Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15101) Fortissimus


Fortissimus
őstag

eloszor is tenyleg nagyon off itt torrent oldalakrol beszelni, masodszor meg miert kell egybol temetni :F , valoszinu legkesobb hetfon ujra menni fog...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#15102) Źşë'


Źşë'
addikt

azta akkorákat lőttem ma h el sem hiszem :D nagyon ment, ilyen 3-4 es k/d ket csináltam, ráadásul 30-> feletti fregekkel!! megláttam a messziségben egy helit mondom lövök rá egy üteget T90el randomize. Erre nem eltalálom és double Kill!! :DD meg tracerrel is pik pak lekaptam a heliket! Elég könnyen rá lehet most lőni a helire, és hát nem épp szerencsés ez.

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15103) gergo0328 válasza creedszl (#15028) üzenetére


gergo0328
senior tag

mennyi volt az új proci?
Én is új VGA-t és procit akarok venni!
Mert a mostani Nvidia GeForce 8600GT mondjuk úgy h ELÉG SILÁNY :D

:R

(#15104) gergo0328


gergo0328
senior tag

aki tud majd jöjjön 1-re! :DD

(#15105) ciry válasza gergo0328 (#15104) üzenetére


ciry
őstag

:( :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15106) ciry


ciry
őstag

Ezt az sg-n írták: "szánalmas...
ph szerver... én engineer, fegyver kifogy, assault nem ad lőszert, kínomban váltok cg-re, belővök egy tönegbe, 2en döglenek, utána mégegyet leszedek vele, erre kirúgnak, hogy túl sokat használom a cg-t. aki 25ször szed le sniperrel, az nem baj? vagy a sok gránátdobáló? vagy ők az adminok? és még sírtok, hogy kevés a magyar játékos a magyar szervereken. máshol még ilyennel nem találkoztam... gratulálok!
persze tudom, nem kötelező játszani. horrohadnátokmeg. :) "

Aki kirúgta az figyelmeztette előtte? :U
Magyart mindenképp kell.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15107) mackosajt válasza ciry (#15106) üzenetére


mackosajt
addikt

Szerintem vagy kamu, vagy 2 hetes emlék a sráctól, mert én ugyan most reggel kirúgtam Focsok-nevű játékost, mert felszólítás után se bírta befejezni a trágárkodást. Kapott 5 perc gondolkodási időt. Más admint nem láttam fent, hacsak valaki kintről nem gonoszkodott.

Amúgy a procon elveszti sűrűn a kapcsolatot az egyessel nálam.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15108) Gripper


Gripper
tag

Akit érdekel a MOH béta már tölthető Steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#15109) v!ct0y válasza Gripper (#15108) üzenetére


v!ct0y
veterán

50 juróért cserébe.:)

(#15110) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nem úgy volt hogy ma tudhatunk meg valamit az "érkező" patchről ?

(#15111) medvezsolt válasza Źşë' (#15102) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ezért is csökkentik le a sebességét valamivel. Meg lesz a helin elterelő füst. Kérdés, hogy igy vajon mennyire lesz nehéz lekapni egy helit.. Reméljük kiegyensúlyozott lesz

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15112) ADAM1337 válasza medvezsolt (#15111) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Vagy mindenki megtanul at4-el löni helire. :U

(#15113) madgie válasza ADAM1337 (#15112) üzenetére


madgie
titán

Nem olyan bonyolult az.

(#15114) Źşë' válasza madgie (#15113) üzenetére


Źşë'
addikt

nem, csak sok idő elmegy vele, míg az ember becélozza, meg leköveti, és lelövi, pláne ha még téveszt is rokettal és simán lelőhetik főleg HC-n. Tény h túl gyors a tracer, én csak ici-picit lassítanám le, h ne lehessen túl egyszerűen használni. Mert tapasztaltam h alig szálltam fel de már rajtam van egy nyíl. Tegnap ku**a sok helit lekaptam vele :d öröm volt nézni ahogy hullottak xD Meg Atacama Desert-en is tankokkal wááá nagyot arattam, szép látványos lövések voltak :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15115) F_Zolee válasza ADAM1337 (#15112) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma leszedtem Stationary AT4-el a helit Valparaison. A második ponton már van. Könnyű dolgom volt, mert csak felszállt és jött nyílegyenesen. :D

