Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) ADAM1337 válasza Perillustris (#16600) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gondolom te is élesztő droidként tengeted a napjaidat a bf-ben. :U
Ma is volt "szerencsém" egyhez, majdnem megelőzőtt a "sok" killjével: Tessék :C

[ Szerkesztve ]

(#16602) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#16601) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ne is killért legyen valaki első, volt már hogy sokat öltem azt kb 8. helyen végeztem.
1 teambe 2 medicnek kéne defi azt kész, akkor nem lenne impossible to kill the medics téma. Mondjuk mediccel se támadni fogok, védekezőbe lehet reviveolni ezerrel isolán amikor jönnek dombról. Végülis ez a dolga a medicnek hogy a halottat fel élessze támogassa a csapatot, igaz kicsit túlzás hogy megölsz valakit és szart nem érsz vele mert megint 2-en 3-an lesznek, de hát ez az egymásra respawn is ilyan, látsz egyet a pontnál majd hirtelen ott lesz 5, azt már semmi esélyed, de sokszor van 1v1 csata azt hirtelen 1v3 lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#16603) Monochrome válasza Barell (#16553) üzenetére


Monochrome
csendes tag

A játék settings.ini -jében ezt állítsd be:
SpeakerCount=2
0 volt alapból nekem, ugyanezzel a hanghibával, megoldotta :)

C:\Documents and Settings\<felhasználónév>\Dokumentumok\BFBC2\settings.ini

[ Szerkesztve ]

(#16604) creedszl válasza gabipaci (#16599) üzenetére


creedszl
aktív tag

hát ha tömve van a szeró akkor megint bedurvul a lag.mikor kb csak 5-en voltunk akkor jó volt de megtelt hipphopp és megint totál lag....

Hulligaaan

(#16605) F_Zolee válasza creedszl (#16604) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah. Elég gáz. Leléptem, mert lehetetlen volt lelőni az ellent. Felém szaladt de mint aki teleportált cikkcakkba.

(#16606) Nyezso


Nyezso
csendes tag

Hali!

Most jött meg a game.. elkezdtem telepíteni és kellene egy kis help, szarakodik mostanában az egerem és hajlamos dupla klikket csinálni az 1ből. Start menübe install után rányomtam a Bf re és kijött az updater.. 2X.. mind2ő lefutott meg minden.. de az 1ik megállt az ellenőrzésnél, azt bezártam, majd most updatel elvileg, de már jó ideje meg és tetű lassú, ez normális??
Folyamatosan csak valami loader-00.fbrb izét tölt.. Ekkora lenne a mérete vagy valami gáz van? Thx!! :R

(#16607) ciry válasza ADAM1337 (#16601) üzenetére


ciry
őstag

:DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16608) gabipaci válasza creedszl (#16604) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

na most próbáljátok, ha nem megy, akkor nem sok ötletem van...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16609) F_Zolee válasza Nyezso (#16606) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha lassú a neted akkor jó ideig nézheted még frissíti. Nem pár megát húz le...

(#16610) Fortissimus válasza Nyezso (#16606) üzenetére


Fortissimus
őstag

nyugi, az utolso frissites 900mb korul van:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16611) creedszl válasza gabipaci (#16608) üzenetére


creedszl
aktív tag

support nem tudja a megoldás?

Hulligaaan

(#16612) madgie


madgie
titán

Na, csak előszedtem ezt a "vackot", megnéztem, milyen a patch-csel. Tényleg jóval jobb, talán még néha elő is veszem :D

(#16613) Plutor


Plutor
aktív tag

Nekem nagyon bejött a patch :C Sokkal könnyebb ölni :K
Lagg még nem fordult elő,de havernak 2x fagyott a játék a patch óta :F

(#16614) harry3


harry3
őstag

Jaj játszottam másfél órát, 8 killt sikerült max. begyűjtenem. Most megint ott vagyok, hogy összeomlok. Medic voltam, de többször haltam meg, mint mindenki együtt :o (bejött ez az újraélesztés).
Váááá!!!!

