Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) Mrdevil válasza bonat (#15598) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem semmi a kamera a kezedben.... :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15602) bonat válasza Mrdevil (#15601) üzenetére


bonat
senior tag

titkos Military cucc....katona!!
Full HD-ban vesz :DDD :DD
majd megadom a típusát..... :DDD

(#15603) ciry


ciry
őstag

Megcsináltam a tesztet, természetesen minden alapon: [link]
Maradok minimumnál laggmentesen, mert ez hazudik :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15604) harry3


harry3
őstag

Lenne pár kérdésem:
Mennyi katonát lehet létrehozni a játékban?
Lehet meghívni valakit a játékba?
Van killcam?
A pontozása milyen?

(#15605) wobe válasza BandiHUN (#15599) üzenetére


wobe
csendes tag

99-et lőttél, abból 89% talált célba(sebesített), viszont csak 19-et ölt.

(#15606) ForRedGlory válasza harry3 (#15604) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyesével :)

"Mennyi katonát lehet létrehozni a játékban?"
Szerintem korlátlan, nem hallottam volna még olyat, hogy valaki erre panaszkodik, mondjuk olyat sem hallottam, aki 20 katonával tolja :)

"Lehet meghívni valakit a játékba?"
Nem

"Van killcam?"
Van, de tiltható is, beállítás függő (mármint szerver beállítás függő)

"A pontozása milyen?"
Nem olyan jó, túl kevés pontot az a "célokért" és túl sokat egy killért (a célhoz viszonyítva).

(#15607) Źşë' válasza ForRedGlory (#15606) üzenetére


Źşë'
addikt

háhá röhög a vakbelem :DD miért kaptam kicket?! :F

megint nagyon jól adta, persze HC mod, nem bírta elviselni szegény adminka hogy párszor kiszedtem :N franc pedig jó kör volt :DDD kiv lettem volna a végére)))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15608) ForRedGlory válasza Źşë' (#15607) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nemkénecsalnijóember ;] :(

"megint nagyon jól adta, persze HC mod"

inkább ez a helyes:
"megint nagyon jól adta, persze WH mod"

:C

[ Szerkesztve ]

(#15609) r-chee válasza Źşë' (#15607) üzenetére


r-chee
őstag

És mi volt az admin nickje, talán Punkbuster ? :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15610) Mrdevil válasza bonat (#15602) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pszt.....de ne itt inkább priviben linkeld,"kamera noob". :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15611) Źşë' válasza r-chee (#15609) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ilyen nevű embert nem láttam :C :R , de jó tudni h a wh csak úgy belerepült a BC2 mappámba :C :DD röhejes h csak azért kiraknak mert jól megy :D áá XD idióta emberek vannak :))


komoly késjelenet! ))) még oda sem ért a penge de már vérzik, ezt az "előlagot" :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15612) r-chee válasza Źşë' (#15611) üzenetére


r-chee
őstag

Tuti még a fegyverét is átvágtad azzal a késsel :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15613) Źşë' válasza r-chee (#15612) üzenetére


Źşë'
addikt

miután megblankoltam a nyakát jött a lecsövezés :D persze mindezt sotira :)) és spontán : )

(#15608) ForRedGlory: erős hóvihar, de a WH-m még mindig lát mindent!P Tűző nap, erős homokvihar és a WH-m még mindig kifogástalan. Nagyon jó K/D, wááá az admin észrevett, kick :D WH-mnak annyi :DDD

am biztos észrevettétek mikor UAV-heliztek és nyomjátok a balegérgombot mint vak az ólajtót :DD, de még nem áll készen a rekettye, és mondja h: ádminká ádminkáá (adminka adminkaa :) funny :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15614) harry3 válasza ForRedGlory (#15606) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm. :)

(#15615) ciry válasza ciry (#15603) üzenetére


ciry
őstag

Szarul linkeltem [link]

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15616) creedszl


creedszl
aktív tag

megörökítettem ahogy bledi és okoska próblja kilőni a kavics mögötti embert :)) :

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#15617) ScouserHUN


ScouserHUN
tag

Kedves játékosok, végigolvastam most így gyorsan pár oldalt az előző napok terméseiből és totálisan el vagyok csodálkozva. Elképesztő, hogy mennyi kínlódással jár egy PC játékosnak ezzel a játékkal játszani. Ha túl jó kirúgják, ha olyan fegyvert használ amit az adminok nem szeretnek kirúgják, ha valaki sniper akar lenni de már van mondjuk 3 kirúgják. Egészen elképesztő.

