Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15801) Gonz0 válasza WhiteWalker (#15796) üzenetére


Gonz0
tag

Hát azért én tízből nyolcszor ottmaradok Abakan ellen mediccel 1v1-ben. Mondjuk platina óta már nem játszom M60-al.
Ha annyira legyengíted a medicet, hogy ne tudja magát megvédeni, azt éred el, hogy valahol hátul fog statpaddelni a csipákon, mert elöl a frontvonalban nem marad addig életben, hogy hasznos tagja tudjon lenni a csapatnak.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15802) Jazzy válasza ciry (#15799) üzenetére


Jazzy
tag

Megszokhattad volna már ciry! :DD

Tegnap sajnos a map végén megint kidobott a szerver, utána meg nem tudtam visszamenni mert tele volt. Mivel nincs fejhallgatóm helyet sem tudtam intézni. Átmentem másik szerverre játszani, de nagyon nem ment és asszony is nyaggatott, így kb. fél óra után abba hagytam a játékot. Azért jó volt egy kicsit játszani Veletek, bár nagyon szarul ment tegnap...

J@zzy

(#15803) Tomics válasza Gonz0 (#15801) üzenetére


Tomics
addikt

ha medic vagyok tudom magamat gyógyítani? dobáltam magam elé a dobozt, de nem láttam jelét a gyógyulásnak :D
de gondolom igen, mert ha tudok magamnak lőszert akkor ezt is

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#15804) eugabesz válasza Jazzy (#15798) üzenetére


eugabesz
őstag

Tévedés..engem pl. már szedtek ki 100 méteről shotival...igaz,utánna repült is az illető a szerverről,mindenféle indok nélkül,de szedtek ki vele,úgy hogy...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15805) Gonz0 válasza eugabesz (#15804) üzenetére


Gonz0
tag

Nem azt mondta, hogy nem szed ki 100 méterről, hanem, hogy nem szed ki egy lövésből 100 méterről.

Egyébként miért repült az illető?

Szerk.: shotgunok egységesen 10 méterig 100%-ot sebeznek és kb 35 méterre érik el az 50%-os sebzést. Szóval 35 méter fölött legalább 2 lövés kell mindenkibe. Vagy headshot, de az igen esélytelen 100 méterre ironsight-al.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15806) Tomics válasza Gonz0 (#15805) üzenetére


Tomics
addikt

Gondolom nem tetszett az adminnak a lövés :N

PH! addikt since 2004

(#15807) ciry válasza eugabesz (#15804) üzenetére


ciry
őstag

Nekem volt már marksman headshotom is 870-el.
Szerencsére nem nálatok :D

Jazzy: én meg direkt maradtam az oldaladon, pedig a ts-en az ellen volt, majd mikor elmentél, akkor keveredtem át.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15808) Gonz0 válasza ciry (#15807) üzenetére


Gonz0
tag

Hát igen, kétszer meggondolom, hogy odamenjek játszani ha egy szerencsés lövés után szó nélkül kirugnak..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15809) eugabesz válasza Gonz0 (#15805) üzenetére


eugabesz
őstag

Azért,mert ilyen lövés nincs.
Konkrétan velem történt az eset,falonátugorva jött az illető,én egy épület mellett álltam,az árnyékban,s egy tized másodperc sem volt az életem,teljes hp-val.Ilyent segédeszköz nélkül nem lehet csinálni.Még indokolni sem volt kedvem,miért rúgtam ki.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15810) eugabesz válasza Gonz0 (#15808) üzenetére


eugabesz
őstag

ez már legyen a Te bajod :)..és nem nevezném szerencsés lövésnek.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15811) Gonz0 válasza eugabesz (#15810) üzenetére


Gonz0
tag

Ezen nem veszünk össze.. van még elég szerver :)

Ezért kérdeztem, hogy mi volt. Nyilván csak te láttad a szituációt. Van amire én is azt mondom, hogy ilyen nincs, de önmagában az, hogy 100 méterről kiszednek shotgunnal nem ok rá, hogy kidobjanak.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15812) eugabesz válasza Gonz0 (#15811) üzenetére


eugabesz
őstag

Természetesen....

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15813) Jazzy válasza ciry (#15807) üzenetére


Jazzy
tag

Akkor is bekapcsolva maradt az aimbotod ciry? :DD :DD :DDD
Sajnálom, de legközelebb bepótoljuk!

