Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15751) r-chee válasza Źşë' (#15748) üzenetére


r-chee
őstag

Na, ezek a után ránk és a szabályainkra senki nem írhat egy rossz szót sem :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15752) gabipaci válasza medvezsolt (#15749) üzenetére


gabipaci
addikt

Elárulom Neked, hogy ez valószínűleg egy kb10 éves kölök.
Kirugta, mert kétszer kinyírta egymás után.
Aztán nem akart beégni a többiek előtt, ezért írt valamit (jumping).
És mivel feszegetted a témát, Te is meg lettél fenyegetve.
Ennyi.
Egyébként ebben a játékban nincs olyan jumping mint pl a BF2-ben a legelső patch előtt, hogy fekve lehetett ugrálni, és közben lőni...
Na, az szép volt.

Logitech hardware tester

(#15753) medvezsolt válasza gabipaci (#15752) üzenetére


medvezsolt
senior tag

De vajon mit érthetett Bunny Jumping alatt? .. Miért baj az neki, hogy ugrálok? ..és akkor ne ugrjak át pl egy korlátot?:)) Vagy mi? Ilyen server rule volt, hogy : No Jump, No 2x Jump ...

Proof vissza jött és azonnal ujra kirugta végleg...

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15754) LifeSpirit válasza ciry (#15735) üzenetére


LifeSpirit
tag

Kicsit nagyképű de nem rossz arc legalább röhöghetek játék közben :DD

(#15755) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a kedves úriember volt :DD
ahogy nézem enyhén M60 láma :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15756) gabipaci válasza LifeSpirit (#15754) üzenetére


gabipaci
addikt

Egy hét múlva újra megmosolyoghatod.
Addig én röhögök rajta :))

Logitech hardware tester

(#15757) v!ct0y válasza gabipaci (#15683) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nézzed csak! Bár gondolom nagy ívben tesztek rá. De most nekem van igazam ennyi!

(#15758) gabipaci válasza v!ct0y (#15757) üzenetére


gabipaci
addikt

Ment privát, itt kicsit hosszú lett volna.
Sanszos, hogy kimoderálnák.

Logitech hardware tester

(#15759) zack


zack
nagyúr

Az esti körök siralmasak voltak. Volt egy 50-es "työtyö" aki CG-vel lődözött minket úgy, hogy baromi nagy túlerő volt, és volt még kb. 20-30 kredit hátra. Nagy érdem volt neki biztos. Jól felidegesítettem magam, be is fejeztem azzal a körrel a mai játékot.
Megy itt a nyavalygás, hogy a szigorú szabályokkal fenntartott szerver behal, és nem lesz látogatott...Akkor én meg azt közölném, abban az esetben is ki fog halni a szerver, ha ennyire egyoldalú csaták vannak, mint most este. Persze ha szóváteszem, jönnek a poénos válaszok a másik oldalról, amiket nem igazán tartok viccesnek. Vagy ha ennyire viccelődni akar bárki, mi a faszért nem áll át a gyengébbekhez? Talán 1 szoros kör volt amit ippeg hogy megnyertünk, a többi egyoldalú mészárlás. Nem tudom, ez a másik oldalnak miért jó (max.K/D), de a gyengébbik csapatnak nem igazán szórakozás az "esek/kelek" szindróma. Semmi gond, mert én már PH-s szerveren a mai után nem fogok szólni ha túlerő van, egyszerűen kilépek, amit eddig is már sokszor alkalmaztam. Aztán majd ha mindenki ezt a stratégiát fogja követni akkor majd lehet találgatni, hol vannak az állandó játékosok, és ki ez a sok külföldi CG-s csurifej... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15760) gabipaci válasza zack (#15759) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, láttam a túlerőt én is.
Az egyik oldal kb 20-25%-al jobb volt mint a másik.
Mind pontok terén, mind K/D-ben.
Úgy volt, hogy belenyúlok a csapatelosztásba, mikor is észre vettem, hogy a nyavajgó fél (Amelyikben Te voltál) az erősebb. És ráadásul Ti is győztetek.
Szóval megmagyarázhatnád nekem, hogy Neked mi számít egyoldalú csatának, túlerőnek.
Előre is köszönöm. :R