(#15116) madgie válasza Źşë' (#15114) üzenetére


madgie
titán

Ez igaz. Viszont én sose HC-zek :))

Szerk: nem nagyon nézem én a térképet, de a spotolást nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#15117) F_Zolee válasza madgie (#15116) üzenetére


F_Zolee
veterán

Félsz, hogy nem látod a térképet? ;]

(#15118) Źşë' válasza madgie (#15116) üzenetére


Źşë'
addikt

én rá vagyok szorulva, mert nem hc-ben mire leszedek valakit... irritálnak a lagok nagyon, meg a sok mellégolyó... ezt tapasztaltam hc-n is de ugye ott nem akkora arányban a kevesebb skulló miatt. Picit realisztikusabb a sebzés, csak kár h arra képtelenek h megszabni milyen fegyverrel mennyit sebezzen az ember!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15119) ciry válasza mackosajt (#15107) üzenetére


ciry
őstag

Az a false meg ki aki ott osztja az észt, tudtommal egy azaz 1 alkalommal volt fent, valami ilyan névvel [B+anyad]falseGODmegbasz és kb. 5 perc után kellett figyelmeztetnem, hogy fogja be mert baj lesz(be is fogta), pedig én nem reagálok az írogatásokra egyhamar.
Bírom amúgy, ha valaki cg-zik és repül, akkor annak van baja és írogat itt vagy az sg-n, ha meg nem rakják ki, akkor az rinyál, akiket lő, hogy mekkora pöcs adminok vannak, mert semmit se csinálnak.
Ugyanez van az erőviszonyban is: ha valaki a makkos jó oldalán áll, baszik átállni(1-2 embert leszámítva), fordítva meg fél kör után írogat.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15120) creedszl válasza gergo0328 (#15103) üzenetére


creedszl
aktív tag

hardveraprón vettem zsolesz kofástól.hozzáadta az e7300-at és így 11k-t fizettem még rá.ennyi:)

Hulligaaan

(#15121) r-chee válasza ciry (#15106) üzenetére


r-chee
őstag

Turkáltam kicsit a neten a magyar BC2 (klán)szerverekkel kapcsolatban. Elsősorban az érdekelt, van-e bármiféle szabályzatuk. Legtöbb szervernek nem is találtam webes felületét, nem hogy szabályokat (talán ezért nem találkozott az illető máshol "ilyennel", mert máshol mindent szabad). Kettőt azért sikerült összekaparnom: TRS Squad of Traitors és a =cBc= klán.
Előbbi szabálya az, hogy:
"Kérjük ne használj m60-at, RPG/CG/AT-t a játékosok ellen és ne camp-elj sniperekkel, különben ki leszel rúgva.",
utóbbié pedig, hogy:
"Minden félreértés elkerülése végett a szerverünkön ( egymás szidása, anyázása kivételével) NINCS SZABÁLY !! Úgy gondolom ezzel is a szélesítjük a játékosok választási lehetőségeit. Nem kötelező feljönni a szerverre , de ha feljössz akkor ezt tartsd tiszteletben!".

Szabályok nélkül - amik alapján az adminok intézkedhetnek - még ennyi kis rend sem lenne a szervereinken. Azt meg én személy szerint nem hiszem el, hogy ahol nincs szabály, ott mesébe illő, álomszerű a játék, öröm és bódottág felmenni játszani :U . Különösen a magyar szervereken.

