Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15851) Źşë' válasza Kr/\toS (#15849) üzenetére


Źşë'
addikt

hozzá tudnál érdemlegesen is szólni a játékhoz vagy mindig csak ilyen off dolgokat szándékozol írni :U ?! most nem azért de én eddig nem nagyon láttam tőled bc2vel kapcsolatos hozzászólásokat, egyáltalán megvetted, játszol vele, vagy csak amolyan kedvtelésből írogatsz be olykor olykor?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15852) ciry válasza Airmiles (#15850) üzenetére


ciry
őstag

Sejtem ki volt.
Sajnos inkább tudom :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15854) Źşë' válasza Bosszuallo7 (#15853) üzenetére


Źşë'
addikt

beszorult alá? :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15855) Doki-HUN1978 válasza Źşë' (#15854) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Kijött az új patch és már lehet hason kúszni! :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15856) namenyicsavo válasza Airmiles (#15850) üzenetére


namenyicsavo
tag

Szia! Nagyon restellem véletlen volt azt nem tudom hogy 2. is én raktalak ki e lehet. Többet nem fordul elő. Ez az én hibám volt. Elnézést :B :B

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15857) gabipaci válasza Airmiles (#15850) üzenetére


gabipaci
addikt

Pffff.
Én kérek elnézést!
Az adminprogramhoz készülőben van egy olyan számláló, ami megjegyzi, hogy kik a visszatérő vendégek. Így rögtön látjuk, ki a koca játékos a szervereinken, és nem lesz tévedés.
Függetlenül a "származástól".
Elvben most az van, hogy elsőre a németeket rúgjuk ki.
Biztos vagyok benne, hogy csak figyelmetlenségről van szó.
Ne vonj le messzemenő következtetéseket.
Minden erőmmel/erőnkkel azon vagyunk, hogy az ilyen malőrök elkerülve legyenek.

Üdv, és várunk vissza.

Logitech hardware tester

(#15858) Kr/\toS válasza Źşë' (#15851) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ne kezd már te is légy oly kedves. :U A sok hosszú hozzászólás nem garancia ám arra hogy pro az ember. Bár lehet a te esetedben igen... kitudja. Kommentelek dolgokat amiket érdemesnek tartok a hozzászólásra. Vagy azért mert egyetértek vagy azért mert irónikusnak találom a sok "okosságot".
És ha nem tűnt volna fel indokolni is szoktam. Hanyas voltál szövegértelmezésből?

[ Szerkesztve ]

(#15859) Doki-HUN1978 válasza Kr/\toS (#15858) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ne legyél már szemtelen ecsém!
Mást sem csinálsz csak okvetlenkedsz meg be-beugatsz a fórumozóknak.

Menj inkább, találj magadnak valami értelmes elfoglaltságot!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15860) Źşë' válasza Kr/\toS (#15858) üzenetére


Źşë'
addikt

mit ne kezdjek? sztem a topik címe elég egyértelmű, nem kell lereagálni olyan dolgokat amelyek totál feleslegesek (hogy is mondjam, totálisan off-ok - tőled eddig mást nem igen láttam).... öregem, ezért kár látogatni ezt a helyet...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15861) gabipaci válasza gabipaci (#15857) üzenetére


gabipaci
addikt


Így néz ki az adminprogram azon része, ahol kickelünk helycsinálás miatt.
És itt nem magyar a zászló, Angol az IP címed.
Ez lehetett a félreértés forrása.

Logitech hardware tester

(#15862) Kr/\toS válasza Doki-HUN1978 (#15859) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Na most fog vissza magad "ecsém". Senkit nem sértegettem veled ellentétben. Az ugatós részre nem reagálnék, téged minősít.

Źşë': Néha meg is kéne nézni kinek írok. Más helyett ne válaszolj, ha akar majd ír az akinek címeztem a kommentet.

[ Szerkesztve ]

(#15863) r-chee válasza Airmiles (#15850) üzenetére


r-chee
őstag

(Időpontok az időzóna beli eltérés miatt korábbiak.)