Logitech hardware tester

(#15761) ADAM1337 válasza gabipaci (#15760) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pont ugyanezt akartam megkérdezni. :))

[ Szerkesztve ]

(#15762) zack válasza gabipaci (#15760) üzenetére


zack
nagyúr

Az egy dolog hogy rosszkor szóltam. :U Attól még igazam volt. 4 körből azt nyertük meg egyedül. Amikor akkora nyomást se tudunk gyakorolni, hogy ne 2 perc alatt robbanjon mind a két MCom, az szerinted nem túlerő? Amit megnyertünk, azt is úgy hogy védőként már élesítve volt az MCom, csak nem tudott berobbanni mert lejárt az idő...ez csak szerencsén múlott, nem azon hogy mi voltunk a jobbak. Nah mindegy. Igazából az 50-es CG-s työtyö borított ki igazán, meg az hogy 1x-2x olyan fps bezuhanásaim voltak (20-30fps-re) amik E8600-tal nem voltak. Bár az esetek nagy részében jobban ment a Quad (szinte 70fps alatt nem volt), de ez az 1-2 eset nagyon bosszantott, mert belassult a játék.
Driver és egyéb más dolgot nem piszkáltam, csak a procikat ki-be. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15763) mackosajt válasza zack (#15762) üzenetére


mackosajt
addikt

4 kör?

Tegnap Trógim is hablatyolt ventrin, hogy már megint, már megint, aztán amikor beléptem játékba, még mindig, még mindig...
én túloldalt voltam, és nem nyertünk, hanem kikaptunk, nem 1x, többször, csak ha támadtunk, gyorsan haladtunk, és pont ez volt a fura, hogy érzésre ilyenkor erősnek tűnt a csapatunk, de gyakorlatilag nem jutottunk a finisbe.
Vagyis a másik csapat csak nem volt olyan gyenge, mint azt gondoltam volna a már szinte habzó szájból. (Bocs Trógi)

Szal ha kör végén a "túlerős" csapat olvassa a:
Your Team Lost feliratot, akkor szerintem még nincs baj.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15764) gabipaci válasza zack (#15762) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha éppen nem robbant fel az M-com, akkor azt egy izgalmas és szoros küzdelemnek nevezném, nem túlerőnek.
Három kör kellett, hogy felnőjön a csapatod a feladathoz :))
Ami a procit illeti, olvastam valahol, hogy ekkora hardverváltozáskor nem árt újrahúzni az egész rendszert. Itt nem E8500-at cseréltél E8600-ra.
Hanem 2 magot 4-re.
Ha van felesleges időd, vágj bele szerintem.

Logitech hardware tester

(#15765) zack válasza mackosajt (#15763) üzenetére


zack
nagyúr

Hát jah, mondjuk tényleg eléggé csalóka.

gabipaci:
Újra fogom húzni, bár elvileg nem oszt vagy szoroz egy CPU csere, főleg nem Win7-nél. Alaplap csere, vagy platform váltásnál más a helyzet. Mondjuk ha Intel-ről AMD-re váltanék...szinte boritékolható a kék halál. :DDD Lehet a hét elején újra fogom húzni, csak nagy meló, és nehéz belekezdeni. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15766) ciry válasza zack (#15759) üzenetére


ciry
őstag

Mivel nekem volt csak olyan Admin-os kiirásom a nevem mellett, csak szólok, hogy mától másnak jelezzétek a az ezirányú panaszotokat, mivel aféle szponzorként tevékenykedő játékosként tolom tovább. Igy mindenkinek jó: én nem húzom fel magam hülyeségeken, de ugyanúgy tudok helyet csinálni, ha kell(másnak is) és az admini flegmaságra se szólhat senki semmit miattam(bár sok panasz nem volt rám).
Gabipacival tegnap megbeszéltük a lényeget, de még finomitunk a dolgokon, ha kell.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15767) belaazallat válasza zack (#15765) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

AMD NF4-esről váltottam P35-re, XP elindult, még netem is volt. Igaz újratelepítés után szárnyakat kapott rendszer, de nem volt kékhalál.

