Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15301) LifeSpirit válasza Mrdevil (#15287) üzenetére


LifeSpirit
tag

Én a közel jövőben már csak egy Mafia2öt veszek :K
De azt is csak azért mert az első része a kedvenc játékom,amúgy meg nem költök singleplayeres játékra.
Ja és két-három éve várok rá,2évvel ezelőtt volt bejelentve.
Meg megérdemlik a készítők a lóvét mert sokat dolgoztak rajta és látszik is rajta .

[ Szerkesztve ]

(#15302) ciry válasza Balika23hun (#15299) üzenetére


ciry
őstag

Gondoltam is, hogy az lesz.
Amúgy meg azért vagyunk ts-en(én tutira), hogy valamiféle csapatjátékot csináljunk, legalább nyomokban :U
Én is baszok el sok mindent, de itt komolyan kértem a részvételt az m-com megtartásában
:(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15303) LifeSpirit válasza Zolás (#15296) üzenetére


LifeSpirit
tag

A hangok tényleg nagyon szarok benne.

MW2ben nincs dedikált szerver, sok a csíter meg pár dolog :P ,de amúgy tökéletes játék akkor inkább vegyétek meg azt. :U

De szerintem a legjobb megoldás ha megvárjátok a cod7et ami szerintem biztos jó lesz cod5höz viszonyítva(lesz dedikált szerver is) inkább vegyétek meg a cod7et.
Ez a legjobb megoldás szerintem.(Bár a cod7 multijáról semmit nem tudni de biztos jobb lesz mind a moha) ;) Viszont arra még azért kell rendesen várni.

[ Szerkesztve ]

(#15304) Źşë' válasza r-chee (#15298) üzenetére


Źşë'
addikt

azt gondoltam, de mi alapján?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15305) Kr/\toS válasza LifeSpirit (#15303) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Szerintem meg pont hogy a hangok a legkirályabbak. :U Hol van ehhez képest a MW2 "fahasogatása".

Kezdem érteni hogy miért dőlt be a hangkártyák piaca: sok a botfülű gamer.

[ Szerkesztve ]

(#15306) gabipaci


gabipaci
addikt

Meddig offoltok még itt ezekkel az ócska játékokkal?

Logitech hardware tester

(#15307) zack


zack
nagyúr

Ma reggel (06-10h-ig) ranked team death meccseket toltam...mit mondjak. Ég és föld, amit ott tapasztaltam, és amibe belefutok rendszeresen a PH szerveren. Valószínű más szerók kevésbé lagzanak, és ezért tünik úgy hogy jobban céloz az ember, és kevesebb skuló kell. Csak azt nem értem, ha már szerver váltás volt, akkor ezzel a mostanival hogy hogy fenn állnak ilyen gondok... :U Tisztán látom a lagot, pl. amikor kilövök egy humvee-t GL-el, és becsapódik a löveg, 1-2mp mire felrobban. Addig meg ott a kétely hogy beadja vagy nem adja be és állok mint fasz a lakodalomban. Más szerókon nem tapasztalok ekkora késést. Ez pedig pl. csipaként a precíz lövéseknél el is qúrja a játékélményt. Változatlanul fenntartom hogy sok a 32 fő, és részben ez okozza a lag gondokat.
Nem sírok, csak baromi jót játszottam, vagy 5 órán kersztül, és eléggé lelombozott a mai PH-s játék, a sok anomália miatt.
Persze gondolom ha nincs összehasonlítási alap, akkor nem annyira éles az átmenet, de aki tolja másik szerókon is, az tudja hogy miről beszélek. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15308) Źşë' válasza zack (#15307) üzenetére


Źşë'
addikt

Hollandia is messze van, nem csoda ha lagzik :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15309) BalaNce87 válasza zack (#15307) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én ma toltam egy 16-os szerón 15-ös pingün, és csipával meglepő módon kurva sokat talált a lövésem most nem értem mert azért tudtam hogy béna nem vagyok, vagy tényleg ennyire nem adja legtöbb esetben?
Jó lenne pár német szerver, ott elég fasza lenne, meg azt is jó lenne tudni hogy mi a valós ping, mert keresőbe is ír meg játék közbe is ír valamit.