J@zzy

(#15814) eugabesz válasza Gonz0 (#15811) üzenetére


eugabesz
őstag

Ok.Akkor ezt kitárgyaltuk.A mi szerverünkön az az egy ember van a banlistán,sőt már talán le is vettem róla,tehát nem jellemző a "hirtelen felindulásból" elkövetett kidobálás.Igaz,a miénk nincs is olyan népszerű,mint pl. más szerverek,de a sajátunk,tehát szeretném,ha tiszta játék folyna rajta.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15815) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

A meghatározott számú és kasztú játék szerintem abszurd hiszen mekkora előnyben vannak azok a játékosok (nvidia) akiknek 3x olyan gyorsan betölt a gamma.. legyen bármilyen aticatalysted.. sztem.. szóval ők lenyúlnák a kiemelt kaasztokat te meg "rághatnád" a megmaradt csontot...

Shotival headshot .. előfordul de még mindig vicccesnek tarom. pl.: én csináltam amúgy biztos anyáznék.. Arica Harbor (Rush) védekeő vagyok és a vonatnál "campelek" mire meglűtom, hogy van az emeletes házak tetején egy ellen .. pukk aztán meg látom, hogy BUMM headshot :) hahaha mondom ilyen nincs vazze.. sztem ez tiszta fos...

Olvastam valahol egy adatot mely szerint a 870 a 3. legerősebb a játékban: 1.: m95, 2: m60, 3.: 870... (persze a guszt1t meg a gl-t nem vesszük ide...)

Amit érdekes kérdésnek tartok, hogy milyen távolság-ra érdemes "felvenni" a fegyvert pl.: 10-15 méterre inkább lövöldözöl anélkül, hogy jobb kilkket nyomnál vagy arra is már érdemesebb felkapni.. teljesen ösztönből küldöm szóval néha így néha úgy.. s teljesen változó, hogy melyik jön be.. Szóval ha van vkinek vmi hasznos tanácsa akkor go ^^
avagy inkább állsz meg (guggolsz) + cél és tűz vagy oldalra sasszézol és úgy próbálod leteríteni az ellent?

Nah meg a bf2 fanok talán még emlékeznek a "duck and cover" technikára mely a 2142-be teljesedet ki :) Használható-e egyáltalán itt? vagy csak a bugos helyeken.. értem én ezalatt hogy beállsz egy kő vagy doboz, vagy bármi mögé és guggolsz majd tűz.. aztán guggolsz majd megint tűz... viszont azt vettem észre, hogy a hitbox teljesen kaki így itt nem nagyon használható... :(

off: támogatnám a Zack által ki nem mondott (vaga inkább le nem írt) petíciót miszerint lehetne egy kisebb srv.. azaz max 24 player.. nekem néha már nagyon kaotikus a 16vs16 de igazat adok annak is aki meg a háborús feeling miatt inkább a nagyobb számú srv-t választja..

jah igen meg egy kérdés a végére.. a war tape audio beállítás mire jó?

>imba< sh1fty_hu

(#15816) Kr/\toS válasza v!ct0y (#15795) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

A végén még kiderül hogy minden fegyver használható. ;]

(#15817) zack válasza sh1fty85 (#15815) üzenetére


zack
nagyúr

War tape-et kötelező beállítani. ;] Háborús feelinget ad. A szobák visszhangosak pl...egy szóval élethűbb hangzást eredményez. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15818) Doki-HUN1978 válasza zack (#15817) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nekem pl. nem jött be a war tape...

A sok "felesleges" hangot még jobban előtérbe helyezte.

Akinek tetszik használja!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15819) ciry válasza Gonz0 (#15811) üzenetére


ciry
őstag

Ts-re nem nagyon jársz fel mostanában.
Valamivel megbántottunk?

Nem gond ha igen, csak kérdezem :D

sh1fty85: gabeszéké 26-os szerver fasza pinggel, ha neked sok a 32 fő, csak javasolni tudom :K
Más magyaron csak nagyon kevésszer voltam fent

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15820) eugabesz válasza ciry (#15819) üzenetére


eugabesz
őstag

Na ja...nekem sikerült beleválasztani,nagyon jó kis szerverünk van,kár hogy csak késő este telik meg...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15821) Bada Bing válasza eugabesz (#15820) üzenetére


Bada Bing
tag

Akkor próbáld megtölteni :)

(#15822) Źşë' válasza medvezsolt (#15775) üzenetére


Źşë'
addikt

na igen ez lenne egy megoldás, hiszen ha egy csapaton belül lenne mind1ikből egy, és tegyük fel nem felel meg az egyénnek a dolog, átmegy egy olyanba ahol csak ő lesz egyedül, és mire kirohan a pontokra, lemegy a nap... ez reális lenne, mivel kevesebben lennének nehezebben lehetne taktikázni, ráspawnolni, ez meg rákényszerítené az embereket arra h dolgozzanak squadban!