Egyébként mostanában van olyan, hogy megyek lövöldözök, nem vagyok benne a sűrűjében és úgy szedek össze 1500-2000 pontokat, hogy nem is tudom miből. Máskor meg küzdök, érzésre nagyon jól megy, de alig szedek össze 700 pontot. :S

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15768) rankesz válasza zack (#15762) üzenetére


rankesz
veterán

meg az hogy 1x-2x olyan fps bezuhanásaim voltak (20-30fps-re) amik E8600-tal nem voltak. Bár az esetek nagy részében jobban ment a Quad (szinte 70fps alatt nem volt), de ez az 1-2 eset nagyon bosszantott, mert belassult a játék.

Nehogy már azt mond, hogy a 4400 helyett csak 4200-on futó, quad miatt esett ekkorát az fps (ami 2 maggal nem történt meg), mert behugggyozok a röhögéstől... :N

(#15769) Doki-HUN1978 válasza zack (#15762) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az a vga-driver miatt van szerintem...

Rakj a gépedbe -akár próba szintjén- egy Nvidia kártyát!
Ha azzal is csinálja akkor nincs igazam a vga-val kapcsolatban, csak a vírussal kapcsolatban. :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15770) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Sziasztok!

Megosztanám a perverziómat a BfBc2 belül ami manapság kezdett eluralkodni felettem: vannak a fegyvertipusok amivel "mindenki" (a nagy átlag) jól tud teljesíteni.. s meg is értem a fejlesztőket hiszen az esélyegyenlőség nevében tenni kellet vmit, hogy a lámák is jól érezhessék magukat.. pl.: m60, abakan, s a személyes "kedvencem" a guszti..

de mi a helyzet a többi csúzlival.. pl.: sztem méltatlanul elhanyagolt a m14! Igaz nem sok de 6-10 kört manapság csak ezzel a csúzlival toltam és azt kell, hogy írjam nagyon erős, megbízható és kis gyakorlás után hatásos kis fegyver! Enginerrel kifejezetten jó... rpg + m14 s máris jó vagy mind tankokra minde gyalogságra.. közelre, közepes távolságra és távolra is... (magnum kieg kötelező.. ) (persze érdemesebb 20-26 fős srv-k gyakorolni)

A másik furcsaság shotgun(-ok) + 12 gauge slugs kieg.. s máris te vagy a "medic, assault" csipa... észbontó (kedvenc becsületsűllyesztő helyem után bátran) az hogy-hogy osztod a fejeseket.. s utánna meg kapod teljesen jogosan a "cheater" irományokat.. Én kétlem, hogy az életben ez így működhetne...

Summa Summarum: érdemes néha kipróbálni a kevésbé közkedvelt fegyvereket mert színt visznek a szürke m60-s "közharcok"-ba..

Legyen mindenkinek szép napja és kitartást a vizsgaidőszakhoz akinek van még :)

ui.: személyes kedvencem az abakan, úgyhogy az nehéz szívvel sorolom a fentebb említett kategóriába.. de valljuk be az assault fegyverek közül a legerősebb sztem..

Baráti Üdvözlettel
sh1fty_hu

>imba< sh1fty_hu

(#15771) zack válasza rankesz (#15768) üzenetére


zack
nagyúr

Nézd...én is behugyozok, csak nem a röhögéstől. :U
Tisztában vagyok vele hogy van +2 magom, és csak -115Mhz a 4300Mhz-hez képest.
Amit írtam komolyan írtam. E8600-tal nem volt ilyen. Vagy lehet hogy volt, csak azok voltak a laggok. Passz. Sötétben tapogatózok én is. Nem azt mondom hogy gyengébb a Q9650, mert nem erről van szó. Az esetek 97%-ban szárnyalt a játék tegnap, és 70fps alá nem esett be 1x sem a pár alkalmat kivéve. Szóval vagy bug, ami eddig mikroakadás ill. lag volt E8600-tal, de lehet még akár Ati driver is (10.5 hotfix), de akár lehet Win re-install hiánya is ill. lehet még a játék hiányossága is. Természetesen nem a Quad gyenge, és nem ez irányban kell keresni a gondot, csak azért írtam, hogy az eddigi problémámat tekintve egyre kissebb az esélye, hogy a 2 mag hiánya okozta az anomáliákat, erre probáltam célozni. Örülök hogy megvan a proci, és ilyen jó példányt fogtam ki, BC2-től függetlenül, ha mostantól nem játszanék, akkor is maradna a 4 mag.

