Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114851) CJ4567 válasza Popes (#114850) üzenetére


CJ4567
veterán

Vedd úgy, hogy gamer upgrade, az én kínai egeremen külön van duplaklikk gomb, amit jobb egérgombbal együtt nem lehet használni. :DDD

No Sana No Life

(#114852) MiklosSaS válasza #81556480 (#114846) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miert?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114853) stratova válasza #81556480 (#114848) üzenetére


stratova
veterán

lefújtam a kezem véletlenül mattfeketére

Lehet kicsit jobban hat rád a GTA mint gondoltad:

Mivel ez jó mulatság, férfi munka volt. A műhelyfelújítást ünnepeld meg egy számmal a Metallica Garage albumról, ha már a whiskeyömlött.

(#114854) #81556480 válasza MiklosSaS (#114852) üzenetére


#81556480
törölt tag

me kiöntöttem gecáj

az utolsó utáni rókabőrt még lehúzom a témáról, de ma véletlenül rákerestem gogleban és ezt adta ki :

(#114853) stratova régen imádtam ezt a számot :C ja vártam a nigás poént hogy ellője valaki, direkt dobtam fel a labdát :C

[ Szerkesztve ]

(#114855) Popes válasza CJ4567 (#114851) üzenetére


Popes
őstag

Akkor próbáld ki hogy a bal gomb helyett csak a duplaklikket használod és majd rájössz hogy miért vonzza a monitorom néha úgy az egeret mint egy szuper mágnes. :D

Deus ex machina

(#114856) stratova válasza #81556480 (#114854) üzenetére


stratova
veterán

Dikk frissítsd már azt a találati listát, nálam az az első kép amit itt látsz.
:DDD

Don Ryzen nélkül nincs repülés, milyen egy üldögélő Sass. Hajrá, jól leteszteled nekünk. Mondjuk engem ébresszetek fel, ha befutott Raven és egy-két faja ITX lap. Illetve ha már dúskálunk a Ravenes üzleti notikban és ultrabookokban.

[ Szerkesztve ]

(#114857) CJ4567 válasza Popes (#114855) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha nyomva tartom, akkor folyamatosan kattint, úgyhogy még rosszabb lenne. :DDD

No Sana No Life

(#114858) #81556480 válasza stratova (#114856) üzenetére


#81556480
törölt tag

Engem nem vezetsz félre haver...

(#114859) MiklosSaS válasza #81556480 (#114858) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Öccsém de ràérsz. :D

Más:

Miért utálok surmóktol bàrmit is vásárolni. Le megyek a tescóig, látom hogy a parkolóba egy litván csávó önti a 2008-as renó megánjába a 15W40-es olajat. Mondom állj meg jóember, megölöd azzal a szarral azt a szerencsétlen 1.5-ös rakéta dCi motort. Erre a faszi azt válaszolja, ez volt a legolcsóbb, de nem baj mert holnap ugyis eladja...és belenyomott 2 litert mert alig volt már benne olaj. Igy meg az uj tulajdonos örülni fog mert friss olaj lesz bennne.

Ha az uj tulaj egy szerencsétlen naiv angol, szépen el autókázik vagy 15 ezer kilómétert azzal a zsigába való olajal. :W mert a akitől vette az azt mobdta hogy frissen vilt cserèlve az olaj

Ember az ilyen???

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114860) #81556480 válasza MiklosSaS (#114859) üzenetére


#81556480
törölt tag

Éppen egy videó alá akartam írni hogy miért vannak letiltva a kommentárok? De le voltak tiltva a kommentárok. :((

(#114861) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, egész jó ez a dori hét :D
tetszik, kicsit olyan samsungos a kinézete, de nem baj, megszokja az ember
pörögni pörög, igaz az előtt sem volt panaszom a rendszer sebességére :K
Es ha fejlesztői beállítások között 0.5re veszem az animációkat, akkor meg porgossebb lett a rendszer :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114862) MrM94


MrM94
őstag

[link]
jo reggelt! nem tudom volt e mar ez a cikk?
azt hiszem igaza van a sasnak,hogy nem mennek sokat tuningba..
5.2 hoz ln2..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#114863) MiklosSaS válasza MrM94 (#114862) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meglátjuk.Reggelt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114864) stratova válasza MrM94 (#114862) üzenetére


stratova
veterán

Reggelt!

