Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) gabipaci válasza saguaro (#16100) üzenetére


gabipaci
addikt

Meg kell ragadni egy recon kitet, és vissza kell mortarozni

Logitech hardware tester

(#16102) BandiHUN válasza Źşë' (#16087) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,nézegettem én is...remélem megjön 2 nap alatt max. :R tetszik a fokozatmentes DPI ennél is,ami a lényeg,a Razereknek a Lachesisben levő szenzora sajnos pár modellben helyet kapott még,többek között a szegény A4Tech új lézeres szériájában,vagy a razer mambában is,egyszerűen gyárilag hibás tervezésűek ezek az érzékelők.
s műszerészként sajna tudom,hogy a philips lézerfejek sajnos ugyanettől a "begajdulós" hibától szenvedtek már 10 évvel ezelőtt is,a cd-játszókba rendelt fejek 95%-a philips volt,egyszerűen nem megbizható a technológia.Dettó ugyanez volt,először fél órát szóltak az ilyen cuccok,utána állt le a fej,majd szép lassan eljutott az 1 percesig az üzem.ÉS lehetett a játszó akár új is,de a jó példányok is ugyanilyenek lettek 2 éven belül..
Nekem 1 év 3 hónapot ment a Lachesis...
Nekem is ez lett a vesztem,először csak néha hülyült meg,nem vészesen,mostanára odáig fajult,hogy minden este kijött,pár napja többször elkezdett már szaggatni,tegnap este begajdult a cucc,nem segitett már semmi,egy win ikont nem találtam el vele,nem méghogy valaki fejét :( nagy nehezen leküzdöttem a tegnapi pár partit,mert a DPI-váltóval,ami reseteli,még visszatéregetett az életbe,de nekiállhattam túrni valami vackot,még jó,hogy az öreg A4Techem sosem hagyott cserben...nem lenne az se rossz,ha bevállalnának komolyabbat is,az Oscar Edition szériája már tud mindent,amit a nagyok,kivétel a fokozatmented DPI,még állitható szinű LED is van a DPI-khez,és lehet akár összesen csak 2 DPI-t is engedélyezni,választott szinnel,makró,saját memó,amiben még akár egérmutató pozició is lehet,pixelre megadva...
Csakhát az alakja nem jó,a mikorokapcsolói belül mint a 600ft-os egereknek(kellett cserélni),meg úgy általában kicsit teszkós.
Cserébe viszont 6000ft-ért megkapsz szinte mindent,amit a nagyoktól.
Főleg annak jó,aki mezeibb cuccokkal tolta,mert azért Razer után nagyon lehetne fikázni...de sokat toltam vele,gagyibbról meg istenkirály ilyenre váltani,főleg az Oscarra,mert a simák butábbak sokkal,és sok boltban egy árban van a 2...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16103) LifeSpirit válasza gabipaci (#16099) üzenetére


LifeSpirit
tag

Lesz egy kis idő mindent szépen beállítani, én nem vagyok admin, de ha kell valamiben segítség szóljatok. :K

(#16104) BandiHUN válasza saguaro (#16100) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem kell kidugni a buksit.Pont ez az,a sniperek nem jönnek le...a többinek meg alávágnak,ha wuki a fél csapat.
Aki szaladozik nyilt részen,igy jár,be kell kempelni védővel,és várni,jöjjön a támadó fél!
Ez nem cod,hogy le kelljen mindenáron rohanni a másikat,pont ez a baj,igyis marha ritkák a szép támadó akciók,és ezértis sz...at le egy jó squad bárhány védőt :D
Egyébként remek megoldás a gl,a guszti és az rpg rájuk nyomása is,láda ledob,le kell a hegyet úgyis tarolni,hogy ne tudjanak feltűnés nélkül lejönni a támadók,lentről meg láda ledob,és csak dobálod a granyót...ismerős sztori,nem véletlenül van már platina gránátom ;] pár ilyen hely van a játékban,ahol csak birkaság beugrani a sűrűjébe.
Egyébkéntis ha van fent 8 sniper,mennyit lősz le,ha fel is jutsz?egyet,kettőt?Hacsak nem várnak élesitett motion mine-vel,és kidugod a buksid,már kopp is egy Rexskuló pl.