Doki-HUN1978:
Lehet, hogy driver gond. 10.6-os Catalyst-et még nem tettem fel, lehet az is megoldaná. Amilyen nV-t most a gépbe tennék, az csak a GTX480, és csak úgy, ha tetszik, akkor maradna. De nem ölök bele 2x XBox360-as árát kitvevő összeget egy VGA-ba szinte kizárólag csak a BC2 kedvéért. Mert ha nem lenne jó avval se, akkor tuti kivetném magam a földszintről, a felesleges költés miatt. Egyébként arra is gondoltam hogy a multi GPU miatt csinálja, és a játék van szarul megírva. De ehhez is vennem kellene egy 5870-et, ami 2x drágább mint a 4870 X2 és teljesítményben nem nyernék szinte semmit, és lehet hogy nem is ez a gond. Újratelepítés után okosabb leszek remélem. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15772) ciry válasza zack (#15771) üzenetére


ciry
őstag

Azt írtad, hogy alapon 80%-os kihasználtsággal megy a 4 mag, stabilabban fut a játék, szárnyal a játék, erre kiderül, hogy szükség sincs a 4 magra :U
Rakd újra a rendszert, de én valami szoftveres problémára gyanakodnék, ha marad a probléma, a diverre, de leginkább a BFBC2-re.
Ez Nvidiás játék, a rendszered most már 100%, hogy kellő erővel bír.

Tegnap mértem én is fps-t: 44 volt a minimum amit láttam, 125 pedig a max., átlag meg olyan 68-80 között, úgy, hogy a táj részletességét Crock javaslatára feljebb is vettem.

sh1fty85: tedd le nyugodtan az Abakant, hogy meglásd a világosságot :))
Én assaultal a Thompson-t tolom most, arra tutira nem dumál senki :DD
M14-el 9 óra 56 percet toltam: 216 killt hoztam össze vele, míg a WWII M1911 .45-es pisztollyal szinte ugyanennyi ölést(218 killt) 1 óra 51 perc alatt :D
Komolyan mondom, most sem hiszek a szememnek, pedig ezek a száraz tények :Y
Enyhén el van lőve a fegyver-balance :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15773) WhiteWalker válasza sh1fty85 (#15770) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezzel nagyjából egyet értek, a legtöbb ember csak a "legerősebb" fegyverrel képes játszani, és csak medickel, felemelő érzés amikor lelő egy assault vagy enginer :U
Korlátoznám a kasztok számát játékon belül,mert gusztustalan hogy támadóként szinte csak medic van!!! Leklősz egyet erre jön a másik,feltámasztja és mintha osztódnának....Ja arról nem beszélve hogy vele a leggyorsabb a szintlépés...Pfúújjjj :((
Tiltsuk be a medic kasztot!!!!! ;)

(#15774) Kr/\toS válasza sh1fty85 (#15770) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

A valóságban még erősebb. A játékban csak a magasrátás 2 lövésmódot rakták bele, de ezenfelül van még egy másfajta gyorstüzelésű módja is, plusz egylövéses és teljes automata módja is. Elit cucc. :K

(#15775) medvezsolt válasza WhiteWalker (#15773) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Bizony az egy alapvetö dolog lett volna, hogy egy Squadon belül korlátozták volna a kaszt tipusokat. Pl. a 4 agból 1 sniper, 2 medic,1 assault vagy 1 sniper,1assault,1 engi, 1 medic

Ugye van pár squad kiosztás alfától hirtelen nem tudom meddig, ezeknek a kiosztásoknak lehetne a kaszt variációkat meghatározni és igy mindenki mehet abba a squadba ami megfelel neki.