Hosszú évekig játszottam PC-vel és ha ezeket a kommenteket elolvasom... hát örülök, hogy a játék PS3-ra van meg, mert:

Semmilyen negatív dolog nem ért játék közben. nyugodtan azt csinál az ember amit akar, azzal lő arra akire akar, max annyira szerencsétlen, hogy miatta nem nyer a csapata.

Bocsánat, hogy belszartam a témába, de nagyon rossz ilyeneket olvasni, amikor én olyan jól szórakozok. Ajánlom nektek is a Sony masináját.

(#15618) gabipaci válasza ScouserHUN (#15617) üzenetére


gabipaci
addikt

Ok, holnap veszek is egyet!
Vagy inkább nem is.

Logitech hardware tester

(#15619) ciry


ciry
őstag

Akárhányszor megcsináljátok ezt a gyökér keverést, mindig kilépek majd.
Most csak hárman hagytuk ott a szervert, remélem legközelebb mindenki.
Főleg úgy, hogy a kutya se kérte, senki se panaszkodott.
KÖSZ SZÉPEN!

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15620) namenyicsavo válasza ciry (#15619) üzenetére


namenyicsavo
tag

Utánajárunk a dolognak. Nyugalom és gyere vissza.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15621) ciry válasza namenyicsavo (#15620) üzenetére


ciry
őstag

Nem jövök, mára befejeztem.
Faszom se fog kétszer egymás után védekezni vagy négyszer támadni, mert valaki adminprogival játszadozik.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15622) gabipaci válasza ciry (#15619) üzenetére


gabipaci
addikt

Utánajártunk.
Szívesen, bár senki nem keverte meg a csapatokat.
Ha megkeverte volna valaki, látszódna chat.log-ban, de semmi nincs benne.
Ezt a parancsot nem lehet kiadni az adminprogrammal, csak az rnd 0 ingame parancsal.
De jogos a feláborodásod... biztos.
Egy sima szerver hiba volt.

Logitech hardware tester

(#15623) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Nap képe. Cpt. Grew készítette

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15624) ciry válasza gabipaci (#15622) üzenetére


ciry
őstag

AKKOR MEG A MULTYPLAY ROHADJON MEG! :(((
Csinálhatnák már ezt a rohadt patchet, mert ezek a hülyeségek totál kiboritanak. :W
Kifagyás, ledobálással, asztalra vágással együtt.
Inkább a gyökér platinás Abakanosok meg Cg-sek.
Annyi örömöm van legalább, hogy nem laggolok :))

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15625) Doki-HUN1978 válasza ciry (#15624) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Zack laggol, Ciry mérgelődik, Proof cheat-el... mi jöhet még?! :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15626) ciry válasza Doki-HUN1978 (#15625) üzenetére


ciry
őstag

Közel a teljes összeomlás :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15627) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Patch merre van?
Miért van az hogy bejelentenek két időpontot amiből tudják hogy egyértelműen a későbbi fog megvalósulni vagy még az sem, legalább eddig hallgattak róla mondják hogy ne számítsunk rá. De felbasz hogy bejelentenek egy olyan dátumot, amit kurvára nemtudnak tartani, akkor eddig min dolgoztak, lehet ezen a héten kezdték el, mert az hogy 2 hónap nem elég erre, hogy steam-el is megoldják, ilyennel mást hülyítsenek. Kiábrándultam már belőle hogy csak húzzák az időt, és ez el is veszi a kedvem a játéktól, mert amilyen hibák vannak az katasztrófális. A játék full véletleneken/szerencsén alapul, köze sincs itt a skillnek semmihez, és ezzel waroznak meg versenyjátékot akarnak, ezek se normálisak.