[ Szerkesztve ]

(#15310) gabipaci válasza zack (#15307) üzenetére


gabipaci
addikt

LoL, az nem azért van, mert lagol a szerver.
Nem lőttek még ki mondjuk helizés közben?
Nem robban fel a heli azonnal, csak kb 2mp múlva.
Simán ki lehet ugrani, kivéve ha már sérült volt a heli, vagy egyszerre ketten lőnek rád.
Alkalom adtán pingeld le a szerverünket, meg azt, ahol szerinted nincs semmi gond.
Nem mindegy hány ember mozgását kell közvetíteni feléd.
Abból sokkal nagyobb gondok adódnak, hogy hány fős egy szerver.
De bízom benne, hogy a múlt héten azért voltak gondok a szerverrel, mert iszonyatosan a patch-re készülnek...

Az meg, hogy Hollandia milyen messzire van, nem nagyon van köze a laghoz, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15311) mackosajt válasza gabipaci (#15310) üzenetére


mackosajt
addikt

na meg a távolság relatív :DD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15312) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Áhh ma este iszonyat jó csatát toltam a PH 1-es szeron, 5x sikerult kilonom dzsippes ellenfeleket volt 1 nagyon látványos. Latom hogy jön jóval elörébb célzok igy is épphogy a kocsi seggét eltaláltam , a kocsi felborul pörög 2-t majd felrobbant . Az a látvány és érzés hogy hu de kafát löttem leirhatatlan (ahogy latod hogy a 2 szerencsétlen a kocsiban tehetetlenul ul és felpördülnek majd felrobbanak mert seggbe löttem őket rpgvel ejj) :)) :DD

ui.: Délutan eléggé felidegesitett a jatek,mivel az 1es szeron elég nagy túlerő volt. Oké értem én hogy az adminok együtt szeretnének jatszani de ezzel sokszor a masik csapatnak teszik élvezhetetlenné a játékot.De leginkabb azon kaptam fel magam hogy Life-t atraktatok magatokhoz (addig még life probalkozott iranyitgatni a teamet de sok kezdő jatekos volt meg külföldi a mi oldalunkon) és igy még ember elönyhöz is jutottatok. Nah mind1legalabb ma este jobb kiegyensulyozottabb csapa telosztas volt a 2-es szerón.

[ Szerkesztve ]

(#15313) Kr/\toS válasza gabipaci (#15310) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Akkor megtenné egy amerikai szerver is. :B

(#15314) ciry válasza zack (#15307) üzenetére


ciry
őstag

Nem a szerver laggol, a procid zsenge, ha a 32 fő a sok.
Nekem egy dekát nem "laggol" minimumon.
Nem szégyen az alacsony felbontás, sokkal jobb mint szenvedni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15315) HS 2142


HS 2142
őstag

Ezekkel a hírekkel már óvatosan bánok mostanában, de mintha már fény lenne az alagút végén. Patchet Szerdára!

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#15316) Jazzy válasza HS 2142 (#15315) üzenetére


Jazzy
tag

Hiszem, ha látom. A changelog, pedig változott nem lesz még spectact cucc. Legalább is pénteken ez írták a fórumon. Ezért volt a csúszás és ezt hagyták ki belőle.

J@zzy

(#15317) HS 2142 válasza Jazzy (#15316) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgyemlékszem a Steamel volt valami és amiatt volt bizonytalan.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#15318) ciry válasza HS 2142 (#15315) üzenetére


ciry
őstag

Azt mindig kihagyják ezekről a listákról, amit elbasznak.
Mert valamit tutira el fognak megint.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15319) LifeSpirit válasza ciry (#15318) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nembaj legalább késelni már tudunk :DDD

(#15320) Balika23hun válasza HS 2142 (#15315) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Már csak az a kérdés hogy melyik év melyik hónapjában.

Zack:Nekem se lagzik pedig mediumon vagyok.
Pl a klánszerónk 20 fős és semmi különbséget nem látok a PH-s között.
Tehát válszeg a hiba az ön készülékében van.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15321) gabipaci


gabipaci
addikt

A ma reggeli skalp:

És a poziciónk a ranglétrán 354!
Ezzel ismét az elsők vagyunk a Magyar vonatkozású szerverek között.
Köszi srácok :R :C

Logitech hardware tester

(#15322) ciry válasza gabipaci (#15321) üzenetére


ciry
őstag

Láttam én is :))
Ha hazamegyek és még nem lesz beindítva a 2-es, majd bepróbálkozom.
Úgy is én vagyok a Gametracker szerint legtöbbet ott, a szerény 12.57 órámmal minenkit levertem :D
A 2. helyezett Okoska 8.82 órával.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15323) ciry


ciry
őstag

Squad member pint hogy lehet szerezni?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15324) ADAM1337 válasza ciry (#15322) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az elsőn én top10-ben a második vagyok csak crock-ok kéne megelöznőm. :)
Ahogy látom a 2.-esen meg okoska után én jövök.