(#15786) Giinos Quake Livben ez sikerült (csak példaként írom), az oldal mindenkinek fenntartja a stat adatait, k/d és accuracy függvényében adja a skillt, és mikor meccset választ az ember írja ki h megfelelő e a kiválasztott szerver. Értelem szerűen azt a skillt kapja meg a szerver aki a legmagasabb skillű. Játékon belül pedig további csapat balanct úgynevezett shuffle-t lehet lekérni. Gondolom skill pontok alapján osztódik el ezek után. ha 5v4 van akkor értelem szerűen a kevesebb csapatba rakja a próbb játékosokat.
És ez "csak egy web browser-es" játék!

am én úgy játszok h igyekszek mindenre begyűjteni a platinát, uh semmiféleképp sem ragadnék le egy már platinás M60-nál vagy Gol Magnum-nál.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15823) BalaNce87 válasza sh1fty85 (#15815) üzenetére


BalaNce87
addikt

A medicet lekéne korlátozni a picsába, meg a recont is az állandó mortar esővel együtt, amúgy a mortarba is az basz fel hogy agyon mortarozzák a társakat rájuk is basszák az épületet és semmi nem történik, mert teamkill nagyon kevés helyen van, és ha leveszem az élete 90%-át akkor is -10-et von le a pontjaimból.... Ha már csapat sebzés, rárakom c4-et tankra erre ellen belelő a tankjába rakétavetővel, tank megse sebződik én meghalok, hát ez is mi a f..z?
Medicet meg azért kéne, egy túl erősek a fegyverei a sok töltény miatt, kettő 2 medic ellen nemtudsz semmit csinálni, mert kettőt nem lehet megölni egy tárból (pláne ha m60 van nála ott akármivel vagy te vesztessz, hiába lövöd előbb) meg 0-24-be élesztgetik egymást. Amúgy nem is a medicet kéne korlátozni hanem a defibrillátort. A GL problémák még mindig fenn állnak, olyan volt hogy mediccel test közelből mellbe lövöm, a golyó átmegy rajta mondom ok, aztán belém lő a gránát eltűnik a testembe, meghalok robbanás nuku és persze neki semmi baja nem lett. A másik meg hogy füsttel lehet ölni ennél nagyobb baromságot a világ nem b...ott, meg rakétából 3-4 kell egy tankba, de a fúrópisztollyal meg 2mp alatt szétszedem, komolyan ezek olyan dolgok amiket nehéz megemészteni és nem is igazán értem. Ha már ilyet bele tesznek hogy ballisztika, (persze az is csak sniper fegyvernél érvényesül) akkor miért raknak be ilyen irreális dolgokat?

[ Szerkesztve ]

(#15824) bul07


bul07
nagyúr

én nem értem ezt a CG fikázást ha benne van a játékba akkor használható
és azt hogy van aki emberek ellen használja a játék sajátossága
nagy hátrányba van akinek rossz a pingje (mint nekem) főleg közelharcba
én használom emberek ellen mert egyszerűen siralmasnak tartom a fegyverek sebzését CG-vel odapörkölök és meghal nem kell hogy golyóvesztés miatt(persze a CG lövedéke is elveszik ha kilövés után de még a becsapódás előtt megölnek ,röhej ez is) aggódjak vagy hogy visszafordulva egy lövésből megöl meg a többi nyalánkság, meg a m-com házak rombolása is jó móka