Tényleg nem voltál hosszú pályafutású a szerón:

>> Playerlist 06/25/2010 11:42:51 PlayerJoin Johnnie [HUN] joined the server

>> Banlist 06/25/2010 11:54:22 PlayerKicked Johnnie [HUN] was kicked from the server

>> Banlist 06/25/2010 11:59:24 PlayerKicked Johnnie [HUN] was kicked from the server

Hiányolom a chat logból az admini felszólításokat/figyelmeztetéseket. Csak a játékosok próbálták rendre utasítani a rosszalkodót:

[11:57:47] Johnnie [HUN] > sracok akkor most lehet hasznalni a CG-t emberre vagy nem?
[11:58:00] MushroomCloud > eat
[11:58:07] Tyutyu > elvileg NEm
[11:58:12] xXtamasXx > elvileg....
[11:58:16] Tyutyu > de ezek nem MAGYAROK
[11:58:17] Johnnie [HUN] > ugy tunik csak elvileg,
[11:58:32] xXtamasXx > mert szted a magyarok betartjak?
[11:58:36] xXtamasXx > meg az adminok se....
[11:58:38] Tyutyu > aha
[11:58:42] Johnnie [HUN] > Lion gyerek eddig csak azzal olt meg
[11:58:47] xXtamasXx > szinten
[11:58:50] Sgt Godfather - Target78[HUN] > ??

[12:16:40] AlmostFriday > ne emberre lovoldozz mar cgvel plz
[12:16:49] AlmostFriday > inkabb tanulj meg celozni

[12:22:18] cars1dA > LION NO CG/RPG
[12:22:18] cars1dA > !

gabipaci: a neve után viszont ott van a [HUN] :U

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15864) Źşë' válasza r-chee (#15863) üzenetére


Źşë'
addikt

na ja :DD HUN, gondolom nem admin progi rúgta ki, autómatikusan, bár biztos képes rá

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15865) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Lóri Aki fent volt tsen zt tudja miért linkeltem be. Matecsavo barátomnál vagyok lanozgatunk. Az ő kis madara:):)

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15866) Źşë' válasza namenyicsavo (#15865) üzenetére


Źşë'
addikt

"állati" :D tud beszélni is? :)) gondolom elég funny lehet :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15867) Doki-HUN1978 válasza Kr/\toS (#15862) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Melyik részét találod sértőnek az általam leírtakban? :F

Nekem kéne visszafognom magam? :)

Nem nekem írogatnak, hogy nemkívánatos a "személyem" itt a fórumon...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15868) namenyicsavo válasza Źşë' (#15866) üzenetére


namenyicsavo
tag

Nem, még nem tud de szavakat meglehet neki tanítani.Csak még csipog:)

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15869) gabipaci válasza r-chee (#15863) üzenetére


gabipaci
addikt

Én sem szoktam felszólitani senkite, akit helycsinálás miatt kiteszek.
És ha csak ALT+TAB-ozok, előfordulhat simán, hogy csak a zászlót nézem.
Prefixe sem volt.
Bekönyvelem simán egy véletlennek.
Hidd el, résen vagyok :))

Más:
[link]
Lehetőleg költöztessük át a szervereinkkel kapcsolatos dolgokat oda.
Lehet, hogy pár embernek (itt is) szúrja a szemét, hogy szétoffoljuk a topikot.
Végül is nem vagyunk hivatalos PH! Team.
Ja, tedd be lécci a blogodba is.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15870) Airmiles válasza gabipaci (#15861) üzenetére


Airmiles
csendes tag

Köszönöm a felvilágosítást !

Bocsánatkérés elfogadva. Nem fogok messzemenő következtetéseket levonni természetesen.
Azt hogy angliában élek nem szoktam hangoztatni általában :)
Amit pedig Ricsi linkelt pont azért kérdeztem a CG-t mert pont akkor öltek meg vele nem tudom hanyadjára.Konkrétan a Lion gyerek. Csak tisztában akartam lenni a szabályokkal. Ennyi.

Nincs bajom senkivel ezért is írtam korábban, hogy nem is érdekel hogy ki volt, mert felesleges tudnom.

