Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) gabipaci válasza madgie (#15500) üzenetére


gabipaci
addikt

3. psszt, csöndben maradok, mert megigérték, hogy patch után korlátozni fogják. De mivel úgysem bírom, szólok az adminnak, hátha olvassa, és csinál valamit vele...

Logitech hardware tester

(#15502) madgie válasza gabipaci (#15501) üzenetére


madgie
titán

4: ott hagyom a szervert, és keresek olyat, ahol nem lőnek pofán rakétával félpercente ;]

(#15503) Gonz0 válasza madgie (#15502) üzenetére


Gonz0
tag

5: váltok sniperre 12x-es zoommal, belövöm a spawnpontjukat és lelövöm 25x spawn után rögtön.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15504) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Amúgy CS után ez teljesen más. Ott Sniperrel lehet rántani, itt egyáltalán nem lehet, mert van egy kis idő, amíg a golyó utazik. CSben a célzás is sokkal könnyebb, egyáltalán nem olvadnak bele az emberek a környezetükbe.
Szóval CS után ez teljesen más, jóval összetettebb.
Az egyetlen baj, hogy ez az összetettség jóval profibb megvalósítást igényelt volna. Pl szikla mögött, ház sarkánál stb kempel a sniper és hiába lóg ki, nem találom el a kilógó testrészt, sokszor a fejét pl.
Valamelyik este egy medicet a glock szerű kp-al 10 szer lőttem hátba (vérzik de nem sebződik esete) és utána még ment. Aztán nagy nehezen megkéseltem... :U

[ Szerkesztve ]

(#15505) Joe-T válasza ciry (#15493) üzenetére


Joe-T
tag

Nagyon úgy néz ki! TS-re nem jött föl este így beszélni nem tudtunk vele!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15506) gabipaci válasza Gonz0 (#15503) üzenetére


gabipaci
addikt

Ő meg szól az adminnak, és mivel nem volt látható előzmény, Te leszel kirakva.
Idáig csak a 3-as és 4-es a jó megoldás.
Bár a 3-as igényel némi ráfordított időt.

Logitech hardware tester

(#15507) namenyicsavo válasza Joe-T (#15505) üzenetére


namenyicsavo
tag

Én úgy emléxem feljött olyan éjfél fele

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15508) mackosajt válasza madgie (#15500) üzenetére


mackosajt
addikt

Mivel Paci meg te lefoglaltad a 3-4-est, más meg az 5. így legyen

6. XY légyszi a CG-t járműre használd, ne emberre állandóan.

És Minő meglepő, Tibi erre képes volt váltani nekem már nem 1x.

Ellenben ha folyamatosan azt olvasom valakitől, hogy CG noob, tanulj meg célozni te CG láma.. szerinted?

1. nem sg.hu, hogy hagyjuk elvadulni
2. r-chee blogjában van egy erre utaló rész, ami indulás óta benne van.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15509) Gonz0 válasza gabipaci (#15506) üzenetére


Gonz0
tag

Fura, hogy nem szokott hirtelen eltünni a fél támadó csapat Port Valdezen és Isla Inocenten, ahol folyamatosan az megy amit 5. pontban leírtam (e.g. a csipák bekempelik a védők spawnpontjait). :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15510) madgie válasza mackosajt (#15508) üzenetére


madgie
titán

Fenéket. Kérdeztem már ingame, hogy CG-vel lehet emberre lőni? Válasz: lőjj nyugodtan. Erre én: mert rám folyamatosan lő XY, másra is, átlag félpercente estem/keltem a rakétától. Admin intézkedés tíz percen belül: semmi. Addigra már a CG pajtinak társa is akadt, ketten lőtték az áldást. Ja, kösz. Átmentem egy német szerverre és összelőttem kábé hármas K/D-t, hol nyertünk, hol vesztettünk, de nem patkánykodott be senki a bázisra, nem rakétáztak folyamatosan emberekre.

Ezzel nem a Sun szervereket szidom, sőt. Máshol is vannak idióták. Ilyenkor ott hagyom az adott szervert, kész. Az admin sem figyelhet mindenre, sőt, néha szeretne ő is játszani :)

(#15511) Joe-T válasza namenyicsavo (#15507) üzenetére


Joe-T
tag

Én úgy fél tizenkettő körül léptem le, de addig nem volt TS-en!
Beszéltetek vele?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15512) Joe-T válasza mackosajt (#15508) üzenetére


Joe-T
tag

És Tibi mire váltott? RPG-re? :K

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15513) Zsozsooooo válasza namenyicsavo (#15507) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Mindenre igen, voltam TS-en is többször is és Jcsr-ben is vagyok . A többit TS-en... véleményem szerint meg kéne beszélnünk a pályákon a határokat, vállalom a megszerkesztésüket csak annyit kéne megbeszélni honnan hova meddig lehet kilőni védőként ? Ezt ugye érdemes lenne még most hogyha a pach itt van akkor azt már csak be keljen állítani.

