból fakadó verbális kifejezési módom sokaknak, közöttük neked is hogy úgy mondjam: magas. Ne vedd ezt a szívedre. Óriások vagyunk mi (OSH + én) a törpék között. :DDD :P ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#114241) Jakuskacsa válasza syberia (#114238) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Gyaaaa.... hát ez szép mondhatom... :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#114242) Lacielvtárs válasza syberia (#114238) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Légy üdvözölve szerenytelen hajekunkba... :K
Amd bántalmazás, ebben a topikban, eretneksegnek minősül es egy túl hajtott amd cpu hűtő bordaval fogunk megegetni ;]

Jakusurtalansag ;]
Engem emlegetel? :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114243) #81556480 válasza Gyuri27 (#114240) üzenetére


#81556480
törölt tag

Egyszer magyarázd már el, hogy egy videó linkre ezt írni:

Amúgy le van mentve. Oszt?

Mit jelent? Nem nekem van szövegértelmezési problémám, ha a válaszodnak semmi köze az előzményhez. Ne emeld emiatt magad égi magasságokba :U

Az első mondat arra utalt, hogy "vót má" "régi" -értettem. ( nagyon le is vagyok maradva hogy egy tegnap közzétett videót csak ma láttam :D ) csak nekem volt új. szomi is vagyok :((

(#114244) Lacielvtárs válasza #81556480 (#114243) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ne légy szomi Drusza, en az itt emlegetett, vot man' videók egyikét sem láttam meg, annak ellenére hogy többször volt linkelve...
Lehel el kellene kezdenem visszaolvasni neha, nem csak görgetni /atfutni :D

Szerk . Tényleg adtal fel csomagot?
Göncöl a kedvenc szekerem :)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114245) #81556480 válasza Lacielvtárs (#114244) üzenetére


#81556480
törölt tag

jaja, holnap lesz nálad a csomag!

Nem érzem én szarúú magam csak ne én legyek mán a hülye amikor nem vagyok.
Van amikor én vagyok, akkor beismerem, sőt, előre kijelentem. De nem most ;]

[ Szerkesztve ]

(#114246) Lacielvtárs válasza #81556480 (#114245) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Okés, rendben, ozt majd mondod mit csináljak vele... Ugy nem fog ketyegni? ;]
Es nem feled a hülye szó valódi jelentéset...
Helyes
Ügyes
lyomegjelenesu
Ember... ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114247) Gyuri27 válasza #81556480 (#114243) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lementve gépre. Me jó. Ezentúl minden nap megnézem egyszer.
Az informatika, tech világában 1 nap = a végtelen.
De ha neked mindet szájba kell rágni akkor inkább az OSH-l beszélgetek. :DDD :P ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#114248) syberia válasza Lacielvtárs (#114242) üzenetére


syberia
veterán

Ettől félek én is, valójában sosem voltam kék drukker! :)) :P Éjjen a ződ-piross oldal soká-ig! :Y

https://howbad.info/

(#114249) Lacielvtárs válasza syberia (#114248) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

De nem szabad elfeledni, hogy éljen a VIA :C
Igazgató úr is köztünk jar, csak szerintem kontakt hibás a billentyűzete, mert ritkán ír ide be ;]

Itt nincsen szinrajongo ember tars, eCCeruan az a szín a menő amelyik a gyorsabb ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114250) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egész jól néz ki ha meg van mosva :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.