A téma részemről lezárva, ügy rendezve. Kösz!

Most jöttem le amúgy a szeróról egy nagyon jó meccs után, szóval keep up the good job srácok!

Üdv!

(#15871) Target78hu válasza Airmiles (#15870) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja az a lion csehű lődözött a cg-vel.. :W
Nekem az utsó menet most banga kemény volt és nagyon kevesen múlott ,hogy nem nyerünk :S ,pedig szanaszét c4-eztem meg pisztolyoztam megint akit s amit értem :D [link]

hkv.hu

(#15872) datango válasza Airmiles (#15870) üzenetére


datango
csendes tag

Sziasztok!

Nézegetem az elöző hozzászólásokat, és valóban elvből sértőnek találom , hogy a "nem magyar ip címűeket " kirúgjátok a hely miatt. Tapasztalatból mondom , hogy bátyám németországban él , tehát német ip címe van, és őt is érte már hasonló eset.

Jogilag ez szerintem perelhető dolog, vigyázzatok!

(#15873) F_Zolee válasza datango (#15872) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nagyon elszántnak kell lenni, hogy egy JÁTÉK miatt valaki perre menjen.

(#15874) sh1fty85 válasza Gonz0 (#15841) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Mindjáá osztom az észt etsém.. :)

Nah komolyra fordítva a szót: mcom villyog, villog, hangorkán... stb.. a legnagyobb baj, hogy ha hatástalanítod az csak 30 pont? lol mi az a 30 pont mondjuk ezt sztem nem gondolták komolyan a dice-s skacok sem.. + kb 12%-d van arra hogy ne lőjjenek szitává mert amit én legjobban utálok, hogy minden csipa csak erre vár.. s ha meghallják a "dalt" akkor elkezdik kempelni... (a többi meg ismerős)

Őszintén én nem nagyon szoktam hatástalanítani nem csak a k/d arány miatt hanem azért mert ennek is meg lenne a taktikája: pl.: Füstgránát.. komolyan mondom ez az a dolog amit hetente kb 1x látok.. senki se használja mert inkább tolja az arcodba a gl-t "mert attól leszek faszagyerek.." vagy nemtom... de azért mellettem szóljon, hogy amennyiben medic-kel vok akkor legalább alád fogok dobni egy csomagot ha elkezded hatástalanítani így legalább nehezebben fogsz meghalni... ^^

Ideális helyzet: amikor nekiugrok az mcomnak... 1. füstbe van.. 2.: látom, hogy vannak társak akik legalább fedeznek vagy csak próbálkoznak.. mert valljuk be nekiállsz egyedül hatástalanítani azt a xart... hát.. meg amúgy is hogy van az hogy az attacker kb.: 3 sec alatt "plantol" míg a védőnek kell vagy 10 másodperc? :W nem fair.. hát kérem alássan hol van itt az esélyegyenlőség.. ^^

"peace"

>imba< sh1fty_hu

(#15875) ADAM1337 válasza datango (#15872) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:C :DDD

(#15876) Źşë'


Źşë'
addikt

omg fennt voltam egy olyan szerveren ahol Rushban tiltott volt a tank... :D röhely... elbújtak Valparaisón a fák között és a lefutkosó embereket szépen leszedték, első körben támadó voltam, simán megvédték a helyet... én meg nem győztem bosszankodni :(((

kövben mikor ők támadtak simán lejöttek tankkal és le is szedték a 2mcomot - megkérdeztem mire fel merte használni a tankor, erre ő: sry elfelejtettem, ilyenkor tudnék belelépni a képébe az illetőnek!!!!! és mondanám neki mikor végeztem, bocsi nem vettelek észre, se**fej! Mikor beértünk a dombról az öbölbe kaptam agyhúgygörcsöt és léptem le a f*szba... ezeket a tiltásokat is azok találják ki akik nem tudnak mit kezdeni magukkal játék alatt, kvázi nem tudnak játszani!! lehet picit túlzok most, mert az is igaz h szarból nem lehet várat építeni, de ez a rushban no tank ez betett most nagyon :(((