(#15514) bonat válasza madgie (#15510) üzenetére


bonat
senior tag

Én azt nem értem ezekből a CG-s mizériákból....hogy ha CG-vel tilos emberre lőni.......
akkor mért nem mondjuk azt globálisan hogy RPG-vel, CG-vel, AT4-el tilos emberre vadászni.

Mert én személy szerint ...mivel mindíg azt mondják h CG-vel tilos......(meg nagyobb a távcsöves nézőkéje és nekem alapból sem tetszik....)
-de én bevallom RPG-t használok előszeretettel emberre..meg házra..tankra

Szóval azt nem értem h a CG...miben különbözik a másik 2 vállról indíthatóstól!

(#15515) Joe-T válasza mackosajt (#15508) üzenetére


Joe-T
tag

Mivel 1-től 6-ig már minden lehetőség foglalt én társulnék a 7.-el!

7. Ha a gépeden van egy nagy piros gomb, akkor azt nyomd meg Tibi, mert az indítja az atomot! :DDD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15516) Gonz0 válasza Joe-T (#15515) üzenetére


Gonz0
tag

Mint ez? :))

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15517) Joe-T válasza bonat (#15514) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem semmi gondom nem lenne, ha látok a kezében vagy a kezedben (ha használod te is a rakétavetőket) más fegyvert is (alkalomadtán azzal is szedtek le), de az egy kicsit összeráncolja a homlokom, hogy csak CG-vel lő mintha más fegyver nem is létezne a játékban!
Én mással még Tibit lőni nem láttam! :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15518) Target78hu válasza bonat (#15514) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az AT4 -et nem használják ált. ,mert nehezebb célozni ill. nem lehet ellőni és elbújni ,asszem megvan a következő mazopista fegyóm :D

hkv.hu

(#15519) Joe-T válasza Gonz0 (#15516) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet ezt kérte karácsonyra! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15520) Gonz0 válasza bonat (#15514) üzenetére


Gonz0
tag

A cg sokkal gyorsabban repül, általában nincs időd átugrani mint az rpg-t. Egyébként meg nagyobb a blast radius-a, szóval nem kell vele olyan pontosan célozni, elég ha csak kb a célpont közelébe lövöd.
Ezt a két tulajdonságát ellensúlyozza, hogy jármüveket legalább alig sebzi, tehát azok ellen semmit se ér. Ebből kifolyólag lehet tudni, hogy ha valakinél CG van akkor azt nem jármű ellen hozta. Ezért is nem értem, mi értelme rászólni, hogy jármű ellen használja, hiszen nem arra való.

Szerk. Target:

Az AT4-nek a legkisebb a blast radiusa mind közül kvázi gyalogos irtásra alkalmatlan. Főleg ezért nem viszi magával senki. Egyébként azt is lehet irányítatlanul használni. Ha elveszed a célzót a szemed elöl akkor mint az rpg repül tovább. Szóval ott is elbújhatsz miután kilőtted, csak kicsit gyakorolni kell.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15521) Joe-T válasza Target78hu (#15518) üzenetére


Joe-T
tag

Felejtsd el Target, te már így is túl jó vagy csipaként! :DDD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15522) madgie válasza bonat (#15514) üzenetére


madgie
titán

Félreérted. Nem az a gond, ha alkalomadtán kinyírsz valakit vele, mert úgy jön ki a lépés. Az a gond, ha folyamatosan csak emberre használja valaki és az orra előtt lévő tankot meg b*szik kilőni vele (vagy a társainak utat vágni a házon keresztül). És van egy olyan tulajdonsága a CG lövedéknek, hogy baromi gyors a másik kettőhöz képest, ergo esélyed nincs kitérni előle (hacsak nem nagyon távolról lő).

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én soha nem CG-ztem. Sőt, emberre is lőttem vele. De nem 24/7, nem arra használtam, hogy a K/D arányomat növeljem (gyanítom, hogy ezért szeretik sokan). Ezek a fegyverek elsődlegesen járművek ellen valók, persze lehet emberre is lőni vele, csak elég erős hendikep, kvázi az alig négy éves keresztfiam is tud CG-vel ölni, nem nagy kunszt. Vegye elő az AT4-et, ha olyan nagy fiú. Lassabb is a lövedék, irányítani is kell kilövés után, ahhoz már érteni is kell valamit, nemcsak kvék-módra ugrálni, meg küldeni a rakettát kifele a csűbűl :D