Egyébként lesz a setting elég meló,mert szvsz érdemes lesz pl.a 2-esen gyalogszerrel végig is próbálni a határvonalakat,stb,és ki tudja,milyen bugok jönnek,egyáltalán mennyire fog a progi jól működni,sőt egyáltalán milyen opciók lesznek.
Nomeg a ProCon-ból is szerintem nem rögtön lesz kint az új verzió,kel 1-2 nap,mire kidobják az első bétást,hisz ők is csak papiron tudják,milyen lesz a szeró a patch után,de a gyakorlat más...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16105) rankesz válasza gabipaci (#16099) üzenetére


rankesz
veterán

Meglátjuk, csak jönne már ki a patch.

Abu ezt írta nekem: "Az AMD és az NV megint fordíthatja újra a shadereket, a hosszú töltési idők ellen. :D"
Magyarul a patch után valószínűleg megint várhatjuk a hotfix drivereket, reméljük azok viszonylag hamar jönnek. :U

(#16106) gabipaci válasza BandiHUN (#16104) üzenetére


gabipaci
addikt

"Nomeg a ProCon-ból is szerintem nem rögtön lesz kint az új verzió,kel 1-2 nap,mire kidobják az első bétást,hisz ők is csak papiron tudják,milyen lesz a szeró a patch után,de a gyakorlat más..."
A prokon "elvileg" már tudja, de pontosan ahogy írod, a gyakorlat más.

Idézet egy privátból, név nélkül, de nem ütközik alapelvekbe, mert én írtam, és biztos vagyok benne, hogy a másik fél sem bánja:
"Várhatóan arról fog szólni, hogy emberek felmennek a szerverre, egy megadott pontra elmennek a mapon, én meg az adminprogramban figyelem, és kijelölöm a helyzetét. És akkor addig/onnan lehet az épp aktuális valamit engedélyezni."
Szóval a segítség kelleni fog szép számmal. :)
Gyertek csak, gyertek csak, aranyos leventék...

Logitech hardware tester

(#16107) gabipaci válasza rankesz (#16105) üzenetére


gabipaci
addikt

Te miért nem alszol?
A driverek nem érdekelnek, az adminprogram szempontjából mindegy, hogy a tesztember hány másodperc alatt tölt be, és mennyi az efpéesse.
Horkol!

Logitech hardware tester

(#16108) BandiHUN válasza gabipaci (#16106) üzenetére


BandiHUN
veterán

én benne leszek ilyesmiben,de számold hozzá,hogy csak este...bár jobbára akkor is a jobb,mert a 2-es is megtelik du,ha felmegy az ember :DDD
nomeg Steamos f...ság,hogy az ő idejük szerint este 6 a 2másnap",igy ideális esetben is akkor KEZDHETEM leszedni a patchet,ami ha sokan lesznek rá,és nagy lesz,le se jön,csak éjszaka valamikor.Ez van,szop az ember az USA-idők miatt,nehogymár az eu hamarabb kapjon valamit.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16109) gabipaci válasza BandiHUN (#16108) üzenetére


gabipaci
addikt

Ahogy magamat ismerem, én is este érek rá jobban.

Logitech hardware tester

(#16110) bul07 válasza BandiHUN (#16071) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezt a tesztet mintha neked szánták volna
Játékos egerek megatesztje – első rész (2010-06-16 17:26 )
Logitech MX518 - a nagy öreg
Logitech G500 - az utód
Logitech G9x - Darth Vader egere

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16111) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok, ment privát,
GodFather szólt, hogy kifelejtettem a felsorolásból, de vele megbeszéltem szóban.
Jó éjt.

Logitech hardware tester

(#16112) creedszl válasza gabipaci (#16111) üzenetére


creedszl
aktív tag

nem tudom mennyire lesz csak az adminok feladata az új beállítás hangolása de ha tudok és kell a segítésg szóljatok és ha engedi időm segítek.bár én nem vagyok otthon ezekben az admin témákban de ha olyan dolog van amit meg tudok tenni

