Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) ciry válasza zack (#16847) üzenetére


ciry
őstag

Az egyes szerveren ha megcéloztam az embert mire elkezdtem lőni, tuti 3 méterrel arrébb került, találatom alig volt (nem is mondom milyen arányaim voltak még m16-al is) :(
Ehhez képest a kettesen(ami alig laggolt) m14-el se voltam negativba(legalább is nem emlékszem).

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16852) creedszl


creedszl
aktív tag

egy furcsaság még sose találkoztam vele:

más:a friends opció még mindig nem működne?mert nekem nem nagyon megy...

Hulligaaan

(#16853) Bavid válasza zack (#16850) üzenetére


Bavid
senior tag

Én épp ezért vss-nél, ha látom hogy már csak 1 tár maradt a pisztollyal (ált. rex) szoktam leszedni az embereket, aztán ha gebasz van elő a vss :))

(#16854) Audifan válasza zack (#16850) üzenetére


Audifan
tag

Én is rohamcsipultam de én M95 +4x es scoppal ;]

[ Szerkesztve ]

(#16855) DieHard válasza creedszl (#16852) üzenetére


DieHard
senior tag

a sötét oldal könnyebben járhatóbb :C

(#16856) zack válasza Audifan (#16854) üzenetére


zack
nagyúr

Nem rossz! :C Bár az M95 nem rohamcsipa fegyó. :DDD Baromi lassan tölt. Megmondom őszintén az M24-et kezdem jobban szeretni (és érezni is). :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16857) belaazallat válasza creedszl (#16852) üzenetére


belaazallat
addikt

átlépted a demarkációs vonalat! :D

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16858) Perillustris válasza Polllen (#16849) üzenetére


Perillustris
senior tag

14Ł EADM ;]

Perillustris

(#16859) Ghostface


Ghostface
senior tag

Találkozott már valaki ezzel a hibaüzenettel:
Config fail out of range / hack
Ez mit akar jelenteni? Ma játszottam kb 1 órát egy szerveren és kidobott ezzel. Azóta néhány szerveren rögtön belépés után kapom ezt a hibaüzenetet.

PSN: Nifty_Ghostface

(#16860) gabipaci válasza Ghostface (#16859) üzenetére


gabipaci
addikt

neved a játékban?

Logitech hardware tester

(#16861) Ghostface válasza gabipaci (#16860) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ghostface(HUN)

PSN: Nifty_Ghostface

(#16862) zack válasza Ghostface (#16859) üzenetére


zack
nagyúr

A "hack" szóból kiindulva gondolom csíter vagy. ;] De legalább felvállalod! :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16863) Bada Bing válasza zack (#16862) üzenetére


Bada Bing
tag

Azért nem kell elhamarkodottan ítélkezni. Az van ott hogy out of range vagy hack. Az előbbi azt jelenti, hogy a konfig fájlban olyan érték van, amit a klienssel nem lehetne beállítani. Ebben az esetben segíthet a konfig fájl törlése.

(#16864) zack válasza Bada Bing (#16863) üzenetére


zack
nagyúr

Smiley-kat tudod értelmezni? :U
Én is gondoltam, hogy nem annyira hülye, ha csaló, akkor így hívja fel magára a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16865) Ghostface válasza zack (#16864) üzenetére


Ghostface
senior tag

Most voltam PH1-esen kb 20-30 percet, ott simán ment nem dobott ki.

PSN: Nifty_Ghostface

(#16866) gabipaci válasza Ghostface (#16861) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem vagy pb bans-on. Amúgy azt tudtátok, hogy a fov-ot hiába változtatjázok meg a játékban, semmi változás nincs a patch óta?
Lehet rámentek a konfig file-okra....

Logitech hardware tester

(#16867) creedszl válasza gabipaci (#16866) üzenetére


creedszl
aktív tag

akkor nekem marad mondjuk 75-ön...annyi baj legyen.

Hulligaaan

(#16868) Ghostface válasza gabipaci (#16866) üzenetére


Ghostface
senior tag

Kösz hogy megnézted.
Konfig fileba én csak annyi változtatást csináltam ami anno abban a hitbox javító videóban volt. Remélem nem lesz több ilyen problémám.

PSN: Nifty_Ghostface

(#16869) Integra válasza Polllen (#16849) üzenetére


Integra
titán

klikk
na ez most hogy van?
19-ért hozzá adhatom a bevásárló kosárhoz, és ha le akarom tölteni véletlen, hogy használjam, akkor máris 27-re ugrik az ár?:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16870) Bada Bing válasza zack (#16864) üzenetére


Bada Bing
tag

Nem, nem szeretem a smileykat.