Vót, legalábbis aki követi a Ryzen infókat találkozott már vele a találgatósban. Nem 4,5-5 GHz-es Skylake-et kell leváltani vele s nincs gond. :)
Az mondjuk már nem olyan rossz bolt, hogy a 8/16-os R7 1700 beröffenthető 4,0 GHz-es használatra egy Asus Crosshair VI Hero, Asrock Taichi / Fatal1ty Professional Gaming lapban.

Szvsz új steppinggel / Ravennel már javulhat a fesz.igény is, mondjuk ha faragnak annyit rajta (ha tudnak) mint Bulldozer és Vishera között:

Bulldozer ES 2,9 GHz
FX-8150 3,6-4,2 GHz [4/8]
FX-8350 4,0-4,2 GHz [4/8]

Ryzen ES 2,9 GHz
R7 1800X 3,6-4,0 GHz [8/16]
R5 1600X 3,6-4,0 GHz [6/12]

Don, ügy a hazai valóságban.

[ Szerkesztve ]

(#114865) norbert1998


norbert1998
veterán

Reggeltet.

(#114866) hackeeeee válasza stratova (#114864) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ide is betoltam még a startkor. :)

Az 1.8V sem semmi.. Arról már nem beszélve, hogy a fogyasztásra így már kíváncsi lennék.

Napot.

Véleményem szubjektív...

(#114867) MiklosSaS válasza stratova (#114864) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Persze hogy javulnak majd. A rájzen II lesz majd inkább kiforrotabb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114868) Popes


Popes
őstag

Ryzen-el kapcsolatban lehet jobb megvárni hogy mi lesz a piacon és akkor lehet nem csak....

ghj lesz

Bár aki jól ráérez hogy mi lesz a trend a megjelenés után az még jól is kijöhet ebből a zavaros helyzetből.(nekem amúgy tetszene a Ryzen ha nem lenne overkill még a hasi is arra amire épp használom :B )

Deus ex machina

(#114869) MiklosSaS válasza Popes (#114868) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vannak most mëg kisebb anomáliák amit javítani kell, de ugy maga a processzor jónak tünik.

És szerintem olyan 4.3-4.4 GHz lesz a vége tuningban. Kb olyan Phenom I korszak lesz, mondjuk nem olyan sötét. Kicsit még az AMD is ismerkedik a gyártás technológiával, reszelgetnek rajta és szerintem a rájzen II már simán tudnia fogja a 4.5 + órajeleket. Fiatal még minden, csodákat nem kell várni és pozítiv dolog hogy nem OC-dreams maszlaggal reklámozzák mint anno a Furykákat és a nagy OC álom +75 MHz stabilan.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114870) Whysperer válasza MiklosSaS (#114869) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó reggelt.
Amúgy. Én például nagyon szeretem az FX-t. Gondoljatok bele milyen jó CPU. Az inteltol sosem ismertem meg ennyi érdekes embert mint Ti. FX-nek hála itt vagytok. Inteltol sosem volt ilyen ismerettsegem. ;) Ezt nem tudja az Intel a laborokban belerakni... ;) Ez az FX power. A többi,meg csak f.. mutogatas. ;)

"Inteltol meg laborba azt kapzam,hogy jo es ,hogy akarkivel beszélgettem csak frocsogni tudod. Fuj neked FX-ed van nem hatja mrg biztos nem elvezet. Tuti szaggatsz. Fu nagyon sokat eszik. Mert mondod tuti szar bem jo. "Mindjárt kidobod. ( 4 eve Fx-em van) :C

Ryzen is ilyen es meg hasonlo gyors mint a gyitek.. akkor megint csak az elmenyek miatt is kiprobalom. ;) Most,ha nagyon racionalis vagyok sz.tem meg az fx-xrl akar eljatszogatok is. 1-1,5-t. A munka miatt valtanek a nagyobb kapacitas miatt.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#114871) Popes válasza MiklosSaS (#114869) üzenetére


Popes
őstag

Nekem ígéretesnek tűnik viszont most nincs rá igazán szükségem ezért nem is nagyon olvasgatok utána. Annyiban érdekel hogy nem akarom hogy a mostani konfigom csak nagy ráfizetéssel tudjam majd cserélni ezért majd elkezdem figyelni hogy hogy alakulnak a dolgok mert ha váltani kell akkor inkább időben szeretnék váltani attól függetlenül hogy jelen pillanatban van-e szükségem nagyobb teljesítményre.