Hulligaaan

(#16113) BandiHUN válasza bul07 (#16110) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...szerintem meg pont nem,sőt másnak sem.
eleve nem hinnék ilyen "userteszteknek",főleg olyan ember tollából,aki ezt megatesztnek nevezi,ráadásul kint van neki az infoban,hogy Wii-je van,"meg valami pc"...
Jó poén,hogy valaki tesztet ir,mert cuccokhoz hozzájut,meg más dolog,ha ért is hozzá.
Ráadásul kevés infó,minimális tényleges teszt,ami még csak nem is játékos,amennyi szó esik a gémről,megtologatták talán mind valami játék alatt,oszt' jóvan',meghát rá lehet engedni 1 db tesztprogramot,hurrá,teszt letudva.
Igazi,pártatlan cikket csak user,abbólis a játékosabb fajta ir,ebből süt az unalomban,"jajj,csak ezen is túllegyek" összedobott,minimális infótartalmú irás.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16114) bullseye válasza BandiHUN (#16113) üzenetére


bullseye
addikt

ha csinálnál jobbat, hozzánk, szívesen beszervezzük a mezőnyt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16115) bul07 válasza BandiHUN (#16113) üzenetére


bul07
nagyúr

oké azért engem nem kéne lebaszni mert linkelni mertem (nekem így jött le)
gondoltam hátha találsz benne érdekes információkat(esetleg a hozzászólásoknál)

nekem mindegy hogy milyen egeret veszel nem értek hozzá sose vettem még 3e Ft -os egérnél drágábbat( nem is igényelem, az egérpadról nem is beszélve(a jelenlegi 250ft-ost háromhetente cserélem mert a macskám néha élezi rajta a körmét)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16116) sh1fty85 válasza gabipaci (#16099) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

A védő csapatnak sem tesz jót ha pár "váza" felmegy campelni.. miért? mert a támadók bennragdnak így csak töredéke a játékosoknak tud érdemben támadni.. ami mit jelent? Hogy a védő sereg unatkozik.. a támadók meg anyáznak..

Egyszerűen amint meglátjátok, hogy "kéklik" (Úristenem ez magyar szó?) a domb akkor igen jelenjen a figyelmeztető kiírás! Mert az a "pár" ember lehet, hogy jól szorakozik de a többi játékos meg szív miattuk s nem csak a a támadók hanem a védők is...

Az új patches dolog meg jól hangzik.. bár sztem még a domb oldalán sincs keresni valója a védőnek mert mint a feldatba is benne van védekezni.. (s tudom, hogy a legjobb védekezés a támadás de akkor is) egy ilyen pálya nagy szenvedés.. én az esetek 80% le is lépek amint meglátom ezt a mapot.. nem éri meg a szenvedést..más pályákon repkednek a killek itt meg 3-5 kill-ért is meg kell szenvednie az embernek..

Sok és eredményes munkát mindenkinek!

>imba< sh1fty_hu

(#16117) ciry válasza ForRedGlory (#16086) üzenetére


ciry
őstag

Patch óta nagyon nehéz hátúlról szúrni, sokan ezért mondtak le róla.
A szemből ill. oldalról bökést semmiképp se nevezném sunyibbnak, mint egy gusztavot vagy egy mortart és sokkal egyszerübb az egérre is rákönyökölni, úgy nyomni kifelé az ólmot.
Én pl. nagyon élvezem, ha egy ilyen belekapszkodóst szemből filézhetek :DD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16118) KL válasza sh1fty85 (#16096) üzenetére


KL
tag

Hát azon a mapon lehetetlen a base rape. Aki meg a dombon nyaral, az megérdemli, hogy pofánlőjjék. Én biztos nem korlátoznám a feljutást, ami csak arra lenne jó, hogy pistikéék élősövényt alkotva biztonságban sniperezehessenek.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#16119) BandiHUN válasza bullseye (#16114) üzenetére


BandiHUN
veterán

Csinálni csinálnék...ha hozzájutnék profi cuccokhoz nagyobb számban,mert nekem végülis adott,hogy megvan minden valamennyire is populáris multi gém is...csakhát ez nem jön össze,mert nem jutok hozzá :DDD
Nomeg a másik,hogy ha pl.szét is szedhetné az ember,akkor ugye én mint műszaki-pc-s szaki,még technikai oldalról is tudnék többet mesélni az egerek dolgairól.
Viszont 2 dolog mindig szubjektiv marad,hogy az egér formája milyen,éshogy hogyan játszik az illető...
Ezértis morgok,hogy egy tesztprogram kapcsán húzzák le akár az egereket...pl.a Giga egereiről nem 1 helyen,más tesztekben,userektől,stb.olvaom,hogy igenis jó cuccok,itt meg le van fikázva.
De jó példa erre az A4Techek is,amik a nagy pozitiv user-tapasztalat ellenére méltatlanul mellőzött cuccok pl.sok tesztben,stb.Gondolom nem nyomnak elég pénzt a tesztelők markába vagy mittudomén,annó a cod4-es korszakban helyből vagy 7-8an nyomtuk ilyennel,és nem véletlenül,és ez még csak a ph-s brigád volt...
Érdekes,hogy pl.a Razerek gyári nyavajáit marha kevés helyen merik megemliteni,remek példa az én esetem,vagy ott van helyből a JCSR-es The White Wizard,aki dettó ilyesmivel küzd az övével,pár napja irtam is tippeket/youtube linkek.
És ez egy highend egér...ráadásul nem tanulnak a dolgokból,más egerekben is van ez a rohadt szenzor,pl.szegény A4Tech is ezt választotta az új fullos szériájához :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16120) HS 2142 válasza BandiHUN (#16119) üzenetére