egyszerűen a cél motivál hogy vagy teljes erővel védekezek vagy támadjak a lehető legnagyobb hatásfokkal a többi mellékes
és pl engem sokkal jobban irritál állandóan pályáról-pályára távcsövessel játszó, lapuló ember(lapul mint sz@r a fűben,lődözik meg mortarrozik) mint egy CG-vel aktívan támadó ember (persze én is szoktam távcsövezni Arica Harbor pályán az első kettő m-com-nál,meg Nelson Bay-en védekezőként)
így én úgy vagyok vele hogy mindenki azt használ amit akar és ara amire akarja csak a célt tartsa szem előtt ha támadó a csapat akkor támadás a cél ha meg védekezés akkor védekezés(a védekező távcsöves is oda tud futni a villogó m-com-hoz ha másért nem csalinak míg más visszaszerzi)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15825) gabipaci


gabipaci
addikt

Bár nem írtátok, hogy a PH! szerverekről van szó, azért én is beleszólok a fegyverkorlátozási mizériába:
Felejtsük már el, még azt sem tudjuk, pontosan milyen lehetőségek állnak majd a rendelkezéseinkre.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15826) bul07


bul07
nagyúr

én minden szervere értettem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15827) Tomics válasza gabipaci (#15825) üzenetére


Tomics
addikt

lesz egyáltalán fegyverkorlátozás?

PH! addikt since 2004

(#15828) gabipaci válasza Tomics (#15827) üzenetére


gabipaci
addikt

Lesz bizony.

Logitech hardware tester

(#15829) WhiteWalker válasza Gonz0 (#15801) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

pont ez lenne a jó,meghúzodna a háttérben és csak a gyógyítással foglalkozna ,hiszen a neve is MEDIC, nem assault :U

A shoti témában pedig: lehetséges jól célozni 870-nel és ns 2000 is volt már messzire nem egy fejlövésem,de ahhoz az kell hogy álljon az illető , közelre pedig csak egy lövésre van idő :K

(#15830) Gonz0 válasza ciry (#15819) üzenetére


Gonz0
tag

Újrahúztam a gépem és lusta voltam még TS-t installálni.. de már tervben van. Egyébként mostanában főleg conquesteztem, de már kezdek visszaszivárogni rushba is..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15831) Gonz0 válasza WhiteWalker (#15829) üzenetére


Gonz0
tag

Najah, de mint mondtam akit gyógyitani kell az általában nem a háttérben van.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15832) zack válasza gabipaci (#15828) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyon helyes. :C Érdekes a fegyver korlátozás működik a klán vs. klán ütközetekben is, még ha csak gyakorlásról van szó, akkor is. Amiben részt vettem, korrekten működött, M60, Guszti élből ki volt lőve. Mennyivel jobb is volt. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15833) Gonz0 válasza zack (#15832) üzenetére


Gonz0
tag

Hja, ilyenkor kezdi el egységesen anyázni a klán TS-en a b@zi abakanos assaultokat meg a k@csög T88-as mediceket.. :DDD Véleményem szerint a korlátozásnak semmi értelme, úgyis mindig lesz valami ami erősebb a többinél. Akárhány fegyver is van kitiltva.

Egyébként nálunk is az az álláspont, hogy amivel amúgy se játszhatsz waron azzal ne is nagyon publikolj, inkább szokjad azt a fegyvert amit egyébként is használnod kell éles helyzetben. Persze azért, mindig van olyan szitu, hogy az embernek eldurran az agya és előkapja a jó öreg gusztit vagy leakasztja a polcról a porosodó M60-at

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15834) gabipaci válasza zack (#15832) üzenetére


gabipaci
addikt

Elvileg Perk-eket is lehet majd korlátozni -de tényleg nem tudok még semmit- és akkor mondjuk az M60/Abakan MGN ammo nélkül mehetne simán.
Meglátjuk.
A legutolsó infó még mindíg az, hogy minden franya a patch-el, hétfőn jön.

Logitech hardware tester

(#15835) Kr/\toS válasza gabipaci (#15834) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ez azért butaság mert mgn-el minden fegyver jobban szór és a lőtáv is kevesebb.

(#15836) sh1fty85 válasza Gonz0 (#15833) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Ajjaj most akkor már a type88 is bekerült a "lame" kat.ba.. pedig egyedüli erényeként a 200 golyót lehet megemlíteni.. :) Az abakant pedig lehet használni waron nem?