Nem vagyok

ghjkl
De nem vagyok a pénzem ellensége sem. :DDD

Deus ex machina

(#114872) Malibutomi válasza MrM94 (#114862) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Javasolnek egy pillantast vetni a 6900k LN2 World Recordra.
Inkabb ideirom megsporolom neked a keresest: 5220MHz.

8 magos OC nem ugy megy mint a 4 magos

(#114871) Popes
Engem erdekel, de iden meg nem akarok valtani, vagy max osszek/telen. Elobb jojjon egy jo Vega.

[ Szerkesztve ]

(#114873) MiklosSaS válasza Malibutomi (#114872) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Én meg javaslom neked az 5960X-et. Sima lég hütővel 4.6-4.8 között használják 8 magosan....

Mindenki tudja hogy a broadwell/broadwell-E gyenge tuningban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114874) Malibutomi válasza MiklosSaS (#114873) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Bizony az 5960x megy LN2 alatt 6GHz felett is......es ott ugyanazt tudja CB15-ben mint a 6900k vagy 1800x 5.2-n

Szoval azzal a plusz OC orajellel pont kitorolheti......

De tud magasabb orajelet ez teny.

[ Szerkesztve ]

(#114875) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Elegem van az emberekből.. De, tényleg. :(

Véleményem szubjektív...

(#114876) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#114875) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Elhiszem, megértem, de mi a baj? :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114877) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#114876) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Spontán hülyék, semmi több.. És ez épp elég..

A mai napra az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy emberünk szóvá tette, hogy hát két évvel ez előtt, kevesebb volt a munkadíj.. Én meg szóvá tettem neki, hogy 2 év alatt kicsit sok minden történt, amit lenyomtak az emberek torkán rezsicsökkentés néven.

Aztán még kicsit neki állt feljebb, meg még dünnyögött egy ideig, hogy dehát akkor is olcsóbb volt és ez nagyon sok és blablabla..

Mondom akkor ne hagyd itt a cuccod, köszihelló.. - "De hát meg kéne csinálni.." - mondom akkor döntsd el..

Ez kb 30 perc volt, közben mögötte álltak 3-an..

Véleményem szubjektív...

(#114878) Gyuri27 válasza hackeeeee (#114875) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még csak most? Jól bírtad báttya.

Amd - Radeon - Ryzen

(#114879) hackeeeee válasza Gyuri27 (#114878) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Toleráns vagyok, amennyire lehet... De az ilyeneket egyszerűen nem bírom. :(

Véleményem szubjektív...

(#114880) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#114877) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jogos, ha csak a minimálbér alapján is viszonyítunk, így a megélhetés mennyivel drágább mint két éve volt :(((

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114881) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#114879) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Fárasztóak. Engem a főnököm apja bír teljesen agyhalottá tenni. A héten annyit vitáztunk, hogy már teljesen elment a kedvem attól, hogy bemenjek. Borzasztó egy ember. Ráadásul biztos azt is jó néven vették, hogy a közeli ismerősüket leköcsögöztem. Azért mert nem volt hajlandó az ember arréb állni a kocsijával, hogy bejöjjön a kamion amit pakolnék. Csúnyán elküldtem a fenébe, mint kiderült valami barátjuk az öregéknek... A főnököm anyja az tömény rosszindulat, miatta már évek ótta nem megyek be az irodába. Az apjuk meg egy rabszolgahajtsár + hozzá rabszolgahajtsár és fontoskodó hülye.... A pénz még 70 évesen is hülyévé tud tenni....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#114882) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#114880) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Áh..

Pont ezen akadtam ki, hogy aki ilyeneket szóvá tesz, az vajon burokban él, és nem látja, hogy mi történt az elmúlt 2 évben!? :o

Véleményem szubjektív...

(#114883) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#114882) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaja, igen, meg egyébként is, alapvetően szerintem az illem sem engedné meg hogy ilyet megkerdezzek...
A tescoban is ha drágább a hús, kenyér vagy bármi, oda megy a főnökhoz es panaszkodik hogy múltkor olcsóbb volt? :W
Hihetetlenek az emberek ... :(((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114884) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#114883) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem hát..

