Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20500) Źşë' válasza philoxenia (#20495) üzenetére


Źşë'
addikt

érthető a te álláspontot is, csak hirtelen történt itt minden, és ami a legelszomorítóbb h eléggé lehangoló mód

röviden a történtekről:

A "PH" szervernek nevezett hely dolgai rendszeresen itt lettek megbeszélve. Sok oda járó játékost ért sérelem miszerint pár admin, és játékos kellemetlenül járt el az ügyükben. Mindez pici személyeskedést váltott ki itt néhányunkból. Persze nem lett megoldva semmi sem. Miután gabipaci behívott pár modit h csináljanak rendet lettek kitörölve azok a bizonyos hszek, de ezzel nem oldódott meg a gond mert még mindig jöttek elő kellemetlen szituációk játékosok részéről. Ekkor jött még egy modi, nem tudom h ki hívta, de csak tippem van, nem is ez a lényeg. Akkor lett elköltöztetve a PH szerver -ről szóló rész máshova, külön topik lett neki létrehozva. Mindezek után pár ember ismételten negatív élményben részesült ide beírta a tapasztalatait stb... és szócsere után jöttél te. Ami elég meglepetésszerűen hatott, nemhogy még a történtek : ) sztem itt mindenkire.

más: http://www.electronicarts.hu/ oldalon elég klafa videó van összevágva a játékról :D élő és játék beli felvételek iszonyat jó hanganyaggal : )) lehet h nem azonnal fogja beadni a videót mert láttam még crysis 2ről is egyet, de érdemes kivárni! -> ja jobb oldalt kattintsatok a bc2 képre és máris ott van

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.