Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16051) Źşë'


Źşë'
addikt

dejó, sdm ben voltam mire a kép megáll, és kilép a a játékból, mondhatni marha élvezetes, már régóta nem volt ez a hiba :/

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16052) Neoteric válasza bonat (#16047) üzenetére


Neoteric
addikt

ja csak azt írtad hogy fullHD ba is jó neked, minimum 40 fps :F
1280-ba oké..

GTX275-nek elég kéne, hogy legyen a 3.6ghzes core2duo, nem? mármint nincs procilimit?
Csakmert pl CoD2 elég rosszul fut. Berakom maxfpst 250-re, erre 200 és 250 közt ugrál, és tisztára laggolok, kb mint mikor töltök le vmit játék közbe, holott semmi nem megy és a pingem is 10-20 körül van. Ugyanez a game 8800GTS 512-vel vígan ment fixen 333on is akár. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#16053) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Ajánlottatok egy kisebb fős srv.-t hogy próbáljam ki.. háát. fel is mentem.. nem hazudok amikor azt írom, hogy kb. 5 percig bírtam.. és egbyen csatlakoznom kell az előttem szólóhoz a 7th skacok tényleg nagyon leadták a színvonalat.. Gl+ Cg ennyi sztem a játék nem erről szól és nem is erről kellene hogy szóljon

peace

A PH privilégiuma továbbra is megmarad! A magyar srv-k meg.. Ez van

>imba< sh1fty_hu

(#16054) F_Zolee válasza sh1fty85 (#16053) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is játszottam egy-két 7th arcokkal. Valóban mesteri szinten akarják űzni a gl-t. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Valahol megbújva csak gl-re töltve várták az embereket.

(#16055) v!ct0y válasza Neoteric (#16052) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mire nem elég a 200fps ?
Lehet van egy kis procilimit mert nekem vígan 60-70 el elmegy igaz dx9 be :)

(#16056) saguaro válasza F_Zolee (#16054) üzenetére


saguaro
tag

Pontosan, emiatt szóltam én is nekik.
Ráadásul egész szerveren 4-en voltunk, nem 32-en... :(

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16057) creedszl


creedszl
aktív tag

jujjj de izgi már csak egyet kell aludni a patchig :C :DD :DD

Hulligaaan

(#16058) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma volt egy vicces köröm sírtunk ts-en a röhögéstől kb. ciry-vel.

(#16059) Zolás válasza creedszl (#16057) üzenetére


Zolás
addikt

Csak nehogy elkiabáld ezt a patch dolgot :DDD
Amugy egy vicc jut róla eszembe: Két drogos beszélget Husvétkor a diszkóba-Figyelj tesó már csak kettőt alszunk és itt a karácsony :DDD ;] ;] ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16060) F_Zolee válasza Zolás (#16059) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na ja. De a végén egy újabb sztrájk léphet életbe és az egy napi meló elcsúszik 2 hetet is.

(#16061) Target78hu válasza ADAM1337 (#16058) üzenetére


Target78hu
aktív tag

úristen :D

hkv.hu

(#16062) Neoteric válasza v!ct0y (#16055) üzenetére


Neoteric
addikt

Most hadne kezdjük már el megin a "kell-e többszász fps quake3as motoros játékokban" című vitát, mert ezt már 73 topikban ki lett vesézve csak a PH!-n..
De mondom, nem aza baj hogy nincs 250, hanem hogy a 200al olyan a kép mintha lenne kb 10-15, vagy mint mikor laggolsz a magas ping miatt.
Ha elengedem az fps korlátot, akkor felmegy 400-600ra, de laggol akkor is, vagyis akad, mert a ping az normális, szal nem a nettel van a baj. :(
Na mind1, ez nem eza játék, szal off vége. (azért ha netán valaki tudna rajtam segíteni azt megköszönném :) )

PSN: ne0teric_sAN

(#16063) gabipaci válasza saguaro (#16056) üzenetére


gabipaci
addikt

Azt megkérdezhetem, hogy mi értelme volt a prefixednek?
Mint biztosan értesültél róla, a szerverünkön nincs helye káromkodásnak, ebben benne van a prefix is. Már a solider neved is kicsit necces, de azt még elviselem.
Viszont nem fogom elnézni az ilyen fajta megnyílvánulást.
Kérlek változtasd meg valami értelmesre.
Tudod, hogy az ilyesmiből nem engedek.