Engem ami felb@ssz az a nyilvánvaló "imba"llance ami van a játékba így az m60 1.5-2 esélyesebb mint egy type88.. s ez az ami sztem nagyon egyenlőtlen.. persze okes vannak fegyverek amik hatásosabbak meg minden, mert nagyobb kaliber, jobb átütő erő stb.. de akkor is miért kell minden lámpának egyből azzal rohángálni.. mert amíg egy-kettő van nem baj.. a baj akkor kezdődik amikor egy 32 fős srv-n minden második m60 minden 3. guszti minden 4. m95 + mortár.. igen amikor kapod a mortár esőt és igazából pislogni sincs időd mert mindenhova potyog az égi áldás akkor sztem jogszerű a játékos felháborodása.

De hozzá kell tennem hogy ez mindig is jellemző volt a bf játékokra.. Bf2 medic: (mindenki) Ak-val nyomult még az amerikai is mikor levadászta az első nyomoronc mec-et egyből váltot ak-ra (főleg waron ^^) Bf2142 Krylov a legjobb fegyver ami volt valaha Fps játékban :) Most meg Abakan ami megint csak qrva jó és a kedvencem is.. s már csak azért is mert van amikor az ember funból játszik Thompsonnal, m14.. vagy m1 Garand (überbrutál) (tényleg lesz majd az új pöcsbe bajonett???) vagy mással és egyszer csak észreveszi, hogy 2/15 a k/d.. nah akkor sürgősen kell valami "csodaszer" amivel helyrehozod.. s akkor jön el a fentebb említett fegyverek előnye ^^

>imba< sh1fty_hu

(#15837) Gonz0 válasza sh1fty85 (#15836) üzenetére


Gonz0
tag

Félreérted.. nem tiltott egyik se, csak erős.. ha kitiltod a legerősebbet, akkor a második legerősebb lesz a "noob" fegyver.. ha azt is.. etc..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15838) sh1fty85 válasza gabipaci (#15834) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Új patch = megváltás avagy jön az újabb sírás?

Érdekes mert minden patch-nél ez van.. mindenki várja, hogy jobb lesz, lesz ballance meg minden.. de kérdezem mit kaptunk az utsó "javítástól" használhatatlan késelés, Gusztáv egyeduralom, és az m16-s vmi kegyetlenül elb@szták sztem...

szóval azt akarom írni hogy sztem nem kell messiásként várni a jövő hétfőt.. jobb inkább kellemesen csalódni mint újább 60 kommentet olvasni, hogy mekkora szar.. (felteszem aminek a felét én fogom írni ^^)

>imba< sh1fty_hu

(#15839) sh1fty85 válasza Gonz0 (#15837) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

ok-ok igazad van.. akkor ez nem más mint a 22-s csapdája :)

nah és egy kérdés a végére: a mgn ammo helyett egyáltalán érdemes bármelyik másik perket használni? :U

[ Szerkesztve ]

>imba< sh1fty_hu

(#15840) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Egy kérdésem van, magyar pubba mér kell az emberek 90%-nak nyomoréknak lenni?

(Defbe támad, Attackba, véd, mcomot leszarja, 12 ember átenged 1-et kocsival és nem lő rá stb..)

(#15841) Gonz0 válasza Rebirth II. (#15840) üzenetére


Gonz0
tag

Én nem ezt tapasztalom. A magyar szervereken kifejezetten erős játékosok szoktak lenni. Ha már unom, hogy folyton meghalok, általában átlépek egy német vagy francia szerverre halomralőni a playereket. Az objektívákat meg nem csak a magyarok szarják le, kevés pont jár érte, sok vele a probléma, minek strapálja magát bárki is...

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15842) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#15841) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az utolsó mondatod sajnos megállja a helyét...
Nekem általában az m-com lebeg a szemem előtt. (a heliből mindig ugrok, gyalogként elkerülve a frontvonalat megpróbálok besurranni a céltárgyhoz)

Ha csak skill-ezni van kedvem, vagy csak frag-eket gyűjteni akkor deathmatch szeróra megyek.

De már conquest-en is kiélheti magát a camp-elősebb emberke.