HS 2142
őstag

Én egy 2ezer forintos A4Tech egérrel meg K&H-s egérpaddal büszkélkedhetek :DDD
Amúgy amióta megvan semmilyen problémám nem volt vele. (előtte 500ft-os tesco-s votl, valami átcímkézett logitech :)) )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16121) r-chee válasza BandiHUN (#16119) üzenetére


r-chee
őstag

Menj el újságírónak, vagy írj pár könyvet ;) :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16122) Źşë' válasza bul07 (#16115) üzenetére


Źşë'
addikt

hógolyó :DD am mi a neve? előző papagáj, most meg a macsek :) lassan állatkertet lehet nyitni :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16123) petXYZW válasza BandiHUN (#16119) üzenetére


petXYZW
tag

A "Death Adder V2"-ben, ha jól tudom nem lézer érzékelő van hanem infra optikai. Nekem bevált. A játék közben változtatható érzékenység nagyon hasznos legalábbis a bfbc2-ben. (tank vs gyalogos)

[ Szerkesztve ]

(#16124) Mrdevil válasza bul07 (#16115) üzenetére


Mrdevil
addikt

Először azt hittem valami sál van a bill fölött,aztán nézem van feje... :DDD
Szőr sem kevés van rajta,ebben a melegben,hogy bírhatja. :D

Źşë': BC2 animal players. :DD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16125) BandiHUN válasza petXYZW (#16123) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,jó egér az...de az árához képest az extra a kevés,gombban is,stb.De ha a Roccat Kone nem jön be,biztos szives-örömest elcserélik egy ilyenre,ha minden kötél szakad :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16126) r-chee


r-chee
őstag

Kezd alakulgatni az admin progiban az események pontosabb monitorozhatósága:

Más: Mostanság nagyon nem megy a játék, kín keservesen össze tudok hozni pár gyilkot a sok halál mellett :( . Az ellent sokszor nem is találom a pályán, engem viszont mindig megtalálnak :) . Kicsit unalmas így gémelni, hogy nem megy, nah.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16127) ADAM1337 válasza r-chee (#16126) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egész jó bár nem tudom hogy kerülnek a vizbe az emberek ott. :)
Belelehet zoomolni is ?

(#16128) eugabesz válasza ADAM1337 (#16127) üzenetére


eugabesz
őstag

Lehet bizony,s még mennyi mindent...csak jöhetne már a pach...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16129) creedszl


creedszl
aktív tag

Érdekesnek találom hogy a bfbc.com szerint ps3-on kétszer annyi szerver van mint pc-n.valyon ez annak tudható be hogy a kis pötsöknek a szüleik inkább ps3-at veszenk gondolom mint pc-t.én akkor is úgy gondolom hogy pc-n még mindig testreszabhatóbbak dolgok és ez nekem kell:)
[P:C][/P]

r-chee:hmm, nagyon ígéretesnek tűnik

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#16130) ADAM1337 válasza creedszl (#16129) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a stat oldal bugzik szerintem ez is csak ennek tudható be.
xbox360-ra nem is mutat semmit. :U

(#16131) creedszl válasza ADAM1337 (#16130) üzenetére


creedszl
aktív tag

én is gyanokszom arra mert mindig mást mutat. :K

Hulligaaan

(#16132) r-chee válasza ADAM1337 (#16127) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet zoomolni, de egyenlőre még csak a very low minőség elérhető. Patch után remélhetőleg rövid időn belül tökélyre faragják a programozók.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16133) ADAM1337 válasza r-chee (#16132) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pont kérdezni akartam hogy csak very low van-e.
Mert így annyira nem fasza a minőség.

(#16134) saguaro válasza r-chee (#16132) üzenetére


saguaro
tag

Patch-patch-patch....
2 hónapja mondogatják, hogy patch, holnap, holnapután, jövő héten, hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökön, pénteken.

