Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) SzlobiG válasza gabipaci (#16300) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm, majd írd meg nálad hogy megy a 10.5hotfixel kíváncsi vagyok.

(#16302) gabipaci válasza ForRedGlory (#16299) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha adsz rá, 2-3 percet, visszafejtem a forráskódját a játéknak, átírom, feltöröm a multiplay szerverparkját, ott is véghezviszem a módosításokat, és kész is.
Máshogy nem nagyon megy sajna...

Logitech hardware tester

(#16303) gabipaci válasza r-chee (#16291) üzenetére


gabipaci
addikt

Szánalom a köbön...

Logitech hardware tester

(#16304) creedszl válasza ForRedGlory (#16298) üzenetére


creedszl
aktív tag

ahogy elnézem nem volt hosszúéletű a játéka,még csak 4-es szinten van :))

Hulligaaan

(#16305) Źşë' válasza r-chee (#16297) üzenetére


Źşë'
addikt

nem véletlen mondják azt h annyian vannak mint az oroszok! :DD

ma tele lett a t***m a qlive-al is! uez a szitu! gyerek belémlő 2-t sgvel azt meghalok, az én 5-6lövésemtől meg vígan elszaladgál!! redva invitel adsl tanyanet (csakmert ez annak tudható be jelen esetben), itt vagyuk a 21. században de még mindig ilyeneket kell az embernek használnia, ráadásul 9000 huf a 8 megabit ami csak 6,7 nek felel meg!! (jó reklámfogás...), a digikábel meg a maga 20megabitjével 3000huf!!! t***m tele van ezzel a retk*s f*s országgal, már a romániai színvonal alá süllyedtünk kom mondom... és ez kib**tt nagy szégyen emberek!! :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16306) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nah hogy állunk a patch-ek terén mind cliens és server ? :U

Mod: most indult el az updater már szedi.

[ Szerkesztve ]

(#16307) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Nekem már leszedet valamit de szerintem nem a patchet ahhoz túl gyorsan lejött.

(#16308) belaazallat válasza LifeSpirit (#16307) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Nekem 2Megás nettel félórája szedi, de még nem jött le a fele.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16309) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#16306) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nah le is jött, de csak délután tudom kipróbálni.

(#16310) bul07


bul07
nagyúr

én 35perce szedem kb 120KB/s -el
így áll most
[link]
de sokra nem megyünk vele ha szervereket nem frissítik bár gondolom ott gyorsabban felrakják

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16311) LifeSpirit válasza belaazallat (#16308) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nálam kb 3 perc volt
3.7MB/s a max letöltési a sebességem

[ Szerkesztve ]

(#16312) reset válasza BandiHUN (#16294) üzenetére


reset
senior tag

...Tuti, hogy profilt is bukik...

(#16313) ciry válasza r-chee (#16291) üzenetére


ciry
őstag

Én nem emlékszem erre a gyerekre :(
LOL 2 óra 17 perc játék és röpült a ban :D
Ekkora lúzer pöcst :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16314) ADAM1337 válasza ciry (#16313) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én se, de annál jobb. :)

Más: Gabi tudsz valamit a server updateről ?

(#16315) r-chee


r-chee
őstag

Na, mászik lefelé a patch :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16316) ciry válasza r-chee (#16315) üzenetére


ciry
őstag

Mire hazaérek, szerintem már sokmindent megtudok róla tőletek :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16317) belaazallat


belaazallat
addikt

Lejött, de csak meló után tudom megnézni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16318) LifeSpirit válasza ciry (#16316) üzenetére


LifeSpirit
tag

Aztán nem lesz kedved hazajönni :DD

(#16319) eugabesz


eugabesz
őstag

Jelentem az IRAM szerveren már próbálható a game,fel van pach-elve! :C

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16320) zack válasza LifeSpirit (#16311) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam is nagyon gyorsan jön. :K Sztem 2 perc se lesz. 8MB/s.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16321) harry3


harry3
őstag

Látom megérkezett a várva várt patch. Pont ma érkezett meg a játékom, úgyhogy lehet, hogy lesznek kérdések.
Itt is az első: Szervereket hol érdemes nézni?(Steam, Xfire)