Logitech hardware tester

(#16064) saguaro válasza gabipaci (#16063) üzenetére


saguaro
tag

Sajnálom, meg fogom változtatni, csak kell keressek valami jó hangzatos klán nevet. :B

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16065) gabipaci válasza saguaro (#16064) üzenetére


gabipaci
addikt

PH!
Nem jó? :))

Logitech hardware tester

(#16066) ciry válasza ADAM1337 (#16058) üzenetére


ciry
őstag

Jaja, ahhoz képest, hogy valaki megigérte nekünk a bökőt :D
Nemmondommegki :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16067) ADAM1337 válasza ciry (#16066) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én se mondom meg de 3x legalább benne volt a videón. :DDD

(#16068) saguaro válasza gabipaci (#16065) üzenetére


saguaro
tag

Túl egyszerű. :B

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16069) sh1fty85 válasza ADAM1337 (#16058) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Te már letölthetted az új patchet vagy mi? :) Szép Grat.. 1 hét alatt nem gyűjtök össze ennyi dögcédulát..

>imba< sh1fty_hu

(#16070) Fortissimus válasza saguaro (#16064) üzenetére


Fortissimus
őstag

es Te leszel egy 1 szemelyes klan? :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16071) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Skacok,mivel elpusztult végleg a Razer Lachesisem(szenzorhiba...),kellene helyette egy új rágcsáló,ki mit javasol?Jelenleg ami tetszene,az a Deathadder V2(passzol a Razer alakja a kezemhez...),de gondolkodtam pl.a Roccat Krone-n és a Gigabyte GM-M8000X -en is,de szivesen fogadnék tippeket...ami viszont nemgyerebe,az a Logitech MX-518 pl,az ilyen "gömbölyű",domború gombú egerek nem fekszenek,nagy lapát kezem van,ezértis jó a Razer az ujjtartós gombjaival,stb,a Logitechek gömbölyű alakja nagyon kényelmetlen...
Tehát ki mivel tolja,mit javasol?FPS-fun vagyok,medium szenzivel,1200-1600DPI-n használom az egeret,igaz jól jött eddig a Lachesis fokozatmentes DPI-je...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16072) saguaro válasza Fortissimus (#16070) üzenetére


saguaro
tag

:K

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16073) ADAM1337 válasza sh1fty85 (#16069) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Új módszer alapján késelek engem is nehezebb eltalálni okoska gyakorolja, de neki még annyira nem jött össze.
Kengurukor a neve. :)
Most számolom hogy 26db volt igen nem egyszerű téma volt, a többi mine-al meg submachine-al jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#16074) csana válasza BandiHUN (#16071) üzenetére


csana
senior tag

Nálam a Deathadder-t 3X kellett cserélni 2 év alatt, mert meghülyült a görgője. A 3. DA-n is előjött a görgős ugrálás, de akkor már lejárt a garija.

(#16075) ciry válasza ADAM1337 (#16073) üzenetére


ciry
őstag

Látod milyen szemétláda vagy, csak elkottyantottad :DD
Én azt hittem, hogy valami tornász olimpikon ugrabugrál előttem, de aztán lebukott :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16076) ADAM1337 válasza ciry (#16075) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hopsz kicsuszott. :B

(#16077) Źşë' válasza Neoteric (#16062) üzenetére


Źşë'
addikt

v-sync be van kapcsolva? magas fps-eknél előjönnek un képhibák, mivel nincs szinkronban a képfrissítés a leadott képkockákkal. Igaz én is épp ilyen gonddal küszködök qliveban, megvan a fix 125fps em de valami miatt szaggat a kép, rossz mert lehetetlen célozni az amúgy is érzékeny sensel.

egy tipp egy sráctól a qlive topikból

(#16071) Lorenzo9: épp most buyoltam magamnak egy Kone-t, és baromira tetszetős a kicsike, iszonyat spéci a cucc, desingje meg valami fenomén! :DD én meg vagyok vele elégedve, az 5 állítható színű led visz mindent :DDD ha érdekel pár ember véleménye az egérről akk nézd meg ezt a topikot ettől az oldaltól, ott látni h az 5780as hsztől érdeklődtem, és onnantól foglalkozunk az egérrel.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16078) Audifan válasza ciry (#16066) üzenetére


Audifan
tag

:DDD De nem jött össze csak 1-szer:P

(#16079) Neoteric válasza Źşë' (#16077) üzenetére


Neoteric
addikt

Nincsen, hisz ha menne akkor max 60fpsem lenne, mert csak a 60hzen megy a monitorom. Nem tudok semmiről ami futna háttérben, de megpróbálom akkor vsync-el.. bár anno 8800GTS-el is 333fpsem volt, és nem volt ilyen gond. :F

Lorenzo9: Nekem DeathAdder van már 2éve és semmi bajom nincs vele, megvagyok elégedve teljes mértékben. Kézről a mocskot összeszedi mondjuk elég könnyen, de napi 1x zsepivel letörlöm a 2 oldalát aztán annyi.