Gusztustalan , amikor az egész squad csipa... még roszabb amikor közelébe see mennek az mcomnak támadóként, ráadásul se ammo boxot se életet nem tudok kérni tőlük.. Pláne amikor mediccel vannak és semmi pénzért nem adnának szegény szerencsétlen minden sebből vérző személyemnek health boxot..

Na mind1.. Dice kitalálta ezt nagyon értelmesen, olyan az egész mintha ez lett volna az első komolyan Multi FPSük.. ( gyakorlópénz)..

Üdv.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15776) ciry


ciry
őstag

Kinek a nagyon támadó sok medik a gond, kinek a nagyon nem támadó recon :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15777) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok,szerintem érdemes volt újrakezdenem: :DDD

jokeman(HUN)

joke(HUN)
:U

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#15778) ciry válasza jokeman (#15777) üzenetére


ciry
őstag

Igen, sokkal szebb a K/D-d, meg hamarabb is elérted a szintet :K
Lehet érdemes lenne ezt is újrakezdened mondjuk JokeTHEman néven, hátha még jobb lenne minden :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15779) zack válasza ciry (#15778) üzenetére


zack
nagyúr

Erről csak az jut eszembe, hogy mi is figyeltük a Crysis Stats-ot folymatosan, addig amíg le nem álltak a frissítésével. Csak ezért újrakezdeni, hogy jobban mutasson még egy fél évig, amíg frissül... :U Dehát nem vagyunk egyformák. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15780) medvezsolt válasza zack (#15779) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Hát én azért remélem nem csak egy fél évig lesz ez a stat oldal, az mekkora szivás lenne már ...

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15781) zack válasza medvezsolt (#15780) üzenetére


zack
nagyúr

Crysis-nál mi is ezt hittük, aztán mégse tartott sokáig. Pont az az értelme hogy nyomon tudod követni ki hol tart játékon belül. Hasznos dolog, főleg mp online játéknál.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15782) ciry válasza zack (#15779) üzenetére


ciry
őstag

Hát, én se kezdtem semmit se újra még ez tuti, de hát kinek a pap...
Inkább nézem a rossz k/d-t.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15783) rankesz válasza ciry (#15782) üzenetére


rankesz
veterán

a tied rossz?
Akkor ezt lesd meg! :DDD
Mondjuk az is leszűrhető hogy nem ragadt a kezemhez se M60 se Guszti...

(#15784) zack válasza ciry (#15782) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel én is így vagyok. ;)
Legalább látszik, hogy nem fosok odamenni élesíteni az MCom-ot. :DDD Mert sokan úgy csinálnak, mintha nem ez lenne a játék lényege, hanem az, hogy végig kempeli az egész pályát egy Abakan, M60 vagy CG-vel segítségével a mutatós K/D miatt...Nagyon levágós amikor ilyenekkel vagyok 1 csapatban, és kellőképpen dühít is, mert ezen jó pár kör "elúszhat". :U

1-2 teszt eredmény:

3D06-VGA alapon
Vantage Performance
WinRAR+SuperPI+Everest bench

rankesz:

Fel a fejjel! Én is 0.3-0.4-ről kezdtem el fejlődni, 2x rang körül, és most már a 0.8-hoz vagyok közel. ;) Ez ilyen. Főleg ha előtte más stílusú FPS játékot toltál, vagy semmilyet, akkor nehezen lehet átállni. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15785) ciry válasza rankesz (#15783) üzenetére


ciry
őstag

Hát aranyapám, ennél ocsmányabbat még nem láttam :C :Y :R :DDD
Próbáld ki az m14-et Abakan helyett, hátha tudsz még rontani rajta :DD
Meg ne sértődj, csak viccelek.