Szerintem ma sem lesz patch. :U

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16135) Musa99 válasza saguaro (#16134) üzenetére


Musa99
csendes tag

Ne fesd az ördögöt a falra! :))

(#16136) eugabesz válasza r-chee (#16132) üzenetére


eugabesz
őstag

Az a cél,olvastam..de lehet át kell térni Wolfcon-ra...már most lényegesen több szolgáltatása van és már fel van készítve a pach utáni állapotra.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16137) LifeSpirit válasza saguaro (#16134) üzenetére


LifeSpirit
tag

Én optimista vagyok,és ma még kijön :DDD

(#16138) medvezsolt válasza LifeSpirit (#16137) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Na és mikor szokott kijönni? Délelött? Vagy után? vagy este? :D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16139) HS 2142 válasza creedszl (#16129) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem csak ott jobban "központosítva" van, ezért könnyebb statisztikát vezetni róla. Na meg az Onslaught mód is megjelent, ami miatt egy szerverre 4 ember fér és ez megnöveli a számát (ill. lehet a Squad Rush is népszerűbb, mint PC-n).

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16140) r-chee válasza medvezsolt (#16138) üzenetére


r-chee
őstag

Én most zúzok melózni, és remélem, estére már lesz patch :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16141) F_Zolee válasza medvezsolt (#16138) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem majd akkor ha meglátod a kérdést, hogy frissíteni akarod-e. Nincs értelme időpontokat mondani, mert már leszerepeltek e tekintetben. :F

(#16142) medvezsolt válasza F_Zolee (#16141) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Igaz .. eléggé elásták már magukat a Dice ,de attól még várom a pecset..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16143) F_Zolee válasza medvezsolt (#16142) üzenetére


F_Zolee
veterán

De még hányan várják és mióta... :K

(#16144) ciry válasza saguaro (#16134) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem se :N

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16145) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Szerintem este 20-22h között vagy holnap délelőtt várható :) a patch

>imba< sh1fty_hu

(#16146) Gonz0 válasza sh1fty85 (#16145) üzenetére


Gonz0
tag

Ha már tippelőverseny: [OPTIMISTA]Szerintem majd a vietnámmal összecsomagolják.. (persze csak ha megjelenik a vietnam pc-re is)[/OPTIMISTA]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#16147) gabipaci válasza sh1fty85 (#16145) üzenetére


gabipaci
addikt

Ahogy mondod!
Te legalább tudsz olvasni, nem csak blablabla, úgyse lesz.
Optimális esetben is csak késő este lesz patch, mivel Late Today-re igérték középamerikai idő szerint.
Kis fejszámolással nem nehéz rrájönni, hogy ez kb este 10 köré helyezhető, magyar idő szerint. de mivel akkor már nem valószínű, hogy a multiplay foglakozik vele (hacsak nem tartanak rendkívüli készenlétet a patch miatt), így én holnap reggel kilencre voksolok.
Még mielőtt rákérdezne valaki, elvileg az új patch-es játékkal nem lehet a régi szervereken tolni, és fordítva sem.
Tehát egy játék patch-el sokra nem megyünk, ha csak nem amerikai szerveren szeretnénk játszani.

Logitech hardware tester

(#16148) HS 2142 válasza Gonz0 (#16146) üzenetére


HS 2142
őstag

Rhyn: És akkor milyen a pesszimista meglátásod? :))
Az én optimizmusom szerint még a héten, mert ma halasztani kell a steam miatt, azután az EA store miatt, utána meg sztrájk lesz.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16149) eugabesz válasza gabipaci (#16147) üzenetére


eugabesz
őstag

Látod nekem speciel nincs ilyen gondom,majd jöttök hozzánk jáccani :)
Nekem a szolgáltatóm a megjelenés pillanatában elérhetővé teszi.Sőt!
Én telepíthetem,vagyis eldönthetem,telepítem avagy sem.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16150) gabipaci válasza eugabesz (#16149) üzenetére


gabipaci
addikt

Az én is eldönthetem, hogy telepítem-e, a múltkor mikor a kést rontották el, pár napig a downgrade is ott volt, mint lehetőség.
Nem tudom, hogy éjszakáznek-e a fiúk, de tudtommal a multiplay.co.uk a hivatalos BC2 szerver teszter csapat, így valósznűleg nem fognak sokat késlekedni.
Meglátjuk, csak jönne már.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.