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15877) Target78hu válasza datango (#15872) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Perelhető nem perelhető.. engem mondjuk bfbc2 ben (még) nem ,de bf2 (vagy UT) ben dobtak ki azért mert magyar vagyok -oszt akko' morr morr s go másik herver!
Ez a szerver (PH) meg a magyaroknak ad lehetőséget inkább játszani és ,ha köll hely egy földinek ,akkor meg valszeg nem magyart dobnak ki emiatt -ha nem így van keresztbecáfolnak úgyis az illetékesek.
De ez pl egy külföldi klán szerveren meg szó nélkül megy , épp rád bök és kick ,mert kell a hely a klántársnak... akkor ez mi tessék mondani ? :DDD
Kepeszthetnék ,hogy mé pont engem és hörögnék ,hogy ráuszítom a efbijájt s a szomszéd palotapincsijét :D

sh1fty85: Hát érdekes hozzáállás ,de persze mindenki úgy játszik ahogy kedve van :D
De pl jómagam párszor megfogadtam egy-egy menet alatt ,hogy nem megyek a ojjektívre (attack/defuse) ,mert az aktuális csapat k/d re hajt és to*ik rája ,de csak rövid ideig megy mert valahogy számomra a győzelem a cél.
Tehát ,ha befutok és megmurdálok ,de sikerült előtte defusolni vagy plantolni annál nagyobb öröm nincs ,mert lehet emiatt nem vesztünk éppen. Szóval kell ölni főleg a támadókat ,de sokan úgy vélekednek ,mint Te ,hogy segíted nézni az m-comot ahelyett ,hogy ténylegesen segítenél :) - ne vedd támadásnak csak fura számomra ;)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#15878) gabipaci válasza datango (#15872) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne nevettesd ki magad :))
Sokan túlértékelik ezt a dolgot.
A szabályokra is mondják, hogy nem hozhatunk, mert tilos.
Az sem tilos.
Amíg mi fizetjük a szervereket, azt csinálunk amit akarunk (kivéve pl statpadd, hacking, cheating, stb)
Persze mi ezt az azt csinálunk amit akarunk dolgot megpróbáljuk a közösségünk érdekei felé tenni.
Ezért van, hogy nem Magyarok vannak kidobva helycsinálás miatt.
De tudod mit? Perelj be.
Remélem nyersz :C

Logitech hardware tester

(#15879) datango válasza gabipaci (#15878) üzenetére


datango
csendes tag

Nem foglak beperelni, mert nem velem történt, de elmúltár már 18 ? :) csak azért kérdezem mert én csak tájékoztató jelleggel írtam le, erre te rámförmedsz ? :)
Valóban te hozod a szabályokat a saját/bérelt servereden, de akkor ezeknek a szabályoknak bizony fel kell lenni tüntetve... ezért mondtam a peres problémás dolgot. Mert ha feltünteted a játék szerver szabályai között hogy ha tele a server akkor a nem magyar ip címet kirúghatod, akkor nincs oka a vitának, viszont ha csak önszántadból kidobálsz embereket azzal jogszabályt sértesz :) ha szerver üzemeltető vagy nézz csak nyugodtan utána.

Persze ha ez nemzetközi problémává válik (server viszonylatban) az bizony veszélyezteti a serveredre nézve a "ranked" besorolást. jól tudom?

Tehát fel a fejjel! :)

(#15880) namenyicsavo válasza datango (#15879) üzenetére


namenyicsavo
tag

:D: Gabi elmúltár már 18 :DD

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15881) gabipaci válasza datango (#15879) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem akartam rádförmedni, bocs.

Rosszul tudod, semmiféle veszély nem fenyegeti a szerverünket nemzetközi szinte.
Igen, azt hiszem elmúltam már 18, de nem vagyok benne biztos, mert elittam az eszem :))
(ez vicc volt, 32 vagyok.)
A szabályzatunkban pedig fel van tüntetve, hogy helycsinálás miatt lehetnek kickek.
"(A Helycsinálás nevű szobában kérhető teli szerver esetén hely felszabadítása az ott lévő admintól.)" Bár régen ez kicsit bővebben volt megfogalmazva, r-chee, fogalmazd egyértelműre kérlek, ezzel is levédve a támadható felületet.