Csak már jönne a patch. Mert ha kijön, nálunk nem lesz 2-3-nál több sniper és rakétavetős csapatonként, Nelson Bay-en lehet, hogy ha megszakad sem tud senki rakétavetőt használni, a védők ha megszakadnak sem tudnak bemenni a támadók bázisára.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15122) Joe-T válasza r-chee (#15121) üzenetére


Joe-T
tag

Nem úgy volt, hogy ma lesz meg az időpont, hogy mikor kapjuk a javítást?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15123) mackosajt válasza Joe-T (#15122) üzenetére


mackosajt
addikt

A nap végén árulnak el valamit, de nem biztos, hogy jó lesz az nekünk. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15124) gabipaci válasza Joe-T (#15122) üzenetére


gabipaci
addikt

Még nem telt el a nap, bármikor jöhet az infó, hogy mikor lesz patch.
Egyébiránt szánalmasnak tartom, hogy közlik, hogy mikor fogják közölni a patch várható időpontját...

Logitech hardware tester

(#15125) gergo0328


gergo0328
senior tag

Gyertek TS-re és az 1-re emrt kezd megint kiürűlni!

(#15126) ciry válasza r-chee (#15121) üzenetére


ciry
őstag

Az adminnak arra kell figyelnie, hogy megérje az embereknek visszajárni.
Többen írogattak az elején, hogy hamutál csaló, ez-az érdekesen játszik, most meg meg már senki.
Ha valaki bemegy hátra és jaj,de lelőhetetlen, akkor vagy menni kell addig az m-comhoz győzelmet kicsikarni, vagy szólni, hogy ne jöjjön oda.
Olyan embert még nem láttam, aki hátul egy nagy kemp miatt ace pint kapott volna, az m-com körül sürgőket viszont annál többet.
Érdemes lenne az is a szabályba foglalni, hogy az adminoknak ne lehessen szabad kickelni figyelmeztetés nélkül(kivéve helycsinálás,nagy ritkán csalásgyanú), én is sokkal nyugodtabb lennék.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15127) Target78hu válasza r-chee (#15121) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Azon röhögök ,hogy egy általam (eddig) kedvelt csapat szerverét agyon hájpolják ,hogy húde-húde ,aztán alig járnak oda ,max az ilyen vérvolumenek akik a ph-t ócsárolják(mert az ilyeneket ott babusgatják).. valszeg szimpla irigység részükről ,hogy az övék totál unpopuláris a ph meg majd mindig tele van :DDDDD
A ph-n jóval keményebb menetek s játékosok vannak (pl jcsr) általában ,mint amilyen szervereken voltam eddig.
Külföldi is van jópár ,de kb 6 ból 1 ami nem laggol és jófejek vannak= élvezhető a játék. A balansz meg olyan amilyen sajnos ,mert lépkednek ki a vesztésre álló oldalról ,de ez inkább a játékosoktól függ ,ahol meg nincs játékos biztos jó a balansz muhaha.
Eleve nem megyek olyan szerverre ami pang az ürességtől ,meg ugye ahova a madár se jár ,arról nem lehet írni semmit ,mivel népszerűtlen !
Amúgy meg előfordulnak hibás döntések , kick stb ,de hol nem ?

Csipáshoz: remélem nem a recon kasztot szűritek majd ,hanem a távbacsipa fegyvereket 2-3 főre :F

hkv.hu

(#15128) r-chee válasza ciry (#15126) üzenetére


r-chee
őstag

Akkor kérjen elnézést a többiektől az, aki figyelmeztetés nélkül kickelget :U .

Target78hu : fegyverek alpján van betervezve szűrés, nem kaszt szerint. Tehát sniper fegyót használók száma lesz majd korlátozva, nem recon kasztot használóké.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15129) Target78hu válasza r-chee (#15128) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Akkó jó ,mert már terveztem ,hogy m60 ra váltok :D

hkv.hu

(#15130) r-chee válasza Target78hu (#15129) üzenetére


r-chee
őstag

Válthatsz M60-ra, nincs tiltva :D . Az más tészta, hogy pl. én nem használom (az elején még használtam).