Zack: cseppet odab@sz :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15786) WhiteWalker válasza ciry (#15776) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

azért egy normalisan elosztott kasztok talán nem idegeítenének egy squadon belül....így a másik 2-3 elveszti a lényegét... ;) ezzel hatalmas öngólt lőtt a DICE,még ha ők nem is veszik észre ;)
Erre egy példát tudok felhozni,mikor grundon voltunk focizni kb 8-10-en, akkor próbáltuk elosztani igaszságosan a játékosokat,akik jól játszanak ne legyenek már egy csapatban.. :U
Érdekes módon működött,csak itt erre még nincs normális beállítás (kasztok elosztására gondolok) :(((

(#15787) Jazzy válasza zack (#15784) üzenetére


Jazzy
tag

Nekem is ez a helyzet, nekem mindig az első az élesítés és a defuse. Nem érdekel a k/d ez látszik is 0,74 az arányom nagyon régóta. Bemegyek az m-comhoz akármi van. Az abakant nyomom, de nem kempelek cg-re 1 aranyom van és az is tank/heliben ragadt emberek kiírtásából. :) M60-ra azt hiszem csak bronzom van! :)

Szerk.:

Nem semmi eredmények Zack, gratula az új szerzeményhez! :)) :C

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#15788) Tomics


Tomics
addikt

Az enyém:[link]

Együtt vettem meg a cod6-al együtt, ott is hasonló a K/D. Xbox360-on

PH! addikt since 2004

(#15789) ciry


ciry
őstag

Abakan sokkal pontosabb, mint az m60, sokkal gyorsabb, mint a Gusztav, ergo, szerintem toronymagasan a legdurvább fegyver.
Közelről csak a sotik meg a brutál csipák vehetik fel vele a versenyt, ahhoz viszont szakavatott kéz kell, nem úgy, mint az An-94-hez (amihez csak a ritmust kell felvenni, onnan mindenki jól lőhet vele).
Persze aki keveset tolja, lőjjön csak ezzel, mert a többivel ezután szenvedni fog :K

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15790) zack válasza Jazzy (#15787) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! :R

Ezért is jó egyébként a stat oldal. Pikk-pakk kiderül ki a noob, aki egy fegyverrel tolja, vagy "only medic" üzemmódban esetleg CG noob....
Ezért is nem bánom hogy átlagos az arányom. Inkább legyen átlagos, mint hogy valaki megvádoljon hogy M60 vagy CG noob vagyok. Inkább szem előtt tartom a csapatszellemet, hiszen egységben az erő. :K Együtt sírunk együtt nevetünk... :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15791) Zsozsooooo válasza WhiteWalker (#15773) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Tegnap én 80%-ban nem kaszthoz kötött fegyverekkel mentem mint pl: Thompson, G3, NS2000.... néha fogtam is a fejem amikor csak Abakan vagy MG36/M60 terminátorokkal szembe találkoztam, ha nem leptem meg őket akkor nehéz dolgom volt. Nagyon jók ezek a fegyverek is viszont mivel a kiegészítőket nem lehet rápakolni művészet velők lőni de nagyon élvezhető.

(#15792) Jazzy válasza zack (#15790) üzenetére


Jazzy
tag

Ennyi abszolút egyetértek! :)

Ciry:

A másik nagy favoritom a 870-es shoti mostanában az idő nagy részében azzal vagyok. Valóban kihívás, mert közelharcban 1 dobásod van vele. Ezért is idegesítő, hogy sokszor elveszik a golyó, közelről fejest adok az ellen is tüzel és sokszor tényleg olyan, mintha megakadna a golyó a torkolattüzében. Nem baj, egyszer megszerzem rá a platinát! :) Viszont pont azért jó fegyver, mert ha mész az m-comhoz élesíteni, vagy védeni ideális a gyors tisztogatásra és lehet utána foglalkozni a robbantással, hatástalanítással.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#15793) Gonz0 válasza medvezsolt (#15775) üzenetére


Gonz0
tag

Baromság... mindig azzal kell spawnolni amire az adott szituációban szükség van. Ha 20 medicre van szükség akkor azzal kell jönni. Ha 3 tankkal állsz szemben akkor viszont nem igazán hasznos a medic. Nehogymár játék elején el kelljen döntenem, hogy én most medic leszek, keresek egy squadot ahova az kell és onnantol medic vagyok. Ezt te se gondoltad végig szerintem.