(#16871) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a játék még mindig tele van bugokkal! sőt sztem több van most belőle mint azelőtt!! volt olyan h a hátam mögött hullottak a sniperek, én meg vettem fel a szettjüket és sorra nyomtam el a mortarjukat :D bár ez nem bug mint kiderült, hanem egy csapatban csak 2 sniper lehetett :DD elsőre érdekes volt. M1 egy skullóba belehaltam, holott a sniper 2 golyóval ölt:)
miután lezuhant a heli a levegőben maradt 2 stukker :DD

beszálltam uav stationba, erre ahogy megnyomom a beszállás gombot az állomás lehal és engem meg visszadob játékba! pedig csak 1x nyomtam meg, ez már többször is előfordult!
Sniperrel mikor mortalozni akarok a távcső zoom visszaugrik és kisebb lesz az ókula :))
ugyanez a távcső szkópjánál is előfordul. Akkor a reload felirat is folyton ottmarad! Dúrva h ennyi bug jött elő! És mintha keményebben beszaggatna nagy füstben/porban/hóviharban.
Pedig alig játszottam pecs óta, kb 3 órát.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16872) creedszl válasza Źşë' (#16871) üzenetére


creedszl
aktív tag

egy két grafikai bug szerintem belefér.de azok közül amiket felsoroltál én egyel sem találkoztam...pedig már jópár órát nyomtam a patch óta.

Hulligaaan

(#16873) Źşë' válasza creedszl (#16872) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg kapásból az első pár órában :)) a tanknak nálatok nincs olykor csörömpölő hangja mint mikor valamiféle fémmel karistolnak egy másikat? Kvázi én arra tudnám hasonlítani a hangot mint mikor beleakad a lánctalpba valamiféle szögesdrót :DD

jaj meg ma összefutottam egy aimos csiterrel, ott vettem észre h ledarálta társamat, és közvetlen utána rám rándult a célkereszt iszonyat nagy sebességgel és meghaltam! Fel is írtam a nevét :D kíváncsiságból h megnézem, akit érdekel: ő lenne az. -> a k/d arány is magáért beszél. és hogy még nem nyomta ki a köztudatból egy pb, ezen csodálkozom, mert játszott már 80 órát!
Vicc:
Kill: Head / Shot:
M24el -> 794 / 697
SV98 -> 611 / 531
Gol -> 484 / 366
M911'KP -> 586 / 329

lefrissítem neki pusztán kíváncsiságból, ott akkor Type88 200skullós gépágyúval osztotta a népet, kiv vok mit szedett azóta már össze. Last Update: 2010-06-29 01:25
Eddigi eredményei vele: Kill 14 HeadShot 5 és most: 72 / 49
mondjuk ez nem sok, valszeg most kezdte el használni, de szépen begyűjtött vele azért HSeket! Ahogy beírtam az aimot, már rá is szegeződött a tekintet és hát többen is írták h wh... rövid időn belül már repült is a gyerek banned felirattal.

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16874) mackosajt válasza Źşë' (#16871) üzenetére


mackosajt
addikt

Az UAV-ba belépve, amikor egyből ki is dob belőle, az "bilt in fícsör".
Ha valaki előtted használta, és az a valaki meghalt úgy, hogy az UAV egyben volt, olyankor úgy marad a "pléjsztésön konzolja", és amikor te bemész, akkor megy csak tönkre a kép a monitoron.
Ez kezdetektől ilyen, nem a peccs hozadéka.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16875) Źşë' válasza mackosajt (#16874) üzenetére


Źşë'
addikt

én ezt most láttam először, pedig sokat uavozok, van vele már 170 killem, ami sztem nem kevés ill. 02h 58m 30s ennyit ültem benne :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16876) Fortissimus válasza Integra (#16869) üzenetére


Fortissimus
őstag

a dobozos 19, a letoltos 27 :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16877) zack válasza Źşë' (#16873) üzenetére


zack
nagyúr

Nah...ilyen "rám rántotta a fegyót" szituval én is találkoztam...olyan sebességgel hogy reagálni se tudtam. De ezt a työtyöt miért nem dobja ki a PB?? :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16878) ciry


ciry
őstag

Valaki most game?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16879) bul07 válasza Źşë' (#16875) üzenetére


bul07
nagyúr

én még nem találkoztam vele , lehet eddig szerencsém volt pedig én is szeretek UAV-zni
10h 20m 11s 394Kills
egy időbe csak füstöltem a pályát repkedve fú de bosszantotta a távcsöveseket :))

mindig attól félek hogy egy hátramaradó orvul lekésel

na megyek megrendelem az új gépemet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16880) ciry


ciry
őstag

Na? :))
szerk.: a számot kell nézni :B

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16881) petXYZW


petXYZW
tag

:D A késelés működéséről:

Rohanok az ajtó felé, késelek, hogy betörjem az ajtót, az ajtó épp maradt, viszont jött a felirat "KILLING AN ENEMY + 50". :Y

Tehát már ajtón keresztül is lehet késelni. :))

(#16882) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Legyalultuk az ellent. :)

Itt meg valaki magasra tette a lécet...nem csak felrepült hanem ott is maradt.