(#15523) bonat válasza madgie (#15522) üzenetére


bonat
senior tag

értem már akkor

(#15524) Joe-T válasza Gonz0 (#15520) üzenetére


Joe-T
tag

Jármű ellen amúgy sem használja az említett emberke! Már írtam, ott ált a ellenfél tankjától nem messze, de az valahogy nem vonzotta őt, hogy esetleg arra lőjjön! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15525) ciry válasza zack (#15495) üzenetére


ciry
őstag

Majd összevetem az eredményem a tiéddel, kíváncsi leszek, hogy az alap 4 mag mit mutat 4.4 ghz-es biturbóval szemben.
Az azért látszik, hogy így se tudja kiszolgálni rendesen a videókártyád.
Ati-s driver probléma is lehet, hogy más Ati-s is küszködik-e ilyen jellegű hibákkal.
Egyébként meg tőlem laggolgass csak.

mackósajt: emlékezhetnél, hogy mennyit vaciláltam a konfigon annó, míg letettem a voksom a jelenlegi mellett(1-2 dolognak utánajártam). Hozzátenném gyorsan, direkt a BC2-höz vettem a procit, így kijelenthetem: ár/teljesítmény arányban az Athlon II. X4 620 volt a legjobb vétel amit Pufajkás gépébe tettünk(26 volt).
Én is csak ezért vettem ezt a sokkal drágábbat, mert volt pénzem és mert féltem a Athlon II-es proci L3 cache hiányától(Q szériás Intelekben szintén nincs).

madgie: szabad használni a cg-t, ez van.Én kértem, hogy az rpg-t meg az irányítós rakétát engedjük csak, de egyedül maradtam a véleményemmel(lévén, hogy nekem meg van a platina és ez másokat megakadályozna a megszerzésében), így 10 perc játék után egy magyar kedvéért egy másik magyart nem rakhatok ki.
Meg kell várni a patchet.

Joe-T: lő az azért mással is.

Spawnrapelni márpedig oszagokban járó embereket nem lehet.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15526) bonat válasza Joe-T (#15524) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :DD
az ilyet úgy....... :W :W :W

(#15527) madgie válasza ciry (#15525) üzenetére


madgie
titán

Ok, értem én. ezért mondtam, hogy ha egy órácskám van játszani, akkor egyszer megkérdem az admint, ilyenkor mivan. Ha marad a csóka, akkor én megyek máshová, ennyi. Nincs időm könyörögni, meg kivárni, ha csak ennyi időm van egy nap lövöldözni :)

(#15529) ADAM1337 válasza madgie (#15527) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha kevés időd van akkor conquestez 16v16-ban az elég pörgös kevesebb frag meg pont, de pörgösebb.

(#15531) Musa99 válasza Barcageri (#15530) üzenetére


Musa99
csendes tag

Nah most már erre tényleg kiváncsi vagyok :DD

(#15532) Joe-T válasza Barcageri (#15530) üzenetére


Joe-T
tag

Érdekes hír, én már nem hiszek senkinek, majd amikor már települt a gépemre, akkor már biztos, hogy itt van! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15533) Jazzy válasza Barcageri (#15530) üzenetére


Jazzy
tag

Azért még mindig szkeptikus vagyok, majd akkor hiszem el, ha elindult a letöltés... Kiváncsi leszek, hogy a javítás után milyen hibák rontják tovább a játékélményt... Kicsit pesszimista lettem az elmúlt hetekben... :((

J@zzy

(#15534) gabipaci válasza Barcageri (#15530) üzenetére


gabipaci
addikt

Link?
Mert én csak ezt tudom: [link]
és itt más van, de ez 18 órával ezelőtti bejegyzés.

Logitech hardware tester

(#15535) Joe-T válasza Jazzy (#15533) üzenetére


Joe-T
tag

Pedig milyen szép és jó volt a béta, azóta egy kicsit mintha rontottak volna a játékon a DICE-s srácok! Vagy csak mi vagyunk nagyon BC2 fanatikok?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15536) mackosajt válasza Joe-T (#15512) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát már volt szerencsém megérezni a type88-át, a bicskáját, abakan, stb.-t.

Kicsit túl van ez spilázva...
Én mióta megy itt a nagy rinya, CG helyett RPG-t tartok magamnál, de ha kifogy a pp2000, és nincs idő tárazni, vagy tankra próbálom állítani a tracer segítségével, de beugrik elém valaki, hát biztos hogy elpukantom az RPG-t, mert fegyócsere tovább rontja az ilyenkor amúgy már eléggé csekély esélyeimet. HA bejön, tárazom az RPG-t, ha a cél megvan arra folytatom, ha nincs, váltok pp-re.