(#16322) bonat


bonat
senior tag

látom mindenki most kezd el mocorogni..ébredezni...
már nálam is jön...jó gyorsan :DD

(#16323) bul07 válasza harry3 (#16321) üzenetére


bul07
nagyúr

csak játékon belül tudsz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16324) bonat válasza harry3 (#16321) üzenetére


bonat
senior tag

mit akarsz nézni a szervereken.... :F
.azokhoz csatlakozni kell és játszani.. :Y ;]
nem csak nézni :DDD :DD

(#16325) ADAM1337 válasza harry3 (#16321) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Csak a játékon belül tudsz csatlakozni ergo onnan.

(#16326) LifeSpirit válasza harry3 (#16321) üzenetére


LifeSpirit
tag

Belépsz a játékban keres szervert aztán gamelsz.
Játékon belül tudsz felvenni barátokat akikre rátudsz csatlakozni ha felmennek valahova,amúgy szinte semmit se ér.
Ha feljössz a Tsünkre ott lehet spanolni. :)

(#16327) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Na én lépek,majd várom a véleményeket a patchet illetően, én is csak később tudom kipróbálni...

(#16328) Jazzy


Jazzy
tag

Én is csak este tudom, majd megnézni addig várom a tapasztalatokat! :))

J@zzy

(#16329) creedszl válasza Jazzy (#16328) üzenetére


creedszl
aktív tag

én hasonlóképp.bár most gyorsan leszedtem de már mennem is kell..

Hulligaaan

(#16330) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

No, hát elérkezett végre ? Ünnepnapot nyilváníthatnánk..:DD

Vannak már fel pecselt szerverek is vajon?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16331) zack


zack
nagyúr

20 perc Squad Death Match után...A hitbox határozottan jó lett! A sebzés jobb lett, kevesebb skuló kell, és gyorsabb a halálozás is. Realisztikusabb lett.
Akik fent voltak ezen a német szerón (15 fő+én), azok is elismerően "new patch cool" feliratokkal bombázták az új üzenőfalat. Tehát ott is tetszett mindenkinek.
Persze 20p nagyon kevés, minden fegyvert meg kell nézni, és ki kell próbálni, de nekem eddig tetszik. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16332) Jazzy válasza zack (#16331) üzenetére


Jazzy
tag

:C :C ez jó hír, még ha csak 20 percnyi játék után. Az előző patchnél 10 perc játék után már jelentkeztek az ismert problémák. Nem akarom elkiabálni, de lehet hogy végre sikerült használható játékot csinálni, de jó is lenne!! :))

Szerk.:
Esetleg érdemes lenne, nagyobb szerveren is megnézni, milyen a lagg és sok eseménynél eltűnnek-e a golyók

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#16333) r-chee válasza zack (#16331) üzenetére


r-chee
őstag

Én egy kicsit rush-t nyomattam. Érezni valami javulást. VAlami korábban linkelt videóban láttam, hogy M14-re lehet majd távcsövet rakni, vártam is ezzel a patch-csel, de nincs ilyenre lehetőség. Szemre változhatna már pár dolog a játékban az új chat ablakon kívül. Lehetnének új fegyók, meglévőkhöz több felszerelési lehetőség, új mapok...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16334) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Hat en meg nem vagyok meggyozve arrol, hogy ez a javulas placebo vagy sem. :DDD Tesztelni kell meg ezt aztan kiderul.
MOD: A chat viszont tenyleg jo lett.

[ Szerkesztve ]

(#16335) ciry válasza eugabesz (#16319) üzenetére


ciry
őstag

Látom fullon is megy :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16336) harry3 válasza bonat (#16324) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm a válaszokat.
Jó nem úgy értettem, én sem nézni akartam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16337) eugabesz válasza ciry (#16335) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha...még biztos kevés szerver állt át

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16338) gabipaci válasza eugabesz (#16337) üzenetére


gabipaci
addikt

Jó reggelt, elvileg a multiplaynál ezekben a pillanatokban nyitják a munkahely ajtajait.
Jó lenne előrukkolnának valamivel.