PSN: ne0teric_sAN

(#16080) Źşë' válasza Neoteric (#16079) üzenetére


Źşë'
addikt

60 fps mindenre elég, qben én csak azért használok 125ös limitet mert nagyobbakat ugrik tőle a karakterem, ill, úgy jönnek ki jól a strefejumpok

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16081) Neoteric válasza Źşë' (#16080) üzenetére


Neoteric
addikt

CoD-al ugyan ez van.. a kulcs fpsek a 125, 250 meg a 333

PSN: ne0teric_sAN

(#16082) sh1fty85 válasza BandiHUN (#16071) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Razer fan voltam én is.. azonban a diamondback-m tönkrement és váltani akartam. Jött a Roccat Kone amit kb.. 2 hétig s max kb 1-2 h aktív játékra.. nem jött be.. (nagy, lomha, bumbi...) Razer stílushoz szoktam nem tudtam átállni rá... aztán megvettem a Roccat Kova-t :) nekem nagyon bejön.. kicsi, könnyű, gyors és halálos ^^.. váltogatja a színeit stb.. nem kell driver.. 7 gombos, .. kifejezetten jó..

Tesóm pedig Logiteh G9.. örök klasszis..

Roccat Kova: http://www.roccat.org/Products/Gaming-Mice/ROCCAT-Kova/

azonban azt ne feledjük nem csak egér kell. hisz lehet neked a legjobb egered ha nincs alatta megfelelő egérpad.

>imba< sh1fty_hu

(#16083) BandiHUN válasza Źşë' (#16077) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,tetszik...csakhát 17 rongy +futár eléggé gáz pár villogó LED-ért.Ezért is nézelődök nagyon,a Giga tetszene,de annyira nevenincs a témában,és a design sem a szokásos,tulajdonképp lehet koppanni mindennel nála.
A DeathAdder alakra ugyanaz,amit megszoktam,de az "csak" egy egér és kész,1800dpi max,2 gomb minusz a Lachesishez képest,hát ez a V2 nagyon 5 éves szinvonal csak.De ennek az alakja jó.
Szóval egyelőre nagyon nem tudom.
Lehet,marad nyaralás utánra,mert 1.ki tudja,mennyi pénzem lesz,2.1 hetet az ősi A4Tech 718BF-el is kibirok,az alakja vacak,de ezen is van max 3200 DPI,valamennyire csak megszokom,zavar a fix,mert az 1600 kicsi,a 3200 sok,és úgy általában piszokul érzem,hogy másként mozog,mint a Razer.
ennek megfelelően gyalázatosan ment a game ma is,egyszerűen nem érzem a célzósat spotra pl,lassabbra vettem a mozgást,mint a Razerrel,mégse tudom rendesen célravinni,egyszerűen másabb.Vagy az csal,vagy ez,de tuti nem egyforma a rántásra a reakció.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16084) BandiHUN válasza sh1fty85 (#16082) üzenetére


BandiHUN
veterán

Padom van itthon Steelseries QCK+ mini,Razer Exactmat alupad,és amit most nyüstölök(meglepően jó és OLCSÓ!) az a Gigabyte Ghost szövetpad.
Néztem a Kovát is,de arról azt mondják,hogy az a középső csik eléggé zavaró,ráadásul hogy a görgőn is kiáll egy ilyen domború izé...azt te hogyan viseled?NEkem az a fő bajom,hogy a meele-t mindig az egérgörgő lenyomásával használom minden gémben,és félő,hogy 1.megfájdul az ember ujja azon a hegyes gumin,2.ha hirtelen kell a dolog,akkor mellémegy,lecsúszik az ujj,ráadásul ha jól látom,még döntős is a görgő,még könnyebb valami ökörséget csinálni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16085) gabipaci