Na, 24h offline következik részemről. Munka-munka-túlóra. Pénz is kell :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15131) mackosajt válasza Target78hu (#15127) üzenetére


mackosajt
addikt

Te speciel autokick-en leszel, ha le mersz lőni. :) Mindegy mivel.

ui: 1 film, és megyek ventrire+TS

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15132) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hali!
Egyik ismerősömnek van egy kis gondja.
Jó ideje játszik a játékkal ( csak single) és mos előjött egy olyan gebasz hogy mikor átlépne egy pályára akkor kilép az asztalra a játék..
Állítólag valami Snowblind pálya után..beszáll valami helikopterbe és bumm..kilép..
Ötlet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15133) ciry válasza Sirandrish (#15132) üzenetére


ciry
őstag

Eredeti a game?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15134) Sirandrish válasza ciry (#15133) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát aztat nem tudom de szerintem igen...legalábbis elég sok eredetije van ahhoz hogy akár ez is az lehet :)
MSN-en írt de majd megkérdezem ha lesz megint :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15135) gabipaci


gabipaci
addikt

874
:DD :C :R

Logitech hardware tester

(#15136) jokeman


jokeman
aktív tag

Srácok használ itt valaki UPC -netet? 30/3 as csomagom van de játék közben állandóan kifagy, nagyon sokszor megszakad a kapcsolat, ujraindul a modem magától.
Tapasztaltatok ilyet? :Y

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#15137) Joe-T válasza gabipaci (#15135) üzenetére


Joe-T
tag

Jön fölfelé a szerver mint a talajvíz!!! :C
Gratula mindenkinek, csak így tovább!!!! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15138) creedszl


creedszl
aktív tag

valami leállás van??...

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#15139) namenyicsavo válasza creedszl (#15138) üzenetére


namenyicsavo
tag

Elméletileg megy

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15140) Balika23hun válasza r-chee (#15128) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

nemá
azt nem lehet majd megcsinálni hogy a tiltás alól kivétel legyen az aki mondjuk red dot-al használja a csipát mert pl én mostanában M24+red dot-al (vagy GOL+red dot) nyomom és nem távolról csipázok hanem közelről harcolok

ui:gondolom a kérdésemben a válasz is benn van

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15141) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Működik mind a 2 server lehet jönni :DD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15142) Madn!ght válasza jokeman (#15136) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem is ugyanaz van, de nálam nem szokott fagyni. Lehet h a modem hibásodott meg. Szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15143) gergo0328


gergo0328
senior tag

Nem tudjátok h ezt mi okozza?Megyek a játékban egyszer csak feketeség és ehez hasonló képkockák 5 msp-s váltakozásban? VGA, Net? :F

(#15144) jokeman válasza Madn!ght (#15142) üzenetére


jokeman
aktív tag

Hát az lesz, de már ismerem a szövegüket huzza ki a tápkábelt............bla, bla.
Azt várom hogy ide is elérjen a digi, akkor egyből mondom is fel a szerződést...... :U

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#15145) gergo0328 válasza gergo0328 (#15143) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem sikerült a képet csatolni, de most itt van:

(#15146) gergo0328 válasza gergo0328 (#15145) üzenetére


gergo0328
senior tag

(#15147) F_Zolee válasza gergo0328 (#15146) üzenetére


F_Zolee
veterán

Windows reinstall lehet megoldaná.

(#15148) Target78hu válasza gergo0328 (#15146) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Sül a vidkarid ,de komolyan szerintem vele van valami bibi , textúrákkal kínlódik talán (memó). Lehet rossz drvier is , éne szívtam minap vele ,mert a 8600gt-mhez leszedtem egy régebbi drájvert hátha jobb lesz (hüle fejjel kipróbáltam ,mert valami "kedves" emberke ezt írta egy fórumon) ,de a füstben -30 fps lett , tettem is vissza a legfrissebbet izibe :P
Amúgy ilyesmik a menetek végén szokott lenni nekem ill. pl. a tankok feketén villognak egyik mapnál.

hkv.hu

(#15149) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Van aki nem tud betelni a saját álcázási lehetőségével. :)

(#15150) gergo0328 válasza Target78hu (#15148) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem is ugyan az a vidikarim és nekem is feketén villog a tank :D Linkelnéd azt a driver-t amit te használsz?

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.