Logitech hardware tester

(#16339) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

"hol a peccs ehun-e vazz"

jön a peccs.. ááá el sem hiszem.. mi történik itten ? meg ottan..

Az új fegyverek ötletet én is támogatom :) Milyen fegyvert tudnátok még elképzelni?

"Légiközlekedési" lol mármint repülőgépeket ti nem hiányoljátok.. jó tudom kicsik a pályák de ha lenne egy nagyobb pálya?

bajonett van ? :) Késelés? nehogy az legyen hogy olyan sikerült a ballance, hogy jedi módjára hentel majd mindenki... ^^

>imba< sh1fty_hu

(#16340) Czagiboy


Czagiboy
csendes tag

Átok ez a net komolyan mondom !
Másodszor kezdek neki !
de remélem délután gémelünk már :-)
:))

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#16341) Balika23hun válasza eugabesz (#16337) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én már voltam is fent az IRAM szerveren.Eddig tetszik az új patch, bár az öléssel eddig se volt gondom.Viszont a késelés nagyon jó lett.Az új chat nem rossz de a szürke háttér még kicsit fura.Az M16a2 mintha jobb lenne.
A PB is nagyon dolgozott, az IRAM szerver kiírja ha vkit vhol bannol a PB.Máskor alig látni ilyen feliratokat most meg 5 percenként jött a kiírás.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#16342) HS 2142 válasza sh1fty85 (#16339) üzenetére


HS 2142
őstag

Ne legyünk azért telhetetlenek, engem az is megnyugtatna, ha a következő patch már a tervek szerint kijönne. 8 perc alatt jött le biztos sokan szedték, mindjárt meg is nézzük, mi változott.

Amúgy engem kifejezetten zavar amikor állandóan jön a kit kickelt a pb felirat, jó, hogy gabi kikapcsolta.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16343) gabipaci válasza HS 2142 (#16342) üzenetére


gabipaci
addikt

Engem is zavart, hol érdekel engem, hogy egy tök idegent kitesz a PB egy tök idegen szerveren...?
Na, mindjárt fentlesz nekem is a patch, már csak a szerverre várok.
Szerintem percek kérdése.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16344) Jazzy


Jazzy
tag

Még nagyon érdekelni, hogy tényleg van-e flare a helikre és mennyire nehéz tracerezni.

J@zzy

(#16345) Balika23hun válasza gabipaci (#16343) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Engem jó érzéssel tölt el ha látom hogy vki most vesztette el a játékát mert nem volt képes fair módon játszani.Lehet hogy kicsit p@r@szt-nak tűnök de aki csal az tönkre teszi mások de főleg az én játékomat úgyhogy a sorsa nem nagyon érdekel (főleg mw2 után rühelltem meg a csalókat) .

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#16346) r-chee


r-chee
őstag

Mennek a szervereink! :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16347) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Brutális és halálos ez a két szó jut eszembe.. a fegyverekkel nem tudom mi van de sebzés az 2x olyan erős :) Érdekes az új chat.. + ami nagyon nagy pozitívum.. ha a srv tele van akkor nem azt írja ki hogy full hanem hogy várakozik míg nem lesz üresedés.. ez a PH sv tekintetében igenis előnyös :) (mindig tele van)

végre müxik a garand (számláló) .. de a red dotot én se tudom felpakolni az m14-re :(

+ a "gunner" nagyon táp let.. próbáljátok ki ^^

>imba< sh1fty_hu

(#16348) rankesz válasza r-chee (#16346) üzenetére


rankesz
veterán

ÁÁÁ asszem kicsit belehúzok a gép összepakolással, én is tolni akarom mert nem hiszek nektek hogy tényleg ilyen jó lett! :C

(#16349) gabipaci


gabipaci
addikt

Nekem is epp ilyenkor van dolgom...
Ha hazaerek csekkolom.

Logitech hardware tester

(#16350) mobal


mobal
MODERÁTOR

nah. wint telepítek utána végetek :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.