Bár volt már olyan is aki azt mondta, hogy alkudott a pénztárnál a kenyérből, és odaadták olcsóbban.

Erre Én frappánsan annyit feleltem, hogy akkor vissza lehet menni a kasszás nénihez, és lehet még venni pár kiló kenyeret.

Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy az ilyenek mit gondolhatnak..

Véleményem szubjektív...

(#114885) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#114884) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jobb ha nem is tudod/tudjuk mit gondolnak...

Persze, alkudni tesco pénztárnál...
Nehéz elhinni :D
A vicc hogy ezek az emberek, maguk is el hiszik amit kamuznak :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114886) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#114885) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nagyon kemény h mikkel nem próbálkoznak sokszor.. :(

Véleményem szubjektív...

(#114887) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#114886) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Gondolom az ilyenek, a moziban is vissza kérik a jegy árát, ha nem tetszett a film :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114888) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

NIncs valakinek egy fölösleges 22-24 colos tévéje? Hd is elég 1db Hdmi-vel, csak egyben legyen, meg patika. Konyha lassan kész, de mivel ott sok időt töltünk jó lenne, ha lenne ott is egy tv. Sokszor főzés közben jó lenne nézni valamit, mint csak ott üldögélni, meg ki-be rohangálni a szobából. Újonnan nem akarok venni mert 54e-t én sokallok érte.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#114889) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#114887) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, ja lehet. :)

Véleményem szubjektív...

(#114890) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Honor 8 droid 7...
Azért az akksi jobban merül mint droid 6 alatt...
Remélem így is ki fog bírni egy napot, majd munkaidoben.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#114892) Malibutomi válasza hackeeeee (#114891) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Masszivnak nem mondanam hogy 329$-rol, 299-re csokken a 7700k.
De legalabb latjuk hogy az intel komolyan veszi a Ryzent.

(#114893) hackeeeee válasza Malibutomi (#114892) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát annyiban azért masszívnak mondhatjuk, hogy kicsit elérhetőbbé tették a HEDT kategóriát CPU fronton. Persze a lapok ugyan úgy drágák, ez nem kérdés.

Amúgy, igen. :)

Véleményem szubjektív...

(#114894) Methionyl válasza hackeeeee (#114891) üzenetére


Methionyl
senior tag

Lapoknak is van esélye, hogy csökkennének az árak? Vagy teljesen független?
RAM-ok meg elmehetnek a f*szba :D :(

Habugi: Tényleg..? Mesélj még.. ;]

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#114895) Habugi válasza hackeeeee (#114891) üzenetére


Habugi
addikt

Olcsóbban fogom majd eladni a 6600K-t mint Mancikát.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#114896) hackeeeee válasza Methionyl (#114894) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem azok nem nagyon fognak.. :(

Ram, talán majd nyár környékétől elkezdenek realizálódni, talán.. Addig esélytelen. :(

@Hablaty: ha ez így lesz, akkor őő.. jah, lehetséges. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#114897) MiklosSaS válasza hackeeeee (#114891) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kezdődik....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#114898) bandi0000 válasza Habugi (#114895) üzenetére


bandi0000
nagyúr

30k még most is ér, bár ne gondolkozz sokat ;]

Xbox One: bandymnc

(#114899) Gyuri27 válasza hackeeeee (#114893) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sok okos. Istenem. Mindegyik szép. Meg okos. Meg ki van gyúrva. Meg tehetséges.
Közbe meg olyanok mint a f@szom csak nem jár le a fejükről a bőr.
Szar a rájzen szar az amd. De ez a szokásos ebben nincs semmi új.
Nem lesz itt árcsökkentés. Nem fognak változni a használt intel procik árai. Mint látjuk tényleg nem.
Pedig még ki se jött a rájzen. Még egy normális teszt nincs róla.
Imádom a ph-t. Az összes majom itt van ebből a retardált országból. Hihetetlen.
Tényleg atomot kéne robbantani ebben az országban. Megérett rá.

Amd - Radeon - Ryzen

(#114900) MrM94


MrM94
őstag

[link]
Ha ez igaz,akkor csatlakozok hackeee "milyen idióták az emberek" c. rovathoz.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.