[ Szerkesztve ]

(#16883) Gonz0 válasza ciry (#16880) üzenetére


Gonz0
tag

Pedig olyan gyönyörű az a kerítésdrót. :DDD

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#16884) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Nekem meg egy olyan anomália tűnt fel, hogy hamarabb hallom a hangot (ratatata) mint a becsapodás megtörténne. Furcsa, hogy 5-10 méterre áll tőlem az ellen lő rám és érezhető különbség után kap csak el golyó? ez normális? vagy csak lagg?

Mindenesetre a sniperekkel már a ******** ki van. Az új patch legnagyobb átka...

>imba< sh1fty_hu

(#16885) Polllen válasza Integra (#16869) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahogy lentebb is írták, a felső a dobozos ár (sztem van posta mo-ra) az alsó meg ha letöltöd...Sajnos még nem tartunk ott, hogy a letöltés legyen olcsóbb, de az itthoni árak alatt általában meg lehet így is úszni :)

G-play és társait meg sztem kerülje el mindenki messzire... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16886) sh1fty85 válasza Źşë' (#16873) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

volt a gyereknek olyan, hogy 218 ölt és 24 halt 58 perc alatt.. nah nee máár..

>imba< sh1fty_hu

(#16887) gabipaci válasza sh1fty85 (#16884) üzenetére


gabipaci
addikt

Fogj aegy RPG-t, célozz be egy 15m-re lévő villanyoszlopot, és lődd ki.
Először kialszik a villany, aztán becsapódik a rakéta.
És a lámpák a többi éllva maradt oszlopon égnek tovább. Mindkét irányba. Merről merre magy akkor az áram???

Logitech hardware tester

(#16888) Mrdevil válasza gabipaci (#16887) üzenetére


Mrdevil
addikt

Napelemes aksikban tárolja minden egyes lámpa a szuflát estére,ezt nem tudni... :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16889) ciry


ciry
őstag

Csak összegörénykedtem egy ilyet :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16890) eugabesz válasza gabipaci (#16887) üzenetére


eugabesz
őstag

Egyszerű.Rálépsz a vezetékre és ahonnan dudorodik,onnan jön az áram.... ;) :P

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16891) eugabesz válasza ciry (#16889) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha....görény... :((( ;] :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16892) gabipaci


gabipaci
addikt

Eugabesz, nem megy a PBBans?

Logitech hardware tester

(#16893) ADAM1337 válasza ciry (#16889) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:C

(#16894) F_Zolee


F_Zolee
veterán

El is felejtettem mondani. Ma láttam olyat, hogy vezettem a csapatszállítót Islán aztán csak úgy külső nézetre tettem a képet. Közben lövöldöztek rakétavetőkkel és az egyik olyan jól irányított volt, mint a huzat. Oldalról lőtt és láttam amint felettem elhúzna két méterrel kb DE mikor már felettem volt maga a rakéta derékszögben lecsapódott. :F

(#16895) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Most lestem egy kis statisztikát a stat oldalon.
Patch előtt pár assault:
Time Kill HS Shots Hit Acc
AEK-971 Vintovka 24h 18m 30s 1 028 227 110 604 15 204 13.75 %
AN-94 Abakan 20h 10m 23s 1 244 338 98 722 12 274 12.43 %
M416 19h 25m 46s 1 010 201 109 067 12 883 11.81 %

Patch után:
Time Kill HS Shots Hit Acc
XM8 Prototype 08h 08m 34s 708 182 44 997 6 838 15.20 %

Akárhogy nézem durván fele annyi golyóból és hitből fele annyi időből össze lehet hozni a platinát. :C :U

Mod: szét csuszott a hsz, de akit érdekel [link] :W

[ Szerkesztve ]

(#16896) petXYZW válasza F_Zolee (#16894) üzenetére


petXYZW
tag

Hasonló:

A felső ablakkeretet találtam el a gránáttal, majd mikor lefelé esett az ablak egyszerűen beszippantotta. :F

Van egy pár furcsaság a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#16897) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na most hosszú idő után a kör végén kidobott az asztalra...

(#16898) Screamer84


Screamer84
tag

Istenem, hazajövök 1 hét után, frissíti a játék magát, és akkora de fos lett ,hogy nem lehet vele játszani, mi a búbánatos picsa történt ezzel? nem lehet futni bármit állítok sprintre nem hajlandó futni, minden éledésnél magától késel és aki mellé éledek megsebesíti, ekkora egy trágya 1 játékot,minek nyúlnak hozzá ha ekkora balfa.szok és nem tudnak 1 istenverte játékot normálisan megcsinálni, :W :W :W :W :W :W ,

(#16899) Jazzy válasza Screamer84 (#16898) üzenetére


Jazzy
tag

Szerintem nálad van a probléma, mert másnál nem jelentkeztek ilyen hibák. Nézd meg az egér és billentyű beállításaidat, mert ott lehet valami gáz.

J@zzy

(#16900) SzlobiG válasza Screamer84 (#16898) üzenetére


SzlobiG
félisten

Persze biztos a patch miatt lett ilyen.:D Másnál tökéletesen működik szal user error van.:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.