[ Szerkesztve ]

(#16615) Bavid válasza harry3 (#16614) üzenetére


Bavid
senior tag

Először játssz egy kicsit a single-el!
A patch tényleg egész jó lenne, de szinte minden szerver hihetetlen laggos. Úgyhogy megint játszhatatlan :W

(#16616) ForRedGlory válasza harry3 (#16614) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne parázz, az első sok-sok óra kurva nehéz, majd idővel ráérzel, hogy mi merre hányadik, és akkor már potyog az ellen is. az a lényeg, ha COD-os vagy, hogy ne legyél Rambo és ezt "tanuld" meg :R

Hogyan ne legyél noob

(#16617) gabipaci válasza creedszl (#16611) üzenetére


gabipaci
addikt

Lol, erre most mit mondjak?
Ma csak háromszor chateltem a supportal, beszéltünk időjárásról, valutaárfolyamokról, mindennapi politikáról, de a lag-ot elfelejtettem felhozni nekik...
Persze, hogy nem tudják, az első dolgom volt őket keresni, ők mondták, hogy teszteljük a kapcsolatot, azt mondja a tracerelés eredményeiben semmi olyat nem lát, ami indikolna bármiféle lagot is.
Adtak pár tanácsot.
A lényeg, hogy a fő probléma a létszámmal van.
Azért nem lagol az Iram szerver. De egyébként 32 főnél az is lagolna.
Most ki van kapcsolva mindenféle log és adminprogram,
A fő álláspontjuk most ez:
[16:43] <@liv3d> I really don't know at the moment, were waiting for more info from DICE
(tényleg nem tudok semmit, a DICE információira várunk.)
Most egyébként laggol a szerver???

Logitech hardware tester

(#16618) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#16617) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én fent voltam kb. 20 percet, de most nem tapasztaltam laggot.
Nekem most ok lett.

Többiek?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#16619) harry3 válasza ForRedGlory (#16616) üzenetére


harry3
őstag

Ez a videó jó. Nem is tudtam hogy lehet figyelmeztetni a csapattársakat. Leírhatnák a kézikönyvbe. A vége jó volt. Tényleg az a baj, hogy a CoD-nál csak rohanni kell előre és minden golyó célba ér.

(#16620) creedszl válasza gabipaci (#16617) üzenetére


creedszl
aktív tag

bocs hogy megkérdeztem... :(((

Hulligaaan

(#16621) gabipaci válasza creedszl (#16620) üzenetére


gabipaci
addikt

Most ne sértődjél már meg, egyszerűen csak éreztetni akartam, hogy ennyit azért kinézhetsz belőlem, hogy megkérdem őket.

Logitech hardware tester

(#16622) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Tényleg jó ez az új patch, öröm vele ölni, végre középtávolnál nagyobb távolságra is pötyögtetve lehet ölni M416-al, nem hord annyira félre, és ez jó :)

Először azt hittem, hogy ez a "zerGstarrr" valami csaló, de a következő pályán már sokkal szolidabb eredményt ért el. Valószínűleg sokat tankozott.

[ Szerkesztve ]

(#16623) ciry


ciry
őstag

M-16(nézzétek hány lőszer van benne)
680 pont

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16624) Czagiboy válasza ciry (#16623) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Ezt hol találtad Ciry ????
Mert nekem is kéne ilyen fegyver ako :))

[ Szerkesztve ]

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#16625) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egy jó kis videó, MW2 - BC2 témában, nagyon hangulatos ezzel a zenével.

(#16626) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szerintem fergetegesen jó lett a patch, 2 órát egyfolytában játszottam, és nem dobált ki szerverről, semmi anomália nem volt! Ja, és szerintem reálisabbak lettek a fegyverek sebzései.

(#16627) ciry válasza Czagiboy (#16624) üzenetére


ciry
őstag

Az egyik bokorban kakáló enemytől szermányoltam :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16628) KL válasza gabipaci (#16608) üzenetére


KL
tag

És ez sem segített, amit linkeltél, hogy minden admin kilépett az admin programból?
Illetve pb shotokat nem csinál a szerver?

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#16629) Perillustris válasza ADAM1337 (#16601) üzenetére


Perillustris
senior tag

Köszönöm a kedves minősítést. Elárulom, hogy még nem is aktív nekem alapból a defibrillátor. Néha persze megszerzem egy halottét, de nem jellemző, hogy cserélek, csak ha kifogyok valamiből, s elérhető közelségben nincs más lehetőség.