Viccet félretéve, nem nagyon érzem ezt bármiféle diszkriminációnak.
Valós veszély szerintem nem fenyeget.

Ui: de mondd ki is vagy valójában.?

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15882) datango válasza gabipaci (#15881) üzenetére


datango
csendes tag

Jó látni , hogy nem vagy 18 alatti :)
Előre is bocsánatot kérek , ha felvan tüntetve az véd mindenféle jogi dolgoktól.Tehát nem is kell róla többet beszélni :) A Jog az Jog §

[DA]Tango vagyok miskolcról.

(#15883) BandiHUN válasza datango (#15879) üzenetére


BandiHUN
veterán

NO ez a legviccesebb dolog,amit mostanában olvastam...Játszottál te már multit korábban szervereken?Amióta lehet szervert bérelni,azóta van az,hogy az admin azt tesz ki,akit akar,ha ő játszani akar,sőt akár jogellenesen válthat pályát is,avagy újrakezdetheti az adott kört is a piszokja,bizonyám...
És egyébként én adok 99%-ot,hogy az admintársaim is 20 kivárják a szabad helyet inkább,örülve,hogy jó sokan játszanak,minthogy helyet csinálnának maguknak,de pl.én még sosem kickeltem hely miatt embert.
Pedig én sem tudok túl sok időt játékkal tölteni,tök jogos lenne,hogy hogyha van egy órám gémelni néha,akkor nem akarok a fizetett szerveren negyedórát refreshelgetni.
Egyszerűen elképeszt néha,hogy az emberek mennyire félretájékozottak tudnak lenni,hogy mennyire egyoldalúan képesek nézni a dolgokat,és szűrőzni a nekik megfelelő infókat,a többiről tudomást sem véve...
ÉS ez alapján,ahogy irsz,nyugodtan mehetsz legközelebb olyan szerverre,ahol örülnek a "jogászkodásodnak",van 6000 másik,nagy a világ,tök felesleges volt ezért beregelned,hogy jól megmondhasd,mert A KUTYÁT NEM érdekli,mit hordasz itt össze.
Menj,pereld a Dice-t,miért vágnak ki maguktól a szerverek,miért lagol,stb,avagy miért kell a drága userekből pár ilyen marhának,mint mi,plusz PÉNZT,IDŐT,TÜRELMET áldozni,hogy az átlagemberek játszhassanak.
És tudod,sokan inkább megköszönik,hogy megtehetik,hogy felmenjenek és jó meccseket toljanak ezen a k...ög adminokkal teli szerveren.Neked nem muszáj,csinálj nyugodtan egy jobbat :R
Egyébként a PH-s arcok átlagéletkora 25-30 év,megsúgom.Én pl.31 vagyok,jópáran,pl.Gabipaci is,családos,gyermekes ember.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15884) Doki-HUN1978 válasza BandiHUN (#15883) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Lorenzo a szokásos szűkszavúságával válaszol... :D

(Bocs Lorenzo :R )

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15885) datango válasza BandiHUN (#15883) üzenetére


datango
csendes tag

-Azért az admin se isten :)
-Ha a kutyát nem érdekli akkor te miért válaszoltál vissza az üzenetemre, mellesleg "gabipaci" nak irtam :)

...

(#15886) gabipaci válasza datango (#15882) üzenetére


gabipaci
addikt

LoL, Lorenzónál most borult ki a bili.
Ne vedd magadra, csak elég sokan támadnak bennünket.
Most pattant el a cérna.
Nekem Tegnap, de egy másik fórumon.
Szóval sokak szerint full bénák vagyunk, de a számok minket igazolnak.

Várunk a szervereinken, ha van kedved.