[ Szerkesztve ]

(#15325) ciry válasza ADAM1337 (#15324) üzenetére


ciry
őstag

Lóf@szt, a játékidőben első vagy ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15326) HS 2142 válasza ciry (#15323) üzenetére


HS 2142
őstag

Squad member pint conquestba kaphatsz arra, ha egy élet alatt teljesíted a squad leader által kiadott zászló támadása, illetve zászló megvédése parancsot.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#15327) ADAM1337 válasza HS 2142 (#15326) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Amit kb senkise csinál mivel nekem is csak 1x van meg.
Gondolom ez az amikor pontra nézel és q-val megjelölöd azt bemondja a támadást vagy éppen az elfoglalásban lévő zászlóra a megvédést.

(#15328) zack válasza ADAM1337 (#15324) üzenetére


zack
nagyúr

Látom, én is egész előkelő helyen vagyok. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15329) zack válasza ciry (#15314) üzenetére


zack
nagyúr

Egy 4,3Ghz proci kevés lenne? Kétlem. ;) Ha meg ez kevés, akkor minden kevés. ;]
4Gb RAM-om van, amik 1170Mhz ketyegnek, és hozzá ugye a 4870 X2, mind ez egy Asus Maximus lapban.
Bár nem I7 config, azért még a mai viszonylatokban se gyenge, és semmivel sem gyengébb fps-t nézve, mint egy I7 config.
Jelenleg a Crysis Wars-nál nincs gépigényesebb FPS játék. Ha a konfigom bírja 1920x1080 Very High DX10 2xAA-val egy 32 fős szerveren lag nélkül, akkor nehogy már a BC2 ne bírja. A szűrést így is visszavettem maximumról minimumra, hátha kevés neki az 50-60fps max. szűréssel. :U

A netem is 60/6, és általában még a messenger-t is ki szoktam lőni. Más meg tudtommal nem kell egy multiplayeres játékhoz. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15330) ciry válasza zack (#15329) üzenetére


ciry
őstag

Kevés bizony a 2 mag, hidd el.
Egy olcsó 4 magossal sokkal jobban futna(pl.Athlon II.X4 620).
De te tudod.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15331) jokeman válasza zack (#15329) üzenetére


jokeman
aktív tag

Szerintem az UPC lesz.........
Ma eddig még csak 4 szer indult ujra a modem....
Betelefonálni meg nem merek, mert most mindenféle összeesküvés elméletek zajlanak bennem mióta volt ez a razzia a múlt héten. :U

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#15332) Fortissimus válasza ADAM1337 (#15327) üzenetére


Fortissimus
őstag

lehet keveset conquest-ezel, nekem van 11, ugy, hogy sosem hajtottam ra

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#15333) BalaNce87 válasza HS 2142 (#15315) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezek alap dolgok, így nem is mondhatni óriási javításnak, ez tartott ennyi ideig, hát congrat, ez így nem sok.

ciry: Hát ez érdekes ha 4 magosod van és csak lowon játszhatod, nálam most megy meden, persze nem 32-esen ott elég gyatrán fut, és nekem 2 magosom van, így neked jó nagyot kéne dobnia a teljesítményen, ha igaz ez a 4 magos teljesítmény +.

[ Szerkesztve ]

(#15334) Źşë'