Öreg vagyok én már amúgy is ahhoz, hogy a pontokért vagy K/D arányért erőlködjek, nekem a játékélmény számít.

:P

Perillustris

(#16630) gabipaci válasza KL (#16628) üzenetére


gabipaci
addikt

Levettem a szerver létszámot 24-re, ez most úgy néz ki bejött.
A pb sreen elvileg csak a mostani patch óta elérhető, de nem eröltetem, amíg helyre nem áll a rend.
Az adminprogram most fut.

Logitech hardware tester

(#16631) BandiHUN válasza ForRedGlory (#16625) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,nem rossz...de egy érdekes kérdés:vajon a BC2 melyik verziója van a második felében a videónak?Vagy én vagyok hülye,de a betában se volt ilyen dupla csik felül,mi az,hogy kill 5 pont,és miféle 2 emblémát szerez meg az ipse?Olyat se láttam soha ebben a játékban...
Avagy hogy néz ki a minimap?Vagy konzolon ennyire más lenne?De hát konzolos vidiből is láttam párat... :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16632) salytmasztor válasza medvezsolt (#16539) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Igen a sok jo mellett a chat lett elbaszva.

[pic]

[EA forum - chat-windows-joke]

A havas palyakon a feher szin sokkal jobb sztem mint az a kek.

[ Szerkesztve ]

(#16633) ForRedGlory válasza salytmasztor (#16632) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem tudom miért kell ilyen hülye híreket bepakolni chat ablakba, ki nem szarja le... :)
remélem kiszedik, mert idegesítő

(#16634) creedszl válasza gabipaci (#16621) üzenetére


creedszl
aktív tag

nem sértődtem meg csak kicsit ellenszenvesen reagáltál.
tudom hogy megkérdezted és hogy beszéltél velük, csak arra voltam kiváncsi hogy ők tudtak e valami megoldást.semmi több.

Hulligaaan

(#16635) HS 2142 válasza BandiHUN (#16631) üzenetére


HS 2142
őstag

A konzolban van a válasz :), bár ilyenekre konkrétan én sem emlékszem

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16636) Czagiboy válasza salytmasztor (#16632) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Amúgy nem (X)asztak el semmit a number0 tudod változtatni a chat ablak méretét :-)
:))

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#16637) Czagiboy válasza ciry (#16627) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Majd mutasd már meg melyik bokor az mert én is oda fogok menni csak papírt hagyá :-)
:))

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#16638) creedszl válasza Czagiboy (#16636) üzenetére


creedszl
aktív tag

de ha kis méretbe rakod akkor is ott marad az a keret, alig észrevehető de ott van...

Hulligaaan

(#16639) Czagiboy válasza creedszl (#16638) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Hát itt az alig észrevehetőn van a hangsúly szerintem nem ?
Nekem eddig nem okozott kárt.

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#16640) bullseye


bullseye
addikt

ezt a patchtot le lehet valahonnan direktbe varázsolni? mert az updater az harmadánál-negyedénél kihal...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16641) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Na de wazze...akkor nem latom a chatet es a szerveruzeneteket.
Nem kikapcsolni akarom az uzeneteket, hanem azt akarom hogy ne takarja be a fel kepernyot a hattere...

[ Szerkesztve ]

(#16642) Balika23hun válasza creedszl (#16638) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

nyomd meg 2x a 0-át és egyből eltűnik a chat persze csak addig amíg vki be nem ír megint
tudom ez csak félmegoldás de sajna csak ez van ha zavar a chat ablak

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#16643) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Most kb 6 szerver után 3 totál játszhatatlanul laggos volt 1 néha-néha laggolt nem vészesen és a másik 2 szerver meg szinte tökéletes(32 játékossal) , kivéve persze ,hogy mindig a jóval gyöngébb csapatban kellett szívnom (nuku ojjektív ,élesztés ,ammo ,javítás ahogy az kell ill. elterjedt sajna.).
Pár shot:
Itten nem hittem a szememnek mennyi ticket van és banga sokáig tartott :)
Sajnos a heli ,amit ekkor lőttem m24 -el már nincs a képen ,mert hamar leszálltak ,mikor a pilóta is "kiszállt" miattam s kicsit távol voltak csak úgy pörgött a ponyt :D.
Ezen a képen meg épp egy gruppent térítettem el c4-el.
Ez az egyik opovics szerver volt tele jó csapattársakkal :S
Szóval ,ha épp nem laggol ,akkor pöpec a gém ,sőt eddig is sikerült a HS csipával , persze sokszor nem adta be ,de most 99% ban megfekszik az ellen + a kés is brutális :P