Amúgy az admin az Isten, mert lezárja az ügyet egy ban-al, és kész.
De ez nálunk azért nem így van.
Ezt nézd át.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15887) sh1fty85 válasza Target78hu (#15877) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Target78hu: Nézd nem veszem támadásnak hö.. Értve vagyok ^^ Ha már olyan "parpikás" a hangulat akkor hadd írjam le, hogy egyetértek azzal, hogy a játékosok nagy % sztem k/d-re hajt.. K/d huszár? Miért baj? Én is szeretem azt, hogy jó a k/d-m most egyelőre csak 1.52 de lesz ez még így se... ^^ Viszont amit nem értek 10-ből 6 esetben az történik, hogy 4-5 ember is ot van az mcom körül.. és aztán valahogy csak felrobban? Hogy a picsbe kérdezem? s akkor miért menjek oda még 5-6. szerencsétlenkedni.. azt már nem inkább szerzek még 3-4 killt... ;]

Nah de ez egy csapatjáték így hidd el ha megvan a csapat, (vagy legalább squad) akkor 100% alázattal állok a feladathoz s inkább hatástalanítom az mcomot... (vagy legalébb is megpróbálom...) csak hát ez ügyben nagyon pesszimista vok...

Perelhető nem perelhető off-ra meg csak annyit.. hogy a szerencsétlen jogász miért nem tud kikapcsolni amikor ez egy JÁTÉK csak vazze.. miért kell ez...

>imba< sh1fty_hu

(#15888) BandiHUN válasza Doki-HUN1978 (#15884) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja...mit tegyek,ha kikivánkozott...de legalább próbáltam leirni mindent,megspórolva pár tiszteletkört,5 hsz-ben se lett volna jobb.

Datango:
Egyébként nem Isten tényleg az admin,de jár kötelességekkel és jogokkal is a dolog.Mindenkinek nem lehet a kedvében járni,igysincs visszaélve semmivel,mondhatni az adminok saját kárára megy a dolog.
Nem kickel,pedig fizet,játék helyett foglalkozik az userekkel,stb.
És mint bármilyen más ember,követ el hibákat is,sőt akár önmaga vét a szabályok ellen,hogy egy jó helyzetet kihasználjon,cserébe másra sem ugrik rá minden ellőtt guszti miatt,rossz helyről elkövetett kill miatt.
Máshol pl.szelektálnak pontra vagy szintre,az mégrosszabb szerintem.És mondom,irtó ritka a helycsinálás eleve,tudtommal.
Tényleg no offense,peace :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15889) Źşë'


Źşë'
addikt

olyat lehet csinálni h az explosive dmg-t visszább venni? fenn voltam egy másik szerón, ott meg az volt leredukálva a béka segge alá, T90el alálőttem egy embernek és alig halt bele!!!! :D faházban benntvolt rálőttem mutatta a sebzést és semmi halál :o, akk c4et rádobtam háztetőtől a célszemélyre, semmi.... meg sem érezte! ezt megpróbáltam egymás után 3x, hátha game bug, de nem... csak néztem (am nem hc volt) mégis a browser megtalálta hcként, furmányos!

ja meg volt egy funny dolog -.-, kilőttek én meg pont akkor szálltam volna bele a tankomba vissza, mert előtte repairoltam, gyerek kiszed én meg megnyomtam az enter veh, és hangyás lett a kép mondom wtf :F azt akkor látom h kiszedett, és elvette a tankomat, azt ő meg vitte tovább, és láttam kamból h mit művel vele :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15890) datango


datango
csendes tag

oké, nincs semmi gond :)
nem haragszom én meg senkire, főleg most 1 üveg malibu-coca cola után :)
---
Az igazság az , hogy megvettem a játékot nem is olyan régen, és játszottam már egy párszor vele, nem is tom milyen servereken :) mert van amikor kerestetem a servereket és kiakad szerintem a rooterem, mert nem talal servert, elvileg kirja hogy az EA serverről lecsatlakozik... de elmegy a netem is olyankor :) Szerintem a régi SMC rooter az oka, de az internetszolgáltatóm pedig aztmondta, hogy csak ezzel a régi fajta rooterrel megy az internet megosztás :P