(#15628) rankesz válasza ciry (#15626) üzenetére


rankesz
veterán

PS3-at kell venni, olvashattátok. :D
Ott minden öröm bódottá... ;]

(#15629) Kr/\toS válasza BalaNce87 (#15627) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

A legnagyobb probléma hogy komoly sápot akarnak szedni a szolgáltatóktól: A kissebb(közép/kelet-európai) hosztingcégeknek meg nem adják oda a szerverfájlokat . Pedig nem hinném hogy marhára gépigényes 1 dedikált szerver. :/ Inkább az előnytelen részesedés lehet az oka.

(#15630) v!ct0y


v!ct0y
veterán

A vonat melett állok de én baserape-elek hát ez komoly kb 3 perce lehettem benn 4-4 volt a statom és kapom a kicket. Ne nézzel már hülyének godfather!
A híd alatt leszedtelek az volt a baj gondolom.

(#15631) BandiHUN válasza BalaNce87 (#15627) üzenetére


BandiHUN
veterán

nincs miért vergődniük a Steammal,hiszen ott fileszinten lehet a játékokba belenyúlni,a letöltött cucc sem telepitős,hanem "készen" jön le onnan a játék...ergó duma,hisz csak fel kellene rakniuk egy sima gémre a patchet,utána pedig már lehetne is küldeni ki az usereknek a változást.az mw2 amikor indult,napi szinten jött hozzá Steamen pár kb-os frissitések is,balansz,stb.
Egyébként tényleg komolytalan a játék,nem is szabad véresen komolyan venni :) mi itt tehetünk egy szivességet Mo.-n,hisz innen minden hosztingos messze van,és Mo-nak iszonyat kevés a külföldi sávszélessége és kapacitása,ezért ugrik meg a határt átlépve a ping is aránytalanul,itthon 7ms a pingem,de már minden határontúli nagyváros 50-től felfelé indul,ráadásul az sem stabil.
Warozni meg értelmetlen...funolni lehet,de itt az ember hol megsz...ja a szerverlaggokat,hol úgy érzi,minden sikerül,nincs még egy ilyen gém,ami ennyire kétarcú meccseket tudna produkálni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15632) pcguru1


pcguru1
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen hogy van-e már magyaritás a játékhoz?

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#15633) BandiHUN válasza Kr/\toS (#15629) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az itthoniak nem birnák el...nálunk megy a cod-oknál is a lehúzás,mert csak gagyi gépen,linux alatt futtatott szervert bérelhetsz,amihez annyi proci kell,mint egy weboldalhoz...
Wines szerverű játékot már nem nagyon találsz,ha van,akkoris 4x annyi áron,mint a többi,és még ebben csak a win miatti erősebb szerver van,nem a játék igényel többet.
Itthon igazi hosztingcég nincs is,csak ilyen 1-2 emberes,elérhetetlen supportos,amolyan homebrew,mint a seedszerveresek,nálunk nincs hagyománya a játéknak,kevesen tolják komolyabban,és azok se beszélnek róla nem kocka társaságban,mert Mo.-n "égő" dolog huszonévesen játszani,anime-t nézni-olvasni,meg még pár külföldön teljesen normális dolog,még akkoris,ha az ember heti 3-4 órát szán is ilyenre,inkább hallgasson róla.

Magyaritás szerintem nem lesz...felesleges.Az 5 óra offline-t már ezeréve elfelejtette mindenki,nincs értelme.Aki nem értette,elolvasott valami komolyabb tesztet,weboldalt,ha érdekelte a sztori :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15634) mad1 válasza rankesz (#15628) üzenetére


mad1
veterán

Adj hozza max shootert. ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#15635) namenyicsavo válasza v!ct0y (#15630) üzenetére