hkv.hu

(#16644) r-chee válasza ForRedGlory (#16633) üzenetére


r-chee
őstag

A Battlefield.hu-s vagy milyen hírek engem is idegesítenek néha :) . A kutya sem kíváncsi rájuk...

gabipaci, próbáld meg 28 slottal is a szervert, hátha úgy is laggmentes lenne.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16645) gabipaci válasza r-chee (#16644) üzenetére


gabipaci
addikt

A battlefield.hu megért rá pár szervert, hogy had futtathassák ezeket a híreket. Ha nem nagy gond, szeretném, ha maradna.
Crock-al beszéltük épp az előbb, hogy sajna kevés a 24 slot.
Szerintem holnap bepróbálom a kettesen a 28-at, az egyesen meg a 32 slotot.
Legfeljebb visszaveszem.

Ami a többi beállíítást illeti, a ticketet felveszem 120-ra, a start time-ot 15 ről 10 mp-re, a respawn time marad, van még idle kick, az alapból 5 perc, azt felveszem 8 percre.
A vehicle spawn time marad.
Az infantry only nem megoldható rankeden, illetve a hc sebzés, sc tulajdonságok nem beállíthatóak, ennek még utána nézek.
A fenti beállítások próba jellegúek, tapsztalatok alapján majd változtatjuk.

Logitech hardware tester

(#16646) Bada Bing válasza salytmasztor (#16632) üzenetére


Bada Bing
tag

Dettó ugyanez a hiba/ficsőr nálam is megvan. Nagyon gáz.

(#16647) Źşë' válasza salytmasztor (#16632) üzenetére


Źşë'
addikt

h miért zavar ez tégedet, max ha csinálsz egy szkrinshotot, esztétikailag, picit csúnyább rajta... de nem idegesítő... nem olyan mintha egy 40es betűméretű szöveg flashelne a képedbe :))

(#16633) ForRedGlory eddig is voltak szerver oldali üzenetek, ez most miért ilyen meglepő hogy még mindig vannak? :DD és ez sem zavaró, kvázi, szabályokat lehet rajta bereklámozni, és nem kell magyarázkodni az adminnak h miért vágta ki xy-t.

nekem ma leginkább hanghibáim voltak, olyan volt mintha szögesdrót akadt volna a tankom lánctalpai közé :s meg valami 07 klánnak volt a mániája h bejöttek a bázisunkra és lütték a beszpawnolókat, de nagyon megették, elrendeztem őket csöppet :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16648) salytmasztor válasza Źşë' (#16647) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Ha egy kicsit figyelmesen megnezned a kepet, akkor latnad miert zavaro.
A fel kepernyo szine / arnyalata megvaltozik amikor jon egy uzenet, tehat "bekapcsol" a chatbox. Par sec utan eltunik es visszajon a regi tiszta kep.
Magyarul jatek kozben folyamatosan valtozik a fel kepernyod...

[ Szerkesztve ]

(#16649) ciry válasza gabipaci (#16630) üzenetére


ciry
őstag

Nekem a procon bekapcsolásáig nem volt laggproblémám, amint benyomtad, kezdődött megint a hánytatós mód.
24-el is rossz volt.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16650) Czagiboy válasza gabipaci (#16645) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Nekem tegnap lagg mentes volt a kettes nem volt nagy aratás a pályán de lagg mentes voltam és ez nekem már megérte.
A battlefield.hu hirek hát különösen nem zavar én ha játszok általában a játékra koncentrálok nem arra,hogy mi megy a chatboxba.
Lehet hogy most ezért megvetnek egyesek, hogy nem figyelem az írásaikat, de nem érdekelnek más dolgok játék közben.

ui.: valaki elárulhatná ,hogy tudok screenshootot csinálni mert megörülök, hogy nem tudok rájönni. :))

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.