gabipaci
addikt

[21:09:05] LifeSpirit - Attackers - Alpha > tibi ba
[21:09:12] [HUN]Tibor > igen?
[21:09:35] LifeSpirit - Attackers - Alpha > olvastam a beszol sodat amiert bannoltak :D
[21:10:07] [HUN]Tibor > hat meg kell vedeni az igazat az embernek kerul amibe kerul
[21:11:50] [HUN]Tibor > ezt meg is mondhatod a porthardveres haveroknak is
[21:11:59] LifeSpirit - Attackers > az az te suta
[21:14:17] Fecske > kifagytam
[21:15:18] LifeSpirit > ha m60 legyen m60
[21:18:02] GABIPACI > SZEVASZT TIBI
[21:18:30] [HUN]Tibor > mizu szerver bacsi
[21:18:48] gabipaci > Tibi, nem erdekel az igazad, legkozelebb vegleg kiraklak
[21:19:00] gabipaci > ugy akkor sem beszelhetsz itt
[21:20:03] [HUN]Tibor > ez most intes?
[21:20:25] [HUN]Tibor > tudod mit nem kell hogy bannolj
[21:20:38] [HUN]Tibor > most is te keztetek el csetelni
[21:20:50] [HUN]Tibor > huzatm a rakba
[21:20:54] gabipaci > ok
[21:21:04] [HUN]Tibor > a forumon meg csak nyaljatok egymas faszat
[21:21:24] gabipaci > banned

Logitech hardware tester

(#16086) ForRedGlory válasza ADAM1337 (#16058) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Grat! Mondjuk én meglehetősen elítélem a késelést, az olyan sunyi disznóság... Hátulról leszúrni valakit. Jó nem mondom, hogy nem jön jól néha, de hogy erre menjen egy ember... :U

gabipaci: LOL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16087) Źşë' válasza BandiHUN (#16083) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem ez nem csak egyszerűen pár villogó led, azért ez kenterbeveri a g9et is szvsz... de am célnak akár megfelelne egy genius netscroll+ egér is :D az már h ki menyire használja ki az adott egér tulajdonságait személyfüggő

kiszedtem neked a beállítási felületét:

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16088) r-chee válasza gabipaci (#16085) üzenetére


r-chee
őstag

A szerver bácsi lesújtott :D .

Źşë' : Jók ezek a ROCCAT cuccok :K . Igaz, drágák is.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16089) sh1fty85 válasza BandiHUN (#16084) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Mondjuk én a görgőt: a "fegyverre" állítottam, az egyik oldalsó gomb a "doboz", míg a másik az újra élesztés illetve gl :)

Én nem pihentetem a tenyerem az egéren játék közben.. szóval engem nem zavar a középső csík.. míg a görgő meg gumis.. nincs vele probléma + 10e alatt van az ára.. ^^ és 3200 dpi max.. de lehet kisebb is persze.. ^^s ezt mind egy Roccat sense (glacier blue) egérpadon = Tökéletes kombináció..

igen meglepődtem én is azon, hogy max 2-4e ft-t színvonalas és nagyon is használható egérpadot kap az ember.. s nem is nagyon kopnak.. a quick steelseries padokkal bajom volt, hogy nagyon gyorsan 50h játék után teljesen elkoptak..

ui.. izlések és pofonok... ezzel az a baj, hogy nem nagyon tudja kipróbálni az ember s utánna meg nem is lehet mit kezdeni ha véletlen nem szimpi az új rágcsáló..

>imba< sh1fty_hu

(#16090) Źşë' válasza r-chee (#16088) üzenetére


Źşë'
addikt

pedig Tibi bá nekem szimpi volt első benyomásra, kivéve az utolsó sort :))
az a Kave sem lehet semmi), kiv lennék élőben a hangzására :P ha lett volna benne egy ilyen fülmasszírozó cucc, asszem beruháztam volna 1re :DD állat lehet mikor a tankot találat éri és még az ember füle is beleremeg :Y :C :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16091) sh1fty85 válasza Źşë' (#16090) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

A legviccesebb kiegészítő amit eddig valaha láttam pc-hez az a Roccat Apuri.. hogy ez mi a francnak kell? tipikus parasztvakítás..

http://www.roccat.org/Products/Gaming-Accessories/ROCCAT-Apuri/

>imba< sh1fty_hu

(#16092) gergo0328 válasza gabipaci (#16085) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ennye-ennye egy ilyen gyengén csunyácska szóért végleg bannolni. De hát ez felháborító.....:D

Amm miért nem lehet az ilyen és ehez hasonló szavakat kiordítani a monitornak(hisz az úgyse bannol és nem is üt/szól) vissza vagy csak leírni 1 papírra és kidobni? Sose értettem h miért kell kiírni a szeróra a káromkodásokat! Rontani a színvonalat??-.-

:R

[ Szerkesztve ]