Źşë'
addikt

(#15313) Kr/\toS számból vetted ki a szót! :DD nem szokás egy szervernek több ezer kilométerre lenni! És értelem szerűen ha neked fél literes a söröspoharad előbb kiiszod mint a literest, vagy mégsem :F :))
Zack konfigjával semmi gond nincs, de érthető lenne ha kicsi gépen lagolna, mivel ebben a játékban kemény fizikát, füstöt, port kell számolni (mint ahogy gta4ben - >tapasztalat). És ugye izmos net is kell alá, igaz én a kb 412kb feltöltési sebességemmel vígan eljátszadozok 32fős szervereken is :)) De azt kell h mondjam az angliai és a Németországon túli szerverek igen is lagzanak, legalább is a számomra... nem véletlen mondtam Deutschlandot :D hisz Deutschland über alles :DD csak viccc))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15335) ciry válasza BalaNce87 (#15333) üzenetére


ciry
őstag

1680x1050-ben játszom, patch előtt high-ban toltam, de néha nekem is "laggolt", patch óta már mediumon csinálta ezt, ezért döntöttem a minimum mellett(ez az azért feljebb van állítva) és nem bántam meg: se füsnél, se robbanásnál nem akadok.
Ki kell próbálni, pénzbe nem kerül, nyilvános körbe röhögéssel sem jár.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15336) BalaNce87 válasza ciry (#15335) üzenetére


BalaNce87
addikt

Lowon én is próbáltam már és tény hogy jobban megy viszont ahogy kinéz az már nem valami jó. De nekem alapvetően az a baj hogy instabil az fps, futok és lemegy 35-re majd vissza 60-ra mondjuk, mondjuk eléggé változatos a környezet, de azért jó lenne átlagba egy stabil 50 fps.

(#15337) Źşë' válasza BalaNce87 (#15333) üzenetére


Źşë'
addikt

kétlem h a játék támogatja a 4 magot, azaz jelentős javulás nem tapasztalható ebben az esetben, max jobban kihajtja a vga-t

(#15314) ciry de sztem neki nem fps lagja van hanem netes lag, a kettő nem uaz, az első okozhat netes lagot, de persze csak másoknál mikor őt lövik.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15338) zack válasza ciry (#15330) üzenetére


zack
nagyúr

Nem hiszem el. :N És igen, én tudom. ;]
Nem tudom mennyire vagy benne a tesztelgetésekben, mennyire vagy képben a mi az a proci limit és VGA limit,de szinte minden általam végzett tesztben, 1-2 kivétellel többet ér a nagyobb Mhz játékok alatt mint a több mag, és alacsonyabb órajel. 1920x1080 felbontásnál sztem már 3,8Ghz se lenne proci limit. Ha 2 mag ha 4 mag. Itt a dolgok oroszlánrészét már a VGA oldja meg.
Tehát az hogy "kevés a 2 mag" és "sokkal jobban futna 4 mgaossal" ezek könnyelmű kijelentések, és nem támasztottad alá semmivel. Bár 2 magosom van, azért egy E8600 a C2D széria csúcsmodellje, és van benne bőven cache is. ;)
De ne nyissunk vitát, mert látom 4 magost gyűrsz, és se eleje se vége nem lesz. De ha linkelsz nekem tesztet, ahol egy 4Ghz feletti E8400/E8500/E8600 2 magos gyengébben teljesít (nem 1-2 fps-sel) mint egy 4 magos 1920x1080-ban, akkor hinni fogok neked. :K

jokeman:
Nálam nincsenek ilyen gondok UPC-vel. És ha a UPC lenne, akkor a többi szerón se lenne jó. Ha gép teljesítményével van gond, máshol is lenne lag.
Szóval kétlem hogy nálam lenne a hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15339) Kr/\toS válasza zack (#15338) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Az a helyzet hogy ha jelen van 4 mag akkor mind használva van. Próbáltam 2 magos procival fele az fps és ha esetleg összeomlik valami akkor szinte füstöl a 2magos.

(#15340) Bada Bing válasza zack (#15338) üzenetére


Bada Bing
tag

Pedig igazuk van. Ezt a játékot négymagos processzorokra tervezték, azokkal fut jól.

A Crysis még kétmagos volt, lehet a Crysis Wars is az.

[ Szerkesztve ]

(#15341) zack válasza Kr/\toS (#15339) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor kérnék tesztet, mert ezt nem hiszem el. De ha gondolod összevethetjük a procinkat GTA 4 kivül és meglátjuk melyik a jobb...a te 3,3Ghz Yorkid, vagy a 4,4Ghz C2D. Ha nem akarsz beleölni időt, akkor boritékolom a C2D győzelmi esélyeit. Mint írtam, sok teszten túl vagyok, volt sokáig 4 magos procim is.
Milyen felbontásban játszol? Gondolom adatlapod szerint 1680x1050-ben. Itt sincs már proci limit. Erről ennyit. Nem a procin múlik az fps emelkedésed, hanem a CF rendszeredet valószínűleg nagyobb hatásfokkal ki tudja használni a 4 magos proci, ezért lett dupla annyi fps-ed. Nálam erről sincs szó, mert a CF 90-97% hatákonysággal üzemel. Tehát 3,8-4Ghz bőven elég lenne neki, hát még a 4,3Ghz...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15342) harry3


harry3
őstag

Sziasztok.Ha már benne vagytok a témában: tényleg erős gép és net kell hozzá? Most gondolkozok a játék megvásárlásán.