Miért kell rush szerón álló háborút folytatni nem értem?! :F

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15843) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#15842) üzenetére


Gonz0
tag

Rushon lehet egy egységnyi idő alatt a legtöbb pontot szerezni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15844) Źşë'


Źşë'
addikt

jaja ezek a fegyver korlátozások hülyeségek sztem is, ésszerűen kell játszani és kész, max erősséget lehetne állítani nekik. HC-n ugye semmi értelme, ott max az a jobb amelyik a gyorsabb és pontosabb, de az is skillt igényel, a nem HC-módnál meg az összes fegyvert meghúzni picit, kijavítani az éterbe elvesző skullókat stb... észrevettem h ezek a golyó eltűnések leginkább assault és medik kasztoknál figyelhetők meg :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15845) creedszl


creedszl
aktív tag

igazság szerint fegyveroldalról nézve az a játék hatamas hibája hogy nincs egyesúly.mert vannak nagyon erős fegyverek és nagyon gyengék.nyilván való hogy a gyengéket nem fogja senki használni.codban - lehet hülye példa - bármely fegyverrel ugyan olyan hatásfokon tudok haladni.ezt kéne kijavítani leginkább.mert amleyik fegyvert erős abban legyen kevés lőszer szórjon jobban...és fordítva.

Hulligaaan

(#15846) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

A fegyverkorlátozás am tényleg egy hatalmas baromság, akárki is találta ki. Mivel minden fegyvernek megvan a maga ellensége... Én sosem sírok se a guszti se az m60 se a semmi miatt, mert ha lelő akkor odamegyek és megölöm, csak ezt ugye nehezebb megcsinálni mint a sírást.. Cs ben ugyan ez van, az összes magyar szerveren megy a sírás a rush miatt, ellenben 1 db német, francia, angol stb szerón nincs 1 szó sem érte.

(#15847) wobe válasza Rebirth II. (#15846) üzenetére


wobe
csendes tag

mert ha lelő akkor odamegyek és megölöm

Pont ez a baj, hogy nem mész oda, és ölöd meg, mert ő sokkal jobban/gyorsabban sebez, mint te, hacsak nem azzal vagy, amivel ő.

(#15848) Bada Bing


Bada Bing
tag

Ha már így szóba hozták többen én is inkább aggódva várom a pecs kihozatalát. Mióta megvettem a játékot nagyon tetszett, szerintem jól ki van egyensúlyozva, sosem okozott egy kaszttal sem gondot, hogy az első néhány helyen végezzek.

Ezt a "valami"-noob jelenséget én is ismerem, megvolt ez az összes játékban CS-től kezdve az összes COD példányon át. Ez úgy működik, hogy mindig az-noob vagy, amivel éppen lelőtted az ellent, ezért a jó játékosok bármivel játsszanak is, mindig noobok lesznek, a bénák meg mindig prok.

Minden kasztnak megvan az erőssége. Medicnek a hatalmas tárral rendelkező géppuskák, Engineernek a CG de ha sok járművel jönnek akkor az RPG-t szoktam választani, Assaultnak a kiegyensúlyozott, gyorsan ölő fegyverek, Reconnak a C4/Mortar illetve olyan mapon a távcsövezés lehetősége. Aki pedig béna és a puska rossz végén van állandóan, úgyis mindig meg fogja magyarázni, hogy miért mindig a másik a hibás.

(#15849) Kr/\toS válasza Bada Bing (#15848) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ennél szebben nem is lehetett volna kifejteni. :R

(#15850) Airmiles


Airmiles
csendes tag

Sziasztok!

Nem akartam az SG-n flamet indítani. Amit tudni kell rólam: csendes srác vagyok, időnként feljárok játszani, legtöbbet eddig külföldi szerón voltam, azonban a folyamatos PH így meg PH úgy duma hatására kikötöttem a szerón. Nem régóta vagyok visszajáró emberke, de eddig általában jó meccsek voltak.

Azonban a 10 perccel ezelőtti eset kicsit fel**tt. Éppen sikerült megsemmisíteni egy mcomot, király, mennék tovább erre: kickeltek admin helycsinálás miatt. Hm úgy tudtam hogy ha van külföldi akkor azt teszik, volt is, 3 is ebből a Lion CZ gyerek folyamatosan CG-zett, szóltam is neki angolul, az adminok részéről nem volt komment, ezután történt a kickkem.
Visszasomfordáltam magam, mondom nem szólok semmit. Eltelik 1 perc, látom a chatben folyamatosan megy a külföldi duma, ok. CG-vel lőnek megint mint a süket. Kérdezem, hogy nincs e tiltva ez, írják hogy de elvileg... Rá kis idővel megint, kick making room for admin.

Nem tudom ki rúgott ki nem is érdekel, de inkább rúgta volna ki azt aki folyamatosan CG-zett és külföldi volt.

Köszönöm türelmeteket.

Johnnie [HUN]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.