(#16093) r-chee válasza Źşë' (#16090) üzenetére


r-chee
őstag

Valóban dübörgős hangja van, ha tankozáskor eltalálnak. Ami a legjobban tetszik ezzel a fülessel, az az épületek összedőlese, főleg, ha közvetlen közel állok. Egyszerűen beleborzong az ember a fémes nyikorgás-morgás-dübörgés kombóba :) . Fegyverhangok sem rosszak. (Medal of Honor (2010) pedig még überbrutálabbb hangzásban. Sajnos, másban nem igen :) )

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16094) r-chee válasza saguaro (#16048) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, lehet, hogy benéztem, de akkor is irritálók az RPG-vel embervadászatból szerzett pontjaid.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16095) Źşë' válasza sh1fty85 (#16091) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt néztem jutubon én is :D mondom ez meg mi a tök :DD (gondolom ez kábelrendező+usb hub egyben), am nagyra értékelem a munkájukat, mert az ember azt látja h próbálnak a kényelem érdekében mindent elkövetni, ellentétben a konzolokkal. Mikrofos cseszik kiadni az alap kontrollereken kívül mást, ha lenne ott egér és bill, én gépet nemigen fejlesztenék. Hisz ha játszani akarok akkor ott a konzol. De mondjuk ennek is megvan a maga miséje, gondolom csak azért nem adnak ki egeret hivatalosan h a pc megmaradjon multiplatformnak, és folyton kelljen fejleszteni azt.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16096) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Kicsit lehiggadva az adminokhoz annyi kérésem lenne, hogy az Isle innocent pályán erősebben fogják a gyeplőt.. amúgy is egy nagyon xar pálya sztem.. nem kell a támadok életét még jobban megnyomorítani.. pl.: ma durván 8h Ph srv játék után kellett sajnos kiakadnom egyértelmű "abusive" viselkedés miatt.. A védő mi a ****-nak jön fel a támadó oldal "dombjára" ... ? S 8 halálomból 6 alkalommal úgy haltam meg hogy a dombig nem érek el mert, gránát vagy vmi "váza" le-camp-el .. Erre jobban oda lehetne figyelni mert az a pálya amúgy is egy kínszenvedés.. sztem..

Mindenesetre a mai játékot is nagyon élveztem! Főleg a Valparaison :) az egyik kedvenc mapom Nelson Bay és Arica hArbor után :)

csak így tovább és akik még tolják ma este nekik meg sok sikert!

Jó éjt!

>imba< sh1fty_hu

(#16097) r-chee válasza sh1fty85 (#16096) üzenetére


r-chee
őstag

Nyugtáztuk :) .
Isla Inocentes valóban elég sz*pós egy pálya tud lenni, de szerintem Arica Harbor elejét támadók szempontjából egyik sem múlja felül, azaz alul :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16098) datango


datango
csendes tag

Klánt keresek! :) Egyenlőre ennyi. :)

(#16099) gabipaci válasza sh1fty85 (#16096) üzenetére


gabipaci
addikt

És hogy figyeljünk oda jobban?
Holnap ha lesz patch, végre nekiülhetünk az adminprogramnak, ami a térképen mutatja az eseményeket, és szabályokat lehet felállítani, amit a program be tud tartatni warn/kill/kick/ban szankciókkal.
Egyébként a kérdéses helynél úgy lesz megoldva, hogy a hegynek az oldalához még odaengedjük a védőket, de a hegytetőre már ne tudjon felmenni.
Ugyanezen map kezdeténél a támadók a bal hátsó szigeténél is gubanc van, mert oda elvileg nem lehet belőni, de onnan viszont szoktak sniperezni.
Na, az a domb nem lesz levédve a védők lövéseitől.
Oda bátran lehet majd lőni.
Egyenlőre még nem tudom mennyire lesz részletes a lehetőség, de az én elképzelésem az, hogy az uav egy méteres sugara zöld zóna, sniper kiszedheti a komát. Viszont a kezdő többi része tiltott begyaloglás és belövés szempontjából is.
Természetesen, ha elkészülünk vele (admin segítségekre nagyon számítok!) akkor a mapok vázlatait is közzé tesszük.
De az elv nagyjából az, hogy a két m-com és a támadók épp aktuális bázisának távolságának a feléig, max kétharmadáig mehetnek vissza a védők.
De ez nagyon terep adottság függő.
Meglátjuk, csak jönne már ki a patch.

Logitech hardware tester

(#16100) saguaro válasza sh1fty85 (#16096) üzenetére


saguaro
tag

Azért megy fel a védő oda, mert leül általában 7-8 sniper, onnan mortarozik végig, agyatlanul, és esélyük nincs a védőknek. És a sniperek sosem jönnek le. :(

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.