Peccs után meg majd meglátjuk, hátha lesz opciós lehetőség a procon-ban.
Ezt a pár napot (remélem, hogy még annyit se, nem tom, most mi a legfrisseb infó peccs terén) már csak ki lehet bírni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15537) namenyicsavo válasza Joe-T (#15511) üzenetére


namenyicsavo
tag

Én beszéltem vele most is fent van :)

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15539) namenyicsavo válasza Barcageri (#15538) üzenetére


namenyicsavo
tag

Szia ezt az infót honnan szedted?

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15540) HS 2142 válasza Barcageri (#15538) üzenetére


HS 2142
őstag

A további halasztások mostmár elkerülhetetlenek, tehát számítsatok arra, hogy a következő patch Novemberben, a Vietnam kiegészítővel egy időben jelenik meg.

"A további halasztások mostmár elkerülhetetlenek"- ezt nem értem hogy gondolják

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#15541) medvezsolt válasza Barcageri (#15538) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ne szivass már minket, Novemberben?:)) ...Azért az kicsit durva lenne, az szerintem csak vicc ott.
Ez az igazi kijelentés:
There will be no PC patch this week, Kalms is on the case.This pushes our release to Monday next week as long as all goes well with QA/Steam.

Vagyis Jövő Hétfő.
De ha Hétfőn nem lesz itt ,akkor lehet hogy tényleg November lesz belöle:))

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15542) Joe-T válasza medvezsolt (#15541) üzenetére


Joe-T
tag

Már lassan-lassan úgy is itt van november, minek kapkodjanak vele!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15543) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Minek mondanak olyan dátumot amit nem tudnak betartani, steam miatt, már megbocsáss de azt oldják meg később miért nem tudják kiadni a nem steamest, garantálom hogy az már kész, vagy szimplán megy a szarkavarás.
Az hogy novemberbe jönne én megtenném hogy az új moh-t nem veszem meg (mondjuk kalap szar szóval nem nehéz ellen állnom) bár sok elvetemült tuti megveszi és azzal is kaszálnak és azt se fogják támogatni. Fel kéne énbredni hogy az ilyet ne támogassuk az mw2-re is megvették 15 eurorét a 3 új mapot ahelyett hogy leszarták volna, képtelenek ellenállni a szarnak meg hogy lehúzzák őket :U. Pedig milyen meglepő volt hogy még betahoz is jött akkor frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#15544) Jazzy válasza Joe-T (#15535) üzenetére


Jazzy
tag

Nem gondolom, hogy mi lennénk fanatikok. Elemi hibák vannak a játékban, amik javításánál az előtte teljesen jól működő dolgokat is lerontják (pl.: kés).

J@zzy

(#15545) Joe-T válasza Jazzy (#15544) üzenetére


Joe-T
tag

Így kell várból sz@rt építeni! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15546) Jazzy válasza Joe-T (#15545) üzenetére


Jazzy
tag

Jaja... :W :W

Srácok hagyjuk már ezt a hangulatkeltést, honnan van ez a novemberi infó, mert semmi alapja nincs. Eredetileg is arról volt szó, hogy vagy szerdán, de legkésőbb az azt követő hétfőn kijön a patch...

Szerk.:

Szerintem az csak arra vonatkozik (sajnos itt a melóhelyen nem tudom megnyitni a linket) hogy ezután további javítás csak novemberben várható legkorábban...

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#15547) Joe-T válasza Jazzy (#15546) üzenetére


Joe-T
tag

Én a patchel kapcsolatos datumok szempontjából gabipaci infóját hiszem el inkább!

Már arra sem emlékszem hány hónappal ezelőtt volt a legutóbbi "javítás"!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15548) Gonz0 válasza Jazzy (#15546) üzenetére


Gonz0
tag

Rosszul emlékszel. Eredetileg arról volt szó, hogy ~ 2 hónappal ezelött jön ki a patch... :W

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#15549) Doki-HUN1978 válasza BalaNce87 (#15543) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Teljesen igazad van...
A MOH-át én sem fogom megvenni.
Nem fogok kéthavonta tízezrekért játékokat venni, de még ha tele lennék akkor sem tenném, főleg nem ilyen félkész szarokat.

Ezek után, ha kiadnak egy épkézláb játékot -amire igen csekély az esély egyre inkább úgy látom- majd akkor adok érte pénzt, addig nem.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15550) madgie válasza Gonz0 (#15548) üzenetére


madgie
titán

Sebaj, lökdössenek csak afelé, hogy eladjam a francba az egész sokmagos, sokgigás, nagyhangú, zajos PC-t, oszt vegyek egy ócsó HTPC-t, ami a játékon kívül (ami számomra most csak a BC2-t jelenti) mindenre elég :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.