namenyicsavo
tag

Nem nem az volt a bajom hanem támadtad a támadók bázisát azért kaptad! Kullenberg is repült többször is szóltam. Nem nézlek hülyének és vegyél visszább köszönöm.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15636) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Egy érdekes jelenséget vettem észre,nem tudom,másnak is feltűnt-e már...a ProCon képes akár a háttérben is,amikor több kill van egyszerre,akár 30%-os prociterhelést is elérni,ha bezárom,akkor visszaesik pl.net közben 1-2 %-ra...
Ma kipróbáltam a játékot úgy hogy nem futott,és érezhetően sokkal kevesebb volt az "eksönlag" játék közben!
Lehet mondjuk,hogy kevés az e7300 3.2 gigán egy kicsit a játékhoz,de végülis az tény,hogy akár 30% minusz a prociból,ráadásul olyankor,amikor a játékban is ugye pont extra történések vannak,tényleg jó kis akadásokat tud produkálni,fetűnt az is,hogy hogy lehet,hogy nem is mellettem ölnek-halnak,hanem messze,és arra is jelentkezik,és ilyet ma nem tapasztaltam... :F

Egyébként lehet nem megy a kettes/nem csatlakozik rendesen,mert a progiban csak az ip/port látszik,elvileg connected,de üres,és nem ir se játékmódot,semmit.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15637) r-chee válasza BandiHUN (#15633) üzenetére


r-chee
őstag

"(...)nálunk nincs hagyománya a játéknak,kevesen tolják komolyabban,és azok se beszélnek róla nem kocka társaságban,mert Mo.-n "égő" dolog huszonévesen játszani,anime-t nézni-olvasni,meg még pár külföldön teljesen normális dolog,még akkoris,ha az ember heti 3-4 órát szán is ilyenre,inkább hallgasson róla."

A cégnél, ahol melózom, szerencsére van egy munkatársam, akivel tudok játékokról, sz.gépekről, magáról a témáról beszélni, mert ő is kissé kocka :) . Többiek amúgy nehezen értik meg, mi jó abbban, ha játszik vki, hogy lehet egyáltalán gép előtt ülni. Én meg pl. azt nem értem meg, hogy lehet egész nap a fociról meg a horgászatról dumálni. Az agyamra megy már sokszor :) .
Mellesleg valahol olvastam, hogy a gamerek átlagos életkora 25-40 év között van, szal ebből a rétegből kerülnek ki a legtöbbet játszók.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15638) bul07


bul07
nagyúr

ha bejön a javítás és egy két újítás
A Sun szervereket agyon szabályozzátok pár itt hozzászóló ember alapján azt fogjátok elérni hogy idegenek egyre kevesebben fognak feljárni ,visszatérni és ezzel csökkenni fog a játékosok száma és azoké is akik rendszeresen feljártak mert félig üres szerveren ki szeret játszani, mindig ugyanazok ellen
fontoljátok meg jól mert visszacsalni a játékosokat igen nehéz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15639) medvezsolt válasza pcguru1 (#15632) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Minek kell ehez magyaritás?:)... magyarúl szeretnéd hallani a halál sikolyokat?:)) Vagy mi a fene?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15640) r-chee válasza bul07 (#15638) üzenetére


r-chee
őstag

A szabályok ellen mindig lehet lázadni :U .
Amúgy nyugi, nem lesznek agyonszabályozva a szerverek. Azt pedig már jóideje olvassuk itt, hogy ilyen meg olyan rosszul fogunk járni. Az egyes szerver (mivel ez a leginkább ismert/aktív) statisztikája nem azt mutatja, hogy utálnának minket...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15641) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

megint a patch téma....