(#15343) Bada Bing válasza harry3 (#15342) üzenetére


Bada Bing
tag

Tényleg.

(#15344) zack válasza Bada Bing (#15340) üzenetére


zack
nagyúr

Az lehet hogy 4 magost ajánlanak hozzá hivatalosan...de működésben nem rosszabb, ill. nem érzed hátrányát egy 4Ghz feletti 2 magosnak. Meg aztán tök jól elvitázgatunk itt a semmiről. Eleve a lag-ra sokan panaszkodnak. Nem csak én. Ráadásul teljesen random jön elő a lag, és nem a gépigényes részeknél, pl. amikor füst van. És mint írtam, más szerókon nem találkozom ilyen hibával (amiken én jártam).
Szóval ne győzzetek meg hogy csak a PH-s szerverhez kell a 4 magos proci a többihez elég a 2 mag. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15345) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

http://www.battlefield.hu/pod :DD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15346) Źşë' válasza Bada Bing (#15340) üzenetére


Źşë'
addikt

tessék csak neked kerestem pár tesztet... :))

http://www.techspot.com/article/255-battlefield-bad-company2-performance/page7.html

http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/16824-battlefield-bad-company-2-fyzika-predevsim?start=5

konklúzió: leginkább a freki ami számít itt+architektúra, egy oc-s c2d-vel uúgy megy szinte (3,6on!).. szóval felesleges ez alá a 4 mag
a readme.txtjében ill még a játék hátoldalán is ott van h c2d ill x2amd (igaz min sys, de mást meg sem említenek tesztek után nem is csodálkozom ezen)... szvsz nem támogatja a 4magotot (kevés az olyan játék ami 4 magot használ, egyik ilyen az említett gta4)
ami a poén h még az origi weblapon sincs kirakva a game infóban sys requiments :D

upc-s netnél én csak szakadozást vettem észre, sebességcsökkenést még soha

(#15345) namenyicsavo múltkor ezt linkeltem be xfire-ről :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15347) gabipaci válasza zack (#15344) üzenetére


gabipaci
addikt

Te meg arról ne győzz már meg, hogy a szervereink válogatnak a játékosok között, hogy kinek lagoljon, kinek ne...
Érdekes, hogy TS-en akármikor kérdem, azt mondják nincs lag.
Biztos nem merik elmondani, mert félnek, hogy kibanolom őket :))

Logitech hardware tester

(#15348) zack válasza gabipaci (#15347) üzenetére


zack
nagyúr

Nem állandó a probléma. Nem is írtam ilyet sehol. Mi több, ki is szoktam emelni, hogy XY napon XY órát tök jó volt a game, és nem volt anomália. Aztán van hogy beüt a mennykő, és szívás van egész este. :U
Lehet a magas pinggű játékosokban kell keresni a hibát, amit egyszer már beszéltünk, hogy a patch után majd megoldjátok. Más kézenfekvő magyarázatot nem tudok, bár kétlem, hogy csak nekem van hasonló gondom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15349) Źşë'


Źşë'
addikt

aki továbbra sem hisz a lag dologban annak javaslom h tanulmányozza át (már ha egyáltalán érdekli) a számítógépes hálózatokról, minden amit tudni kell... egy ok lehet akár a következő is: egyes szolgáltatóknál a wan-okon lévő kapcsolatfelvétel történhet hosszabb úton is kerülővel... proxyktól, kapcsolóktól, routerektől függően, ami megnöveli a pinget (de sztem itt jó páran magával a fogalommal sincsenek tisztában... (felesleges erről vitatkozni, sztem Zack csak nem hazudik, miért is tenné :F :U Nem védeni akarom de ilyen van, olykor nem egyértelmű az adatcsomagok továbbítása.

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15350) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Itt talan latszik mennyivel gyorsabb egy 4magos a 2magosnál
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.