---

Köszönöm szépen a serverre való meghívásotokat, igérem amint betudok menni ellátogatok felétek! :))

szerk:
megnéztem a linket amit adtál gabipaci és akkor ide leírom , a játék beli nevem "[DA]Tango", itt a fórumon pedig "datango" vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#15891) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

... hog-hogy rátaláltam a másik "fórum"-ra ahol a balhé zajlik.. tök röhej.. nah kb. ezért nem topicolok már vagy 2005 óta.. bf2 óta ue megy s nem értem, hogy ezek az emberszabású egyének mit élveznek benne.. nyilván a kisebbségi komplexusokat ott ki tudják tölteni.. s a sok birka meg.. ááh rátok hagyom... sztem foglalkozzatok inkább a az általatok elért sikerekkel és eredményekkel... A legjobb magyar srv meg a PH! :K

eszembe jutott a hippi-korszak jelmondata "szeretkezz ne háborúzz" lol ez mekkora ***** már egy bfbc2 topicba ^^ hahaha

>imba< sh1fty_hu

(#15892) Musa99 válasza datango (#15890) üzenetére


Musa99
csendes tag

pont ez a gondom volt nekem is szintén SMC firmware update és tádáám:D

(#15893) ciry


ciry
őstag

Nem nagyon olvastam végig a hsz-eket, mert játszottam, és sikerült egy ilyet tankolnom [link] [link]
Nem nagyon mozdultam az m-comra, bocs :N
A végén nagyon ügyeltem, hogy meg ne haljak :DD
Pufinak megigértem a nemezis pint, meg is lett

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15894) BandiHUN


BandiHUN
veterán

[21:47:03] gerkon-ultra > geci csalok
[21:47:07] bonat > lulu
[21:51:00] CR|CK - gerkon-ultra > SZADRA VIGYAZZ LEGYSZIVES
[21:51:13] CR|CK - GERKON-ULTRA > SZADRA VIGYAZZ LEGYSZIVES
[21:51:42] gerkon-ultra > m r utolag mondod te fasz
[21:51:54] joke(HUN) > ?
[21:52:42] gerkon-ultra > erre lvezel te k cs g?
[21:53:12] gerkon-ultra > idiota

Az élet árnyoldala,avagy amit sokan nem látnak játék közben...
Ez pl.épp friss a 2-esről.Nehéz az élet.Avagy az elkényeztetett avagy buta ember jajkiáltásai :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15895) bonat válasza BandiHUN (#15894) üzenetére


bonat
senior tag

lulu
:)) :DDD

(#15896) gabipaci válasza BandiHUN (#15894) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, és utólag is adtam Neki egy hét bant mindkét szeróra.
Bár az ilyennek véleményem szerint mehetne full kitiltás is, úgysem változik.

Lorenzó, a jövőben az ilyen idézeteket valamennyire csillagozd ki, mert Neked lehet bajod belőle, tulajdonképp Te írtad ide be.

Logitech hardware tester

(#15897) BandiHUN válasza gabipaci (#15896) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R jogos...nem is szoktam ilyesmit,csak most ez témába vágott pont.
Hogy néha mik vannak a "jólnevelt" emberek mellett,hogy ne csak az admin extra jogai legyenek emlitve,hanem az ilyenek kezelése is,és tanulságos,hogy egy ilyen emberrel szemben is milyen hangnemet üt meg az admini figyelmeztetés,mielőtt többen farkast kiáltanának a ph-s adminokra.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15898) Źşë' válasza BandiHUN (#15894) üzenetére


Źşë'
addikt

ne beszélj csúnyán, és NE KIABÁLJ :D csak vicceltem) :)) ezeken jókat tud derülni az ember sokszor :DDD -> lulu :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15899) bonat válasza Źşë' (#15898) üzenetére


bonat
senior tag

lulu

:DD

(#15900) gabipaci válasza BandiHUN (#15894) üzenetére


gabipaci
addikt

Lol, ékezet nélkül ez a Magyar nyelv...
Az első sor után azt kellett vona írni:
Ja, ha csalsz, akkor ban... :DD

szerk: ezt a lulu dolgot nem értem :F

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.