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15642) BandiHUN válasza r-chee (#15637) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja,ezt én is tudom,szerencsére nekem is van egy ilyen kollégám :D
Egyébként való igaz,az a generáció,aki annó "ezen nőtt fel",aki végigkövette a "számitógépes játékok" fejlődését,az játszik a legtöbbet még ma is.
Az új generáció már más tészta teljesen.Fura belegondolni,hogy kb.15éve már pl.én is duke nukem 3d-n és doom-on multi fps-t nyomtam,és a mai napig tart az fps szenvedély :DDD
Szerintem ez a korosztály ilyen marad mindigis,mig a mostani fiataloknál már csak egy rövid 14-18 éves kort felölelő "vérpistike-korszak" a gém.
De hát a mi időnkben nem is volt jó másféle szórakozásra a gép,nem volt net,cset,ilyesmik,a géppel vagy dolgozott az ember,vagy játszott.
Az ilyen commodore 64-ekkel meg eleve csak játszani volt érdemes :D ejj,hány joystickot használtam én is annó tropára,pedig sosem vágtam földhöz vagy ilyesmi :DD
És a mai napig is szeretem az emulátorokat,most tervezek egy Dingoo A320-at venni,kis pocket pc-szerű médiapléjer-játékkonzol,mindenféle retró emulátorral és linux-al :D csak úgy a nosztalgia miatt...
Bár mostmár jó poén,hogy Starcraftozni a TELEFONOMON szoktam,kicsit haladt a technika...
Egyébként a foci nekem se gyerebe,horgászni néha szoktam,bár azért mostmár sajnálom rá a kevés időm sokszor,főleg ha nincs kapás,és már elfogyott a sör :)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15643) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Csak nekem halt meg az 1. szerver??

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15644) BandiHUN válasza r-chee (#15640) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó poén ez a szabályzat-dolog,még itt sincs a patch,már annyi vita ment a nem is élő szabályokról,hogy előre rettegek,hogy mi lesz,ha tényleg be lesznek vezetve :)
A gépi adminnál meg nem lesz vita meg "bocs,lerakom",vagy elsomfordálás csendben a baserape-ből,hegyről,stb...
Igazán a fene tudja,várom-e,a cod4-nél már végigéltem a PAM-Promod-korszakot,ahol a végén már a grafikai beállitásokat is megszabták,nem méghogy a fegyvereket,stb...
És nem vezetett jóra,csak "sikk" volt pubon is úgy játszani,mint a "nagyok".
Cserébe egy csomó fegyót és eszközt hanyagolni kellett,ki lett dobva a játékból,ami többé tette,mint egy cod1,ha egyáltalán maradt egyáltalán cod1-szintű választék,azt meg nem is mondom,hogy a graf is arra a szintre lett letolva.
Én is morci vagyok a gl/gusztav only-ra meg a baserape-re,de ennyi igazából,akihez el lehet jutni 1 killig,az igy járt.aki meg rendszert csinál belőle/direkt továbbmegy,az meg már úgyis spawnkill,baserape,de valahogy nem várom,hogy ne mehessek lekéselni egy támadót pl,ha túl merész vagy ilyesmi.
És ráadásul nem oldja meg a direkt tolódáskor "bentrekedők" gondját sem.Bár nem értem,hogy lesz,tolódik a map,és kickelődik mindenki,aki ottmarad?F...gom sincs,hogy lehet megkülömböztetni majd...avagy visszafelé a határnál rámlő valaki hátulról,megfordulok,hogy védjem magam,visszamegyek pl.1 métert a támadó bázis felé,és kick?
Egyszerűen nem tudom,hogy tudják ezt majd megoldani normálisan.
Én részemről elvagyok az alapszabályokkal...és ugye még erre jön majd a mapnagyobbitás,eleve változtatnak a gyári határokon is,és nagyobb lesz a helik hatóköre...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15645) zack válasza namenyicsavo (#15643) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam se megy. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15646) namenyicsavo válasza zack (#15645) üzenetére


namenyicsavo
tag

Én még az ea-hez se tudok bejelentkezni se ts -re :O :O

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15647) ADAM1337 válasza namenyicsavo (#15646) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

t-offline most nálam is szarozik.
TS2 megy, net alig youtube és ph-t tölti csak be semmi mást. :W

(#15648) namenyicsavo válasza ADAM1337 (#15647) üzenetére


namenyicsavo
tag

:W :W Nem hiszem el :W :W betudtok jelentkezni ea-hez?

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15649) ADAM1337 válasza namenyicsavo (#15648) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem enged.

(#15650) namenyicsavo válasza ADAM1337 (#15649) üzenetére


namenyicsavo
tag

Nagyon fasza... Majd nemsokára ír egy okos hogy biztos a patch miatt nem lehet:D:D :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.