Tényleg kicsit kezdtek elmenni a paranoid korlátozások irányába, ami nem igazán fog működni. Biztos érzitek, hogy valami nem stimmel a játékkal, nem jó a balance és azt gondoljátok, hogy majd mindenféle korlátozásoktól meg tiltásoktól jobb lesz. Hát nem lesz jobb.. de azért sok sikert.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15794) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#15793) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egyetértek...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15795) v!ct0y válasza Zsozsooooo (#15791) üzenetére


v!ct0y
veterán

Már az mg36 is olyan mint az m60?
Én meg pont az ilyen 1 lövéses shotgunosokat utálom akik 100m ről 1 lövéssel vagy max 2 leterítenek na ahhoz aztán kell skill...

(#15796) WhiteWalker válasza Gonz0 (#15793) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

részben igazazad van,de mikor védekezel és csak medic jön veled szemben azért ott elszáll az agyam!! Eléggé túl van tápolva,mint egy félisten olyan,éleszt,gyógyít,támad, valahogy a fegyvereit kellene legyengíteni,hogy a bunkerból se merjen kijönni,csak a gyógyítással foglalkozzon!!!
Erősebb és jobb mint egy támadásra szánt kaszt (assault)!!! :((( Ez a hülyeség netovábbja :W

Zsozsoooo: én sem általános fegyverrel megyek, kitoltam platinára az NS2000-t, most a 870-es shoti és az SVU fegyón gondolkzom :))

(#15797) Tomics válasza v!ct0y (#15795) üzenetére


Tomics
addikt

szerintem meg mindenki játszon úgy, ahogy azt a játék engedi. ha belerakták ezeket a fegyvereket a játékba akkor miért ne használja? mert esetleg könnyebb vele lelőni? na ne már...
találd meg a számodra megfelelő fegyvert amivel hatástalanítani tudod az adott ellenséget a fegyverzetével :) no offensive

én eddig nem tapasztaltam ilyet, hogy az ellenség a fegyvere miatt olyan kiugróan játszana vagy idegesítene mert mindig lelő. igaz, én xbox360-on nyomom, pc-n biztos más a közeg, több az ügyeletes pró. meg itt ugye cheater/hacker sincs

ha én medic vagyok mindig rossz a k/d-m mert arra figyelek kit kell gyógyítani/újraéleszteni. szóval nem is nagyon szeretek azzal menni, meg ugye ha jön 1 tank esélyem sincs

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#15798) Jazzy válasza v!ct0y (#15795) üzenetére


Jazzy
tag

Ezek szerint nem nagyon próbáltad a shotit. 100 méterről nem szedsz ki senkit 1 lövéssel ezzel a fegyverrel. Távolra nem túl hatékony a 2. patch óta.
És tudom, hogy fájni fog de skill kell hozzá, mert azzal nem tudsz tunkolni, mint pl. az mg36-al itt nincs két lövésre időd, mert amíg tölt már fekszel is. Érdemes lenne kipróbálnod mielőtt beszélsz róla! :))

J@zzy

(#15799) ciry válasza v!ct0y (#15795) üzenetére


ciry
őstag

Dehogy olyan erős.
Shotgunnal meg vagy megölsz valakit nagyon gyorsan, vagy meghalsz.
T-88-al bő 14 óra alatt hoztam össze a platinát, 870-el meg szűk 32.

szerk.: megelőztél Jazzy :DD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15800) madgie válasza Jazzy (#15798) üzenetére


madgie
titán

Jaja. A shoti (12 gauge) jellemzően az a cucc, amivel csak akkor lehet jól tolni, ha nem idegbajos az ember. Már látod, hogy fordul rád a Medic, húzza a ravaszt félúton, mert úgyis bírja tárral, oszt majdcsak elkap pár skuló, te meg akkor sem nyomhatod meg negyed másodperccel hamarabb azt a nyüves bal gombot, mert akkor mellé megy és mire újra lőhetsz, addig körbetáncolnak :)

ciry: nekem 23 óra a shoti, de még csak a hatodik arany jön :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.